Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 20:18   #4741
Paulinna23
Przyczajenie
 
Avatar Paulinna23
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny,
znacie jakiś sprawdzony salon fryzjerski, który wykonuję dekoloryzacje włosów na profesjonalnych kosmetykach ( np. L'oreal ).
Chciałam przejść z czarnych włosów na brąz- jasny brąz
Paulinna23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 11:16   #4742
minka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie zgadzam sie z opinią, że im drożej to tym lepiej. Usługa zależy od doswiadczenia a nie od ceny. Mnie np Jabłońska kompletnie nie trafiła z kolorem, ścięcie wyszło zupelnie inaczej niz było umawiane. Może to wlasnie kwestia zbyt małego doswiadczenia w koncu to młoda osoba.
minka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:37   #4743
NightShift
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej! Z czystym sercem mogę polecić salon Hair Design na Karmelickiej 64. Nie jestem z Krakowa i znalezienie dobrego fryzjera to trauma... Byłam u p. Doroty Olejnik i wyszłam bardzo zadowolona: cięcie wykonane od początku do końca maszyką pełny szacunek! Efekt taki, że po umyciu tylko suszara i układają się jak po wyjściu z salonu. Kolor również super.
Natomiast nie polecam Ambasady Urody na Bohaterów Września (Nowa Huta), kolor zupełnie inny niż po konsultacji. Po pierwszym umyciu włosów nawet nie wiedziałam jak się do nich zabrać żeby wymodelować....
NightShift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:39   #4744
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja polecam Agnieszkę Jabłońską. Popatrz sobie na jej profil na fb, ma tam pokazanych dużo takich koloryzacji. Z resztą ja mam coś podobnego na głowie, właśnie jej dzieła

a poleci ktoś fryzjera z umiejętnościami pani Agnieszki?

niestety u niej terminy będą dostępne dopiero na maj, a ja bym chciała coś na łbie poczynić na początku kwietnia

naprawdę potrzebny mi spec od koloryzacji cięcia nie będzie, tylko kolor

edit: wybrałam ostatecznie salon Maniewskiego, zobaczymy jaki będzie efekt
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2016-03-15 o 10:38
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 00:08   #4745
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez minka79 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z opinią, że im drożej to tym lepiej. Usługa zależy od doswiadczenia a nie od ceny. Mnie np Jabłońska kompletnie nie trafiła z kolorem, ścięcie wyszło zupelnie inaczej niz było umawiane. Może to wlasnie kwestia zbyt małego doswiadczenia w koncu to młoda osoba.
Nikt nie napisał, że czym drożej tym lepiej.Tylko że dobrzy fryzjerzy cenią swoje umiejętności i nie pracują na najtańszych kosmetykach . Z drugiej stronie jeśli ktoś chce farbę ścięcie i bóg wie co jeszcze za 100zł, to ma małe szanse wyjść zadowolony.
Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
a poleci ktoś fryzjera z umiejętnościami pani Agnieszki?

niestety u niej terminy będą dostępne dopiero na maj, a ja bym chciała coś na łbie poczynić na początku kwietnia

naprawdę potrzebny mi spec od koloryzacji cięcia nie będzie, tylko kolor

edit: wybrałam ostatecznie salon Maniewskiego, zobaczymy jaki będzie efekt
Daj znać po wizycie, jak wyszło
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 19:58   #4746
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam u Viru i w sumie polecam, chociaż terminy straszne.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2016-04-29 o 19:20
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:56   #4747
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Nikt nie napisał, że czym drożej tym lepiej.Tylko że dobrzy fryzjerzy cenią swoje umiejętności i nie pracują na najtańszych kosmetykach . Z drugiej stronie jeśli ktoś chce farbę ścięcie i bóg wie co jeszcze za 100zł, to ma małe szanse wyjść zadowolony.

