Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 15:14   #4351
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
tylko dlaczego ja zawsze spotykam takich, którzy ślinią się na widok mojej koleżanki - wysmażonej blondyny a na ciebie patrzą jak na jakiegoś Aliena z księżyca? a najgorsze jest to gdy ktoś naprawdę ci się podoba a ty nie wiesz co masz w takiej sytuacji zrobić ale włosów na blond nie przefarbuję
to tyle mojego offtopiku
No cóż, banalne, ale prawdziwe: zawsze trzeba być sobą. Aż wreszcie spotka się kogoś wartościowego, kto zafascynuje się zarówno wnętrzem jak i 'opakowaniem' Czasem trochę to trwa, ale potem się widzi, że się opłaciło poczekać i nie zmieniać siebie
Poza tym, czasy muszą się zmienić. Po latach królowania opalenizny, bladość też wróci (powoli już wraca?) do łask. Musi być zachowana ciągłość i powtarzalność 'mody'. Tylko wtedy nie będziemy już takie wyjątkowe
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:32   #4352
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No niestety musimy się z tym pogodzić, że większość mężczyzn preferuje solariany. Gdyby tak nie było, nie byłoby też solarian
Ale trzeba przyznać, że coraz częściej można spotkać facetów zafascynowanych bladością. Nie wiem czy to nie jest jakaś odmiana fetyszu, bo zwykle taki facet strasznie intensywnie się przygląda nieodkrytym partiom ciała
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:32   #4353
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
No cóż, banalne, ale prawdziwe: zawsze trzeba być sobą. Aż wreszcie spotka się kogoś wartościowego, kto zafascynuje się zarówno wnętrzem jak i 'opakowaniem' Czasem trochę to trwa, ale potem się widzi, że się opłaciło poczekać i nie zmieniać siebie
Poza tym, czasy muszą się zmienić. Po latach królowania opalenizny, bladość też wróci (powoli już wraca?) do łask. Musi być zachowana ciągłość i powtarzalność 'mody'. Tylko wtedy nie będziemy już takie wyjątkowe
też tak myślę i mam nadzieję, że w końcu ten kult opalenizny się skończy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:26   #4354
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Najjaśniejsze minerały są faktycznie sporo jaśniejsze od ivory revlona? Bo coraz bardziej mnie kuszą... Nie umiem już patrzeć na moją pociemniałą twarz po kilku godzinach od nałożenia makijażu
po kilku godzinach... mi ciemniał po kilku minutach
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A jaśniejsze ma EDM czy Pixie?
Pixie ma bardziej rozbudowaną i przejrzysta palete barw. oprócz tego, że są różne tonacje, odcienie, są podzielone na poziomy, tj jasność od 0 do 5 bodajże wystarczy zajrzeć na aukcję na allegro
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja też używam brązów (i szarości) a w bladych kolorkach np. różowy wyglądam jakby mi oko spuchło
ja nigdy nie używam jednego koloru, przynajmniej 3 - to takie minimum (jasny na ruchomą powiekę, ciemniejszy na załamanie/zewnętrzny kącik i czarny na linię rzęs - nie lubię kredek) Niewiele kolorów jest mi strasznych, tylko trzeba umiejętnie łączyć
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nom, to prawda, mój kochany TŻ wybitnie wielbi bladość, dlatego na naszym krakowskim bladym spotkaniu był wniebowzięty
Ale Loss_lauri, wierz mi, że jest takich więcej Np. mój brat, (tylko, że on ma dopiero 15 lat), ale poglądy ma słuszne: ruda i blada to jego ideał Mam też troszkę starszych niż 15-sti letnich męskich znajomych i również są jak najbardziej za bladością I chociaż wydaje się, że wielbiciele bladości, to ginący gatunek, to jednak jeszcze istnieją
Ale fakt faktem, miłośników 'kalifornijskich blondynek' można spotkać na każdym kroku...
mój brat (ma trochę więcej niż 15 lat) też uwielbia rude
gdzieś na pewno istnieją jacyś faceci, którzy lubią bladość, ale skrzętnie się ukrywają a patrząc po kolegach dochodzę do wniosku, że nie zwracają aż tak uwagi na kolor skóry czy włosów - jak dziewczyna jest ładna to jest ładna i tyle większość osobników płci niezbyt-pięknej nie zwraca uwagi na takie "szczegóły" i nie traktuje ich jako kryterium oceniania dziewczyn
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
No niestety musimy się z tym pogodzić, że większość mężczyzn preferuje solariany. Gdyby tak nie było, nie byłoby też solarian
Ale trzeba przyznać, że coraz częściej można spotkać facetów zafascynowanych bladością. Nie wiem czy to nie jest jakaś odmiana fetyszu, bo zwykle taki facet strasznie intensywnie się przygląda nieodkrytym partiom ciała
ale czy naprawdę ci faceci są naprawdę warci naszego zainteresowania? jeżeli interesuje ich przeciętne bimbo o tipsach dłuższych niż palce to my chyba jesteśmy ponad to?

