Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 20:57   #1
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Red face

Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)


Witam!

Jestem nowa na tym portalu,więc nie miejcie mi za złe nieznajomości zasad tu panujących bądź mojego ,,innego" lub ,,ostrożnego" spodobu pisania.Za wszelkie kłopoty ze mną związane( a mam nadzieję że nie będzie żadnych ) z góry przepraszam.To tyle na rozpoczęcie mojego pierwszego postu...

Napewno wydam Wam się nic nie rozumiejącym dzieckiem,chcącym za wszelką cenę zaistnieć w świecie dorosłych.Nie oceniajcie mnie zbyt pochopnie.Otóż...mam 12 lat.Chodzę aktualnie do szóstej klasy szkoły podstawowej i przeżywam teraz bardzo trudny okres w moim życiu.Niektórym wyda się to absurdalne,ale jestem zdenerwowana - jak mnie przyjmą w gimnazjum? Czy będę lubiana? Jak mam się zachowywać by tamtejsza społeczność mnie zaakceptowała? Po pierwsze: proszę Was już o trzecią przysługę w tym poście,przepraszam Was za to.Jak najszczerzej.Chciałabym jednak abyście pomogli mi się zmienić.Chciałabym być modną,wesołą nastolatką. Taką, z którą miło się spędza czas,taką, którą się lubi. Wiem,wiem,że to jak się ubiorę nie wpłynie na nastawienie innych ludzi do mnie,ale raczej pomoże mnie samej podnieść moją samoocenę i bardziej uwierzyć w siebie. Czuję się trochę dziwnie,pisząc to.Trochę jak pamiętnik.Nigdy wcześniej nie pisałam, co chciałam w sobie zmienić,tylko jaka jestem. Przejdźmy do sedna: mam półdługie,falowane brązowe włosy(bardzo grube,jeśli ktoś by się o to pytał) i niebiesko-szare oczy,po mamie. Mój styl ubierania się to elegancja połączona z...wygodą.Jednak czasami nieswojo czuję się w obecności koleżanek.Cały czas myślę,że one śmieją się ze mnie po cichu,bo mają fajniejsze ciuchy. Nie żeby moje ubrania były jakieś super niedopasowane. Stac mnie na ubrania,ale nie o to chodzi.

Co mam zrobic,by czuc sie komfortowo? Jak sie ubierac? Jak sie zachowywac? Oczywiscie nie licze, ze przedstawicie mi gotowa recepte jak byc piekna i madra... dla mnie wazne sa tylko wskazowki. dzisiejsza mlodziez jest niezwykle wymajajaca pod wzgledem bierania sie i stylu bycia...ale coz,nikt przed urodzeniem nie mowil,ze na swiecie bedzie latwo...
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:24   #2
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem nowa na tym portalu,więc nie miejcie mi za złe nieznajomości zasad tu panujących bądź mojego ,,innego" lub ,,ostrożnego" spodobu pisania.Za wszelkie kłopoty ze mną związane( a mam nadzieję że nie będzie żadnych ) z góry przepraszam.To tyle na rozpoczęcie mojego pierwszego postu...