Daj znać po wizycie, jak wyszło
Dokładnie! Dobrzy fryzjerzy się cenią, bo inwestują w siebie, szkolą się, a to też kosztuje.. Firmy kosmetyczne też się cenią, no i do tego dochodzi jeszcze lokalizacja. Wiadomo, że gdzies na osiedlu za lokal nie płaci się dużo, więc ceny za usługę mogą być niższe niż np w galerii gdzie wiadomo, że koszt najmu jest kosmiczny! Włosy nie zęby i jak ktoś je źle zetnie to odrosną, tylko że potem trzeba się przemęczyć jakiś czas z okropną fryzurą na głowie albo chodzić w czapce Dlatego ja wolę nie ryzykować - raz zaryzykowałam. Miałam włosy krótkie, takie za ucho, a jak mnie fryzjerka zaczęła ścinać i ścinać, to wyszłam z męską fryzurą! Idąc do domu płakałam jak bóbr, a jak mnie mama zobaczyła to mnie jeszcze opierdzieliła jak ja wyglądam! Czekałam potem ze 3 miesiące, żeby jako tako włosy odrosły.. No dramat! A byłam u fryzjerki na osiedlu, do której wysłała mnie koleżanka, więc niby byłam "z polecenia". Na szczęście już nie ma tego "saloniku" i nikomu więcej krzywdy nie zrobią. Teraz od lat chodzę do Eric Stipa, najpierw na Długą, teraz do M-1, chodzę tam do p.Mateusza albo do p. Basi, a mój mąż do p.Daniela. Ja jestem zadowolona, mąż też. Jak się im poda dane, to dostaje się raz w miesiącu smsa z promocją. Czasem są lepsze, czasem gorsze, ale skorzystałam ze 2 razy i było ok.
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 10:33   #4748
Pszolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Solniczka
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie znalazłam żadnego wątku dotyczącego oddawania włosów dla chorych na raka. Noszę się z takim zamiarem. Czy któraś z dziewczyn oddawała swoje włosy w Krakowie lub okolicach i może mi polecić fryzjera? To dość radykalne cięcię i nie chciałabym po nim płakać
Pszolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 21:47   #4749
Paulinka976
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka976
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko i bardzo proszę o odpowiedź. Jutro idę do salonu Hair La Bush w Krakowie, wiem że rychło w czas piszę :P, ale troszkę mam wątpliwości co do kosztów farbowania na tak zwane sombre. Nie chcę żeby mnie skroili jak za zboże..., a czytałam na jednym forum że dziewczynie wzięli dosyć sporą sumkę choć w cenniku była inna kwota... może któraś z Was korzystała z tamtych usług i była by mi w stanie podac koszt wizyty? Albo chociaż napiszcie czy bardzo cebulacko będzie jeśli na wstępie pokazują zdjęcie fryzury, zapytam o koszt?
Paulinka976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 00:22   #4750
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Paulinka976 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko i bardzo proszę o odpowiedź. Jutro idę do salonu Hair La Bush w Krakowie, wiem że rychło w czas piszę :P, ale troszkę mam wątpliwości co do kosztów farbowania na tak zwane sombre. Nie chcę żeby mnie skroili jak za zboże..., a czytałam na jednym forum że dziewczynie wzięli dosyć sporą sumkę choć w cenniku była inna kwota... może któraś z Was korzystała z tamtych usług i była by mi w stanie podac koszt wizyty? Albo chociaż napiszcie czy bardzo cebulacko będzie jeśli na wstępie pokazują zdjęcie fryzury, zapytam o koszt?
Dla mnie pytanie o koszt nie jest cebulanckie. W końcu nie każdy bierze kartę kredytową do fryzjera. Co prawda u mojej fryzjerki nigdy nie zapłaciłam inaczej niż w cenniku, ale są salony które za wszystko doliczają i nawet o tym nie informują. Nie wiem czy w tym przypadku tak jest bo nigdy tam nie byłam, ale myślę że warto spytać i cieszyć się wizyta, niż cały czas się stresować " czy mi wystarczy czy nie wystarczy"
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:12   #4751
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ponowne pytanie wie ktoś w którym salonie w Krk wykonują Encanto?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 06:28   #4752
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kogo od kacmarzyka polecacie do zrobienia boba?
Myślę o aldonie lub kamilu

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:16   #4753
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ponowne pytanie wie ktoś w którym salonie w Krk wykonują Encanto?
Alio Forma na Daszynskiego, maja nowa wersje Encanto (podobno starsza byla lepsza). W listopadzie placilam 400zl za dlugie wlosy.
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:34   #4754
jasssna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

