Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 17:31   #451
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Inneov- warto kupić?

Na allegro 60 kapsułek można kupić już za 75 zł.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:55   #452
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

Biore Revalid i jestem zadowolona ale zastanawia mnie czy włosy po Innoev faktycznie staja sie grubsze; jesli chodzi o samo wypadanie czy porost to mysle ze spokojenie mozna sie posilkowac tanszymi odpowiednikami bo na polskim rynku jest ich całe bogactwo , natomist kuszaca sie wydaje byc owa wizja zwiekszenia gestosci czy grubosci włosa brzmi troche nierealnie ale na tyle kuszaco ze chcailabym sprawdzic jak na moich cienkich włosach sie spisze .

Co do regeneracji mysle ze lepiej wspomagac sie zewnetrznymi produktami typu maska , serum etc
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 14:21   #453
xxxalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov- warto kupić?

stosowałam tabletki przez 3 miesiace i nic nie pomogły jezeli chodzi o zwiekszenie objętości, włosy tez nie wygladały rewelacyjnie jak na kosmetyk za 100 łączna kuracja kosztowała mnie prawie 300 zł i nie polecam gdyz producent zbyt wiele obiecuje radze zrobic badania może masz mało żelaza lub cynku i pójśc do apteki kupić cynk na recepte za 6 zł i poprawi sie zarówno stan skóry i cery jaki i włosów
xxxalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 14:15   #454
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

Jest własnie promocja w SuperPharm za 69 pln.. Zastanawiam sie juz mocno czy kupic
Wypowie sie ktoś jeszcze w sprawie Innoev?
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 18:26   #455
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Inneov- warto kupić?

Zużyłam 2 opakowania i efektów żadnych nie zauważyłam - włosy wypadały jak dawniej, szalonego wzrostu nie zauwazylam, większej gęstości też nie.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:00   #456
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

I kolejna osoba wypowiada sie na nie.. Szkoda ze taka ścieme wciska producent ludziom Ja sie tylko łudze ze na naprawde cienkich włosach efekt pogrubienia jednak jest - tak cos słyszałam ze posiadaczki delikatnych wlosów są zadowolone ;-/
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:08   #457
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Inneov- warto kupić?

ja mam włosy bardzo zniszczone od rocznego prostowania, są w miare gęste....
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 23:55   #458
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

no i nie mogłam wytrzymać - kupiłam , promocja w superpharm obejmuje 36 dni kuracji za 69 pln i jakos nie moglam sie oprzec i juz mam doła bo tym samym zrezygnowałam z kapsułek Revalid chdziaż juz po miesiącu były efekty jak nie podziała to sie naprawde wkurze i bedę kazdemu serdecznie odradzac. Swoja droga producent sporo kasy wyłożył na reklamę, promocje, jakieś fikuśne pudełeczka (przynajmnie to moje promocyjne takie jest) i teraz klient za to płaci - bez tego festynu cena byłaby o wiele niższa
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 12:40   #459
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Inneov- warto kupić?

poszukajcie na watku o wypadaniu wlosow jest o inneov. chodzi o to ze mozna go zastapic innymi tabletkami o takim samym skladzie, miedzy innymi pic herbate zielona i łykac tauryne w tabletkach, jednak w wiekszej dawce, ta w inneov jest za slaba. pisalam tam o calyej takiej kuracji zastepczej gdyz znalazlam ten przepis na jakims forum o lysieniu. daisydee robi taka kuracje i wynosi ja 30zl miesiecznie, niedawno chyba zaczela...
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:51   #460
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

tak natknełam sie na ten przepis i zastanwia mnie czy faktycznie podziała - to troche tak jak ze skrzypem - faktycznie dzaiła na urode (włosy, cera, paznokcie) i jest go w roznych tabletkach a jednak nie wszystkie te tabsy są skuteczne(np kapsułki Skrzypowita i Skrzyp Olimpu w ogóle mi nic nie dały kompletnie!). Ciekawe czy na forum o łysieniu wypowiadały sie jakies osoby o skuteczności terapi zastępczej?


