Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 15:16   #4681
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka ja raczej swoich włosów nie oszczędzam, one mają wyglądać jak ja chcę a nie żeby były przesadnie zdrowe
Prostownicy używałam i nadal używam ale dość sporadycznie bo ja wolę mega objętość włosów niż gładkość i leistość.
Ja raczej robię fryz ala techno-cizia nie wiem czy wiecie o co chodzi...
Czyli górę się tapiruje i układa ala bombka a reszta ma być w nieładzie i luźno, grzywka wyprostowana. Coś jak ta laska foxy z youtube od przedłużania. Tylko ja to robię bez doczepek.
A na co dzień podpinam włosy do tyłu klipsem, po prostu tak lubię.
Prostownica służy mi do ujarzmiania grzywki.
Można używać wszystkiego ale z umiarem i raczej nie codziennie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:16   #4682
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, jak bedziesz robiłą profesjonalna, to musisz uzyc wody której wymaga producent, przykłądowo luo color z loreala robi się na 7,5% bo inaczej odcienie nie wyjda jak na palecie. Mysle, ze jak wybierzesz goły poziom 8, to woda 6% bedzie wystarczajaca, 3% uzywa sie do przyciemniania i zmiany odcienia. Ale zapytaj jeszcze w hurtowni na jakiej wodzie sie standardowo robi konkretny odcien z danej firmy.
właśnie problem polega na tym, że w moim małym mieście nie ma hurtowni fryzjerskiej, więc zostaje mi tylko allegro. myślę, że jednak wezmę 9% bez względu na to czy będę robiła majirel czy alfaparf. Pozostaje tylko pytanie czy chciałabym blond na poziomie 8 czy 9... ja to zawsze mam z czymś problem w każdym razie dzięki za wszystkie rady
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:21   #4683
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja raczej swoich włosów nie oszczędzam, one mają wyglądać jak ja chcę a nie żeby były przesadnie zdrowe
Prostownicy używałam i nadal używam ale dość sporadycznie bo ja wolę mega objętość włosów niż gładkość i leistość.
Ja raczej robię fryz ala techno-cizia nie wiem czy wiecie o co chodzi...
Czyli górę się tapiruje i układa ala bombka a reszta ma być w nieładzie i luźno, grzywka wyprostowana. Coś jak ta laska foxy z youtube od przedłużania. Tylko ja to robię bez doczepek.
A na co dzień podpinam włosy do tyłu klipsem, po prostu tak lubię.
Prostownica służy mi do ujarzmiania grzywki.
Można używać wszystkiego ale z umiarem i raczej nie codziennie.
a podasz jakiegoś linka jak układasz włoski od tej foxy???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:29   #4684
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka układam tak samo jak ona w tym filmiku- ale ja tak układałam już od 5 lat, nie ściągałam od niej

http://www.youtube.com/watch?v=cCV4X...eature=channel
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:58   #4685
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka układam tak samo jak ona w tym filmiku- ale ja tak układałam już od 5 lat, nie ściągałam od niej

http://www.youtube.com/watch?v=cCV4X...eature=channel
no pięknie ciekawe czy ja swoich piórkach uzyskałabym taka mega objętość koniecznie muszę spróbować super sprawa!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:32   #4686
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja raczej swoich włosów nie oszczędzam, one mają wyglądać jak ja chcę a nie żeby były przesadnie zdrowe
Prostownicy używałam i nadal używam ale dość sporadycznie bo ja wolę mega objętość włosów niż gładkość i leistość.
Ja raczej robię fryz ala techno-cizia nie wiem czy wiecie o co chodzi...
Czyli górę się tapiruje i układa ala bombka a reszta ma być w nieładzie i luźno, grzywka wyprostowana. Coś jak ta laska foxy z youtube od przedłużania. Tylko ja to robię bez doczepek.
A na co dzień podpinam włosy do tyłu klipsem, po prostu tak lubię.
Prostownica służy mi do ujarzmiania grzywki.
Można używać wszystkiego ale z umiarem i raczej nie codziennie.

