Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 17:27   #1
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_

Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D


Cześć mam na imie Ola, mam 18 lat
1 problem tkwi w tym, że nie wyglądam na te 18 lat i chciała bym poznać triki jak wyglądać poważniej,
2 mam kręcone naturalnie blond włosy długości za ramiona, a także grzywkę... chciała bym coś w tym uczesaniu zmienić, ponieważ jest ono kłopotliwe z powodu tego, że na drugi dzień od umycia włosów, włosy te stają się brzydko skręcone, są siankiem i nic nie da się z nimi zrobić a więc najczęściej chodzę w kucyku jak uważacie czy dobrze jest mi w rozpuszczonych włosach, bo ja uważam że wtedy moja twarz wydaje się taka duża i okrągła?
3Kształt twarzy okrągła bądz owalna tego nie wiem dokładnie.Posiadam niestety wysokie czoło! Moja twarz jest wrażliwa i posiada czerwone krostki najwięcej na czole, jest tłusta odcień karnacji jasny ale raczej nie w odcieniu różu a raczej beżu. Opalam się nawet szybko, od razu na jasny brąz...
4 mam jasną oprawe oczu i jasne blond brwi . Uważam, że przez to wyglądam niewyraźnie
5 mam małe niebieskie oczy które są wrażliwe i lubią być czerwone
6 z figury jestem raczej zadowolona choć uważam, że mam za krótkie nogi i duży tyłek
mam 163 wzrostu a ważę 55kg

Najbardziej mi zależy na poradach jaką fryzurę wybrać? Jaki makijaż pasuje do mojego typu urody? W jakich ubraniach było by mi najlepiej?
Mam niedługo studniówkę więc obcięcie włosów na krótko odpada

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC! Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-10-20 o 22:05 Powód: Nie usuwamy zdjeć.
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:33   #2
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Dlaczego nikt nie chce mi pomóc?...bardzo proszę o pomoc
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:38   #3
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
na ostatnim zdjęciu super wygladasz w grzywce

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

zainwestuj w jakiś dobry pokład który ukryje niedoskonałości, bo cerę masz ładną tylko te czerwone plamki. I jakiś dobry tusz by zaostrzyć spojrzenie malujesz sie na codzień?

w fryzurce ze zdjęcia być wygladała super, no ale masz loki. może coś takiego jak na 2 fotce?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-19 o 19:30 Powód: post pod postem
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:59   #4
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Maluję ale nie ostro... nie chciała bym narazie ścinać włosów no bo ta studniówka i ta matura...wiesz że niby nie można taki przesąd...jak myślisz w grzywce lepiej niż bez?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Jaki podkład byś mi poleciła przy bardzo jasnym odcieniu twarzy....która jest tłusta i z niedoskonałościami?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Stosuje tusz do rzęs ale bardzo mi to zniszczyło rzęsy...może znacie jakiś fajny tusz który by wyduzył i podkręcił rzęsy a takżę je odrzywił i wzmocnił?!!!
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:30   #5
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Zgadzam się, że w grzywce super wyglądasz
taylor swift ma też blond loki i grzywke, co prawda dłuższą i na bok ale myśle że w 4 jak na ostatnim zdjęciu do loczków też by super wyglądało
tutaj link to jej fryzur:
http://fryzurki.blox.pl/2010/02/FRYZ...LOR-SWIFT.html
co do makijażu to myśle że pastele, na rzęsy wieczorem możesz nakładać olejek rycynowy to troche je wzmocni, jest o tym cały wątek, do znalezienia w wyszukiwarce
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:58   #6
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

piekne masz loczki ja bym skóciła grzywke i scieniowała wtedy loki będa troszke nachodizć na twarz,a czasem możesz prostowac włoski mocno maluj rzesy!!! trudno doradzic cos komuś z tak kręconymi włosami,wiem,ze wiązę się to z ciągłym prostowaniem i niszczeniem ich.po prostu polub siebie,niejedna by zabiła za tak słodyczne włosy
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:18   #7
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

hm... w grzywce lepiej wyglądasz zdecydowanie i wydaje mi się, że w prostych włosach tez chyba byłoby lepiej... nie ścinaj włosów, jeśli będziesz miała studniówkę. I dałabym kolorek jakiś fajny blond włosom

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Zapomniałam dodać, że mogłabyś używać jakiś jasny rozświetlający podkład i faktycznie wydłużyć rzęsy tuszem
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 23:58   #8
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Hej,
przede wszystkim jestem za twoją kręconą wersją
Jeśli Twoje włosy wygladaja niekorzystnie następnego dnia po myciu, myj je codziennie. Cóż, taką masz urodę. Na pewno lepiej im to zrobi, niż codzienne prostowanie.

W pierwszym swoim poście dodałaś zdjęcie, na ktorym doskonale widac, że ładnie Ci w kręconych. Mam na mysli zdjęcie wklejone jako pierwsze, masz na nim krecone włoski i prostą grzywkę.
Bez grzywki wygladasz bardzo niekorzystnie, co widac, na zdjeciu drugim w pierwszym poście.
Na Twoim miejscu lekko przyciemniłabym ten blond, ale niewiele... W bardzo jasnym blodzie nie jest Ci dobrze, co widac na tym drugim zdjeciu.
przyciemniałabym też brwi kredką, oczka też(kreska, jakiś cien do oczu).
Jeśli chodzi o tusze do rzęs ja na przykład jestem zadowolona z (klik)- wypróbuj, moze też Ci sie spodoba. Co do podkładów- używam tego po prawej ze zdjęcia KLIK Ten matujący też jest ponoć dobry.

