Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 23:46   #1201
beznicka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

jeśli ktoś szuka namiarów na Tomka Maruta z Krakowa (Trendy), proszę wysłać mi wiadomość, podam numer telefonu
beznicka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:47   #1202
k_a_t_i_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dziewczyny! Odrdzam stanowczo salon "Twój styl" na Karmelickiej!!! Byłam ostatnio na farbowaniu odrostów i podcinaniu. Moje włosy mają kolor średni blond a odrosty wyszły...RUDE Daniel, który mnie ścinał pomieszał jakieś 2 farby ze sobą i wyszło jak wyszło. I jeszcze potem mi wmawia bezczelnie ze tak jest modnie teraz... ;( no dramat. Aha, i jeszcze prosiłam zeby podciął mi troszkę włosy i wycieniował... teraz mam nierówno ściete przody..lewa strona dłuższa od prawej. Poza tym wspomniany już wcześniej pan Daniel ma ciekawsze zajęcia niż zajmowanie się klientką, np. odbieranie setki telefonów podczas ścinania. Przestrzegam, aby omijać ten salon szerokim łukiem!
k_a_t_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 16:24   #1203
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez k_a_t_i_a Pokaż wiadomość
dziewczyny! Odrdzam stanowczo salon "Twój styl" na Karmelickiej!!! Byłam ostatnio na farbowaniu odrostów i podcinaniu. Moje włosy mają kolor średni blond a odrosty wyszły...RUDE Daniel, który mnie ścinał pomieszał jakieś 2 farby ze sobą i wyszło jak wyszło. I jeszcze potem mi wmawia bezczelnie ze tak jest modnie teraz... ;( no dramat. Aha, i jeszcze prosiłam zeby podciął mi troszkę włosy i wycieniował... teraz mam nierówno ściete przody..lewa strona dłuższa od prawej. Poza tym wspomniany już wcześniej pan Daniel ma ciekawsze zajęcia niż zajmowanie się klientką, np. odbieranie setki telefonów podczas ścinania. Przestrzegam, aby omijać ten salon szerokim łukiem!
i ty im pewnie jeszcze za to zaplacilas??
gratuluje...powinnas wyjsc stamtad bez placenia! powiedziec ze to nie jest to co chciualss, ze chcialas zafarbowac BLOND odrosty a nie zrobic je rude bo...SA MODNE nic by ci nie zrobili, bo takie jest prawo KLIENTA! teraz juz chyba nic z tym nie zrobisz...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 16:37   #1204
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja ze swej strony mogę polecić malutki salonik na ul. Wrocławskiej "Agnes" i p. Agnieszkę Poniedziałek -Sitko. Chodzę tam regularnie podcinać włosy i lekko ścieniować i zawsze jestem zadowlona. Za mycie i strzyżenie - 20 zł i tyle właśnie zapłaciłam wczoraj, a p. Agnieszka dodatkowo na moją prośbę ułożyła mi włosy na szczotce, a potem nałożyła specjalny preparat. Za pasemka rok temu płaciłam 80 zł [mam długie włosy, poniżej linii stanika] i z tego co się orientuję cena nie wzrosła znacząco


mojego zaufania nie wzbudza pracująca tam p. Gosia, sama nie wiem dlaczego
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 00:49   #1205
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

DZiewczynki gdzoe znajduje sie to kiss paris jaki tam jest telefon. Chce zapisac sie do p Basi po waszych opiniach
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:43   #1206
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Tez jestem ciekawa gdzie znajduje sie ten salon Kiss PAris, bo moja wspaniała fryzjerka pani Ania z malutkiego salonu niedaleko Kleparza, niedługo bedzie musiałą iść na urlop macierzyński (jest w ciąży), a zawsze tak wspaniale potrafiła sprawić ze moja fryzura była wyjątkowa... ech...
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:38   #1207
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Salon Kiss Paris znajduje się w hotelu Qubus (ul. Nadwislańska 6). Numer telefonu do salonu to 374 56 98. Nie pamiętam dokładnie w jakich godzinach jest otwarte ale zdaje się, że w godzinach od 13 do 16 jest przerwa i wtedy się nie dodzwonicie. Ich stronka jest ciągle w budowie www.kissparis.pl.
Za farbę+pasemka w swóch kolorach, ścięcie i modelowanie na średnich włosach zapłaciłam 230zł. Byłam zachywcona po tej wizycie, pani Basia jest przesympatyczna, bardzo komunikatywna, nie upiera się przy swoich wizjach ale chętnie doradza. Salon jest mały i przytulny. Kolorek wyszedł cudny. Gorąco polecam!!! Gdyby nie ceny chodziłabym tam co miesiąc
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 20:33   #1208
antygona007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja już po raz drugi- ponieważ to była moja druga wizyta- chciałabym polecić salon PaulaXhair przy ulicy Miechowskiej. Pani Paulina jest po prostu doskonała...
Jestem bardzo zadowolona, mam bardzo ładny kolor włosów. Pani Paulina zawsze uśmiechnięta, atmosfera w salonie wspaniała.
To moja druga wizyta i zapewne nie ostatnia. Nareszczie znalazłam fryzjera z pasją i fachowca
Pozdrawiam
antygona007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:19   #1209
Liquorice
Przyczajenie
 