Techno-cizia padłam
Przy takich długich włoskach jak masz to to na pewno fajnie wygląda


Włoski już mi wyschły i na szczęście nie pachną juz tak znaczy zapach tej maski nie jest brzydki tylko jak dla mnie troche pachnie jak jakieś męskie perfumy i nie koniecznie chciałabym by tak pachniały mi włosy

A co do suszarki.. Właśnie to lubię najbardziej w suszeniu, że ciepełko leci z suszarki - szczególnie teraz jak jest zimno Dlatego tak ten chłodny nawiew mnie zastanawia No i jeszcze coś o jonizacji jest napisane w opisach niektórych suszarek.. Co to za jonizacja - co to daje?
No i bez suszarki to się raczej nie obejdzie, bo niby mam proste włosy ale one jak są mokre to się delikatnie falują więc jak wyschną to przy mojej fryzurze są nie do okiełznania :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:00   #4687
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia kładłam deluxe 100 i na to dopiero syoss'a dziękuję

Anna dziękuję

Kedud lepiej blondzik

Kotka syoss'a kupiłam w carfurze

apropo ta dziewczyna z filmiku robi świetne fryzurki
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:01
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 17:14   #4688
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatamanka podalas linka do tej foxy, u niej chyba tez mozna wlosy kupowac A gdzie jest napisane jakie ona ma te wlosy, czy ma klipy i jaki kolor, bo nie moge znalezc?

blond bunny wklej nam jakas swoja fotke z fryzurka, prosimy
I mam prosbe może znasz kogos w Lublinie od przedluzania? Tak mnie korci, ze moze sie zdecyduje, nie mowie na pewno, ale moze.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:29
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:47   #4689
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Andzi czym polepszasz porost tylko tym aplecinem????

kedud pięknie ci w blond.... a z klipami wyglądasz rewelacja
Jestem,jestem dziewczyny tyle piszecie ze człowiek nie nadąża.Dziś przyjechała moja mamusia z którą się nie widziałam dwa miesiące i musiałam się nią nacieszyć ale oczywiście nie mogłam do was nie wpaść.Juz odpowiadam.
Ja używam alpecinu c1 od miesiąca.Oprócz od dwóch tygodni systematycznie co mycie nakładam jajko z oliwa,zrobiłam im taki maraton bo teraz mogę sobie na to pozwolić bo siedzę w domku.Dziś dla odmiany nałożyłam im maskę gloria bo się spieszyłam.No i od 5 dni pije pokrzywę 3-4 niepełne szklanki.Wiedz najdłużej używałam tego alecinu.Chyba jednak coś daje.Zawsze miałam odrost 1 cm.A tym razem zwiększył się o 100%.Ale jak go skończę to już przerzucam się na babydream.No i jak tylko wrócę do Niemiec wracam do lnu bo on jest jednak moim faworytem a reszta zostawię tak jak jest.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zapewne tak

Robiłam dziś maskę dolce anti-age. trzymałam 5 min tak jak na pudełku napisane, ale zastanawiam się czy można ją przetrzymać - może dałaby lepsze efekty? Czy nie ma sensu?
Troche śmierdzi

Adzi co ile robisz tą maseczkę z żółtkami ?
Teraz zrobiłam im maraton z tym jajkiem i nakładam od dwóch tygodni co drugi dzień,przed myciem.Ale jak wrócę do siebie to będę im jajo serwować raz w tyg.A w resztę dni maskę,len,pokrzywę.


A teraz z innej półki.Dziś trzymałam maskę gloria godzinę zawiniętą folia spożywcza i czapka na to.Czy przetrzymywanie maski jest szkodliwe dla włosków?Na opakowaniu piszą ze 8-10 minut czy jakoś tak.Za to dziś im odpuściłam jajo.Snowhitte a ty ile trzymasz ta maskę na włosach?I jak często ja stosujesz?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:50
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:54   #4690
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie mam kogo pewnego wam polecić od przedłużania
Już tyle razy widziałam poniszczone włosy po przedłużaniu, że wolę i polecam raczej clipy- zawsze można wymontować, a tak nosicie 2 mce, bardzo drogo to wychodzi, czasem włosy wam się wykruszają na spojeniu.
Nie polecam. Na jeden raz tak, ale żeby robić raz za razem to nie.

