Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 14:29   #151
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja nakladam tylko i wylacznie rekami, owszem, kiedy aplikator jest z dziubkiem to staram sie najpierw mazac przy skorze, po odrostach, a potem nakladac na reszte wlosow, ale gdybym rzeczywiscie nakladala pasmo po pasmie to aplikacja zajelaby wiecej czasu, a jesli farbe powinno sie trzymac 10 minut to, wiedzac, ze farba dziala od momentu zetkniecia sie z wlosami, czesc wlosow bylaby farbowana dluzej, a czesc krocej.
Moze to wlasnie dlatego czesto slyszy sie, ze odcien wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu, bo farba byla nakladana powoli i jesli trzymalo sie ja na wlosach tyle ile kaze producent, np. 10 min od konca farbowania, to farba wcale nie byla na wlosach 10 minut, ale np. 20 wliczajac w to czas dzialania na wlosy podczas nakladania.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:14   #152
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Czy farbowałyście mroźnym kasztanem? Tak chciałabym zobaczyć foto...
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:34   #153
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Farbowała któraś jasnym blondem? Czy jest to chłodny odcień czy taki ciepły słoneczny? No i czy też nie za jasny - nie chciałabym blondu jak po rozjaśniaczu :/
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 15:04   #154
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

przejrzyj wątek, już była mowa i zdjęcia jasnego blondu....
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:56   #155
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
przejrzyj wątek, już była mowa i zdjęcia jasnego blondu....
Bardzo jasnego blondu
Czy ktoś używał jasnego?
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 11:19   #156
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Bardzo jasnego blondu
Czy ktoś używał jasnego?
moja pomyłka nie wiedziałam nawet, że są takie 2 rodzaje używam ciemniejszych
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:13   #157
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Bardzo jasnego blondu
Czy ktoś używał jasnego?
Mam koleżankę która wczoraj zafarbowała. Odcień jest ciepły, słoneczny, naturalny ale nie bardzo jasny.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 13:41   #158
lazmarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dziewczyny dzieki za info! A ja wczoraj zafarbowalam mieszanka ciemny blond i mahon. Wyszedl ciemny braz z odcieniem mahoniowej czerwieni. Ciekawy kolorek nawet, troche ciemny, ale to tak zawsze na poczatku. Przynajmniej na moich wlosach :O) Ogolnie polecam ta farbke, wloski sa super po niej, baaardzo szybko i latwo sie naklada.
lazmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:24   #159
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę która wczoraj zafarbowała. Odcień jest ciepły, słoneczny, naturalny ale nie bardzo jasny.
Thx
A mogę jeszcze wiedzieć na jaki kolor wyjściowy kładła?
Ja właśnie chciałabym taki słoneczny odcień, dość intensywny ale nie tandetny. Zastanawiam się właśnie nad tym jasnym blondem oraz nad słonecznym miodem z castinga
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:32   #160
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Thx
A mogę jeszcze wiedzieć na jaki kolor wyjściowy kładła?
Ja właśnie chciałabym taki słoneczny odcień, dość intensywny ale nie tandetny. Zastanawiam się właśnie nad tym jasnym blondem oraz nad słonecznym miodem z castinga
Słyszałam, że ten casting wychodzi strasznie rudy. Wyjściowy jasny, naturalny blond, w zasadzie bardzo podobny do tego, który uzyskała.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:45   #161
edzia09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 102
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A ja właśnie farbowałam włosy na orzech laskowy... Wyszła maskara. Włosy mają kolor ciemny, nawet bardzo ciemny, a wcześniej miałam blond do tego farba nie za dobrze się nakładała.
edzia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 17:22   #162
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Edzia09, a ile czasu trzymałaś?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:50   #163
annagrazyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