NIE POLECAM salonu fryzjerskiego przy przystanku Wesele w stronę placu inwalidów.
Poprosiłam o podcięcie końcówek i delikatne wycieniowanie ich na końcach (mówiłam, że zapuszczam włosy i na tym mi zależy).
Pani owszem końcówki podcięła, ale zanim się zorientowałam co robi (zaczęła od tyłu, tak że nie było widać) ścieniowała mi włosy od połowy długości, tak, że na samym dole mam teraz cienkie piórka. Zapuszczałam je już ponad dwa lata. Jestem zdruzgotana.
Pani zupełnie nie przejęła się moimi prośbami.
Strzeżcie się tego miejsca.
Obcinała mnie blondynka.
jasssna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 13:03   #4755
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też nie polecam tego salonu
Byłam tam 5 lat temu i długo żałowałam że tam poszłam
Sama bym sobie to samo zrobiła na głowie

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:41   #4756
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny

Czy ktoś moze mi doradzic, jaki fryzjer ścina długie włosy w koncowej fazie na stojąco (tzn. klientka stoi oczywiscie

Pomozcie!
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:49   #4757
omna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiem ,że encando wykonuje P.Karolina Czajka na ul.Loretańskiej chodzi o prostowanie keratynowe prawda?Moja koleżanka była i powiem,że włosy nie do poznania
omna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:54   #4758
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Alio Forma na Daszynskiego, maja nowa wersje Encanto (podobno starsza byla lepsza). W listopadzie placilam 400zl za dlugie wlosy.






Cytat:
Napisane przez omna Pokaż wiadomość
Wiem ,że encando wykonuje P.Karolina Czajka na ul.Loretańskiej chodzi o prostowanie keratynowe prawda?Moja koleżanka była i powiem,że włosy nie do poznania
Dziękuję
Ile koleżanka płaciła? Nie wiesz może ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 08:47   #4759
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Paulinka976 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko i bardzo proszę o odpowiedź. Jutro idę do salonu Hair La Bush w Krakowie, wiem że rychło w czas piszę :P, ale troszkę mam wątpliwości co do kosztów farbowania na tak zwane sombre. Nie chcę żeby mnie skroili jak za zboże..., a czytałam na jednym forum że dziewczynie wzięli dosyć sporą sumkę choć w cenniku była inna kwota... może któraś z Was korzystała z tamtych usług i była by mi w stanie podac koszt wizyty? Albo chociaż napiszcie czy bardzo cebulacko będzie jeśli na wstępie pokazują zdjęcie fryzury, zapytam o koszt?
no i jak wrażenia?
ja kiedyś byłam umówiona na ombre - o cenę nie zapytałam ponieważ cennik jest na stronie internetowej (wyszło ok 250 zł), po długo wyczekiwanym terminie, Pani bardzo miło mnie przyjęła, przeprowadziła wywiad, i mówi co będzie robić, no i to wyjdzie ok 450 zł bo dwie farby itd itp a ja mówię cooooo, przecież sprawdzałam w cenniku, a ona na to: a nie, ten cennik na stronie internetowej jest nieaktualny, mówiłam szefowej żeby go zmieniła
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 11:59   #4760
omna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Koleżanka płaciła za prostowanie keratynowe 500zł w K.Czajka ,ale ma bardzo gęste włosy a wiem że to w zależności od długości i gęstosci a ma włosy za łopatki.
omna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:24   #4761
mabybaby444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Omijać szerokim łukiem salon fryzjerski "Agnieszka" os. Mistrzejowice 5 w Krakowie. Właścicielka i druga pani - Jadwiga nie mają pojęcia o technice fryzjerskiej. Strzyżenie, farbowanie i czesanie rodem z PRL-u, brudno, gniazdka wypadające z kontaktów i smród papierosów z zaplecza. Gdzie jest Sanepid??? Byłam tam pierwszy i ostatni raz, koszmar!!!
mabybaby444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 23:39   #4762
Katiana86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ostatnio robi furorę Jagoda Malinowska w salonie Bonsa w Garden Resident na Przemysłowej. Czesałam się wcześniej u Viru ale szczerze nie jestem pewna u której czuje się lepiej poza tym te terminy... Prostowanie kreatynowe u Jagny robiłam za 450zł
Katiana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 18:33   #4763
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam kilka pytan do klientek Claudiusa
Czy któraś z Was może miała do czynienia z zabiegiem który w cenniku na stronie widnieje jako PIELĘGNACJA KERATYNOWA? Czy jest to tożsame z prostowaniem włosów keratyną?