Napewno wydam Wam się nic nie rozumiejącym dzieckiem,chcącym za wszelką cenę zaistnieć w świecie dorosłych.Nie oceniajcie mnie zbyt pochopnie.Otóż...mam 12 lat.Chodzę aktualnie do szóstej klasy szkoły podstawowej i przeżywam teraz bardzo trudny okres w moim życiu.Niektórym wyda się to absurdalne,ale jestem zdenerwowana - jak mnie przyjmą w gimnazjum? Czy będę lubiana? Jak mam się zachowywać by tamtejsza społeczność mnie zaakceptowała? Po pierwsze: proszę Was już o trzecią przysługę w tym poście,przepraszam Was za to.Jak najszczerzej.Chciałabym jednak abyście pomogli mi się zmienić.Chciałabym być modną,wesołą nastolatką. Taką, z którą miło się spędza czas,taką, którą się lubi. Wiem,wiem,że to jak się ubiorę nie wpłynie na nastawienie innych ludzi do mnie,ale raczej pomoże mnie samej podnieść moją samoocenę i bardziej uwierzyć w siebie. Czuję się trochę dziwnie,pisząc to.Trochę jak pamiętnik.Nigdy wcześniej nie pisałam, co chciałam w sobie zmienić,tylko jaka jestem. Przejdźmy do sedna: mam półdługie,falowane brązowe włosy(bardzo grube,jeśli ktoś by się o to pytał) i niebiesko-szare oczy,po mamie. Mój styl ubierania się to elegancja połączona z...wygodą.Jednak czasami nieswojo czuję się w obecności koleżanek.Cały czas myślę,że one śmieją się ze mnie po cichu,bo mają fajniejsze ciuchy. Nie żeby moje ubrania były jakieś super niedopasowane. Stac mnie na ubrania,ale nie o to chodzi.

Co mam zrobic,by czuc sie komfortowo? Jak sie ubierac? Jak sie zachowywac? Oczywiscie nie licze, ze przedstawicie mi gotowa recepte jak byc piekna i madra... dla mnie wazne sa tylko wskazowki. dzisiejsza mlodziez jest niezwykle wymajajaca pod wzgledem bierania sie i stylu bycia...ale coz,nikt przed urodzeniem nie mowil,ze na swiecie bedzie latwo...
Hej Jesteś bardzo młodą osóbką i odważną zarazem
Rozumiem Cię,że idąc do nowych ludzi,nowej klasy czujesz potrzebe zmian ażeby czuć się akceptowaną.Nie pomoge Ci napewno z ubiorem,bo nic narzucić Tobie nie mogę.Pewnie z czasem wypracujesz sobie swój własny styl ubierania się.Najważniejsze to być pewną siebie,uśmiechać się do ludzi starać sie ich poznawać rozmawiać ze wszytkimi.Nie martw się,że Cię nie zaakceptują,nie ma takiej opcji.Myśle,że Tobie właśnie brak troszke pewności siebie nad czym musisz popracować.Nie przejmuj się za bardzo,że to co nosisz nie spodoba się innym,czy że zostaniesz (tak jak piszesz) wyśmiana.Racja,to czy podobasz się innym jest ważne,ale nie tak bardzo jak to czy Ty sama czujesz sie w tym co nosisz dobrze.Musisz czuć się we własnej skórze dobrze,reszta jest mało ważna
życzę Ci powodzenia.Jeśli wkleiłabyś foty dziewczyny mogłyby Ci bardziej pomóc w kwestii wizualnej .3maj się
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 23:33   #3
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Tez mysle ze powinnas byc troche bardziej pewna siebie........wiesz, wiem jak to jest bo sama przez to przechodzilam ale uwiez mi w jedno byc taka jaka siebie lubisz czyli po prostu soba za kilka lat wyda Ci sie smieszne zachowanie twoich kolezanek a one docenia w tobie orginalnosc i wklej pare fotek w twoich ubraniach to moze dziewczyny pomoga Ci przejsc metamorfoze
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 11:42   #4
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Dziewczyny, które wypowiedziały się wyżej mają racje - ważne jest by czuć się dobrze we własnej skórze, ale.. z doświadczenia wiem, że pewności siebie dodaje właśnie to poczucie, że jest się dobrze ubranym , uczesanym i akceptowanym w grupie

Nie ma chyba recepty na to by być lubianym - ale wiem na pewno, że uśmiech Ci w tym bardzo pomoże - każdy lubi osoby wesołe, zawsze uśmiechnięte, gdyż one dadają energii a uśmiech zaraża

Co do wyglądu... hm ciężko coś powiedzieć, bo nie wkleiłaś fotki. Jeśli jednak chcesz zmienić styl, to zawsze możesz poprosić koleżankę (nawet starszą), która wg ciebie fajnie wygląda o przejście się po sklepach i doradzeniu Ci kilku ciuszków. Albo wkleić foto i poczytać rady wizażanek..

