Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 22:06   #1
marianna_dziewanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10

Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ


Drogie Panie!

Zapraszam Was (zwłaszcza studentki i kobiety kariery, a także wszystkie z Was, które interesują się biznesem i gospodarką) na I FORUM NOWEJ GOSPODARKI!

Forum odbędzie się 14 i 15 listopada w Krakowie. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Zachęcam do rejestracji online pod adresem www.forumng.pl

W programie spotkania, dyskusje i WARSZTATY ze specjalistami wielu dziedzin. Poruszane będą tematy związane szeroko pojętą gospodarką i biznesem. Odbędzie się także Gala Młodego Biznesu.

Znajdź FORUM NOWEJ GOSPODARKI na facebooku i dowiedz się więcej!

Ja osobiście będę na Forum i Was też zachęcam, bo to świetna szansa rozwoju a także zwiększania swoich szans i kompetencji!

Pozdrowienia dziewczyny!
marianna_dziewanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 18:03   #2
bicyclistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ

A coś więcej na temat tej konferencji? Na stronie jest owszem program, ale czy mogę dowiedzieć się czegoś o tej Gali Młodego Biznesu? Czy to był jakiś konkurs, gdzieś czytałam, że to trochę na zasadzie programu "Dragon's Den", ale czy to znaczy, że można tam iść ze swoim pomysłem, projektem i ubiegać się o jakieś dofinansowanie?

Przepraszam, za być może dziwne pytania, ale bardzo mnie to interesuje.
bicyclistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:32   #3
marianna_dziewanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ

Pytanie jest dobre

Gala Młodego Biznesu to będzie wydarzenie wieńczące konkurs dla młodych przedsiębiorców, którzy przedstawiali swoje projekty i teraz zostaną im wręczona nagrody (czy dofinansowania to się pewnie okaże podczas gali). Ale to świetny pomysł, żeby pójść bo można zobaczyć jakie projekty wygrywają, jak są przygotowane i w przyszłym roku startować ze swoim projektem, jeżeli konkurs będzie ponownie rozpisany.

Myślę, że powinnaś polubić profil Forum Nowej Gospodarki na Facebooku, bo tam aktualności pojawiają się codziennie i można poznać szczegóły wydarzeń i tematów tam omawianych. Jakbyś miała problem ze znalezieniem, to moge podrzucić Ci linka.
marianna_dziewanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:57   #4
killavanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ

Witam!
Mozecie przyblizyc, kto sie pojawi z osob prowadzacych wyklady? Beda jacys goscie z zagranicy? Podoba mi sie sam pomysl forum tym bardziej, ze mysle nad otworzeniem wlasnej dzialanosci... Moze uda mi sie znalezc tam kilka pomyslow ponad te co mam w glowie
killavanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:31   #5
marianna_dziewanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ

Hej Killavanilla. Będą goście z zagranicy, tym bardziej cieszy mnie, że można się z nimi spotkać i porozmawiać. Sprawdź sobie: w programie na stronie jest lista wszystkich zdeklarowanych gości. Myślę, że to może być inspirująca konferencja pod kątem tego o czym mówisz: na Gali Młodego Biznesu będą osoby nagrodzone za najlepszy biznesplan, myślę, że to samo w sobie jest inspirujące. Wybierasz się?
marianna_dziewanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:12   #6
killavanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Forum Gospodarcze- POSTAW NA ROZWÓJ

Teraz widzę, że będzie III edycja Forum Nowej Gospodarki. Tym razem w Krakowie (II edycja była w Katowicach i średnio mi to pasowało, więc nie byłam). Fajnie, ze co roku poruszają nowe tematy. Tym razem o inteligentnych specjalizacjach. No i znowu udział bezpłatny wiec na pewno na coś się wybiorę, bo na I edycji bardzo mi się podobało.
killavanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.