Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 16:16   #1561
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A moze to te słabiutkie wypadaja?
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:28   #1562
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja tez tak mialam ze bralam najpierw skrzypovite, belisse, pozniej sillice, a pozniej zaczelam brac vitapil... i przy vitapilu zeczely mi wypadac wloski znow mocniej. ale doszlam do wniosku ze moze nalezy zrobic przerwe od tabletek, bo bralam juz prawie od poczatku roku. no i teraz jestem po okolo miesiecznej przerwie, podcielam koncowki troche i znow wracam do vitapilu, bo w sumie to nie zdazylam go jeszcze przestestowac dobrze jak na mnie dziala...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:21   #1563
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyny odtawilam ten vitapil//moze faktycznie zaczynaja wypadac te slabe wlosy..ale szczerzez mowiac to sie przerazilam..
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:53   #1564
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
dziewczyny odtawilam ten vitapil//moze faktycznie zaczynaja wypadac te slabe wlosy..ale szczerzez mowiac to sie przerazilam..
Ja dawno temu bralam vitapil i pani w aptece ostrzegla mnie ze beda mi wypadac po tych tabletkach przez jakis czas wlosy. No mi nie wypadaly akurat, ale moze w Twoim przypadku tak jest. Wydaje mi sie ze moze taki jest caly ten proces ze trcohe ma wypasca by potem rosly zdrowe. Doskonale rozumiem Twoj niepokoj, ja tak samo bym miala bo u mnie kazdy wols sie liczy Moze zapytaj farmaceutki lub lekarza czy to normalne ...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:04   #1565
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Ja dawno temu bralam vitapil i pani w aptece ostrzegla mnie ze beda mi wypadac po tych tabletkach przez jakis czas wlosy. No mi nie wypadaly akurat, ale moze w Twoim przypadku tak jest. Wydaje mi sie ze moze taki jest caly ten proces ze trcohe ma wypasca by potem rosly zdrowe. Doskonale rozumiem Twoj niepokoj, ja tak samo bym miala bo u mnie kazdy wols sie liczy Moze zapytaj farmaceutki lub lekarza czy to normalne ...
Joanno-dziekuje ze odp...
pobieglam odrazu do tej apteki i mowilam jej ze mi wypadaja wlosy po tym a ona na to ze to nie mozliwe...jej kolezanki sie z nia zgodzily...
nie bore tego vitapilu juz...zastanawiam sie czy dobrze robie..
Joanno mozesz mi polecic cos lepszego niz vitapil?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:18   #1566
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a co myślicie o drożdżowych tabletkach?daja jakies efekty?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:05   #1567
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
Joanno-dziekuje ze odp...
pobieglam odrazu do tej apteki i mowilam jej ze mi wypadaja wlosy po tym a ona na to ze to nie mozliwe...jej kolezanki sie z nia zgodzily...
nie bore tego vitapilu juz...zastanawiam sie czy dobrze robie..
Joanno mozesz mi polecic cos lepszego niz vitapil?
VITAPIL zawiera jod, który jest niewskazany w niektórych chorobach tarczycy!
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 05:57   #1568
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
Joanno-dziekuje ze odp...
pobieglam odrazu do tej apteki i mowilam jej ze mi wypadaja wlosy po tym a ona na to ze to nie mozliwe...jej kolezanki sie z nia zgodzily...
nie bore tego vitapilu juz...zastanawiam sie czy dobrze robie..
Joanno mozesz mi polecic cos lepszego niz vitapil?
Ja od 3,5 miesiaca lykam Inneov- gestosc wlosow. Tak jak pisalam kilka postow wyzej super efektow nie ma, ale wlosy mi nie wypadaja. Minusem jest to ze sa drogie. Ale tonacy chwyta sie brzytwy... Chce je brac przez kolejne 2,5 mies , potem odstawic i wtedy zobacze co se bedzie dzialo.
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 08:23   #1569
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Ja od 3,5 miesiaca lykam Inneov- gestosc wlosow. Tak jak pisalam kilka postow wyzej super efektow nie ma, ale wlosy mi nie wypadaja. Minusem jest to ze sa drogie. Ale tonacy chwyta sie brzytwy... Chce je brac przez kolejne 2,5 mies , potem odstawic i wtedy zobacze co se bedzie dzialo.
czy inneov zahamował u Ciebie wypadanie?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 13:48   #1570
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a u mnie chyba jednak najlepiej spisywala sie belissa...
no i najardziej oplaca sie kupowac belisse, bo za ok 15zl az 50 tabletek wiec starcza na dlugo...

chyba jednak wroce do belissy jak skoncze ten vitapil.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 13:53   #1571
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
a co myślicie o drożdżowych tabletkach?daja jakies efekty?