(to chyba trochę irytujące ze produkuję półmetrowe posty, wiem, ale rzadko mam czas skorzystać z komputera. nie wiem, jak to się dzieje, że tyle licealistek ma czas chodzić na solarium i szpanować mahoniem na imprezach... a ja nie mam czasu wejść na wizaz.pl)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:30
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:32   #4355
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Eh, coraz bardziej nakręcam się na illamasqua
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:07   #4356
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Aaaa, nareszcie wizaż działa Tęskniłam za naszym bladym wątkiem.
Wracając do kwestii męskich gustów, to mam wrażenie że spalone blondyny z tipsami jak pazury u pancernika olbrzymiego, wydają się im się po prostu atrakcyjne seksualnie. A ową atrakcyjność lansują media. Wystarczy obejrzeć taki ckm - wyretuszowane pannice są obowiązkowo mahoniowe. Serio - bladej tam nie widziałam Im się wręcz wbija do głowy że ta opalona lalunia jest pociągająca, gorąca i bla bla bla, a ta biała jest neurotyczna, delikatna...

Dobra teraz o czymś innym - dziewczyny, trzymajcie się z dala od podkładów bobbi brown! Mam okazję testować najjaśniejsze kolory z serii nawilżającej i do cery normalnej oraz mieszanej, i porażka Ciemnieją okrutnie!!! U mnie co najmniej dwa tony w kierunku pomarańczowego.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:11   #4357
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aaaa, nareszcie wizaż działa Tęskniłam za naszym bladym wątkiem.
Wracając do kwestii męskich gustów, to mam wrażenie że spalone blondyny z tipsami jak pazury u pancernika olbrzymiego, wydają się im się po prostu atrakcyjne seksualnie. A ową atrakcyjność lansują media. Wystarczy obejrzeć taki ckm - wyretuszowane pannice są obowiązkowo mahoniowe. Serio - bladej tam nie widziałam Im się wręcz wbija do głowy że ta opalona lalunia jest pociągająca, gorąca i bla bla bla, a ta biała jest neurotyczna, delikatna...

Dobra teraz o czymś innym - dziewczyny, trzymajcie się z dala od podkładów bobbi brown! Mam okazję testować najjaśniejsze kolory z serii nawilżającej i do cery normalnej oraz mieszanej, i porażka Ciemnieją okrutnie!!! U mnie co najmniej dwa tony w kierunku pomarańczowego.
Koszmar!

Ja jestem na bb kremach, ale myślę o illa 115. Może za jakiś czas się zrobi rozbiórkę jakąś.
Bo to chyba fajny podkład a revlony dla mnie duuużo za ciemne.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 20:23   #4358
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Koszmar!