tu znalazłam o tym ale w stosowaniu zewnetrznym: http://www.zdrowystyl.hg.pl/kuracja.php
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2006-10-25 o 14:26
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:14   #461
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
I kolejna osoba wypowiada sie na nie.. Szkoda ze taka ścieme wciska producent ludziom Ja sie tylko łudze ze na naprawde cienkich włosach efekt pogrubienia jednak jest - tak cos słyszałam ze posiadaczki delikatnych wlosów są zadowolone ;-/

Leeloo co osoba to opinia
Ja jestem jak najbardziej zadowolona z Inneov.
Mam naturalnie kręcone, nigdy niefarbowane włosy, sporo ich i nie mam problemu z wypadaniem, ale z natury są delikatne i łamliwe. Przesilenie jesienne to dla nich gorszy czas Biorę Inneov od 40 dni (drugie opakowanie) i widzę efekty. Nie są to oczywiście efekty jak w reklamie, ale są. Włosy są mocniejsze, mniej się łamią.
Rok temu jesienia brałam H Pantoten ale Inneov jest moim zdaniem lepszy.
Wątpię by zahamował wypadanie włosów np. na tle hormonalnym (czytałam krytyczne opinie osób, które tego oczekiwały)ale słabe i delikatne włosy wzmocni. Moje wzmocnił
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 22:18   #462
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

Przyznam ze opinia posiadaczki loków przekonuje mnie zeby jednak zacząć przygodę z tymi tabletkami
Chcociaż sobie troche wyrzucam ten zakup - bardzo zadowolona jestem z Revalidu i miałam zamiar kontynuować tą kurację. Włosy wydaja mi się po nim bujniejsze i ogólnie jakieś lepsze jakościowo ( ze nie wspomne iż jesienne wypadanie praktycznie ustało) a kończe dopiero 1sze opakowanie! Mam nadzieje że sie na Innoevie również nie zawiode
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 10:54   #463
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: Re: Wypadające włosy

chcialam powiedziec ze mi NIC tak genialnie nie zregenerowalo wlosow jak INNEOV gęstość włosów. Te tabletki są CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 10:56   #464
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: Re: Wypadające włosy

bralam skrzypy, jakies inne preparaty na wlosy, szampon Vichy do wypadajacych, ale tylko te zielone tyabletki sprawily namacalny cud)
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 11:08   #465
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Re: Wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić tak:
Kup w aptece po 1 buteleczce wyciągów
z azulanu, brzozy i łopianu. Wlej jednakowe ilości do 1 butelki, wymieszaj i skrapiaj tym płynem skórę głowy raz dziennie, robiac masaż opuszkami palców. Kuracja trwa 14 dni, potem 7 dni przerwy. Można ją stosować jak długo chcesz. Można do niej wracać, kiedy zajdzie potrzeba. Sposób jest rewelacyjny! Pobudza cebulki i włosy odrastają. Zresztą sama zobaczysz [img]icons/icon7.gif[/img]
Ej jakas nowosc,jeszcze o tym nie słyszałam,trzeba sprobować te wyciagi z brzozy i łopianu mają być w postacji olejkow eterycznych?
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 12:41   #466
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inneov- warto kupić?

Miałam miesięczną kurację, która nie przyniosła żadnych widocznych efektów. Głos na NIE dla Inneov
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:48   #467
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Re: Wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić tak:
Kup w aptece po 1 buteleczce wyciągów
z azulanu, brzozy i łopianu. Wlej jednakowe ilości do 1 butelki, wymieszaj i skrapiaj tym płynem skórę głowy raz dziennie, robiac masaż opuszkami palców. Kuracja trwa 14 dni, potem 7 dni przerwy. Można ją stosować jak długo chcesz. Można do niej wracać, kiedy zajdzie potrzeba. Sposób jest rewelacyjny! Pobudza cebulki i włosy odrastają. Zresztą sama zobaczysz [img]icons/icon7.gif[/img]
hmmm..... tez mnie to zaintrygowalo w jakiej cenie są te "buteleczki"? I czy są ogólnodostępne? z góry dzięki
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:34   #468
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Re: Wypadające włosy

