Kolekcja Glam Stars Art Deco - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 11:55   #1
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954

Kolekcja Glam Stars Art Deco


Przeszukałam forum, mam nadzieję, że dość dokładnie i nie będę się powtarzać....

Nius pochodzi ze strony luxlux.pl

"Listopad to miesiąc, którego szarość próbujemy czasem zrekompensować sobie świąteczno – karnawałowymi planami. Na rynku pojawiają się wtedy limitowane, sezonowe kolekcje, a wśród nich Glam Stars marki Artdeco. Makijaż Artdeco to klasyka z lekką domieszką barokowego przepychu. Oczy są przydymione i mają połyskujące refleksy, usta lśnią, a cera ma być rozświetlona drobinkami brokatu.

W skład kolekcji wchodzą:

Rozświetlacz Glam Stars Highlighter (99 zł) - twarzy i ciału dodaje blasku i akcentuje wybrane partie.

Puder rozświetlający w pędzlu Glam Stars Powder Brush w kolorze złotym lub srebrnym (86 zł) – do twarzy, ciała i włosów.

Pomadka Glam Stars Lipstick (55 zł) - ma metaliczny połysk, zawiera witaminę E oraz olej z pestek winogron.

Błyszczyk do ust Glam Stars Lip Gloss (49 zł) - z praktycznym aplikatorem, aloesem i drobinkami brokatu. Tworzy efekt wilgotnych ust, który sprawdza się zarówno samodzielnie, jak i wraz z pomadką.

Cienie do powiek Glam Stars Eye Shadow (25 zł) – odbijają światło i efektownie błyszczą czterema różnymi odcieniami.

Eyeliner Glam Stars Liquid Eye Liner (49 zł) – w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym.

Kredka do oczu Glam Stars Kajal Liner (32 zł).

Lakier do paznokci Glam Stars (21 zł).

Baza pod cienie Glam Stars Eye Shadow Base (36 zł) – zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek.

Kasetka magnetyczna Glam Stars na 2 lub 4 cienie."


Brzmi zachęcająco, a jak jest w rzeczywistości? Mnie się już kilka błyskotek z Art Deco baaaaardzo podobały (np. puder rozświetlający w pędzlu, ale pamiętam, że cena ok 140 zł była dla mnie skuteczną blokadą), więc tym bardziej jestem ciekawa tych produktów

Planujecie jakieś zakupy z tej serii?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glam1.jpg (11,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glam2.jpg (51,1 KB, 165 załadowań)
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:03   #2
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Piękne kosmetyki na karnawałowy czas choć nie tylko.Z tego co pamiętam poprzednie kolekcje art deco na ten zimowy czas też były bardzo ładne.Fakt ceny zaporowe.Ja skusiłabym się na błyszczyk bo uwielbiam wszelkie mazidła do ust.Zobaczę jak to na żywo będzie wyglądać
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:30   #3
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Bardzo lubię kosmetyki Art Deco...niestety w Krakowie do tej pory ich półkę widziałam tylko w Galerii Centrum gdzie w dodatku maja same przeterminowane testery podkładów i żadnego nie mogę wypróbować.A w Sephorach nie ma Art Deco :-(
Ta nowa linia jest piękna...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:26   #4
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kosmetyki Art Deco...niestety w Krakowie do tej pory ich półkę widziałam tylko w Galerii Centrum gdzie w dodatku maja same przeterminowane testery podkładów i żadnego nie mogę wypróbować.A w Sephorach nie ma Art Deco :-(
Ta nowa linia jest piękna...
W Krakowie kosmetyki Art deco są też w Galerii Krakowskiej w Aptece Europejskiej(jakoś tak), nad Saturnem Ja tam kupowałam kiedyś bazę pod cienie.
Swoją drogą, ładna ta nowa kolekcja
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:40   #5
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kosmetyki Art Deco...niestety w Krakowie do tej pory ich półkę widziałam tylko w Galerii Centrum gdzie w dodatku maja same przeterminowane testery podkładów i żadnego nie mogę wypróbować.A w Sephorach nie ma Art Deco :-(
Ta nowa linia jest piękna...
Kosmetyki ArtDeco są też w Douglasie w Galerii Krakowskiej (i tak, jak wspomniała Isa w Europejskiej), tak więc wcale nie są jakieś niedostępne.

