Bardzo skąpa i długa miesiączka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 15:37   #1
Blackmirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4

Bardzo skąpa i długa miesiączka


Witam.W zeszłym miesiącu byłam bardzo chora i brałam antybiotyki.Pod koniec grudnia współżyłam z chłopakiem.Nie doszło jednak do wytrysku i uzylismy prezerwatywy.

Na poczatku grudnia zaczelam się odchudzać,jednak przed świętami zaprzestałam i teraz ograniczam się jedynie do nie jedzenia słodyczy.Ósmego stycznia jednak,wystąpiły u mnie brunatne upławy a po 3 dniach bardzo skąpe krwawienie (trwało ok.5dni).Dzisiaj się skończyło.Myślałam,że zacznie mi się normalny okres a tu nic Myślicie,że wpływ na miesiączkę mogą być wymienione przeze mnie sytuacje powyżej? Wydaje mi się,że ciąże mogę wykluczyć,jednak co jakiś czas nakręcam się i stresuje.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Dodam,ze odchudzałam się,brałam antybiotyki,ćwiczyłam (200 przysiadów dziennie),chorowałam i miałam okres w tym samym czasie 🙄
Blackmirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 16:12   #2
kasiaanna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 94
Dot.: Bardzo skąpa i długa miesiączka

Cytat:
Napisane przez Blackmirror Pokaż wiadomość
Witam.W zeszłym miesiącu byłam bardzo chora i brałam antybiotyki.Pod koniec grudnia współżyłam z chłopakiem.Nie doszło jednak do wytrysku i uzylismy prezerwatywy.

Na poczatku grudnia zaczelam się odchudzać,jednak przed świętami zaprzestałam i teraz ograniczam się jedynie do nie jedzenia słodyczy.Ósmego stycznia jednak,wystąpiły u mnie brunatne upławy a po 3 dniach bardzo skąpe krwawienie (trwało ok.5dni).Dzisiaj się skończyło.Myślałam,że zacznie mi się normalny okres a tu nic Myślicie,że wpływ na miesiączkę mogą być wymienione przeze mnie sytuacje powyżej? Wydaje mi się,że ciąże mogę wykluczyć,jednak co jakiś czas nakręcam się i stresuje.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Dodam,ze odchudzałam się,brałam antybiotyki,ćwiczyłam (200 przysiadów dziennie),chorowałam i miałam okres w tym samym czasie 🙄
Nie nakręcaj się to na pewno nie ciąża. Też jak ćwiczyłam przez pewien okres czasu, jak również chorowałam i brałam różne leki to miesiączka nieco różniła się od pozostałych, które miałam w przeszłości, również wykluczenie słodyczy z diety, czy też odchudzanie jak piszesz mogło miec na to wpływ także, na razie nie ma co się martwić. Pozdrawiam
kasiaanna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 19:11   #3
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Bardzo skąpa i długa miesiączka

To na pewno nie jest ciąża, bądź spokojna. Obstawiam, że to wina antybiotyków, być może od nich przyplątała Ci się jakaś infekcja intymna i stąd te upławy brunatne. Udaj się z tym do ginekologa, lepiej wykryć i leczyć wcześniej Co do miesiączki, odchudzasz się i to już jest dobry argument, aby ona była inna niż zwykle. Organizm doznał szoku, nie wie co się z nim dzieje i hormony wariują. Miałaś dobrą dietę? Bo jeżeli skąpą i mającą mało kalorii to już masz odpowiedź do wariacji Twojej miesiączki. Jednak z tymi upławami radziłabym udać się do ginekologa
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-16 20:11:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.