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Jeśli chodzi o kolor włosów - widziałąbym Cie nawet w takim lekko wpadajacym w brąz... KLIK
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:12   #9
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Wink Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Załącznik 3480246

ten podkład jest bardzo dobry ładnie wygładza cerę mam odcień brzoskwiniowy cudo
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:52   #10
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

O kolorze to myślałam by zrobić na moich blond włosach ciemniejsze pasemka jak na pierwszym zdjęciu..już nawet byłam z tym u fryzjara i niby zrobił ale to był ciemny blond który miał wpadać (mienić się) na brązowo i nie widać tego ...nic się to prawie nie odróżnia niby widać że włosy mają ciemniejszy odcień(bo się to wszystko ze sobą zmieszało ale nie widać ładnych ciemniejszych brązowych pasemek ja chciałam i 70 zł poszło w błoto o jaki poprosić kolor pasemek by wyszedł taki jak na zdjęciach?
Chciała bym bardzo taką grzywkę jak Taylor Swift ale jakoś nie mogę wytrzymać okresu zapuszczania i mam wyższe czoło od Taylor a więc myśle że w takiej grzywce nie było by mi ładnie...
Co doradzacie zapuszczać włosy d takiej długości jak ta gwiazdka? Ciężko było by mi wytrzymać... bo ja lubię ciągle coś zmieniać...ale bardzo chciała bym mieć takie długie włosy bo wtedy moje włoski najbardziej się kręcą i najładniej i jaką tą fryzurkę i makijarz polecacie? a brwi...ładnie było by mi w grubszych i ciemniejszych...a może zrobić henne na brwi i rzęsy? co zrobić jeszcze by rzęsy były grubsze i zdrowsze bo moje strasznie się zniszczyły od maskary(pokruszyły się)
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:13   #11
karolinaKG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

wg mnie świetnie Ci będzie w długich blond lokach- może bym ociepliiła kolor blondu, do tego grzywka ale taka do połowy policzków cieta na skos i modelowana na grubej szczotce- także zapuszczaj włosy. A jak lubisz odmiany to od czasu do czasu możesz włosy wyprostować ale nie za często bo bardzo Ci się zniszczą. Podkreśliłabym oczy kreską na górnej powiece i do tego jakiś delikatny cień nie za ciemny, błyszczyk i będzie super
karolinaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 14:18   #12
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

nie patrz na zdjęcia, gdzieś na internecie, każdy ma inne włosy i zawsze wyjdzie inaczej. Idź do porządnego fryzjera i on Ci dobierze odpowiedni kolor;]
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 17:46   #13
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

ale najczęściej jak się idzie do fryzjera to trzeba mu wytłumaczyć jaki efekt chcemy uzyskać...bo jak raz zostawiłam fryzjera z jego własną wizją to z lewego boku miałam włosy na jeża!!!!
i jak z tą fryzurką dla mnie? dobre były by te pasemka? jaki kolor tych pasemek? proszę o pomoc bo naprawdę jestem znudzona już swoją fryzurką
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:48   #14
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

masz podobna urode do mojej kolezanki i ona bardzo ladnie wyglądała w blond włosach pofarbowanych... nie wiem jaki to kolorek byl ale był taki dość mocny jasny blond
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:55   #15
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Mi sie strasznie podobasz w prostej grzywce bardzo do Ciebie pasuje taka grzywka, i jeszcze te kręcone włosy-super...poza tym jesteś b. ładna dziewczyną
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:18   #16
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

co mogła bym zmienić...czemu nie podpowiecie? nie lepiej by było jak bym jakoś zmodyfikowała grzywkę... tylko na jaką proponujecie? proszę o fotki propozycji
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:32   #17
candy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Bardzo łądnie wyglądasz w obu wersjach ale najbardziej podobasz mi sie w wersji z prosta grzywka ! Bomba! To,ze wyglądasz młodziej niz na swoje 18 lat to tylko pozytyw! Bedziesz sie starzeć póżniej ...zawsze lepiej wygladać młodo niz za staro wiec nie rozumiem czemu chcesz sie koniecznie postarzec!? ...no ale jesli chcesz wyglądac poważniej to proponowałabym uzyc troche naturalnego podkładu,niewiele odbiegajacego od Twojego naturalnego koloru skóry, podkreśl mocniej oczy! Mysle ze przede wszystkim jakis tusz do rzes, tzw. Curl up ... mocno podkręcający,szczególnie górne rzęsy...Jesli chcesz zaszalec...mysle tu głownie o studniowce ...uzyj cieni do oczu...skierowanych bardziej w boki...ciemniejszych,one dadza Twojemu spojrzeniu pazura
Mozesz takze zrobic na włosach lekki balejage,a wiec swoje wloski blond mozesz przełamac ciemniejszymi pasemkami brazu lub ciemniejszych rudości...NA policzki odrobina różu..ale do Twojego typu urody myśle o jasnym różu,nie brzoskwiniach i brązach !
Usta naturalny odcien,delikatny błyszczyk przy założeniu ze mocniej podkreślisz oczy... O ubiorze ciezej cos napisac bo nei wiem jaki styl preferujesz, czy bardziej sportowy,czy elegancki...wiec trudno cos tutaj narzucic,wazne bys czula sie dobrze !
Moim zdaniem masz typ urody zblizony do Nicole Kidman wiec w makijazu, fryzurach mozesz ja podpatrzec...ale najwazniejsze by czuc sie dobrze ze soba i nei robic sobie krzywdy,nic wbrew sobie! Czekam na efekty metamorfozy i zycze udanej studniowki !!!
candy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:02   #18
OlKaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o szybką podpowiedz, co zmienić w sobie ?Bardzo pragnę zmiany:D

Mi również wydaje się, że ciemniejszy kolor mógłby Cię"postarzyć"Poza tym podkreślenie oczu może spowodować ten efekt. I odopowiednie ubrania mogą zdziałać cuda.
OlKaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.