Co do włosków - możesz poprosić fryzjerke o fajne cięcie - dobra fryzurka potrafi super poprawić humorek a z gęstych włosów da się wyczarować prawdziwe cudo. Tylko nie daj sie namówić na zmiane koloru-masz jeszcze na to czas, poza tym szkoda włosów.

Aaa jeszcze coś - na forum modowym jest fajny wątek, gdzie dziewczyny wklejają swoje zdjęcia w różnych ciuchach - tam łatwo sprawdzisz czy Twoja garderoba jest na czasie i czy cokolwiek wymaga poprawek.

Głowa do góry - takiej miłej dziewczyny jak Ty nie da się nie lubić
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:01   #5
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Talking Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Jesteście cudowne! Bardzo mi się ciepło na sercu zrobiło,gdy przeczytałam, że jestem miła. Apropos zdjęć:
mam chyba...dwa(?),ale tam ujęta jest sama twarz.Naprewno wstawię. Tylko,proszę,nie przeraźcie się tym straszydłem,którym jest moja osoba
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:06   #6
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Kochana, skąd ja to znam? Dokładnie to samo przeżywałam 3 lata temu...

Nie ma co zmieniać się na siłę. Ważne byś uwierzyła w swoje własne JA - to będzie wielki sukces: wówczas będziesz kimś przez duże K
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 18:24   #7
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

preferuje wkleic fotki , nie wstydz sie mlodziutka pomozemy ci z mila checia... 12 lat to spoko wiek klimaty ot co ... ja od dziecinstwa preferuje old school styl i szerokie bluzy to u mnie codziennosc wydaje mi sie ze duzo dziewczynek ubiera sie wlasnie na luzie w tym wieku ... wiec rozkretka pisz wiecej co ci sie podoba c bys chciala ubrac, jak sie uczesac, czy pierwszy raz pomalowac jak? ? ? doradzimy ci powodzenia ... !!
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 18:26   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość

[B]Napewno wydam Wam się nic nie rozumiejącym dzieckiem,chcącym za wszelką cenę zaistnieć w świecie dorosłych.
Nie ma co tak wyrokowac na zapas Ja tam uwazam, ze dzieci bardzo duzo rozumieja a jeszcze wiecej wyczuwaja.

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość

[B]
Niektórym wyda się to absurdalne,ale jestem zdenerwowana - jak mnie przyjmą w gimnazjum? Czy będę lubiana? Jak mam się zachowywać by tamtejsza społeczność mnie zaakceptowała?
Duza i powazna zmiana Cie czeka. To, ze odczuwasz stres to naturalna reakcja Gdybys go nie odczuwala, to bylby powod do niepokoju

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość

[B]
Chciałabym być modną,wesołą nastolatką. Taką, z którą miło się spędza czas,taką, którą się lubi.
Tzn Ty bys chciala? czy ktos z Twojego otoczenia Ci wygarnal, ze taka nie jestes i mu/jej uwierzylas?

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość

[B]Wiem,wiem,że to jak się ubiorę nie wpłynie na nastawienie innych ludzi do mnie,ale raczej pomoże mnie samej podnieść moją samoocenę i bardziej uwierzyć w siebie.
No wlasnie nie masz racji. To jak sie ubierasz ma ogromny wplyw na Ciebie, Twoja psychike a takze to jak beda postrzegac Cie inni. Ubior to wazna sprawa, ktorej nie wolno lekcewazyc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:30   #9
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Question Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

Jaka fryzura pasowałaby do mnie? Bardzo pilne,proszę o wszelkie porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja cherry.jpg (26,9 KB, 326 załadowań)
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:48   #10
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
Jaka fryzura pasowałaby do mnie? Bardzo pilne,proszę o wszelkie porady