Jak zrobię jakąś fryzurę to dam wam foty. Ale to nie w tym tygodniu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:06   #4691
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie mam kogo pewnego wam polecić od przedłużania
Już tyle razy widziałam poniszczone włosy po przedłużaniu, że wolę i polecam raczej clipy- zawsze można wymontować, a tak nosicie 2 mce, bardzo drogo to wychodzi, czasem włosy wam się wykruszają na spojeniu.
Nie polecam. Na jeden raz tak, ale żeby robić raz za razem to nie.

Jak zrobię jakąś fryzurę to dam wam foty. Ale to nie w tym tygodniu.
kochana co myślisz ze przetrzymałam dziś maskę glorie godzinę na włosach.To im nie szkodzi.Zawsze myślę ze te 10-15 minut to nie bardzo daje odżywienie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 18:22   #4692
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzio przetrzymywanie maski nie jest dobre. Włosy przez 5-10 minut naciągną to czego potrzebują. Jak trzymasz włosy dłużej to tworzy się depozyt we włosie- to tak jak człowiek je choć nie jest głodny.
Włosy zaczynają gorzej wyglądać, nie maja połysku, są przyklapnięte.
Nie polecam tego robić.
Lepiej trzymajcie oleje- to tak nie szkodzi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:26   #4693
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio przetrzymywanie maski nie jest dobre. Włosy przez 5-10 minut naciągną to czego potrzebują. Jak trzymasz włosy dłużej to tworzy się depozyt we włosie- to tak jak człowiek je choć nie jest głodny.
Włosy zaczynają gorzej wyglądać, nie maja połysku, są przyklapnięte.
Nie polecam tego robić.
Lepiej trzymajcie oleje- to tak nie szkodzi.
Aha to rzeczywiście nie potrzebne to było.Ok od następnego razu będę trzymać przepisowo.Dziękuje buuny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:27   #4694
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja wiem, ale clipy to tak na codzien to ja wiem, odrozniaja sie i widac, jak ktoś nie umie zamontowac dobrze.

Myslisz blond bunny że bardzo takie przedłużanie niszczy wlosy? Bo jesli robisz mikroringi z silikonem albo tulejki. wasienka Ty mialas ringi? Czy Ty kedud? Mecze ale pomozcie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-09 o 18:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:30   #4695
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio przetrzymywanie maski nie jest dobre. Włosy przez 5-10 minut naciągną to czego potrzebują. Jak trzymasz włosy dłużej to tworzy się depozyt we włosie- to tak jak człowiek je choć nie jest głodny.
Włosy zaczynają gorzej wyglądać, nie maja połysku, są przyklapnięte.
Nie polecam tego robić.
Lepiej trzymajcie oleje- to tak nie szkodzi.
Dobrze, że napisałaś bo ja też się nad tym zastanawiałam. Waxa trzymałam poł h max tak jak było w instrukcji napisane. Ale te inne timotei czy shaumy potrafiłam trzymać nawet godzinkę bo myślałam, że tak będzie lepiej.

A wracając do suszarki.. Mam bardzo głupie pytanie więc.. trzymajcie się krzesełka
Tak się zastanawiam - włosy mokre nawiew chłodny, na dworzu zimno - czy ja się nie przeziębię używając takiej suszarki?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:00   #4696
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem dziewczyny tyle piszecie ze człowiek nie nadąża.Dziś przyjechała moja mamusia z którą się nie widziałam dwa miesiące i musiałam się nią nacieszyć ale oczywiście nie mogłam do was nie wpaść.Juz odpowiadam.
Ja używam alpecinu c1 od miesiąca.Oprócz od dwóch tygodni systematycznie co mycie nakładam jajko z oliwa,zrobiłam im taki maraton bo teraz mogę sobie na to pozwolić bo siedzę w domku.Dziś dla odmiany nałożyłam im maskę gloria bo się spieszyłam.No i od 5 dni pije pokrzywę 3-4 niepełne szklanki.Wiedz najdłużej używałam tego alecinu.Chyba jednak coś daje.Zawsze miałam odrost 1 cm.A tym razem zwiększył się o 100%.Ale jak go skończę to już przerzucam się na babydream.No i jak tylko wrócę do Niemiec wracam do lnu bo on jest jednak moim faworytem a reszta zostawię tak jak jest.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------


Teraz zrobiłam im maraton z tym jajkiem i nakładam od dwóch tygodni co drugi dzień,przed myciem.Ale jak wrócę do siebie to będę im jajo serwować raz w tyg.A w resztę dni maskę,len,pokrzywę.


