Do Szefa: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 16:02   #1
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276

Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych


Dmucham na razie na zime.
Założono watek, który w pierwszym poście informuje, że jest dla 3-4 użytkowniczek wymienionych z nickow.
Jeśli rozumiem jego założenie jest takie, że:
każda wchodzaca czyta pierwszy post na watku i ma wyjsc, bo to nie dla niej, to nasz watek
jeśli nie, to ją zignorujemy, bo nie bedzie wiedziala o czym piszemy
to watek tylko dla nas
a zalozono go na najbardziej obleganym forum plotkowym

Ja widze w powietrzu spięcie, bo wiele osob zajrzy i zostanie kulturalnie badz nie - wyproszonych, bo to NASZ watek i tylko MY wiemy o co chodzi, jak to ujeła autorka.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307816
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:09   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Dmucham na razie na zime.
Założono watek, który w pierwszym poście informuje, że jest dla 3-4 użytkowniczek wymienionych z nickow.
Jeśli rozumiem jego założenie jest takie, że:
każda wchodzaca czyta pierwszy post na watku i ma wyjsc, bo to nie dla niej, to nasz watek
jeśli nie, to ją zignorujemy, bo nie bedzie wiedziala o czym piszemy
to watek tylko dla nas
a zalozono go na najbardziej obleganym forum plotkowym

Ja widze w powietrzu spięcie, bo wiele osob zajrzy i zostanie kulturalnie badz nie - wyproszonych, bo to NASZ watek i tylko MY wiemy o co chodzi, jak to ujeła autorka.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307816
Widziałam ten wątek i nawet chciałam odpowiedzieć na pytanie tytułowe:
- "Co u Was dziewczęta?"
- dziękuję, dobrze

Ale się ugryzłam w język, bo moja skromna osoba nie jest uwzględniona do udziału w tym wątku
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:10   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Będzie zadyma.
Nie może być tak, że autorka wątku od razu mówi, dla kogo jest wątek, a dla kogo nie. Jesli chcą sobie pogadac prywatnie, to albo na GG, albo niech zalożą klub ze wstępem tylko dla zaproszonych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:27   #4
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Mnie się wydaje, że po pierwsze tytuł jest nieodpowiedni, bo niejako "zapraszający wszystkich", po drugie pierwszy post też nie wyjaśnia za bardzo motywów założenia wątku

Ja sama założyłam jakiś czas temu wątek w pewnym sensie prywatny
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294166 i póki co żadnych sprzeciwów, ani "obcych osób" w nim nie ma, choć przeglądają nas też inni użytkownicy.

Jednak wydaje mi się, że motywy założenia tego wątku dobrze wyjaśniłam w pierwszym poście, a tytuł jest kompletnie niezrozumiały dla kogoś, kto nie uczestniczył w wątku o egzaminie na prawo jazdy.

Była grupa osób, z którą fajnie gadało się o wszystkim lub o niczym i żeby nie off topować w egzaminacyjnym, wymyśliliśmy "nasz" wątek plotkowy(z tym, że nie wypisywałam nicków-każdy z poprzedniego wątku wiedział, że może tu pisać(i tak grono z czasem zmalało). Nie widzę w tym nic złego. Nikogo nie wypraszaliśmy, bo każdy na wstępie kapuje, że tutaj akurat jest grono "znających się" osób i nie ma sensu się wpraszać.
Ja owszem-bardzo chętnie poznaję innych użytkowników w całej masie innych wątków

Tak że myślę, że tutaj pomogła by edycja pierwszego posta i zmiana tytułu
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:34
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:43   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

chyba bedzie zadyma, bo juz ktorejs dziewczynie zwracajacej uwage pani z watku odpowiedziala, ze ją to "wali"

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:51
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:54   #6
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

1. Takie zachowania autorki prowokujecie same, wpisując się tam. Mnie jakoś nie pili do pisania w tym wątku, ale widocznie nie jestem normalny. W pierwszym odruchu mam ochotę zareagować raczej agresywnie na wpisujące się tam na siłę osoby.