Ja cie widze w takich: wyprostowane lekko scieniowane
Albo romantyczne fale badz loki
Piekne wlosy
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 20:33   #11
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
Tylko,proszę,nie przeraźcie się tym straszydłem,którym jest moja osoba
Nie mniej tak niskiej samooceny

Jeśli sama będziesz się czuła dobrze ze sobą to i inni będą Cię postrzegać pozytywnie Nie potrzeba Ci zmiany zachowania, a zmiany nastawienia do samej siebie Na pierwszym miejscu jest zawsze uśmiech, bo "uśmiech rodzi uśmiech" Jeśli zaczniesz się uśmiechać to inni zaczną się uśmiechać do Ciebie, to jak odruch bezwarunkowy Nie mów o swoich wadach, za to często wspomniaj swoje zalety Jeśli będziesz wciąż powtarzać, że np. masz okropny styl ubierania to w końcu inni zaczną w to wierzyć i pomyślą "no może rzeczywiście źle się ubiera...". Nie mówię tu o popadanie samouwielbienie, ale o akceptację siebie i pokazywanie swoich pozytywnych stron Wiem z doświadczenia Każdy z nas to chyba kiedyś przechodził. Musisz sobie powiedzieć, że zawsze znajdziesz właściwy sposób, aby osiągnąć swoje cele, bo każdy ma do tego prawo

Pozdrawiam serdecznie
Magnifica
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 23:55   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

Na pewno nie zasłaniaj nową fryzurą twarzy, podkreśl piękno swoich włosów. Coś dziewczęcego, lekkiego, z lekkim cieniowaniem, conajmniej do połowy szyi. Możesz nieco "odchudzić" swoje włoski cieniowaniem ale lekkim, bez przesadnego strzępienia. Od czasu do czasu zmieniaj miejsce przedziałka, żeby włosy nie były oklapnięte.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:42   #13
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

wg mnie powinnas przejrzec watek z fryzurkami emo ja ci widze w skosnej grzywce, przedzialek na bok, wlosy mocno wycieniowane
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:20   #14
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Przeżywałam 3 lata temu to samo, i historia znów się powtarza, bo idę do liceum Moim zdaniem najważniejsze to być sobą. Nie wstydz sie wyrazac swojego zdania. Gdy pojdziesz do nowej klasy zapoznaj sie z kazdym, pogadaj chwile na takie "zwykle" tematy Wiadomo, że bardzo liczy się pierwsze wrazenie. Najlepiej ubieraj sie tak jak lubisz, wazne zebys dobrze sie czula. Troche ciezko cos poradzic, bo nie dalas jeszcze zadniej fotki. Jesli chcesz sie zmienic, dobrze miec jakis wzor do nasladowania Powodzenia, i nie bój sie gimnazjum bo to najfajniejszy lata w szkole. Wiem co mówie, bo własnie koncze i zal mi sie z nim rozstawac
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 06:51   #15
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Akurat w moim życiu gimnazjum to najgorsze lata, ale to tylko moje odczucie Tak jak mówię, nie rób nic na siłę, bo to może wszystko pogorszyć Liczy się pewność swoich słów, gestów i ruchów, a w nowy etap życia, jakim jest gimnazjum, wkroczysz najlepiej, jak tylko można
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:08   #16
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Przede wszystkim: nie przejmuj sie.
Wiem, latwo powiedziec. Ale z mojego doswiadczenia wynika, ze im mniej mi zalezy na otaczajacej mnie sympatii, na byciu atrakcyjna, mila, lubiana etc., im bardziej koncentruje sie na innych rzeczach (nauka, przyjazn, hobby, milosc, rodzina) - tym lepszy efekt osiagam Tzn. zachowuje sie po prostu bardziej naturalnie, a ze naturalnie jestem ciepla i mila - a TY TEZ JESTES - to otoczenie odbiera mnie tysiackroc lepiej, niz gdy staralam sie taka byc, na sile. Moze to przychodzi z wiekiem i doswiadczeniami, taki pewien luz, komfort psychiczny... Ale mysle, ze gdy powiesz sobie: sa wazniejsze rzeczy (tak, sa wazniejsze rzeczy niz popularnosc w szkole. Zdrowie <!!!> , dobre stosunki z rodzina - to, ze masz na kim polegac i dbanie o to; samorozwoj, ksztaltowanie psychiki, inteligencji, zdobywanie wiedzy, wrazliwosc, dostrzeganie otaczajacego nas piekna, przyjazn i milosc - chocby ta rodzinna), to sie troszke rozluznisz. Po prostu promieniuj ta pozytawna aura, ktora bije nawet z Twojego postu, umiechaj sie - ale nic na sile. Interesuj sie ludzmi, ale nie martw sie, gdy tego nie odwzajemnia. I tak dalej.
Gimnazjum to taki wlasnie troche glupi etap, gdy wszyscy sie wszystkim strasznie przejmuja, chca byc tacy cool, do przodu. Ale to nie tym byciem "super cool" zdobywa sie przyjazn wartosciowych ludzi .
Cieplo, usmiech, otwartosc, NATURALNOSC (a co do ciuchow - fajne, ale nie wzbudzajace kontrowersji czy zazdrosci; modnie, ale bez przesady) - to moje rady
Buzka i nie przejmuj sie!
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 15:23   #17
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Koniecznie wklej zdjecia,wtedy sie toba zajmiemy Tu sa sami zyczliwi ludzie,nie ma obawy
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 20:46   #18
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