A teraz z innej półki.Dziś trzymałam maskę gloria godzinę zawiniętą folia spożywcza i czapka na to.Czy przetrzymywanie maski jest szkodliwe dla włosków?Na opakowaniu piszą ze 8-10 minut czy jakoś tak.Za to dziś im odpuściłam jajo.Snowhitte a ty ile trzymasz ta maskę na włosach?I jak często ja stosujesz?
Ja trzymam zawsze przepisowo a stosuje zamiennie z matrixem, najczesciej tydzien ta i tydzien ta.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś bo ja też się nad tym zastanawiałam. Waxa trzymałam poł h max tak jak było w instrukcji napisane. Ale te inne timotei czy shaumy potrafiłam trzymać nawet godzinkę bo myślałam, że tak będzie lepiej.

A wracając do suszarki.. Mam bardzo głupie pytanie więc.. trzymajcie się krzesełka
Tak się zastanawiam - włosy mokre nawiew chłodny, na dworzu zimno - czy ja się nie przeziębię używając takiej suszarki?
Ja, np nie moge myc rano i suszyc chlodnym nawiewiem jak jest zimno na dworze bo zaraz boli mnie glowa i przeziebiona chodze.. W takie dni myje zawsze wieczorem.


Dziewczynki widzialysie to? Uzywala ktoras? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39099
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-09 o 19:34
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:36   #4697
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja trzymam zawsze przepisowo a stosuje zamiennie z matrixem, najczesciej tydzien ta i tydzien ta.



Ja, np nie moge myc rano i suszyc chlodnym nawiewiem jak jest zimno na dworze bo zaraz boli mnie glowa i przeziebiona chodze.. W takie dni myje zawsze wieczorem.


Dziewczynki widzialysie to? Uzywala ktoras? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39099
No tego się właśnie boje, a ja z reguły myję głowę rano by ładnie ułożyć włosy..

A co do kosmetyku nie używałam ale juz mam chęć kupić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:54   #4698
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hmm w mojej suszarce nawiew jest stopniowany, gorący, ciepły, letni i chłodny. Zimą podsuszam ciepłym, ale dalej od głowy a potem wywijam na szczotkę daję letni a kończę chłodnym. hihi przypomniała mi się scenka z Kilera jak wchodzi Rysia z suszarą a Siara na to: ,,idź mnie z ta wichurą''
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:53   #4699
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja wiem, ale clipy to tak na codzien to ja wiem, odrozniaja sie i widac, jak ktoś nie umie zamontowac dobrze.

Myslisz blond bunny że bardzo takie przedłużanie niszczy wlosy? Bo jesli robisz mikroringi z silikonem albo tulejki. wasienka Ty mialas ringi? Czy Ty kedud? Mecze ale pomozcie
ja nigdy nie miałam ringów, moja znajoma miała i średnio to wyglądało, bo było widać te miejsca zczepienia, nie wiem może miała źle zrobione.

aha i dzięki dziewczyny kochane za opinie, ja też myślę, że zostanę narazie przy blondzie
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 21:32   #4700
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tego się właśnie boje, a ja z reguły myję głowę rano by ładnie ułożyć włosy..

A co do kosmetyku nie używałam ale juz mam chęć kupić
No ja tez tylko kurcze nie widzialam tego jeszcze

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
hmm w mojej suszarce nawiew jest stopniowany, gorący, ciepły, letni i chłodny. Zimą podsuszam ciepłym, ale dalej od głowy a potem wywijam na szczotkę daję letni a kończę chłodnym. hihi przypomniała mi się scenka z Kilera jak wchodzi Rysia z suszarą a Siara na to: ,,idź mnie z ta wichurą''
hehehe ja tez mam stopniowany nawiew i jonizacje, ale korzystam jedynie z chlodnego i letniego, goracego nie tykam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:12   #4701
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam ringów, moja znajoma miała i średnio to wyglądało, bo było widać te miejsca zczepienia, nie wiem może miała źle zrobione.