Ja jestem na bb kremach, ale myślę o illa 115. Może za jakiś czas się zrobi rozbiórkę jakąś.
Bo to chyba fajny podkład a revlony dla mnie duuużo za ciemne.
Jeżeli będziesz organizować to ja już się pisze. Na 115 albo 105... Kupiłam dopiero co Burżujkę HM 51 i po pierwszym nałożeniu na twarz wyglądam jak bym posmarowała się cała bronzerem w płynie... A na dłoni jako jedyny nie ściemniał, kiedy "testowałam" na dłoni różne podkłady.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2010-12-01 o 20:25
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:25   #4359
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Jeżeli będziesz organizować to ja już się pisze. Na 115 albo 105... Kupiłam dopiero co Burżujkę HM 51 i wyglądam jak bym posmarowała się cała bronzerem w płynie... A na dłoni jako jedyny nie ściemniał, kiedy "testowałam" na dłoni różne podkłady.
Ja niestety nie zorganizuję, nie mam ani pp ani ebay ani nic takiego.
Ale pewnie jeszcze będą chętne
Dokładnie, jasny jasny, a na twarzy kakao
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 21:43   #4360
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wrócił!
jestem chyba uzalezniona od wizazu,ostatnie dni jak narkoman na głodzie
loss lauri, faceci sa różni, ale takich co lubią blade i rude jest sporo... ja mam osobiście bardzo duze powodzenie, i nie raz słyszałam ze jestem piękna, bo nareszcie inna niż wszystkie, niestandardowa, że wyglądam jak gwiazda z lat 40, że wyglądam jak porcelanowa laleczka, ze mam przepiekne włosy (bo własnie rude i długie), i słodkie piegi, i jestem taka ślicznie biała....
i to od róznych, przeróżnych facetów, nie tylko gotów, nie tylko miłośników gier RPG i elfów. także własnie to jest taki papierek lakmusowy, jesli facet jest w stanie docenić to ze jestes inna, biała i ruda, i dlatego piękna, to znaczy tylko ze ma nieco bardziej wysublimowany, lepszy gust!
a moj TŻ uwielbia blade, i na wakacjach sam mnie smaruje 50= troskliwie, bo mi sie "te białe cycki opalą nie daj boże", w ogóle ma świra na rude, nawet jego poprzedni amilośc taka własnie miala ksywkę (Ruda), i w ogole ,jak tak sobie patrze na jego rózne zdjecia z byłymi (widziałam 2 czy 3 rózne) to zawsze bez pudła moge stwierdzic kóra jego, bo ruda....
a ruda, jak wiadomo, piękna jest tylko blada
więc uszy do góry, są jeszcze normalni faceci na tym świecie!
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:08   #4361
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wrócił!
jestem chyba uzalezniona od wizazu,ostatnie dni jak narkoman na głodzie
loss lauri, faceci sa różni, ale takich co lubią blade i rude jest sporo... ja mam osobiście bardzo duze powodzenie, i nie raz słyszałam ze jestem piękna, bo nareszcie inna niż wszystkie, niestandardowa, że wyglądam jak gwiazda z lat 40, że wyglądam jak porcelanowa laleczka, ze mam przepiekne włosy (bo własnie rude i długie), i słodkie piegi, i jestem taka ślicznie biała....
i to od róznych, przeróżnych facetów, nie tylko gotów, nie tylko miłośników gier RPG i elfów. także własnie to jest taki papierek lakmusowy, jesli facet jest w stanie docenić to ze jestes inna, biała i ruda, i dlatego piękna, to znaczy tylko ze ma nieco bardziej wysublimowany, lepszy gust!
a moj TŻ uwielbia blade, i na wakacjach sam mnie smaruje 50= troskliwie, bo mi sie "te białe cycki opalą nie daj boże", w ogóle ma świra na rude, nawet jego poprzedni amilośc taka własnie miala ksywkę (Ruda), i w ogole ,jak tak sobie patrze na jego rózne zdjecia z byłymi (widziałam 2 czy 3 rózne) to zawsze bez pudła moge stwierdzic kóra jego, bo ruda....
a ruda, jak wiadomo, piękna jest tylko blada
więc uszy do góry, są jeszcze normalni faceci na tym świecie!
Mój TŻ to fetyszysta na rude i blade ale mówi, że rude lubił od zawsze, a blade doszły później -jak już go uświadomiłam w tym względzie...
ale wiadomo, że rudy współgra dobrze tylko z porcelanową cerą.

Muszę się podzielić z Wami informacją, że od kiedy używam pędzelka pixie do nakładania makijażu, to jest on bardziej perfekcyjny. Dzisiaj wypróbowałam jeszcze patent z lekko zmoczonym pędzelkiem i efekt jeszcze lepszy. Do tego mam już chyba idealny odcień.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-12-02 o 09:10
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 09:21   #4362
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wrócił!
jestem chyba uzalezniona od wizazu,ostatnie dni jak narkoman na głodzie
loss lauri, faceci sa różni, ale takich co lubią blade i rude jest sporo... ja mam osobiście bardzo duze powodzenie, i nie raz słyszałam ze jestem piękna, bo nareszcie inna niż wszystkie, niestandardowa, że wyglądam jak gwiazda z lat 40, że wyglądam jak porcelanowa laleczka, ze mam przepiekne włosy (bo własnie rude i długie), i słodkie piegi, i jestem taka ślicznie biała....
i to od róznych, przeróżnych facetów, nie tylko gotów, nie tylko miłośników gier RPG i elfów. także własnie to jest taki papierek lakmusowy, jesli facet jest w stanie docenić to ze jestes inna, biała i ruda, i dlatego piękna, to znaczy tylko ze ma nieco bardziej wysublimowany, lepszy gust!
a moj TŻ uwielbia blade, i na wakacjach sam mnie smaruje 50= troskliwie, bo mi sie "te białe cycki opalą nie daj boże", w ogóle ma świra na rude, nawet jego poprzedni amilośc taka własnie miala ksywkę (Ruda), i w ogole ,jak tak sobie patrze na jego rózne zdjecia z byłymi (widziałam 2 czy 3 rózne) to zawsze bez pudła moge stwierdzic kóra jego, bo ruda....
a ruda, jak wiadomo, piękna jest tylko blada
więc uszy do góry, są jeszcze normalni faceci na tym świecie!
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mój TŻ to fetyszysta na rude i blade ale mówi, że rude lubił od zawsze, a blade doszły później -jak już go uświadomiłam w tym względzie...
ale wiadomo, że rudy współgra dobrze tylko z porcelanową cerą.