Avatar Liquorice
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Słuchajcie mam ogromną prośbę. Chodzi mi o salon fryzjerski "Freestyle Studio" na Stradomskiej. Czy ktoś mi może podać nr tel. kontaktowego? Nie wiem co się stało, ale wchodząc na stronę salonu i klikając na 'kontakt' nic mi się nie wyświetla, właściwie żadna z zakładek nie uruchamia się.
Byłabym wdzięczna za ten numer.
Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:54   #1210
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

oto numer do freestyle :12 426 17 00

Ostatnio tam bylam i bardzo mi sie podobalo Ale chcialam sie umowic na ten tydzien i ok. 6 grudnia juz wszystkie miejsca byly zajete Wiec na wizite u p. Agnieszki moglabym liczyc dopiero po nowym roku. A ja potrzebowalam obciac wloski JUZ. Wiec zapisalam sie do pani Pauliny (PAulaXHair) i za tą cenę polecam 30 zl strzyżenie na mokro i modelowanie. Pani Paulina dopieszcza kazdy wlosek, no moze mi troszke za bardzo przod dopiescila, bo wolalabym, zeby byl dluzszy, ale to tylko wlosy, za miesiac bedzie ok. Najwazniejsze, że kształt jest w porządku. Jestem bardzo zadowolona, ale nie zachwycona.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 00:21   #1211
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dziewczyny, a nie wiecie czy znalazłoby się jeszcze jakieś miejsce w którymś z polecanych przez was salonów fryzjerskich w tym tygodniu?
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 16:05   #1212
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Liquorice Pokaż wiadomość
A orientujesz się moze czy da się tam płacić kartą czy przyjmują tylko gotówkę?
Dziewczyny! Gorąco polecam Wam panią Iwonę z tego salonu na Czystej. Fantastyczna kobitka, zawsze mi coś ślicznego wyczaruje na włoskach. A na dodatek taniutko. Polecam, naprawdę!
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:09   #1213
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam. Znacie jakiegoś fryzjera / fryzjerkę godnego/godną polecenia dla faceta?
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 22:27   #1214
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, znacie w Krakowie jakąś stylistkę bądź stylistę?
Chodzi mi o osobę, która nie pracuje w salonie fryzjerskim, tylko w swojej pracowni fryzjerskiej (bez masy stanowisk, fryzjerów itd), sama dla siebie tak o...
Chodziłam swojego czasu do takiej stylistki na Kazimierzu, ale jakoś kontakt z nią mi się urwał a dodzwonić się do niej nie da
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:10   #1215
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Klaudiii aka Słońce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie w Krakowie jakąś stylistkę bądź stylistę?
Chodzi mi o osobę, która nie pracuje w salonie fryzjerskim, tylko w swojej pracowni fryzjerskiej (bez masy stanowisk, fryzjerów itd), sama dla siebie tak o...
Chodziłam swojego czasu do takiej stylistki na Kazimierzu, ale jakoś kontakt z nią mi się urwał a dodzwonić się do niej nie da
Z góry dziękuję za odpowiedzi
ja bylam wlasnie u p.Mariusza Kusi, on jest stylista, ma swoj zaklad na Czarnowiejskiej, jednak ma tez zatrudnionych 3 fryzjerow (2 fryzjerki+1 gosc). P.Mariusz dobiera fryzure, kolor itd., obcina a kolor i modelowanie robi jeden z fryzjerow
Najwazniejsze jednak wykonuje p.Mariusz
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:32   #1216
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny pomóżcie!!! szukam fryzjera w Krakowie który z farbowanego ciemnego brązu zrobi blond. Znacie kogoś kto wie jak się do tego zabrać? Błagam - pomóżcie!
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:39   #1217
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ja bylam wlasnie u p.Mariusza Kusi, on jest stylista, ma swoj zaklad na Czarnowiejskiej, jednak ma tez zatrudnionych 3 fryzjerow (2 fryzjerki+1 gosc). P.Mariusz dobiera fryzure, kolor itd., obcina a kolor i modelowanie robi jeden z fryzjerow
Najwazniejsze jednak wykonuje p.Mariusz