Iles lat wstecz ( nie pisze, bo to było jeszcze w podstawówce - wieki temu ) brałam tabletki drozdzowe mi wtedy pomogły zero krostek na buzi, włoski mocne, długie , błyszczace ...
Teraz łykam znów ( Humavit) , ale nie długo by powiedziec ze działa- paznokcie mi sie wzmocniły, a włosy to nie wiem
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 14:52   #1572
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
czy inneov zahamował u Ciebie wypadanie?
Tak, wlosy mi nie wypadaja, ale moim glownym problemem sa wlosy slabe , kruszace sie. Cierpliwie czekam az wyrosnie mi gaszcz !
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:57   #1573
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Tak, wlosy mi nie wypadaja, ale moim glownym problemem sa wlosy slabe , kruszace sie. Cierpliwie czekam az wyrosnie mi gaszcz !
a ile włosów wczesniej Ci wypadało?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:38   #1574
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
a ile włosów wczesniej Ci wypadało?
Oj roznie z tym bylo, nigdy jakos drastycznie, ale byl moment ze na poduszcze mialam pelno wlosow i przy czesaniu wyciagalam sporo. Ale to wlasnie bylo po farbowaniu( moze kilka tyg po) wiec jak na razie dalam sobie spokoj z farba. Krusza mi sie strasznie, podcinam, niby odrosty wydaja sie byc ok, ale wiem ze koncowki zaraz i tak mi sie wysusza. Lykam wiec ten inneov i do tego maski na wloski nakladam. Ostatnio testuje kerastase zielona
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:16   #1575
aga1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wieczorem rozmawiałam telefonicznie z koleżanką z Anglii, ma ten sam problem co ja, czyli dużo zawyżony testosteron. Jedyny skuteczny sposób na jego obniżenie to branie Androcuru ale w Polsce lekarz kazał mi zrezygnować po pół roku brania bo niszczy wątrobę. Ale jak wspominam to ten środek mi troszkę pomagał, najgorsze było jak przestałam go brać włosy wtedy wypadały garściami po 200 300 dziennie. Nasi lekarze twierdzą, że jest to środek niebezpieczny ale konieczny ....czasem.... A podczas wczorajszej rozmowy z koleżanką dowiedziałam się, że jest to środek stosowany powszechnie w Anglii przy kłopotach ze skórą i włosami refundowany w 100% dostają go za darmo, dawki biorą dużo większe niż u nas się zaleca no i co najważniejsze pomaga koleżance bardzo. Ale podkreśle tylko dla osób które mają kłopot z testosteronem. Jej lekarz ma doświadczenie kilkunastoletnie z tym lekiem i twierdzi, że nigdy nie potwierdziła mu się teza o szkodliwym działaniu na wątrobę. No i co ja mam teraz zrobić brać ten lek na nowo czy próbować innych leków. Pytanie kieruję do osób które cokolwiek wiedza na temat Androcuru.
aga1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:42   #1576
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jakie składniki powinnam brać pod uwagę przy wyborze tabletek poprawiających kondycję włosów?
Na razie łykam wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, oprócz tych dwóch składników zawiera witaminę C, A, E, B1, B2, B6, biotynę, niacynę wodoro-asparginian cynku i błonnik ( w takiej kolejności jak wymieniłam).

Słyszałam, że Vita-Femin jest dobry ale najpierw wolałabym dowiedzieć się coś o składnikach, które rzeczywiście działają na włosy.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:35   #1577
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jakie składniki powinnam brać pod uwagę przy wyborze tabletek poprawiających kondycję włosów?
Na razie łykam wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, oprócz tych dwóch składników zawiera witaminę C, A, E, B1, B2, B6, biotynę, niacynę wodoro-asparginian cynku i błonnik ( w takiej kolejności jak wymieniłam).

Słyszałam, że Vita-Femin jest dobry ale najpierw wolałabym dowiedzieć się coś o składnikach, które rzeczywiście działają na włosy.
Najogólniej rzecz biorąc w takich tabletkach dużą rolę odgrywa zawartość krzemu [zazwyczaj w postaci wyciągów ze skrzypu, który ma go najwięcej, i pokrzywy].
Witaminy są także ważne, spośród nich wydaje mi się, że największą rolę odgrywają te z grupy B.
Owszem cynk
Aminokwasy siarkowe.