Muszę się podzielić z Wami informacją, że od kiedy używam pędzelka pixie do nakładania makijażu, to jest on bardziej perfekcyjny. Dzisiaj wypróbowałam jeszcze patent z lekko zmoczonym pędzelkiem i efekt jeszcze lepszy. Do tego mam już chyba idealny odcień.
dzięki dziewczyny sorry za takiego offtopa, ale musiałam już gdzieś wylać swoje żale a to chyba było najlepsze miejsce bo wy rozumiecie o co mi chodzi faktycznie miło jest się wyróżniać wśród tłumu i nie zamierzam się zmieniać tylko po to by wpasować się w czyjeś wyobrażenia. no i mam nadzieję że też spotkam takiego fetyszystę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:57   #4363
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Czesc laseczki Przez miesiac nie mialam netu i chyba nie dam rady was nadrobic gaduly
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wrócił!
jestem chyba uzalezniona od wizazu,ostatnie dni jak narkoman na głodzie
loss lauri, faceci sa różni, ale takich co lubią blade i rude jest sporo... ja mam osobiście bardzo duze powodzenie, i nie raz słyszałam ze jestem piękna, bo nareszcie inna niż wszystkie, niestandardowa, że wyglądam jak gwiazda z lat 40, że wyglądam jak porcelanowa laleczka, ze mam przepiekne włosy (bo własnie rude i długie), i słodkie piegi, i jestem taka ślicznie biała....
i to od róznych, przeróżnych facetów, nie tylko gotów, nie tylko miłośników gier RPG i elfów. także własnie to jest taki papierek lakmusowy, jesli facet jest w stanie docenić to ze jestes inna, biała i ruda, i dlatego piękna, to znaczy tylko ze ma nieco bardziej wysublimowany, lepszy gust!
a moj TŻ uwielbia blade, i na wakacjach sam mnie smaruje 50= troskliwie, bo mi sie "te białe cycki opalą nie daj boże", w ogóle ma świra na rude, nawet jego poprzedni amilośc taka własnie miala ksywkę (Ruda), i w ogole ,jak tak sobie patrze na jego rózne zdjecia z byłymi (widziałam 2 czy 3 rózne) to zawsze bez pudła moge stwierdzic kóra jego, bo ruda....
a ruda, jak wiadomo, piękna jest tylko blada
więc uszy do góry, są jeszcze normalni faceci na tym świecie!
Ja sie tydzien temu przefarbowalam na rudy (dzieki twojemu zdjeciu piekna). Baaardzo mi sie podoba, ale nastepnym razem postaram sie znalezc farbe, ktora da mi jeszcze mocniejszy efekt. Tego samego dnia co pofarbowalam wlosy, wieczorem mialam hiszpanski i ludzie smiali sie ze mnie, bo w klasie naprzeciwko mnie na scianie jest lustro i przez bite dwie godziny gapilam sie na siebie i wlosy poprawialam
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:19   #4364
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Czesc laseczki Przez miesiac nie mialam netu i chyba nie dam rady was nadrobic gaduly