Jest to normalny salon fryzjerski?
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 23:39   #1218
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wizazanki!!!!! Wesołych świąt!!!!!
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 10:02   #1219
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Klaudiii aka Słońce Pokaż wiadomość
Jest to normalny salon fryzjerski?
niby tak, ale pod jego imieniem i nazwiskiem. z ulicy do p.Mariusza nikt nie przyjdzie.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 19:51   #1220
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dzwoniłam dzisiaj do p. Klaudiusza i mam zadzwonić jeszcze raz w środę, żeby się umówić, czyli w sumie już wybrałam
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 01:01   #1221
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Klaudiii aka Słońce Pokaż wiadomość
dzwoniłam dzisiaj do p. Klaudiusza i mam zadzwonić jeszcze raz w środę, żeby się umówić, czyli w sumie już wybrałam
w srode? przeciez to jest 2 dzien swiat
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 12:06   #1222
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam
Byłam w piatek w studiu Free Style na kolor i podcięcie. Byłam umówiona u Pani Martyny, jak mnie zapewniano dobra, nowa fryzjerka. Na początku wszystko było ok. Pani Martyna mnie wysłuchała. Co prawda troche mnie zdziwiło, że nie ma koloru brązowego z delikatną fioletową poświatą??? Potem okazało się, że Pani Martyna to rocznik '85. Wszystko było jasne jak zaczęła obcinać. Miałam włosy krótsze do barków, chciałam tylko je podciąc, bo już odwijały się przy karku. Zgodziłysmy się, że nie mogą być za krótkie bo mam okrągłą twarz. Obcięła mnie fatalnie, do lini brody i wyglądam na jeszcze okrąglejszą. Najgorsze czekało mnie na 2 dzień. Umyłam włosy, wysuszyłam i co ujrzałam????!!!! Jedna strona jest trochę dłuższa od drugiej, ale najgorsze jest to, że po lewej stronie jestem tak za***iście krzywo obcięta, że ma dziurę w połowie, a za chwilę długie pasma. Tragedia!!!! Co ja mam teraz zrobić??? Chciałam tam zadzwonić z reklamacją, ale 1 spawa to to, że musiałam bym je jeszcze ściąc z 4cm, żeby nie było widac tej dziury, a to już zdecydowanie za krótko. A po 2 to nie chciałabym poprawki u tej Martyny. Nie wiem co robić. Doradźcie coś.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:34   #1223
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
w srode? przeciez to jest 2 dzien swiat
tak, wtedy mam zadzwonić i umówić się konkretnie.
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:34   #1224
Klaudiii aka Słońce
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 104
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Witam
Byłam w piatek w studiu Free Style na kolor i podcięcie. Byłam umówiona u Pani Martyny, jak mnie zapewniano dobra, nowa fryzjerka. Na początku wszystko było ok. Pani Martyna mnie wysłuchała. Co prawda troche mnie zdziwiło, że nie ma koloru brązowego z delikatną fioletową poświatą??? Potem okazało się, że Pani Martyna to rocznik '85. Wszystko było jasne jak zaczęła obcinać. Miałam włosy krótsze do barków, chciałam tylko je podciąc, bo już odwijały się przy karku. Zgodziłysmy się, że nie mogą być za krótkie bo mam okrągłą twarz. Obcięła mnie fatalnie, do lini brody i wyglądam na jeszcze okrąglejszą. Najgorsze czekało mnie na 2 dzień. Umyłam włosy, wysuszyłam i co ujrzałam????!!!! Jedna strona jest trochę dłuższa od drugiej, ale najgorsze jest to, że po lewej stronie jestem tak za***iście krzywo obcięta, że ma dziurę w połowie, a za chwilę długie pasma. Tragedia!!!! Co ja mam teraz zrobić??? Chciałam tam zadzwonić z reklamacją, ale 1 spawa to to, że musiałam bym je jeszcze ściąc z 4cm, żeby nie było widac tej dziury, a to już zdecydowanie za krótko. A po 2 to nie chciałabym poprawki u tej Martyny. Nie wiem co robić. Doradźcie coś.
może pomogłaby wizyta u innego fryzjera?
Klaudiii aka Słońce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:41   #1225
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Witam
Byłam w piatek w studiu Free Style na kolor i podcięcie. Byłam umówiona u Pani Martyny, jak mnie zapewniano dobra, nowa fryzjerka. Na początku wszystko było ok. Pani Martyna mnie wysłuchała. Co prawda troche mnie zdziwiło, że nie ma koloru brązowego z delikatną fioletową poświatą??? Potem okazało się, że Pani Martyna to rocznik '85. Wszystko było jasne jak zaczęła obcinać. Miałam włosy krótsze do barków, chciałam tylko je podciąc, bo już odwijały się przy karku. Zgodziłysmy się, że nie mogą być za krótkie bo mam okrągłą twarz. Obcięła mnie fatalnie, do lini brody i wyglądam na jeszcze okrąglejszą. Najgorsze czekało mnie na 2 dzień. Umyłam włosy, wysuszyłam i co ujrzałam????!!!! Jedna strona jest trochę dłuższa od drugiej, ale najgorsze jest to, że po lewej stronie jestem tak za***iście krzywo obcięta, że ma dziurę w połowie, a za chwilę długie pasma. Tragedia!!!! Co ja mam teraz zrobić??? Chciałam tam zadzwonić z reklamacją, ale 1 spawa to to, że musiałam bym je jeszcze ściąc z 4cm, żeby nie było widac tej dziury, a to już zdecydowanie za krótko. A po 2 to nie chciałabym poprawki u tej Martyny. Nie wiem co robić. Doradźcie coś.
oczywiscie idz zloz reklamacje! i to jak najszybciej, zeby nie powiedzieli, ze bylas w tym czasie u kogos innego! i mozesz powiedziec od razu, ze nie chcesz zeby ta Pani cie obcinala i tak tez powinni zrobic - o ile to w porzadku salon
jezeli beda sie wymigiwac, krecic, nie beda chcieli uznac reklamacji to nie odpuszczaj im!! idz tam jutro i pokaz co masz na glowie i powiedz dokladnie o co ci chodzilo...jak sie beda pluli czemu dopiero dzis z tym przychodzisz, to powiedz ze po umyciu wlosow dopiero bylo widac jak zle jestes obcieta...poza tym ze za krotko cie obciela to widzialas od razu, ale co mialas zrobic? wlosow sie przykleic nie da. Tylko musisz byc stanowcza, nie krzycz, ale nie badz tez mila! najlepiej nie idz sama, tylko wez np.kolezanke, chlopaka...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:34   #1226
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Izabella ,Ja też zachęcam cię żebyś tam poszła z reklamacją.Najlepiej jak poprosisz jakiegoś kierownika czy kogoś takiego.Jemu przedstaw spokojnie sprawę bez robienia afery w całym salonie.Wiem z doświadczenia w swoim salonie ,gdy przyjmowałam kogoś młodziutkiego(fryzjera),t o pomimo tego że sprawdzałam taką osobę przez conajmniej tydzień,zdażały się wpadki.Poproś aby ktoś z dużym doświadczeniem ci to poprawił .Jeżeli faktycznie całośc jest fatalna żądaj zwrotu pieniędzy.Przykro że tak przed świętami.Głowa do góry.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:08   #1227
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja tez tam kiedyś poszłam na wrzesińską,KATASTROFA.str zyżenia nie z tej epoki,dla starych bab i durnowty szef
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:17   #1228
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