Natomiast w tym wszystkich dochodzi jeszcze kwestia tego, czego Twój organizm naprawdę potrzebuje/w jakim zakresie ma niedobory.
Może się okazać, że mimo składowo bogatego suplementu nie pomaga on, bo nie zawiera jakiegoś szczątkowego pierwiastka, którego akurat Twój organizm najbardziej potrzebuje.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:36
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:24   #1578
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Najogólniej rzecz biorąc w takich tabletkach dużą rolę odgrywa zawartość krzemu [zazwyczaj w postaci wyciągów ze skrzypu, który ma go najwięcej, i pokrzywy].
Witaminy są także ważne, spośród nich wydaje mi się, że największą rolę odgrywają te z grupy B.
Owszem cynk
Aminokwasy siarkowe.

Natomiast w tym wszystkich dochodzi jeszcze kwestia tego, czego Twój organizm naprawdę potrzebuje/w jakim zakresie ma niedobory.
Może się okazać, że mimo składowo bogatego suplementu nie pomaga on, bo nie zawiera jakiegoś szczątkowego pierwiastka, którego akurat Twój organizm najbardziej potrzebuje.
Dziękuję bardzo A jakie poleciłabyś tabletki z największą zawartością tych składników?
Tyle tego jest, że nie wiem co wybrać

Humavit ma interesujący skład drożdże+ pokrzyw+ skrzyp i inne składniki

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2009-06-19 o 19:28
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:07   #1579
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej
melduje ze odstawilam ten vitapil..po kolejnej konsultacji z farmaceutka ( z innej apteki tym razem) nie biore go od ok tyg..i wlosy znacznie mniej mi wypadaja
pani w aptece stwierdzila iz albo wypadaja te maxymalnie oslabione,stare wlosy wlosy albo jestem uczulona na jakis skladnik.. i zeby nie braz tego vitapilu
Przyznaje sie bez bicia..bralam te suplementy tylko dlatego zeby wlosy rosly mi szybciej..pare dni temu mierzylam moj odroscik i faktycznie wlosy rosna po nich szybciej..ok 1,5 cm na miesiac...no ale niestety musialam odstawic..dodam tez ze np po silicy czy revalidzie takich problemow nie mialam...
pozdrawiam
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:23   #1580
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
a u mnie chyba jednak najlepiej spisywala sie belissa...
no i najardziej oplaca sie kupowac belisse, bo za ok 15zl az 50 tabletek wiec starcza na dlugo...

chyba jednak wroce do belissy jak skoncze ten vitapil.
Kupiłam dziś Belissę
Po jakim czasie widziałaś u siebie efekty?
Moje włosy kiedyś były katowane prostownicą,farbowaniem,a odżywki używałam "na wyjścia" do tego zła,baaardzo zła dieta...udało mi się zahamować ten proces wypadania na jakiś czas,szczerze mówiąc nie wiem jak (niczego specjalnego nie brałam,tylko używałam Henna Treatment Wax i bardziej zaczęłam dbać o włosy),ale teraz znowu widzę coraz więcej włosów na dłoniach po czesaniu (mam kręcone włosy,nie używam szczotki ),albo w zlewie chcę mieć takie piękne włosy jak kiedyś
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 20:26   #1581
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo A jakie poleciłabyś tabletki z największą zawartością tych składników?
Tyle tego jest, że nie wiem co wybrać

Humavit ma interesujący skład drożdże+ pokrzyw+ skrzyp i inne składniki
Niestety, na rynku nie ma idealnego suplementu, który łączyłby wszystkie te składniki w jedną pigułę , więc trzeba pomyśleć o ich zestawieniu i uzupełnianiu.
Sensowne wydają mi się:
- Belissa [ma witaminy, cynk, skrzyp, 1 aminokwas]
- Bio-Silica Olimpu [trochę info: http://esentia.pl/Olimp_Bio_Silica_S...ty_p39901.htm]
- Revalid [http://www.domzdrowia.pl/72654,reval...-kapsulek.html , brakuje związków krzemowych]

Poszperałam w necie i znalazłam też aminokwasowego killera
http://www.muscle-zone.pl/sklep.cgi?oper=8&id=718
- dawka zabójcza , myślę, że wystarczyłyby 1-2 kapsułki