Ja sie tydzien temu przefarbowalam na rudy (dzieki twojemu zdjeciu piekna). Baaardzo mi sie podoba, ale nastepnym razem postaram sie znalezc farbe, ktora da mi jeszcze mocniejszy efekt. Tego samego dnia co pofarbowalam wlosy, wieczorem mialam hiszpanski i ludzie smiali sie ze mnie, bo w klasie naprzeciwko mnie na scianie jest lustro i przez bite dwie godziny gapilam sie na siebie i wlosy poprawialam
Tez kiedys bylam ruda, ale kolor ten niebezpiecznie podkreslal rozowosc mojej cery. Wiec bylam blado - rozowa i do tego ruda, nie najlepiej to wygladalo. Wydaje mi sie, ze lepiej pasuje do cer wpadajacych w zolty, bo z moim rozem wygladalam jakby mnie kto polal wrzatkiem.
Moj TZ jest przyzwyczajony do mojej bladosci i jesli jest to dla kogos problem, to raczej dla mnie, niz dla niego. Choc na przyklad jak mijamy jakas laske spalona na solarium, to on mowi na nia "Solariana tołpyga" i zawsze sie z tego glupio smiejemy
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:40   #4365
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nom, to prawda, mój kochany TŻ wybitnie wielbi bladość, dlatego na naszym krakowskim bladym spotkaniu był wniebowzięty
Ale Loss_lauri, wierz mi, że jest takich więcej Np. mój brat, (tylko, że on ma dopiero 15 lat), ale poglądy ma słuszne: ruda i blada to jego ideał Mam też troszkę starszych niż 15-sti letnich męskich znajomych i również są jak najbardziej za bladością I chociaż wydaje się, że wielbiciele bladości, to ginący gatunek, to jednak jeszcze istnieją
Ale fakt faktem, miłośników 'kalifornijskich blondynek' można spotkać na każdym kroku...

Dzięki za polecenie toniku Dopiero się wkręcam w kwasy, więc myślę, że niedługo przetestuję i ten migdałowy
Ok, to na następne spotkanie natrix przyprowadza kolegów!

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

a patrząc po kolegach dochodzę do wniosku, że nie zwracają aż tak uwagi na kolor skóry czy włosów - jak dziewczyna jest ładna to jest ładna i tyle większość osobników płci niezbyt-pięknej nie zwraca uwagi na takie "szczegóły" i nie traktuje ich jako kryterium oceniania dziewczyn

ale czy naprawdę ci faceci są naprawdę warci naszego zainteresowania? jeżeli interesuje ich przeciętne bimbo o tipsach dłuższych niż palce to my chyba jesteśmy ponad to?
Zgadzam się w 100% Wśród moich znajomych mężczyzn też raczej przeważają tacy, którzy zwracają uwagę na to czy dziewczyna jest po prostu ładna... Co więcej - ja też tak mam, że jeśli facet jest przystojny to obojętnie czy blondyn czy brunet, czy blady czy opalony - podoba mi się

aaa i nie zgodzę się z tym, że media lansują solarium - jasne, ckm czy porno owszem, ale w TV czy kinie trudno jest znaleźć prawdziwie pomarańczową tipsiare, a jeśli już to jest to np. Jola R. - obiekt raczej kpin niż zachwytów. Wydaje mi się, że w mediach przeważa "wypośrodkowany" odcień skory, czyli ani solariny ani bladolice (inna sprawa jak ktoś ma naturalnie ciemną karnacje np. Salma Hayek czy Edzia G.)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Tez kiedys bylam ruda, ale kolor ten niebezpiecznie podkreslal rozowosc mojej cery. Wiec bylam blado - rozowa i do tego ruda, nie najlepiej to wygladalo. Wydaje mi sie, ze lepiej pasuje do cer wpadajacych w zolty, bo z moim rozem wygladalam jakby mnie kto polal wrzatkiem.
Mnie się marzą rude włosy, ale też się boje, że u mnie - tak jak u Ciebie, da to efekt różowego prosiaczka, a nie eterycznego rudego elfa

aaa muszę się pochwalic, że ostatnio moja ruda i opalona koleżanka podjęła decyzje o przejściu dzięki mnie na bladą stronę świata
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:57   #4366
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

aaa i nie zgodzę się z tym, że media lansują solarium - jasne, ckm czy porno owszem, ale w TV czy kinie trudno jest znaleźć prawdziwie pomarańczową tipsiare, a jeśli już to jest to np. Jola R. - obiekt raczej kpin niż zachwytów. Wydaje mi się, że w mediach przeważa "wypośrodkowany" odcień skory, czyli ani solariny ani bladolice (inna sprawa jak ktoś ma naturalnie ciemną karnacje np. Salma Hayek czy Edzia G.)
Jola nie jest znowu taka opalona Ma mocną tapetę jedynie.

