Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 09:31   #961
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja juz jestem na drugim opakowaniu Inneov. Jedyne co zauważyłam,że włosy faktycznie mniej wypadają, a w zasadzie już prawie wcale. Tylko nie wiem, czy to zasługa waxu i innych mikstur, czy samych tabletek. Ale wax używam już dosyć żadko, więc to chyba inneov. Na razie gęstości nie ma, ale nie zrezygnuje i będę brała je dalej.l
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 15:00   #962
arak31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam serdecznie.Właśnie skończyłam brac vitapil(stosowałam 3 miesiące).Czy powinnam teraz zdecydowac się na przerwę i ile ona powinna trwac do następnej kuracji czy mogę dalej kontynuowac.

Dzięki wielkie.

Pozdrawiam.
arak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:09   #963
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja zdecydowanie polecam tabletki ONOZIS.Jak dla mnie rewelacja .Jestem w trakcie trzeciego opakowania i nawet moja fryzjerka zauważyła różnicę.Brałam kiedyś Vitapil ale nie wiem czy przypadkiem nie zmienił się skład - kiedyś na opakowaniu zalecano popijanie go mlekiem i wtedy działał bosko.A teraz jakoś nie mogłam się doczekać efektów i kupilam Onozis.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:19   #964
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam tabletki ONOZIS.Jak dla mnie rewelacja .Jestem w trakcie trzeciego opakowania i nawet moja fryzjerka zauważyła różnicę.Brałam kiedyś Vitapil ale nie wiem czy przypadkiem nie zmienił się skład - kiedyś na opakowaniu zalecano popijanie go mlekiem i wtedy działał bosko.A teraz jakoś nie mogłam się doczekać efektów i kupilam Onozis.
tylko strasznie drogo wychodzi miesieczna kuracja

30 tabletek za ok 20zl, gdzie trzeba brac 4 dziennie, a wiec jedno opakowanie wystarcza na ok tydzien
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:19   #965
Kate07
Raczkowanie
 
Avatar Kate07
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
właśnie po belissie mam cerę idealną. Żadnych wyprysków (chociaż w sumie nigdy nie mogłam narzekać na cerę )

ale zależy od organizmu.
Słyszałam, że wypryski wychodzą jeśli dana osoba nie potrzebuje aż tyle wszystkich minerałów i wtedy nadmiar wychodzi na skórze.
Ale nie wiem czy to prawda

A w jakiej postaci występuje ta Belissa? Można ją podzielc na mniejsze kawałki? Niestety mam problemy z połykaniem tabletek i potrzebuje czegos, co mozna pokruszyc...;P
Kate07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:32   #966
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kate07 Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci występuje ta Belissa? Można ją podzielc na mniejsze kawałki? Niestety mam problemy z połykaniem tabletek i potrzebuje czegos, co mozna pokruszyc...;P
ma ksztalt tabletki Apap, jednak jest powlekana i latwo sie nia polyka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:02   #967
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Obecnie od ponad miesiąca też stosuję Belissę - zauważyłam, że znacznie mniej wypadają mi włosy i nie są już tak suche.
Tabletka, tak jak pisze truskawkowawiosna, jest łatwa do połknięcia
Ma śliską, słodką powłoczkę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 10:08   #968
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Dziewczyny, czy wasza Skrzypovita też tak przeokrutnie śmierdzi?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:58   #969
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kate07 Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci występuje ta Belissa? Można ją podzielc na mniejsze kawałki? Niestety mam problemy z połykaniem tabletek i potrzebuje czegos, co mozna pokruszyc...;P
ja mam podobnie, nie przełknę choćby najmniejszej tableteczki. belisse szatkuję na maluśkie kawałeczki zębami i popijając wodą nic nie czuję
najgorzej było ze skrzypowitą... zmusiłam się tylko do kilku tabletek.
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 19:37   #970
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

No skrzypovita okropnie śmierdzi :/ no i vitapil jest dużo skuteczniejszy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 19:45   #971
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Re: Wypadające włosy