Tak to wygląda od strony teoretycznej. A w praktyce, to wiadomo u każdego inaczej...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 17:47   #1582
mutki80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej hej dolanczam do wszystkich walczacych z wypadajacymi wloskami oszczedzalam kase i zaoszczedzilam. Do tej pory lykalam tylko humavit. Dzis zakupilam nawilzacz (saune) do wlosow, ampulki biolage (matrixa) wzielam sobie zestaw do oslabionych i zestaw do farbowanych, bo tych na wypadajace wlosy nie mozna stosowac w saunie. Kupilam sobie kapiel do wlosow wypadajacych KERASTASE i do tego aktywator 7 (kerastase) i maske SLEEK LINE. Z witaminek wybralam OENOBIOL anty chute i HUMAVIT skrzyp i pokrzywa, bede brala na przemian rano oenobiol a wieczorkiem humavit. Zobaczymy co z tego bedzie ale jestem pelna dobrych mysli i nadziei na bujna czupryne hihi. dzis juz jestem po saunie Na poczatek ponoc wazna jest dawka maksymalna, czyli co 2 dni sauna z ampulka bilage i ja dokladam troche maski sleek. Zobaczymy Bede sie odzywala i zdawala relacje czy to wszystko dziala Trzymajcie kciuki i do "przeczytania"
mutki80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:34   #1583
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A mnie vitapil uratował włosy no ale brałam go systematycznie ponad 3 miesiące.
A wypadały mi włosy strasznie.Odrosły nowe i wypadają teraz minimalnie.Wyłącznie przy rozczesywaniu mokrych po umyciu.(dosłownie 5-6 może.Od tego ,że się plączą podczas mycia bo mam cienkie, czepliwe).
Teraz biorę bo znalazłam w moich zapasach tabletki Pluszz żelazo multiwitamina (kupiłam kiedyś ze względu na niedobory żelaza) i też mogę polecić bo mają skład jak najbardziej przyjazny włosom.m.in.żelazo, niacyna,biotyna,kwas foliowy,witamina B2, B6,B1 i B12, witaminy C i E a wszystko 100% niezbędnej dziennej dawki w jednej musującej tabletce ( smak jakby syntetycznej, lekko pomarańczowej oranżady.Kiedyś jak byłam mała była taka czerwona oranżada-to mi ją przypomina.Smak sztuczny ale niezbyt mocny, trochę jak musujący vibovit ale delikatniejszy).

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-25 o 22:38
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:33   #1584
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyny czy to rzeczywiscie moze tak byc ze po tych tabletkach Vitapil wlosy jeszcze bardziej wypadaja;/ W moim przypadku to koszmar! prawie od miesiaca je biore i mam wrazenie ze od tego czasu wlosy po prostu wychodza garsciami;( juz na calej glowie mam przeswity;( na jakie tabletki moge je zamienic? dodam ze bralam juz M.SPEZIAL I INNEOV i do tego magnez z wit B6. blagam pomozcie
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:49   #1585
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fionka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to rzeczywiscie moze tak byc ze po tych tabletkach Vitapil wlosy jeszcze bardziej wypadaja;/ W moim przypadku to koszmar! prawie od miesiaca je biore i mam wrazenie ze od tego czasu wlosy po prostu wychodza garsciami;( juz na calej glowie mam przeswity;( na jakie tabletki moge je zamienic? dodam ze bralam juz M.SPEZIAL I INNEOV i do tego magnez z wit B6. blagam pomozcie
miałam dokładnie tak samo po vitapilu(tez po mies stosowania) .wczesniej bralam revalid i silice i taki efekt nie wystapil.
odtawilam vitapil i wszystko wraca do normy
skutkiem wypadania moga byc dwie przyczyny-albo jestes uczulona na ktorys ze skladnikow vitapilu albo faktycznie wypadaja te stare oslabione wlosy..ja odstawilam i juz nie bede tego brac
acha dodam ze teraz sie wpomagam seboravitem tonikiem farmony i balsamem seboradin
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:52
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:08   #1586
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