ja ostatnio zrobilam porownanie bo bralam juz wszystkie z tabletek na wlosy. i tak: skrzypovita jest tania ale najubozsza w skladniki, silica jest drozsza ale bierze sie ja tylko raz dziennie i tak nie smierdzi i ma troche wiecej skladnikow. h-pantoten jest najdrozszy ale za to zajlepiej wyposazony w substancje odzywcze. tu sprawdza sie zaleznosc im drozsze tym lepsze. niestety....
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:42   #469
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Re: Wypadające włosy

kapsułki keratynowe też moga pomóc?? u mnie skrzyp niebardzo działa
podejrzałam tu na wizażu, że Seboradin jest niezły na wypadające i przetłuszczające się włoski. w apteke go widziałam, ale jakoś ostatecznie się nie zdecydowałam.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 18:02   #470
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Inneov- warto kupić?

Głos na tak dla Inneov
Miesięczna kuracja nie da efektów ale i producent tego nie obiecuje. Żeby zobaczyc efekty trzeba brać 2/3 miesiące.
Nie mam problemów z wypadaniem ale zawsze jesienia wlosy robią się kruche, łamliwe, matowe.
W zeszłym ropku zrobiłam kurację H Pantotenem tabletki plus szampon i efekty jako takie były po dwóch miesiacach z okladem. Po Inneov kuracja dwumiesieczna dała u mnie rezultaty jakie chciałabym utrzymać

Uważam że jeśli ktos chce brać Inneov żeby poprawić kondycje włosów cienkich moze na cos liczyć choc jak wiadomo to u każdego sprawa indywidualna ( nasze oczekiwania i reakcja organizmu)
Ale jeżeli problemem są wypadające wlosy w jakichs ogromnych ilościach to wątpie by Inneov pomógł
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 18:04   #471
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Leeloo co osoba to opinia
Ja jestem jak najbardziej zadowolona z Inneov.
Mam naturalnie kręcone, nigdy niefarbowane włosy, sporo ich i nie mam problemu z wypadaniem, ale z natury są delikatne i łamliwe. Przesilenie jesienne to dla nich gorszy czas Biorę Inneov od 40 dni (drugie opakowanie) i widzę efekty. Nie są to oczywiście efekty jak w reklamie, ale są. Włosy są mocniejsze, mniej się łamią.
Rok temu jesienia brałam H Pantoten ale Inneov jest moim zdaniem lepszy.
Wątpię by zahamował wypadanie włosów np. na tle hormonalnym (czytałam krytyczne opinie osób, które tego oczekiwały)ale słabe i delikatne włosy wzmocni. Moje wzmocnił
Szaju wzmocnił ,wzmocnił
Bravo że ich nie ściełaś
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 18:05   #472
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Przyznam ze opinia posiadaczki loków przekonuje mnie zeby jednak zacząć przygodę z tymi tabletkami
Chcociaż sobie troche wyrzucam ten zakup - bardzo zadowolona jestem z Revalidu i miałam zamiar kontynuować tą kurację. Włosy wydaja mi się po nim bujniejsze i ogólnie jakieś lepsze jakościowo ( ze nie wspomne iż jesienne wypadanie praktycznie ustało) a kończe dopiero 1sze opakowanie! Mam nadzieje że sie na Innoevie również nie zawiode

leeloo, moze warto narazie kontynuować ten Revalid. Skoro po miesiacu są efekty moze warto poczekać i dać szansę drugi miesiąc a potem dopiero kupic Inneov
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:11   #473
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: Re: Wypadające włosy

a mi dziewczyny te wszystkie preparaty co wymieniacie ktore bralam nieraz juz wiele lat wstecz pomogly tak mniej wiecej jak..jakby wam to porównać-poprostu lekkie zacieranie problemu. Dopiero inneov zrobily mi rewelacje na glowie; samam bylam w szoku ze moze lek podzialac az tak intensywnie. Maja zaporowa cene ale juz zrozumialam czemu. One oczywiscie maja zupelnie inny sklad niz wiekszosc preparatow na wlosy na rynku. Mi nawet rzęsy od nich ślicznie urosły)
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:16   #474
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Re: Wypadające włosy

zamiast inneov trzeba łykac tauryne, troszke w wiekszej dawce , bo podobno ta jest ciutke za mala i pic zielona herbate 3 x dziennnie. inneov ma zaporowa cene bo placisz za firme.
tez sie zaczelam zastanawiac nad keratyna w kapsulkach ale trzeba jeszcze poszukac czy w ogole zadziala na wlosy.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:58   #475
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Wypadające włosy