Czy do Klaudiusa warto się umawiać na nadanie kształtu długim, zapuszczanym włosom, których absolutnie nie chcę ścinać, natomiast zdecydowanie trzeba im nadania kształtu, opracowania grzywki itp. itd.?
Czy Klaudiusz jak inni zmusi mnie do obcięcia ich więcej niżbym chciała, a co za tym idzie do unikania fryzjera przez następne kilka lat ze strachu (tak miałam po Maniewskim)?

Pomóżcie

Ostatnia moja wizyta u fryzjera ok pół roku temu też skończyła się klęską. Byłam u Kamila Peciaka i przede mną dziewczyne ściął fajnie (ale krótko, czyli nie dla mnie). Myślałam że się dogadaliśmy, ale ... ściął mnie identycznie jak tą dziewczynę! W dodatku susząc mnie był zdziwiony że moje włosy nie układają się tak jak je obciął ?!?!?
Na szczęście włosy odrastają, ale znowu wyszłam od fryzjera wyglądając brzydziej niż przed wejściem, więc szukam dalej

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Pszolka Pokaż wiadomość
Nie znalazłam żadnego wątku dotyczącego oddawania włosów dla chorych na raka. Noszę się z takim zamiarem. Czy któraś z dziewczyn oddawała swoje włosy w Krakowie lub okolicach i może mi polecić fryzjera? To dość radykalne cięcię i nie chciałabym po nim płakać
Tutaj masz pełną listę fryzjerów którzy współpracują z Fundacją Rak&roll:
http://www.raknroll.pl/wp-content/up...C3%B3w-413.pdf
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 17:18   #4764
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Mam kilka pytan do klientek Claudiusa
Czy któraś z Was może miała do czynienia z zabiegiem który w cenniku na stronie widnieje jako PIELĘGNACJA KERATYNOWA? Czy jest to tożsame z prostowaniem włosów keratyną?

Czy do Klaudiusa warto się umawiać na nadanie kształtu długim, zapuszczanym włosom, których absolutnie nie chcę ścinać, natomiast zdecydowanie trzeba im nadania kształtu, opracowania grzywki itp. itd.?
Czy Klaudiusz jak inni zmusi mnie do obcięcia ich więcej niżbym chciała, a co za tym idzie do unikania fryzjera przez następne kilka lat ze strachu (tak miałam po Maniewskim)?

Pomóżcie

Ostatnia moja wizyta u fryzjera ok pół roku temu też skończyła się klęską. Byłam u Kamila Peciaka i przede mną dziewczyne ściął fajnie (ale krótko, czyli nie dla mnie). Myślałam że się dogadaliśmy, ale ... ściął mnie identycznie jak tą dziewczynę! W dodatku susząc mnie był zdziwiony że moje włosy nie układają się tak jak je obciął ?!?!?
Na szczęście włosy odrastają, ale znowu wyszłam od fryzjera wyglądając brzydziej niż przed wejściem, więc szukam dalej

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



Tutaj masz pełną listę fryzjerów którzy współpracują z Fundacją Rak&roll:
http://www.raknroll.pl/wp-content/up...C3%B3w-413.pdf
Zmartwiłaś mnie bo mam w planach wizytę u Kamila właśnie i teraz nie wiem co robić powiedz proszę jaka długość masz na mysli mówiąc że dziewczynę ściął krótko, krócej niż do ramion ?
I jak Twoje włosy się układały po wizycie u niego i na jaką dokładnie długość Cię obciął ?
Ja mam teraz włosy dłuższe niż do połowy pleców i nie wiem czego się po nim spodziewać

Niestety jeśli chodzi o Klaudiusza to nie pomogę, nigdy u niego nie byłam
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 22:31   #4765
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Czy do Klaudiusa warto się umawiać na nadanie kształtu długim, zapuszczanym włosom, których absolutnie nie chcę ścinać, natomiast zdecydowanie trzeba im nadania kształtu, opracowania grzywki itp. itd.?
A bardzo zależy Ci na Klaudiusie, czy chciałabyś spróbować np. u innego fryzjera, który mógłby zrobić tak, jak zechcesz?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 11:00   #4766
Ssanders
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej szukam naprawde dobrego fryzjera w okolicach krowodrza górka, prądnik biały do sombre z refleksami Polecicie kogoś?
Ssanders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 19:05   #4767
Farzerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wątek był wałkowany kilka razy. Ogólnie z dobrych masz Viru w Bald Baloon, Jagne w Bonzie, Maniewski czy Klaudius na rynku...
Farzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 21:18   #4768
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Zmartwiłaś mnie bo mam w planach wizytę u Kamila właśnie i teraz nie wiem co robić powiedz proszę jaka długość masz na mysli mówiąc że dziewczynę ściął krótko, krócej niż do ramion ?
I jak Twoje włosy się układały po wizycie u niego i na jaką dokładnie długość Cię obciął ?
Ja mam teraz włosy dłuższe niż do połowy pleców i nie wiem czego się po nim spodziewać