aha i dzięki dziewczyny kochane za opinie, ja też myślę, że zostanę narazie przy blondzie
A jaką metoda przedluzalas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:15   #4702
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

na zgniłe maliny z mycia na mycie jest coraz gorzej z końcówkami durna fryzjerka, po co ja tam szłam, połakomiłam się na rabat 30% nowy salon Loreal otwierali i dla 10 pierwszych klientek przy zakupie kosmetyku-karta rabatowa. Kumpela mi odstapiła i poszłam w sierpniu na kolor. Chcialam przyciemnić włosy bo po lecie wypłowiały. Wybrałam diacolor odcień podobny do 9.13, ale babka orzekła że na przetrawione włosy trzeba ciemniejszy. Uprzedzałam że moje włosy szybko łapią...trzymała 25 min a jak spłukała miałam na głowie poziom 7 i myślałam że pani wystraszona, zmieszała coś w misce podejrzewam że utleniacz odzywkę i....rozjaśniacz, nałozyła mi to na głowę i robiła masaż, myslałam że mi włosy wyrwie. Potem znów jakaś farba poszła ale tylko na 15 min i kolor wyszedł ładny, po modelowaniu było super a teraz chyba się ogolę na lyso robiłam odrost we wrześniu swoja farbą Vitality's a teraz 10 cm od skóry super a reszta jak jest mokra to się ,,rwie '' Nie chcę ścinać włosów!!! Jak to przetrwać??? Bunny zapodaj coś mądrego, protein moje włosy nie lubią, na KeraBond na razie mnie nie stać. Gloria, Joanna, Wax nie pomaga, olejowanie też.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:48   #4703
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
na zgniłe maliny z mycia na mycie jest coraz gorzej z końcówkami durna fryzjerka, po co ja tam szłam, połakomiłam się na rabat 30% nowy salon Loreal otwierali i dla 10 pierwszych klientek przy zakupie kosmetyku-karta rabatowa. Kumpela mi odstapiła i poszłam w sierpniu na kolor. Chcialam przyciemnić włosy bo po lecie wypłowiały. Wybrałam diacolor odcień podobny do 9.13, ale babka orzekła że na przetrawione włosy trzeba ciemniejszy. Uprzedzałam że moje włosy szybko łapią...trzymała 25 min a jak spłukała miałam na głowie poziom 7 i myślałam że pani wystraszona, zmieszała coś w misce podejrzewam że utleniacz odzywkę i....rozjaśniacz, nałozyła mi to na głowę i robiła masaż, myslałam że mi włosy wyrwie. Potem znów jakaś farba poszła ale tylko na 15 min i kolor wyszedł ładny, po modelowaniu było super a teraz chyba się ogolę na lyso robiłam odrost we wrześniu swoja farbą Vitality's a teraz 10 cm od skóry super a reszta jak jest mokra to się ,,rwie '' Nie chcę ścinać włosów!!! Jak to przetrwać??? Bunny zapodaj coś mądrego, protein moje włosy nie lubią, na KeraBond na razie mnie nie stać. Gloria, Joanna, Wax nie pomaga, olejowanie też.
Niestety przykro mi ale jak włosy się ciągną (gumują) , rwią to już jest kaplica.. Miałam to samo - trzeba było ciąć.. Możesz spróbować olejować włosy, ale to nie wiele im pomoże.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:52   #4704
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja wiem, ale clipy to tak na codzien to ja wiem, odrozniaja sie i widac, jak ktoś nie umie zamontowac dobrze.