A ja uzywalam odzywki z rzepy i mi pomogla
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:10   #476
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Re: Wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić tak:
Kup w aptece po 1 buteleczce wyciągów
z azulanu, brzozy i łopianu. Wlej jednakowe ilości do 1 butelki, wymieszaj i skrapiaj tym płynem skórę głowy raz dziennie, robiac masaż opuszkami palców. Kuracja trwa 14 dni, potem 7 dni przerwy. Można ją stosować jak długo chcesz. Można do niej wracać, kiedy zajdzie potrzeba. Sposób jest rewelacyjny! Pobudza cebulki i włosy odrastają. Zresztą sama zobaczysz [img]icons/icon7.gif[/img]
a nie przetluszczaja sie wlosy po tym??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 11:56   #477
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Inneov- warto kupić?

tez myslalam by skusic sie na inneov, ale cena wysoka wiec mialam dylemat, a teraz wiem ze go nie kupie, natomiast kiedys spotkalam sie z teoria, ze aby nadac gestosci wlosom, nalezy je sciac np tak do wysokosci uszu i pozniej odrastaja gesciejsze....ale sa slusznosc tej teorii nie odpowiadam:P
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:14   #478
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Adeline Pokaż wiadomość
leeloo, moze warto narazie kontynuować ten Revalid. Skoro po miesiacu są efekty moze warto poczekać i dać szansę drugi miesiąc a potem dopiero kupic Inneov
No ja niestety juz kupiłam i dzis pierwszy dzien zaczynam brac. Zobaczymy moze podziała Zalezy mi tylko na grubosci włosa i musze zaspokoic moją ciekawosc odnośnie tego specyfiku. Jak nie bedzie efektu żadnego po miesiącu to szkoda zawracania głowy , zwłaszcza za taką cene. Producent zaleca niby 6 miesiecy ale to dla mnie lekkie przegięcie - kazda suplementacje przerywam po 3 miesiacach na jakiś czas tudzież zmieniam suplement. Jeśli specyfik jest w porządku efekty widac z reguły średnio po 4-6 tygodniach. Sama mam takie własnie włosy do jakich Inneov jest przeznaczony czyli cienkie i delikatne - jeśli nic nie zauważe to naprawde marka straci w moich oczach zwłaszcza iż już seria Revalidu przetarła szlak i doprowadzia mi do porządku jesienne problemyz włosami.

A sam Revalid wszystkim serdecznie polecam - wraz z seria pielgnacyjna. Juz zaczynam sie zastanawiac czy nie podwyzszyc na max oceny na KW
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:16   #479
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Inneov- warto kupić?

na innym wątku forum przeczytałam, że zamiennikiem Inneov jest" koncentrat pomidorowy jedzony co dzień, mocna zielona herbata dwa razy dziennie, tauryna z Olimpu (to mnie trochę przeraża, bo w końcu to suplement dla kulturystów, chyba) i najnormalniejszy

poza tym, dla zdrowia włosów trzeba brać też magnez i żelazo, a te tabletki nie różnią się wiele skutecznością od ich tańszych zamienników - Vitapil, Hermavit Z i H-Pantoten, więc zastanówcie się dziewczyny, tymbardziej, że na efekt trzeba czekać tak długo...ja zdecyduję się dopiero jak nic innego mi nie pomoże

pozdrawiam!!

Edytowane przez raus
Czas edycji: 2006-10-30 o 14:01
raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:32   #480
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Adeline Pokaż wiadomość
Głos na tak dla Inneov
Miesięczna kuracja nie da efektów ale i producent tego nie obiecuje. Żeby zobaczyc efekty trzeba brać 2/3 miesiące.
Producent obiecuje pierwsze efekty już po miesiącu stosowania- zwiększony połysk i wzmocnienie włosów. Nic takiego nie zauważyłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.