Vitapil jest najlepszy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 21:12   #972
Annaso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja łykam od miesiąca h-Pantoten i zauważyłam że zaczęło mi wyrastac wiele nowych, więc mogę powiedziec że na mnie działa lepiej niż Skrzypovita, jednak cena też jest dosyc wysoka i łykam je 3 razy dziennie co jest troche klopotliwe. Słyszałam że maja wprowadzic (może już wprowadzili) H-Pantoten optimum - łyka się tylko jedną tabletke dziennie.
Annaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:42   #973
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chcialabym polecic wszystkim belisse jest rewelacyjna Naprawde skuteczna. Pilam roznie suplementy i po zadnym z nich nie zauwazylam tak pozytywnych zmian. Pije belisse+ zmniejszona dawke witaminy B3 i B5. Juz po okolo miesiacu moja cera bardzo sie poprawila. Przez ten czas nie pojawil sie ani jeden nowy wyprysk, starsze ranki lepiej sie goily, buzia robila sie gladka. Paznokcie staly sie bardziej mocniejsze wiec polecam
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:47   #974
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Chcialabym polecic wszystkim belisse jest rewelacyjna Naprawde skuteczna. Pilam roznie suplementy i po zadnym z nich nie zauwazylam tak pozytywnych zmian. Pije belisse+ zmniejszona dawke witaminy B3 i B5. Juz po okolo miesiacu moja cera bardzo sie poprawila. Przez ten czas nie pojawil sie ani jeden nowy wyprysk, starsze ranki lepiej sie goily, buzia robila sie gladka. Paznokcie staly sie bardziej mocniejsze wiec polecam
To Belissa jest też w formie płynu? Nie słyszałam o tym.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:13   #975
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kate07 Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci występuje ta Belissa? Można ją podzielc na mniejsze kawałki? Niestety mam problemy z połykaniem tabletek i potrzebuje czegos, co mozna pokruszyc...;P
Możesz spokojnie pogryżc, jest słodko-kwaskowata, a la kwasek cytrynowy, ale nie tak zjadliwa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 15:14   #976
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chodzilo mi o to ze pije tabletki
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 15:57   #977
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

OK, dzięki Chociaż nie mam pojęcia na czym polega 'picie tabletek'
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 23:15   #978
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja biorę Belissę od prawie 2 miesięcy i zaobserwowałąm że włosy trochę mniej wypadają ale nie jest to jeszcze zadowalajacy efekt, będę kontynuować kurację Bel. przez jakieś 5-6 miesięcy.
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:59   #979
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Plastulla Pokaż wiadomość
Ja biorę Belissę od prawie 2 miesięcy i zaobserwowałąm że włosy trochę mniej wypadają ale nie jest to jeszcze zadowalajacy efekt, będę kontynuować kurację Bel. przez jakieś 5-6 miesięcy.


ja juz po 3 tygodniach stosowania zauwazylam rezultatyi to jakie. Moj organizm chyba naprawde potrzebowalam mikroelementow. Przed stosowaniem belissy wlosy wychodzily mi garsciami, a ze mam bardzo dlugie to sporo moje klaki wszedzie fruwaly. Obecnie jak pije belisse to na grzebieniu znajduje tylko pare wloskow
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 17:00   #980
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
ja juz po 3 tygodniach stosowania zauwazylam rezultatyi to jakie. Moj organizm chyba naprawde potrzebowalam mikroelementow. Przed stosowaniem belissy wlosy wychodzily mi garsciami, a ze mam bardzo dlugie to sporo moje klaki wszedzie fruwaly. Obecnie jak pije belisse to na grzebieniu znajduje tylko pare wloskow
co to znaczy pic belisse?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:18   #981
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