2. Nie ma wątków prywatnych, więc... nie ma też możliwości schowania jego zawartości. Wątek jest widoczny i tyle. Fakt, że autorka poprosiła kilka osób o wypowiedź nie jest dla mnie wykroczeniem.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:47   #7
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

a już myślałam, że to ja jakaś nienormalna jestem mnie również nie pali do wpisywania się tam, takich wątków na społecznościach jest sporo, nie rozumiem o co tyle szumu
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 21:27   #8
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

No dokładnie-są na wizażu różne grupki lepiej znających się osób-niech mają swoje wątki. Po co się wpisywać, jak nie należymy do grupy "mile widzianych". Przecież jest mnóstwo innych wątków. I nie dziwię się, że założyciel się denerwuje
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:07   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
No dokładnie-są na wizażu różne grupki lepiej znających się osób-niech mają swoje wątki. Po co się wpisywać, jak nie należymy do grupy "mile widzianych". Przecież jest mnóstwo innych wątków. I nie dziwię się, że założyciel się denerwuje
No tak, racja.
Ale jak ktoś chce, żeby mu się nikt "obcy" nie wtrącał, to niech sobie założy nie wątek, ale klub i wysyła zaproszenia tylko dla osób z którymi chce pisać (mając na uwadze oczywiście, że każdy obcy będzie to widział, choć głosu mieć nie będzie )
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:32   #10
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak, racja.
Ale jak ktoś chce, żeby mu się nikt "obcy" nie wtrącał, to niech sobie założy nie wątek, ale klub i wysyła zaproszenia tylko dla osób z którymi chce pisać (mając na uwadze oczywiście, że każdy obcy będzie to widział, choć głosu mieć nie będzie )
Można też i tak, ale mnie się wydaje, że zwykła kultura i rozsądek wystarczy, by nie pisać tam, gdzie grupa użytkowników jest "ustalona".
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:12   #11
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Można też i tak, ale mnie się wydaje, że zwykła kultura i rozsądek wystarczy, by nie pisać tam, gdzie grupa użytkowników jest "ustalona".
dokładnie

poza tym na Spolecznosciach jest sporo watkow w ktorych sie tylko kilka dziewczyn udziela i jakos nikt nie ma problemu...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 16:52   #12
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ale żenująca prywata na otwartym forum
3 nicki podane, mnie nie ma wśród nich i co z tym fantem mam zrobic ?

(no, a mi się wydawało że to forum dla wszystkich, a nie dla wybranch osób )
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
źle Ci sie wydawalo

mimo, ze mnie to malo obchodzi, to jednak w jakis sposob poczulam sie dotknieta.
wychodzi z tego, ze na wiekszosci watkow nie skierowanych tematycznie do mnie, mam sie nie wypowiadac, bo 'tylko mi sie tak wydawalo, ze wizaz to forum otwarte'?



nie rozumiem najazdu zadnej ze stron, ale to stwierdzenie mnie dobilo.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:10   #13
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
mimo, ze mnie to malo obchodzi, to jednak w jakis sposob poczulam sie dotknieta.
wychodzi z tego, ze na wiekszosci watkow nie skierowanych tematycznie do mnie, mam sie nie wypowiadac, bo 'tylko mi sie tak wydawalo, ze wizaz to forum otwarte'?



nie rozumiem najazdu zadnej ze stron, ale to stwierdzenie mnie dobilo.
A ja nie kumam o co tyle szumu
Tak, wizaż to forum otwarte, natomiast część(niewielka jednak) wątków jest skierowana do określonej grupy użytkowników i co tu jest złego zwłaszcza, że wątków gdzie wypowiadać może się każdy jest jak mrowia-na wszelkie tematy, niejedne nawet się dublują-jest gdzie pisać!
Poza tym na forach zawiązują się przyjaźnie i po jakimś czasie grupa osób może mieć ochotę poplotkować w znajomym gronie, więc bach-zakładają swój wątek i tyle. O ile mi wiadomo-nie jest to niezgodne z regulaminem
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2009-02-02 o 17:12
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:30   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