jest tak jak na stronie napisano w cenę strzyżenia wchodzi modelowanie.A cena modelowania to dla dziewczyn które sie też przychodzą tylko modelować.
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:18   #1229
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez that_is_all_me Pokaż wiadomość
Znajdzie sie jakaś osoba
dzisiaj się tam wybieram...
teoretycznie byłam umówiona na 12, ale cośtam się u nich poprzesuwało... no i przenieśli mnie na 14
hmm... najpierw jakaś Pani zaproponowała mi herbatę/kawę- myślała, że może wcześniej niż o 14 mnie przyjmą, ale jako że pomieszkuję na Rozdrożu (b.blisko)- stwierdziłam, że wrócę za czas jakiś

hmm
no i zastanawia mnie jeszcze cena
teoretycznie na ich stronce jest napisane "strzyżenie z modelowaniem" dla włosów długich- 55,-
nu ale popatrzyłam na ich cennik w zakładzie, a tam- samo strzyżenie 55,-
a modelowanie 45,-
hmmm

i co jeszcze- fryzurkę mam wybraną
tzn. głównie chodzi mi o grzywkę+ podcięcie końcówek, ew. wycieniowanie włosów
zobaczymy jak się do mej wizji ustosunkuje P. Edyta (?)
kurcze nie pamiętam jak się nazywa...tzn. nie jestem pewna czy dobrze pamiętam

=modelowania w zasadzie nie chcę.
mam nadzieję, że zamknę się w tych 55zł
uhh
jest tak jak na stronie napisano w cenę strzyżenia wchodzi modelowanie.A cena modelowania to dla dziewczyn które sie też przychodzą tylko modelować.
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:36   #1230
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Oliwia32, nie pisz postów jeden po drugim, istnieje opcja edycji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.