no i skusiłyście mnie dziewczyny właśnie kupiłam naturalny brąz , do tej pory farbowałam Palette "10min. Color" - ciemny brąz -z koloru byłam zadowolona ale zauważyłam, że strasznie mi zaczęły wypadać włosy - podejrzewam,że to po tej farbie zobaczymy jakie będą efekty po Garnier . będę musiała tylko jeszcze raz skoczyć do sklepu po drugie opakowanie bo po głębszym wczytaniu się w wątek stwierdziłam że jedno może nie wystarczyć - mam długie włosy za łopatkę
annagrazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:56   #164
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

będziesz zadowolona z naturalnego brązu początkowo będzie czarny kolorek, ale 2-3 mycia i już widać było brąz...a teraz umyłam już z 20 razy i nadal są ciemne włosy, taki ciemny brąz, na pewno nie czerwony czy rudy ;-)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:30   #165
kahrolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Podpisuję się pod słowami Szaramyszki88 Naturalny brąz dobrze się utrzymuje, początkowo był czarny ale szybko uzyskałam ładny ciemny brąz. Jetsem po ok. 30 myciach - to moja fobia i kolor się utrzymje, jedynie na wczesniejszych odrostach jest odrobinę jaśniejszy. Choc nie wiem, czy zauważyłyście, że włoski błyszczą się mniej niż po Castingu? A może tylko w moim odczuciu?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Szaramyszko88, czy zastanawiałaś się może nad jasnym brązem? Może nie będzie aż tak czarny, mniej intensywny? Kasztan pewnie mieni się rudawo-czerwonymi refleksami? Hmm... wybaczcie - już zastanawiam się nad kolejnym kolorem, który nałoże następnym razem?
kahrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:38   #166
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja już odświeżałam kolor szamponetką. Na odrostach kolor zszedł bardzo szybko (nie był dobrze pokryty od początku), więc zaczęło mnie to drażnić. Ciągle się waham, czy kupić ją jeszcze raz, choć TŻ zachwycony jest odcieniem.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:38   #167
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez kahrolinka Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod słowami Szaramyszki88 Naturalny brąz dobrze się utrzymuje, początkowo był czarny ale szybko uzyskałam ładny ciemny brąz. Jetsem po ok. 30 myciach - to moja fobia i kolor się utrzymje, jedynie na wczesniejszych odrostach jest odrobinę jaśniejszy. Choc nie wiem, czy zauważyłyście, że włoski błyszczą się mniej niż po Castingu? A może tylko w moim odczuciu?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Szaramyszko88, czy zastanawiałaś się może nad jasnym brązem? Może nie będzie aż tak czarny, mniej intensywny? Kasztan pewnie mieni się rudawo-czerwonymi refleksami? Hmm... wybaczcie - już zastanawiam się nad kolejnym kolorem, który nałoże następnym razem?