ja tez jestem za tym zebys wkleila zdjecia pomozemy Ci, bo na wizazu same pomocne osoby
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 10:38   #19
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Metamorfoza?

Potrzebuję pomocy. Po zdjęciach nie widać,ale mam atopię. Na razie jakoś to idzie, nie mam ran na twarzy.
Włosy przesuszone, niezależnie co z nimi robię
http://img146.imageshack.us/g/75281628.jpg/

Z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20965299.jpg (44,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 85873082.jpg (29,7 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75281628.jpg (12,2 KB, 147 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:11 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 22:23   #20
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Metamorfoza?

Masz bardzo fajny typ urody. Myślę że kosmetyków nie potrzebujesz (nie wiem zresztą czego możesz używać). Włoski za to bym przyciemniła jakimś łagodnym szamponem koloryzującym. Na ciemniejszych włosach mniej widać że są przesuszone. I nabierają trochę blasku.
Poza tymi ciemniejszymi włosami uważam że na zdjęciach wyglądasz ślicznie
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:30   #21
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

Nie rozumiem Cię. Chcesz usunięcia starych wątków, a zakładasz nowy..? Nie usuwamy wątków.
Połączyłam Twoje wszystkie wątki w jeden.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-01-23 o 10:36
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 12:02   #22
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?

Dzięki. Tyle, że wiesz, tamto było dawno temu i nawet nie pamiętałam że takie coś załozyłam. A na tamtych zdjęciach wyglądam jak totalna frajerka.
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 23:20   #23
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