fakt że są wątki społecznościowe w których wypowiadają się wciąż te same osoby nie razi czy przeszkadza , moim zdaniem ten akurat watek mógł wzbudzic pewną niechęć poprzez pierwszy post i jego treść która jest dobitna, niedwuznaczna i większość osób może się poczuć nieswojo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:45   #15
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
fakt że są wątki społecznościowe w których wypowiadają się wciąż te same osoby nie razi czy przeszkadza , moim zdaniem ten akurat watek mógł wzbudzic pewną niechęć poprzez pierwszy post i jego treść która jest dobitna, niedwuznaczna i większość osób może się poczuć nieswojo
No i dlatego pisałam o edycji pierwszego posta i tytułu, bo "co u was dziewczęta" to tytuł, który wręcz prosi "zajrzyj do wątku i napisz co u ciebie" no to zaglądają a tu zonk-okazuje się, że tutaj grono jest ustalone. Mnie to rypka-po prostu wychodzę, szperam dalej, ale jak widać nie wszyscy tak mają
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:01   #16
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
A ja nie kumam o co tyle szumu
Tak, wizaż to forum otwarte, natomiast część(niewielka jednak) wątków jest skierowana do określonej grupy użytkowników i co tu jest złego zwłaszcza, że wątków gdzie wypowiadać może się każdy jest jak mrowia-na wszelkie tematy, niejedne nawet się dublują-jest gdzie pisać!
Poza tym na forach zawiązują się przyjaźnie i po jakimś czasie grupa osób może mieć ochotę poplotkować w znajomym gronie, więc bach-zakładają swój wątek i tyle. O ile mi wiadomo-nie jest to niezgodne z regulaminem
tak, tylko do watkow spolecznosciowych mozna sie dolaczyc, a tutaj sa nieprzyjemne wytyczne, jak nie masz takiego a takiego nicka to spadaj, a to, ze poczulas/les sie urazony to mnie to wali.
niech sobie robia co chca naprawde, ale robienie chatu z forumi jeszcze prostackie odzywki do wypowiadajacych sie, ktorzy sa spoza grupy... no nie wiem, chyba nie taka jest idea for (dobrze? nigdy nie wiem) internetowych -no chyba, ze sa te te prywatne.
a watki spolecznosciowe to widywalam takie: aparatki, mineraloholiczki, ag etc.
a nie: co u was slychac? (watek dla kasi, marioli i zdzicha z 2 bloku, reszta out!)
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:15   #17
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
tak, tylko do watkow spolecznosciowych mozna sie dolaczyc, a tutaj sa nieprzyjemne wytyczne, jak nie masz takiego a takiego nicka to spadaj, a to, ze poczulas/les sie urazony to mnie to wali.
niech sobie robia co chca naprawde, ale robienie chatu z forumi jeszcze prostackie odzywki do wypowiadajacych sie, ktorzy sa spoza grupy... no nie wiem, chyba nie taka jest idea for (dobrze? nigdy nie wiem) internetowych -no chyba, ze sa te te prywatne.
a watki spolecznosciowe to widywalam takie: aparatki, mineraloholiczki, ag etc.
a nie: co u was slychac? (watek dla kasi, marioli i zdzicha z 2 bloku, reszta out!)
Do wątku społecznościowego można się dołączyć, gdy...należy się do społeczności określonej przez autora. Jak nie-to się nie dołącza.
Nie wgłębiałam się w ten wątek, ale wina za nieprzyjemne sytuacje leży pewnie pośrodku, bo dlaczego w wątku, który ja założyłam nie ma takich akcji?

Z jednej strony-tutaj nietrafiony tytuł i wyjaśnienie do kogo i dlaczego wątek jest kierowany, z drugiej-po co się wpisywać, kiedy się wie, że do tej społeczności się nie należy. Jeden da do zrozumienia, że nie powinnam tu pisać w bardziej dyplomatyczny sposób, inny w mniej i zaczyna się zadyma a o co? o byle g...

PS. "idea forów"
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:53   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

PS. "idea forów"
w dobrym guscie rowniez nie lezy zwracanie komus publicznie uwagi na bledy, tym bardziej przez osobę, która dwa posty wyżej zrobiła okropnie rażącego byka

mnie tez nie nie spodobal glownie ton dziewczyn - "pozbedziemy sie was chamstwem"

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-03 o 10:54
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:02   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
w dobrym guscie rowniez nie lezy zwracanie komus publicznie uwagi na bledy, tym bardziej przez osobę, która dwa posty wyżej zrobiła okropnie rażącego byka
Przecież Ankalime dała do zrozumienia, że pyta czy dobrze odmieniła ten wyraz, więc jej koleżanka odpowiedziała, skoro znała odpowiedź i nie ma tu nic do rzeczy, że wcześniej sama byka strzeliła w innym wyrazie, bo nie każdy musi wszystko wiedzieć
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 11:19   #20
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
w dobrym guscie rowniez nie lezy zwracanie komus publicznie uwagi na bledy, tym bardziej przez osobę, która dwa posty wyżej zrobiła okropnie rażącego byka
Proszę Cię...Sama zapytała, więc odpowiedziałam i osobiście wolałabym, żeby mi zwracano uwagę na błędy, które sama robię, żebym nie popełniała ich więcej przecież to nie od razu musi być złośliwe prawda? można komuś grzecznie zwrócić uwagę