Tak! )
Tak sobie właśnie myślę, że następny raz może wybiorę jasny brąz, bo ten naturalny brąz mi na pewno do końca nie zejdzie i włosy potem faktycznie będą czarne i do brązu nie zejdą a jak jasny brąz nałoże na taki już sprany naturalny brąz to powinno być dobrze, tak mi się wydaje no i moja mama też tak mówi, że za drugim razem teraz mógłby mi wyjść czarny z tego naturalnego brązu, bo bym go kładła na wyjściowo już ciemniejsze włosy.
Przedtem położyłam naturalny brąz na ciemny blond (raczej naturalny, dawno nie farbowałam i casting pralina dawno się zmył) z blond pasemkami (takie tlenione wręcz...bleeeeeeeeeeeeee) [tandtetnie to wyglądało, bo miałam 15 pasemek chyba i tak się odcinało, nie czułam się w tym dobrze]. Garnier ładnie to wszystko pokrył i ani śladu po pasemkach. Przynajmniej póki co
Podoba mi się z Garniera oprócz naturalnego brązu ) jeszcze jasny brąz i ciemny blond i następne farbowanie będzie właśnie którymś z tych kolorów, pewnie jasny brąz ale jeszcze poczekam trochę.
Co do połysku to u mnie nadal jest, ale już nie taki jak zaraz po farbowaniu. Wtedy to były strasznie błyszczące ) aż sztucznie to wyglądało, jak w telewizji czy reklamach szamponów Ale jedno mycie i już był o wiele słabszy połysk...
Może mam bzika na punkcie odżywek itd i dlatego mi się błyszczą ;-)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:03   #168
Pantalonada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: obecnie Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Kupiłam 3 opakowania (mam długie i bardzo grube włosy) ciemnego blondu. Farbuje pod koniec sierpnia, najpierw idę do fryzjera podciąć i na kuracje nawilżającą.
A może powinnam pofarbować przed? Ma to jakieś znaczenie?
Pantalonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:53   #169
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Pantalonada Pokaż wiadomość
Kupiłam 3 opakowania (mam długie i bardzo grube włosy) ciemnego blondu. Farbuje pod koniec sierpnia, najpierw idę do fryzjera podciąć i na kuracje nawilżającą.
A może powinnam pofarbować przed? Ma to jakieś znaczenie?
Mysle ze po. Skoro masz tak precuzyjnie zaplanowane farbowanie ("pod koniec sierpnia", to domyslam sie, ze jest to jakas okazja, np wesele. Moja rada jest taka zebys ufarbowala kilka dni wczesniej, w razie gdyby Ci się kolor nie podobal jest jeszcze kilka dni na zmycie, lub jakis delikatny tuning, w razie gdyby np wyszly Ci za bardzo żółte, mozesz jeszcze wczesniej kupic jakas płukanke czy cos takiego. Sama sie tak zalatwilam rok temu, jak dzien przed weselem pofarbowalam wlosy farba Natural & Easy Scharzkopfa w kolorze "średni popielaty srebrzysty blond" czy jakos tak, wyszla masakra, farbowalam w piatek wieczorem a wesele bylo w sobote o 14 Nalozylam na cala noc maseczke, zalozylam czepek foliowy i czapke i poszlam spac (wiedzialam ze takie dlugie maseczki bardzo wyciagaja kolor, przez nie zawsze za szybko zmywa mi sie kolor), rano okazalo sie ze kolor nieiwele sie wyplukal, na weselu wygladalam jak topielec, nie dosc ze blada to jeszcze wlosy w kolorze zielonoszaroburym i dosc ciemnym ehhh. Dlatego radze zebys sobie ufarbowala np jeden kosmyk gdzies z tylu i zanotowala czas, po ktorym kolor Ci sie podoba (nie ma sensu trzymac czasu zalecanego przez producenta na sile i potem meczyc sie z za ciemnym kolorze), a robie tak ze wyciskam z tubki mala ilosc farby np do korka od butelki i troche wiecej mleczka utleniajacego i mieszam, nakladam na kosmyk i sprawdzam co sie dzieje, lepiej wyrzucic do dupy farbe niz meczyc sie z niechcianym kolorem, potem sie czyta na forum wpisy zrozpaczonych dziewczyn ze mial wyjsc taki a wyszedl taki kolor i co zrobic zeby go zmyc Ale sie rozpisalam hehe
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 16:29   #170
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Wszystkie piszecie tutaj, ze jest to farba do włosow; na opakowaniu jeśli dobrze mi sie wydaje napisane jest, ze to szampon koloryzujacy. Hm, zastanawiam sie wiec czy kolor bedzie zmywal sie rownomiiernie i po jakims czasie moge liczyc na "odzyskanie" swojego koloru czy wlosy beda zachowywac sie jak po farbie?
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:53   #171
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez tylko nuria Pokaż wiadomość
Wszystkie piszecie tutaj, ze jest to farba do włosow; na opakowaniu jeśli dobrze mi sie wydaje napisane jest, ze to szampon koloryzujacy. Hm, zastanawiam sie wiec czy kolor bedzie zmywal sie rownomiiernie i po jakims czasie moge liczyc na "odzyskanie" swojego koloru czy wlosy beda zachowywac sie jak po farbie?
do zera to raczej Ci się nie spierze
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:17   #172
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Farbowałam naturalnym brązem (2,5 tygodnia temu). Włosy myje co 2 dni (bardzo szybko mi się przetłuszczają. I powiem wam, że kolor się dobrze zmywa.
Dobrze - czyli - na początku był czarny (trzymałam 25 minut), po 4 myciach zrobił się ciemno brązowy (śliczny), teraz mam brąz ciemny ale widać już na skroniach odrosty (średnio mnie to obchodzi, bo cały czas noszę rozpuszczone włosy), na początku włosy błyszczały się jak po maśle :P teraz nadal się błyszczą ale już nie tak intensywnie.
Podsumowując - wolę kupić ten szampon koloryzujący i farbować włosy co tygodnie, niż kupić prawdziwą farbę z amoniakiem, która szybko spala włosy. Ogólnie teraz C&S to mój faworyt