No wlasnie ja tez czaję się na ten nowy H-panteton , szczególnie, że łyka się tylko jedna tabletkę. Ale nie mogę jej na razie dostać w okolicznych aptekach, może gdzie indziej już są?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:28   #982
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
co to znaczy pic belisse?
Tu jest 'wyjaśnienie'
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 22:58   #983
asia0814
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś dobry, sprawdzony sposób na zatrzymanie wypadania włosów?
Nie prostuj wlosow, bo to cholerestwo dla wlosow, z suszeniem suszarka tez sie lepiej ograniczac... W sumie to ja stosuje szampony i odzywki tylko, nie mecze ich za bardzo szczotka do wlosow, nie farbuje duzo. Tabletek na wlosy nie radze brac, kolezanka brala i jej wszytsko wlosy wzmocnilo(np na rekach)
asia0814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:55   #984
lilith1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny,

mam łojotokowe zapalenie skóry bądź łuszczycę (dermatolog nie miał co do tego pewności). Własy zaczęły wypadać mi potwornie po prostu. Zaczęłam stosować wszelkie medykamenty polecone przez dermatologa i problemy ze skórą głowy ustąpiły. Niestety włosy wypadają mi nadal. Łykam vitapil, stosowałam kurację w ampułkach kerastase. Mam wrażenie jednak, że ampułki działały podrażniająco na skórę głowy... Czy znacie coś, co można stosować przy takich schorzeniach na skórę i jednocześnie coś, co będzie działać???
lilith1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:30   #985
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zajrzyj do wątku o wypadających włosach, piciu pokrzywy, czarnej rzepie i wax'ie.
Jeśli masz ŁZS to trzeba unikać preparatów opartych na alkoholu [denat, etanol].
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 11:53   #986
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Już drugi tydzień biorę Vitapil i póki co zauważyłam, że włosy na nogach mi szybciej odrastają. *_* LOL!

A te na głowie może jedynie minimalnie mniej się przetłuszczają...

Stosuję te tabletki z nadzieją na szybszy porost włosów, uzyskanie połysku i pogrubienie ich, bo są cieniutkie, chociaż naprawdę bardzo liczne. Wierzę, że będę zadowolona z efektów. ;-)
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 21:30   #987
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kopiuje post z tematy o przyśpieszaniu wzrostu włosa. Bo tutaj konkretnie o kapsułkach się rozmawia .
Więc miałam dzisiaj kupić 4 opakowanie belissy, ale pani w aptece poleciła mi Capivit Piękne Włosy.
Powiedziała, że widziała jakieś wykresy badań i generalnie nigdzie nie udowodnili, że skrzyp polny ma taki wielki wpływ na włosy (na porost i wypadanie), a najwiekszy wpływ miała biotyna.
Spróbuję i zdam relacje. W sumie dobrze, że go kupiłam, bo zawiera witaminy z grupy b, a tych jest podobno niedobór przy dłuższym braniu skrzypu (ja brałam aż 5 miesięcy)
A może ktoś już jadł ten Capivit
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 00:34   #988
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, tak ostatnio się zastanawiałam czy poruszany był już kiedyś temat/pomysł aby na naszym wizażowym KWC umieścić kategorię z takimi suplementami diety, dostępnymi w aptece bez recepty i mającymi pomagać nam wszystkim stać się piękniejszymi? A jeżeli nie to jak zapatrujecie się na taki pomysł? Byłoby jasno i przejrzyście, ale czy ocena suplementów diety jest w ogóle możliwa na KWC?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 07:09   #989
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to producenci chyba powariowali z tymi tabletkami na włosy. Jest ich tyle, że można oczopląsu dostać.
Wizazanki oblegaja apteki
Bawi mnie to, bo moja kolezanka uwielbiala robic sobie aseksualne fyzury, takie powydziwiane i krotkie. Poczytala troche wizaz i zapuszcza W jakims okresie frustracji faszerowala sie skrzypem. Co taki portal moze zrobic z myslacej dziewczyny
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 08:12   #990
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak ostatnio się zastanawiałam czy poruszany był już kiedyś temat/pomysł aby na naszym wizażowym KWC umieścić kategorię z takimi suplementami diety, dostępnymi w aptece bez recepty i mającymi pomagać nam wszystkim stać się piękniejszymi? A jeżeli nie to jak zapatrujecie się na taki pomysł? Byłoby jasno i przejrzyście, ale czy ocena suplementów diety jest w ogóle możliwa na KWC?
o świetnie by było jakby powstała na KWC kategoria z suplementami
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.