Kształtowanie siebie - swojego charakteru, stylu bycia a także wyglądu to wieloletni proces. A tak na prawdę zmieniamy się całe życie i uczymy się całe życie.
Zamiast doradzać Ci w kwestii wyglądu/ubioru - czy lepsze włosy takie czy siakie, czy nosić spodnie czy spódnice itp. wolę dać Ci kilka innych rad ponieważ jesteś bardzo młodziutka.
Dobrze, że już teraz interesujesz się takimi sprawami i że np. znalazłaś tę stronę. Ja w Twoim wieku nie miałam internetu i dostępu do tylu informacji.
Moim zdaniem w Twoim wieku nie powinno się jeszcze farbować włosów ani robić makijażu. Ale jest to dobry wiek by zacząć gromadzić wiedzę na różne tematy i zacząć pracować nad sobą. I pamiętaj, że kto pyta - nie błądzi. Nie obawiaj się umieścić wątku na żadnym forum i nie przepraszaj, że to robisz, nie obawiaj się też starszych osób. Jesteśmy doroślejsi niż Ty ale kiedyś też mieliśmy po 12 lat Też zmienialiśmy szkoły i też chcieliśmy być lubiani i akceptowani. Każdy dorosły również tego chce.
Idziesz teraz do nowej szkoły i poznasz wiele nowych osób. Jednak nigdy nie jest tak, że się wszystkich lubi i wszyscy nas lubią. Dlatego ważne by być sobą i umiejętnie dobierać sobie znajomych. Nie próbuj na siłę się komuś podobać. Zaprzyjaźnij się z osobami które polubią Cię dokładnie taką jaka jesteś. I nie mam tu na myśli wyglądu ale to czym się interesujesz, to jaka jesteś dla innych, to o czym można z Tobą porozmawiać i co można razem z Tobą robić.

Gimnazjum to jeszcze okres kiedy ma się sporo wolnego czasu i mało obowiązków. W liceum a zwłaszcza na studiach czasu na kształtowanie siebie ma się dużo mniej. Dlatego powinnaś wykorzystać swój wolny teraz czas mądrze.
Aby czuć się wśród innych dobrze i czuć się akceptowanym trzeba najpierw polubić samego siebie. Do osób pewnych siebie i znających swoją wartość ludzie lgną bardziej niż do osób które co drugie zdanie przepraszają, że żyją. Ważne jest również, żeby mieć co powiedzieć. A do tego potrzebna jest wiedza z różnych dziedzin. Są to różne błahe sprawy jak makijaż, kulinaria ale również podróże, psychologia, astronomia. Pamiętaj, że czym więcej czytasz a także oglądasz różnych programów tym więcej daje Ci to inspiracji do szukania nowych informacji. Pewnie nie raz słyszałaś od dorosłych "czytaj książki", "ucz się". To bardzo skrótowe rady i wiem po sobie, że nie bardzo docierają w tym wieku. Nie będę Ci mówiła, że lektury są najważniejsze na świecie i musisz wszystkie przeczytać. Sama nie przeczytałam wszystkich. Ważne jest abyś rozwijała się w interesującym Ciebie kierunku. Często przed wyborem kierunku studiów młodzież nie wie co robić, nie wie czego chce - właśnie dlatego, że nie rozwijali wystarczająco wcześnie swoich zainteresowań. Nikt nie rodzi się z myślą "będę architektem, lekarzem albo prawnikiem". Ważne jest żeby szukać wiedzy, a pewnego dnia przeczytasz coś i pomyślisz "to jest fascynujące" i będziesz chciała wiedzieć na ten temat coraz więcej i więcej.
Jak zacząć? Żyjesz w czasach gdzie informacje są bardzo łatwo dostępne. Nie musisz kupować stosów książek. Wystarczy wejść do sieci. Wiedza jest bardzo pociągająca. Wchodzisz na youtube, wpisujesz "kosmos" i wyświetlają Ci się różne niesamowicie ciekawe filmiki. Z krótkiego filmiku dostajesz mnóstwo słów kluczowych do dalszych poszukiwań "czarna dziura/Stephen Hawkins/fizyka kwantowa". Wpisujesz jedno z tych haseł w google i masz mnóstwo informacji które znów dają Ci kolejne słowa - klucze do poszukiwań. Jest mnóstwo filmików które mogą Cię zainteresować z zakresu biologii, fizyki, astronomii, geografii, psychologii, architektury............. . Brzmi nudno? Jak w szkole? Ale nie jest. Możesz obejrzeć program o badaniach na temat podróży w czasie, o tym czy są inne wszechświaty i inne ciekawe rzeczy. Możesz oglądać filmy o makijażu, o podróżach w piękne miejsca na świecie. Na pewno znajdziesz coś co Ciebie zainteresuje.