Myslisz blond bunny że bardzo takie przedłużanie niszczy wlosy? Bo jesli robisz mikroringi z silikonem albo tulejki. wasienka Ty mialas ringi? Czy Ty kedud? Mecze ale pomozcie
ja miałam kiedys na ringi ktore mnie uczulily i teraz ciagle nosilam na tulejki bez silikonu zamykane na dwa razy.Ale osobiście uważam ze mniej niszczaca metoda to ringi bądź tulejki z silikonem. moze nie trzymaja tak dobrze jak tylejki zamykane na dwa razy ale za to przy zdejmowaniu specjalnymi szczypcami jest znacznie mniejsze prawdopodobienstwo ze wlosy sie przetnie. Ja swoje poprzecinalam przy tulejkach bo mi kolezanka mowila jak ppozniej po raz kolejny zakladala a poza tym ringi łątwiej zdjac nawet bez specjalnych szczypcy ps. jak ktos jest uczulony na nikiel tak jak ja to na www.4great-hair.com sa tulejki z silikonem, a tulejki sa miedziane, bez niklu
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:09   #4705
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wasienka a keratyna? Fryzjerka mi powiedziala ze ringi może być widac a keratyna jest super i wogole. Jakie masz zdanie na ten temat?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:20   #4706
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka a keratyna? Fryzjerka mi powiedziala ze ringi może być widac a keratyna jest super i wogole. Jakie masz zdanie na ten temat?
no fakt, keratyna jest mniej widoczna i wygodniejsza, ale jednak mniej trwała, trzeba uwazac jakie kosmetyki sie stosuje i przede wszystkim trzeba dobrze zalozyc te włosy. inaczej beda szybko odpadac te wlosy

dostałam dziś taką wiadomość na fb od profilu z wlosami HeadKandy:
Hi there! Great news... you are the winner of a HeadKandy 20-22" Full Head Set of extensions!

If you could get in touch with Nicky on info@headkandy.com and quote reference "DISNEY" be sure to include some pictures of your hair so Nicky can choose the right shade for you.

Also it would be great if you could post on our wall to say you are a winner... just so the skeptical types can see it's a real competition.

Congratulations!!

Bobby xx

Czyżbym wygrała? ale w czym? nic sobie nie przypominam żebym brała udział w jakimś konkursie w każdym razie w translatice prztłumaczyłam moja odpowiedz mi im wyslalam ciekawe co z tego wyjdzie :P
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:24   #4707
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wasienka a czy keratyna niszczy wlosy? Co lepiej na cienkie-keratyna czy tulejki? Bo na tej stronie co podałaś pisza że keratyna dobra do cienkich, nie tnie ich itd.

Może wygrałaś, kto wie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:27   #4708
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka a czy keratyna niszczy wlosy? Co lepiej na cienkie-keratyna czy tulejki? Bo na tej stronie co podałaś pisza że keratyna dobra do cienkich, nie tnie ich itd.

Może wygrałaś, kto wie
no w sumie to chyba lepsza jest do cienkich , sluchaj, keratyna sama moze dobrze nie trzymac, a tulejki przecinac ale jest jeszcze metoda polaczona z tych dwoch, na tulejki temokurczliwe.ani ci nie przetna, ani tez sie nie rozpuszcza tak jak keratyna brzmi cudownie ale nie testowalam jej wiec nie wiem jak to sie trzyma dlugo.
Ps. właśnie ta dlugosc co niby wygralam mialam zamiar zakupic ciekawe jak to bedzie :P
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:32   #4709
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

I mówisz ze te tulejki termo można kupic tam gdzie linka zapodalas?
One sa mniejsze chyba niż ringi.

Jak wygrasz to bajer A nie chcesz juz stałej metody przedłużnia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:36   #4710
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no fakt, keratyna jest mniej widoczna i wygodniejsza, ale jednak mniej trwała, trzeba uwazac jakie kosmetyki sie stosuje i przede wszystkim trzeba dobrze zalozyc te włosy. inaczej beda szybko odpadac te wlosy

dostałam dziś taką wiadomość na fb od profilu z wlosami HeadKandy:
Hi there! Great news... you are the winner of a HeadKandy 20-22" Full Head Set of extensions!

If you could get in touch with Nicky on info@headkandy.com and quote reference "DISNEY" be sure to include some pictures of your hair so Nicky can choose the right shade for you.

Also it would be great if you could post on our wall to say you are a winner... just so the skeptical types can see it's a real competition.

Congratulations!!

Bobby xx

Czyżbym wygrała? ale w czym? nic sobie nie przypominam żebym brała udział w jakimś konkursie w każdym razie w translatice prztłumaczyłam moja odpowiedz mi im wyslalam ciekawe co z tego wyjdzie :P
Fajnie by było
Ale ja nie ufam takim mailom - szczególnie jeśli nie brałam udziału w żadnym konkursie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.