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2009-08-07 o 11:12
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:40   #173
edzia09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 102
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Edzia09, a ile czasu trzymałaś?
Farbę trzymałam 20 minut.
edzia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:54   #174
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja też ok tego, gdy farbowałam ciemnym blondem, tyle że wyjściowo miałam dużo ciemniejsze, niż Ty. Spiera Ci się chociaż równomiernie?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 20:22   #175
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja ostatnio farbowałam ciemnym blondem Wyjściowy - odrosty szarawy ciemny blond, reszta - brąz farbowany parę mies. temu jakąś tam fabrą
i... jestem baardzo zadowolona Mam bardzo ładny odcień brązu, na odrostach może o ton jaśniejsze. Włosy mają bardzo ładne, naturalne złociste refleksy
Więc jak ktoś chce otrzymać ładny naturalny brąz ze złocistym połyskiem to jak najbardziej polecam kolor ciemny blond Napewno nie wyjdzie wam czerń A jak chcecie otrzymać ciemny blond to odradzam
Jak dla mnie to ten kolor wcale nie musi się spłukiwać wraz z myciem

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2009-08-07 o 20:23
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 20:35   #176
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

kolor jak kolor, ale widoczne odrosty po tak krótkim czasie są nie do przyjęcia
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 08:59   #177
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
kolor jak kolor, ale widoczne odrosty po tak krótkim czasie są nie do przyjęcia
Odrosty po 2 tyg. sa w szamponach koloryzujących chyba normą... One szybciej się zmywają... Farbuję fryzjerskimi szamponami koloryzującymi włosy dosć jasne moje naturalne na jasny brąz i ten odrost po jakis 2 tyg widac
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 10:46   #178
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

chodziło mi o niedokładne pokrycie odrostów już przy farbowaniu (pisałam o tym wcześniej). Świeże odrosty to standard, wymycie farby z poprzednich odrostów w tydzień - standardem już nie jest.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:35   #179
Beczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

ja mam kręcone, jasno brązowe włoski i właśnie marzy mi się jakiś rudy odcień większość z Was pisze raczej o brązach i blondach, ale może któraś używała jakiegoś rudego odcienia i podzieli się ze mną uwagami
Beczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:07   #180
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
do zera to raczej Ci się nie spierze
dziekuje za odp
wiem, ze moze byc to troche "upierdliwe", ale chce zafarbic wlosy po raz pierwszy, jeszcze nigdy oprocz jakiejs tam szmponetki nie farbowalam ani tez w zaden sposob nie koloryzowalam wloskow i obawiam sie jednego, mam wiec pytanie- czy po tej "farbie" moge spodziewac sie odrostow? tzn.wiem, ze dziala ona na dosc dlugo, wiec wlosy zdaza mi troche urosnac przez ten czas itd, ale chodzi mi o to czy beda to wlosy juz nie takie jak mojego naturalnego koloru, takie "odrosty z prawdziwego zdarzenia" ?
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.