aga24zuzia bardzo Ci dziekuje za szybka odpowiedz w takim razie ja tez odstawie, dzisija wzielam ostatnia dawke!!! w koncu kazdy wlos sie liczy;]
I mam jeszcze takie pytanko? czy w chiwilii obecnej przyjmujesz jakies tabletki? Teraz nie wiem jakie wybrac zamiast tego vitapilu....co sadzicie o silice?wczesniej bralam inneov (prawie pol roku> ale nei zauwazylam zadnej poprawy, pozniej znowu powrocilam do merz spezial po ktorym tylko paznokcie mi sie poprawily a bralam bite 3 miesiace.
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:38   #1587
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fionka87 Pokaż wiadomość
aga24zuzia bardzo Ci dziekuje za szybka odpowiedz w takim razie ja tez odstawie, dzisija wzielam ostatnia dawke!!! w koncu kazdy wlos sie liczy;]
I mam jeszcze takie pytanko? czy w chiwilii obecnej przyjmujesz jakies tabletki? Teraz nie wiem jakie wybrac zamiast tego vitapilu....co sadzicie o silice?wczesniej bralam inneov (prawie pol roku> ale nei zauwazylam zadnej poprawy, pozniej znowu powrocilam do merz spezial po ktorym tylko paznokcie mi sie poprawily a bralam bite 3 miesiace.
ja teraz nic nie biore..pije sobie pokrzywke i jest spoko
z tego co czytalam to juz mase tych tabletek wzielas..moze zrob sobie przerwe i przy okazji zrob badania skoro włoski /ci cały czas wychodza..takie suplementy to jest pic na wode...( przy mega wypadaniu)
kup sobie ten seboradin tonik i szampon a ponad to wcieraj w skalp sok z czarnej rzodkwi...
nie wiem czy Ci dobrze doradzilam ale moze pomoga inne Wizażnki???
hallo dziewczynki prosily o rade...
bralam silice i niby nie bylam zadowolona( ale nie wiem czego sie spodziewalam chyba tego ze mi wlosy urosna z 5 cm miesiecznie) ale porownujac ja z vitapilem...ten drugi wypada bardzo slabo..nawet szkodliwie ( jak dla mnie )
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-06-26 o 14:42
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:22   #1588
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

o to chodzi ze juz wiele razy robilam badania takie podstawowe, hormonalne, zeby wykluczyc tarczyce nawet usg robilam i nic nie wyszlo z tego co pamietam to wlosy intensywnie wypadaja juz od 2 lat i nic nie moge zrobic. w zimie kombinowalam cos z olejkiem rycynowym a wczesniej wlasnie tak jak mowisz wcieralam sok z czarnej rzepy ale po dluzszym czasie strasznie wysuszylo mi skore glowy i wlosy. a jakby tego bylo malo jestem alergiczka i mam taka atopowa skore;/ ktora zle znosi kontakt z woda;( od pol roku juz nie daje rady wlosy wychodza garsciami wydaje mi sie ze to jest tez wina wody kiedys jak mieszkalam na wsi mialam zawsze blyszczace i w miare gladkie wlosy, a teraz istne siano! doslownie;/ nie potrafie niczym ich nawilzyc. a ten seboradin kroty proponujesz to nie wysuszy mi ich jeszcze bardziej? z tego co sie orientuje to on chyba zawiera sok z czarnej rzepy...
eh a na te tabletki rzeczywiscie trzeba uwazac...bierzemy, bierzemy a co sie pozniej okazuje?! ze tylko sobie zaszkodzilysmy;(
dzieki Aga za pomoc
dobrze ze jeszcze ktos zaglada na forum
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:27   #1589
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

fionka 87- seboradin wciera sie tylko w skore glowy
wiesz co zrob przerwe z tabletkami a pozniej kup revalid-mi w zimie wypadaly wlosy i mi pomogl..bralam przez pierwszy tydz 3 tabletki dziennie ,nastepny 2 razy dzienni a pozniej juz raz
szampon tez zmien na jakis super lagodny bez SLS czy SLES
kup polskiego waxa on powinien nawilzyc skore glowy
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:47   #1590
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

chyba zrobie sobie "wakacje"tak jak piszesz^^...najwyzej bede brala mgb6 i tran.
wax uzywam juz od roku niestety nawet po tej odzywce moje wlosy nie sa nawilzone;p ciezko im dogodzic. a od 3 miesiecy myje wloski tylko szamponem dla dzieci-takze szampon na pweno im nie szkodzi. przeraza mnie ze trzeba brac ten Revalid az 3x1;/ troche duzo... a pozniej sama zdecydowalas zeby zmniejszac dawke czy tak z gory jest ustalone?
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.