Mi się bardzo podoba ten prasowany rozświetlacz. Nie wiem tylko, czy go kupię - jest dość drogi, a poza tym - ciekawe jaki efekt daje na żywo. Jak ładny, to może mogłabym go sobie sprawić na Mikołajki...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:43   #6
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Mi sie podobaja cienie
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:53   #7
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

mnie sie podoba ale czy ja wiem czy ten rozswietlacz jest wary te 99zl???moim zdaniem jest wiele podobnych rozswietlaczy,podoba mi sie makijaz
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 16:04   #8
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Baza pod cienie Glam Stars Eye Shadow Base (36 zł) – zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek.

Nie wiecie czy ta baz różni się czymś od tej wcześniejszej bazy?
Sprawiłabym sobie bo bazy nie mam, a cienie od czasu do czasu mogłyby przetrwac na powiece trochę dłużej
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:10   #9
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Mnie się wydaje, że stworzono nowy bajer, specjalnie dla takich sylwestrowych, błyszczących cieni. W końcu im więcej drobinek tym cienie bardziej się zbijają w załamniu powieki... A który produkt lepszy to pewnie się okaże

czyli ogólnie widzę że nie tylko ja mam chrapkę na tą serię
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:18   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że stworzono nowy bajer, specjalnie dla takich sylwestrowych, błyszczących cieni. W końcu im więcej drobinek tym cienie bardziej się zbijają w załamniu powieki... A który produkt lepszy to pewnie się okaże

czyli ogólnie widzę że nie tylko ja mam chrapkę na tą serię
A to może skupię się na tej tradycyjnej bazie, chyba, że do czasu kiedy będę kupowac ukażą się opinie tej "sylwestrowej" na KWC.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:25   #11
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

A ja myślę, że to ta sama baza. Ewentualnie jakaś wariacja na jej temat (np. nowe opakowanie, czy coś). W ostatniej limitowanej kolekcji AD też była baza - w pisaku z pędzelkiem...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 17:23   #12
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Maju ja mam tą tradycyjną bazę i uważam, że jest świetna Każde cienie trzymają się nawet do 12 godzin(nawet najtańsze cienie Vollare za kilka zł). Cienie sypkie tak samo długo się utrzymują a ja mam takie powieki, że się lubią pocić i wtedy każdy cień się wałkuje a dzięki tej bazie nie mam tego problemu już
Wg. mnie ta nowa baza może być faktycznie w nowym opakowaniu czy coś w tym stylu, ale chyba nie będzie lepiej trzymać cieni od tej tradycyjnej

A BTW. Mam chrapkę na te cienie Uwielbiam takie kolory, ten różowy mnie kusi i ten fioletowawy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:41   #13
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kosmetyki Art Deco...niestety w Krakowie do tej pory ich półkę widziałam tylko w Galerii Centrum gdzie w dodatku maja same przeterminowane testery podkładów i żadnego nie mogę wypróbować.A w Sephorach nie ma Art Deco :-(
Ta nowa linia jest piękna...
Kosmetyki ArtDeco znajdziesz w Douglasie w C.H. Czyżyny. Zawsze są tam wszystkie najnowsze kolekcje

A w tym makijażu najbardziej podoba mi się sposób podkreślenie kości policzkowych - ślicznie! (acz fotoszop miał w tym swój niewątpliwy udział
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:31   #14
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Kolekcja Glam Stars Art Deco

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A w tym makijażu najbardziej podoba mi się sposób podkreślenie kości policzkowych - ślicznie! (acz fotoszop miał w tym swój niewątpliwy udział
Mnie tez się podoba
A ta paletka rozświetlająca mmm...
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.