Niestety jeśli chodzi o Klaudiusza to nie pomogę, nigdy u niego nie byłam
hej, scial ja tak mniej wiecej do ramion, mnie za ramiona, no ale dla mnie to zdecydowanie za krotko, wiec zalezy czego oczekujesz ;-)
Ogolnie nie bylo zle, ale jak za taka cene to moim zdaniem nie bylo warto, oczekiwalam czegos wow po zdjeciach w necie i na fb, a bylo normalnie. Ale wez poprawke ze moje wlosy sie juz starzeja (jestem po 30tce), wiec te koncowki mialam naprawde wysuszone, moze jak masz zdrowe to Twoich tak nie zetnie

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
A bardzo zależy Ci na Klaudiusie, czy chciałabyś spróbować np. u innego fryzjera, który mógłby zrobić tak, jak zechcesz?
Moglabym, ale mnostwo juz wyprobowalam a Claudiusa jeszcze nie. I nie mam za bardzo innego pomyslu, a gdyby ta Pielegnacja keratynowa okazala sie trwalym prostowaniem to i cena dobra, porownujac te na rynku.

A nie wiecie moze jak zrobic taka fryzure, chodzi mi o efekt nad czolem, jak to sie stylizuje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0002KNE8MKWWUI0J-C122-F4.jpg (71,7 KB, 49 załadowań)
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 22:21   #4769
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Zmartwiłaś mnie bo mam w planach wizytę u Kamila właśnie i teraz nie wiem co robić powiedz proszę jaka długość masz na mysli mówiąc że dziewczynę ściął krótko, krócej niż do ramion ?
I jak Twoje włosy się układały po wizycie u niego i na jaką dokładnie długość Cię obciął ?
Ja mam teraz włosy dłuższe niż do połowy pleców i nie wiem czego się po nim spodziewać

Niestety jeśli chodzi o Klaudiusza to nie pomogę, nigdy u niego nie byłam
Ja do Kamila chodze regularnie co 3, 4 miesiace. Wlosy mam długie, do zapiecia stanika, zawsze podcinam tylko 2-3 cm plus prosze o zrobienie kształtu na V lub U w zaleznosci to tam aktualnie mi sie uwidzi
NIGDY nie zdazylo mi sie abym wyszla z czyms innym na glowie niz chcialam. Raz rozwazalam obciecie kilkunstu cm ale Kamil bardzo mi odradzał twierdzac, ze dlugie wlosy mi pasuja i on nie schodzilby z długosci.
Dlatego uwazam, ze uznanie go osobe, ktora radosnie z długich wlosow robi krotkie jest co najmniej krzywdzace. Oczywiscie nie twierdze, ze nie zdaza mu sie jakas wpadka, nie wiem, nie bede oceniac, moge tylko powiedziec w swoim imieniu po wielu wizytach, ze co jak co, ale generalizacje sa nie na miejscu.

Aktualnie chetnie bym sprobowała wybrac sie do jakiegos nieco tanszego fryzjera (koniec koncow rewolucji na glowie nie robie a 100 zł za koncowki to dla mnie jednak sporo), ale pewnie i tak skoncze u Kamila, bo po prostu sie boje zaryzykowac
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2016-05-24 o 22:23
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 00:15   #4770
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Czy ktoś moze mi doradzic, jaki fryzjer ścina długie włosy w koncowej fazie na stojąco (tzn. klientka stoi oczywiscie

Pomozcie!
ja kilka razy miałam tak podcinane włosy, najczęściej w renomowanych salonach, ostatnio byłam w Moss i też zostałam poproszona aby stanąć na baczność przez moment, u Maniewskiego też tak było
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.