Czym więcej masz wiedzy tym bardziej świadomą siebie samej jesteś. Wiesz kim jesteś, czego chcesz od życia, co da Ci szczęście.


Podsumowując "ucz się"


I taka mała sprawa odnośnie makijażu. Dziewczyny w wieku gimnazjalnym często zaczynają swoją zabawę z makijażem. Najczęściej kończy się to tragicznie. Dlaczego? Tak młode dziewczyny, mają zazwyczaj ładną cerę i w ogóle są ładne. I nie rozumieją tego, że makijaż jest po to aby poprawić nasz wygląd. I że dobry makijaż to taki którego nie widać. Bo wtedy ktoś patrzy na nas i myśli, że jesteśmy tak naturalnie piękne Żeby nie popełniać błędów w makijażu warto najpierw sporo poczytać o sposobach malowania się, o kosmetykach, typach kolorystycznych. Dużo informacji znajdziesz na tej stronie. Od siebie mogę ci polecić filmiki na youtube pewnej kosmetyczki. Daje świetne rady, poleca dobre kosmetyki (używanie tanich kiepskich kosmetyków może sprawić, że będziesz miała coraz gorszą cerę - i zamiast lepiej będziesz wyglądała coraz gorzej).
Podaje link http://www.youtube.com/watch?v=WAAEn...eature=related
Wszystkie filmiki tej autorki są rewelacyjne, zdobędziesz tam mnóstwo informacji odnośnie makijażu, bardzo cennych i praktycznych.


Niżej podaję Ci link do ciekawego filmiku który dziś oglądałam.
http://www.youtube.com/watch?v=NhrvG_aE6t4


Zachęcam Cię do buszowania po stronie ************
Jest tam mnóstwo książek z każdej tematyki. Wpisujesz interesujące Cię słowo, nawet bardzo ogólnikowo, np. "psychologia" i wyświetlają Ci się książki ale nie tylko, bo są również krótkie poradniki i opracowania. Możesz w ten sposób znaleźć sporo interesujących rzeczy. Możesz poszukać czegoś o samodoskonaleniu, o akceptacji społecznej, o komunikacji społecznej co na pewno pomoże Ci kontaktach z otoczeniem w nowej szkole.

Pamiętaj, ze my jesteśmy tylko zwykłymi dziewczynami. Przeczytasz różne rzeczy w postach, mogą być one sprzeczne bo ludzie są różni i mają różne poglądy. Ty musisz wiedzieć w co wierzyć a co uznać za bzdurę. Dlatego ucz się Bo my nie zastąpimy wiedzy którą czerpać najlepiej ze źródła.

Wiem jak kiepsko takie rady docierają do młodych osób. Dzieje się tak dlatego, że nie jesteśmy w stanie przekazać komuś tak młodemu tego czego się nauczyliśmy przez kilkanaście-kilkadziesiąt lat. Musisz nam po prostu zaufać, że jak mówimy "ucz się, czytaj książki" to wiemy co mówimy

Powodzenia w pracy nad sobą!
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:09   #24
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

dzięki wielkie, ale ja już nie mam 12 lat, ale 16 ;P I chciałam by usunęli ten wątek, bo się wstydzę tego, co tutaj wypisywałam i w innych wątkach ale oni jak na złość nie chcą tego zrobić. A może jak skasuję konto to usuniecie to?
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:56   #25
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

gdybyś przeczytała regulamin wiedziałabyś, że na tym forum wątki nie są usuwane (:
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:19   #26
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Nowy etap w moim życiu - nowy wygląd,styl i zachowanie (???)

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;24667929]gdybyś przeczytała regulamin wiedziałabyś, że na tym forum wątki nie są usuwane (:[/QUOTE]
A konta tym bardziej. Radzę zapoznać się z regulaminem ogólnym forum oraz regulaminem "Metemorfoz".
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.