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przecież Ankalime dała do zrozumienia, że pyta czy dobrze odmieniła ten wyraz, więc jej koleżanka odpowiedziała, skoro znała odpowiedź i nie ma tu nic do rzeczy, że wcześniej sama byka strzeliła w innym wyrazie, bo nie każdy musi wszystko wiedzieć
Otóż to. A ja co za rażący błąd zrobiłam? Bo przyznam, że nie wiem

PS. Źle odmieniam słowo "post"
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2009-02-03 o 11:23
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:52   #21
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
w dobrym guscie rowniez nie lezy zwracanie komus publicznie uwagi na bledy, tym bardziej przez osobę, która dwa posty wyżej zrobiła okropnie rażącego byka

mnie tez nie nie spodobal glownie ton dziewczyn - "pozbedziemy sie was chamstwem"
Tutaj masz rację, pozbywanie się chamstwem prowadzi w prostej linii do pozbycia się dostępu do forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 13:47   #22
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

a to przepraszam, jakos nie zauwazylam tego, ze zapytala
ja staram sie zwracac tylko dobrym znajomym uwage, zeby ktos tego wlasnie nie odebral jako drobnomieszczanstwa i zlosliwego przytyku

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-03 o 13:48
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 13:52   #23
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a to przepraszam, jakos nie zauwazylam tego, ze zapytala
ja staram sie zwracac tylko dobrym znajomym uwage, zeby ktos tego wlasnie nie odebral jako drobnomieszczanstwa i zlosliwego przytyku
Nie jesteśmy znajomymi, ale mogłabyś mnie jednak oświecić jakiego byka ja walnęłam? Nie chcę go powtarzać jak taki rażący
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:35   #24
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Ja chciałam tylko przypomnieć, że społeczności powstały właśnie po to, żeby w miarę możliwości skupić prywatę forum w jednym miejscu . To nic złego, nienormalnego, dziwnego, że ludzie, którzy tutaj piszą w pewnym momencie czują, że mają ze sobą cos wspólnego i chcą ze sobą pogadać na różne tematy . Fakt, ten wątek nie potoczył się najlepiej i dziewczyny nie zaczęły może zbyt dobrze tworząc z założenia wątek "zamknięty" dla innych - ale tak to zwykle jest na tym jednym jedynym forum na wizażu, że w danym wątku udziela się w miarę stała grupa użytkowników.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:11   #25
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ja chciałam tylko przypomnieć, że społeczności powstały właśnie po to, żeby w miarę możliwości skupić prywatę forum w jednym miejscu . To nic złego, nienormalnego, dziwnego, że ludzie, którzy tutaj piszą w pewnym momencie czują, że mają ze sobą cos wspólnego i chcą ze sobą pogadać na różne tematy . Fakt, ten wątek nie potoczył się najlepiej i dziewczyny nie zaczęły może zbyt dobrze tworząc z założenia wątek "zamknięty" dla innych - ale tak to zwykle jest na tym jednym jedynym forum na wizażu, że w danym wątku udziela się w miarę stała grupa użytkowników.
John Rambo jak zwykle ma rację i wyraziła grzecznie to, co ja sobie niegrzecznie pomyślałem...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:01   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Nie bardzo rozumiem zalozycielki. Przy takiej liczbie alternatyw, ktore naprawde gwarantuja prywatnosc wybrac miejsce publiczne?

I ta druga strona medalu. Przypomnialy mi czasy, gdy chlopcy zabierali dziewczynom na boisku pilke, gdy gralam z kolezankami w dwa ognie.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2009-02-04 o 00:36
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 23:54   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wątek kontrowersyjny - tylko dla wybranych

Lubią wizaż, to chcą sobie przez niego tu gadać.
Proponuję zmienić im tytuł na taki z nickami, nie wiem, Mimi, Melodia... spotkanie przy kawce, , i tyle. A dziewczyny mogłyby wystosować grzeczniejszą odezwę o niezakłócanie tematu wpisami innych w 1szym poście i po problemie, jak ktoś na siłę musi tam zaglądać, olewać.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.