LINK

Dziewczyny czy Wam też nadal nie wyświetlają się niektóre avatary i zdjęcia? Bo nie wiem czy to nadal wina przywarcania danych czy tez ja coś pochrzaniłąm w przeglądarce
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 15:54   #4367
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Jola nie jest znowu taka opalona Ma mocną tapetę jedynie.

LINK

Dziewczyny czy Wam też nadal nie wyświetlają się niektóre avatary i zdjęcia? Bo nie wiem czy to nadal wina przywarcania danych czy tez ja coś pochrzaniłąm w przeglądarce
Mi też się nie wyświetlają tzn. zalezy które, niektóre tak niektóre nie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:49   #4368
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Tez kiedys bylam ruda, ale kolor ten niebezpiecznie podkreslal rozowosc mojej cery. Wiec bylam blado - rozowa i do tego ruda, nie najlepiej to wygladalo. Wydaje mi sie, ze lepiej pasuje do cer wpadajacych w zolty, bo z moim rozem wygladalam jakby mnie kto polal wrzatkiem.
zależy jaki. ja z moją czerwienio-wiśnią wyglądałam żółto i musiałam nawalać jeszcze większe ilości różu CAH żeby to jakoś współgrało (że już nie wspomnę o takich zabiegach jak podmalowywanie brwi czerwonym cieniem)
więc jeżeli obawiacie się wzmocnienia różowego koloru skóry, stawiać w chłodniejsze odcienie, bardziej w czerwień
ja stwierdziłam, że spróbuję czarnego. obawiam się, że nie będę dobrze wyglądać, ale biorę jak zwykle szamponetkę więc kiedyś się spierze (a wybieram taki genialny moment, ze tuż przed wycieczką, na której mam zamiar poznać parę osób i wywrzeć dobre pierwsze wrażenie)
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam też nadal nie wyświetlają się niektóre avatary i zdjęcia? Bo nie wiem czy to nadal wina przywarcania danych czy tez ja coś pochrzaniłam w przeglądarce
a i owszem, niestety... żadnych zdjęć nie mogę otworzyć
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:16   #4369
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
biedaku od czego sie ma katar alergiczny zimą?
Od posiadania kota ;-) Nie oddam go, bo to mój ukochany kiciuś. Więc biorę tabletki, ale one czasem nie pomagają na 100%. No i czasem wyglądam jakbym miała zaraz zejść na jakieś suchoty albo coś. Biała cera + czerwone oczy i nos.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

aaa i nie zgodzę się z tym, że media lansują solarium - jasne, ckm czy porno owszem, ale w TV czy kinie trudno jest znaleźć prawdziwie pomarańczową tipsiare, a jeśli już to jest to np. Jola R. - obiekt raczej kpin niż zachwytów. Wydaje mi się, że w mediach przeważa "wypośrodkowany" odcień skory, czyli ani solariny ani bladolice (inna sprawa jak ktoś ma naturalnie ciemną karnacje np. Salma Hayek czy Edzia G.)
Też mi się wydaje, że solara odchodzi do lamusa powoli. Nawet na ulicach mniej widać "wypieczonych" panienek. Może ludzie trochę się wystraszyli tych badań opublikowanych przez światową org. zdrowia. A może poprostu moda się zmieniła.
Ja mam biało-łaciatą skórę (tzn piegowatą) od zawsze. Kiedyś próbowałam się opalać np na wakacjach, ale tylko piegi mi się opalały a pod nimi skóra zostawała biała. Teraz unikam słońca jak zarazy.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:16   #4370
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, a jaki nr ma ten róż Wibo a'la CAH?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:18   #4371
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Tez kiedys bylam ruda, ale kolor ten niebezpiecznie podkreslal rozowosc mojej cery. Wiec bylam blado - rozowa i do tego ruda, nie najlepiej to wygladalo. Wydaje mi sie, ze lepiej pasuje do cer wpadajacych w zolty, bo z moim rozem wygladalam jakby mnie kto polal wrzatkiem.
U mnie było podobnie z kolorem miodowy blond - taki rudawy, karmelowy kolor. Wyglądałam ohydnie - jak najprawdziwszy prosiak Za to kasztan jest już ok. Teraz wracam do natury; mam już spory odrost w kolorze najzwyklejszego w świecie popiołu

PS.Ja też nie widzę avatarów. Nie mogę też odszukać forum mineralnego w szybkim menu
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-12-02 o 19:28
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:22   #4372
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zależy jaki. ja z moją czerwienio-wiśnią wyglądałam żółto i musiałam nawalać jeszcze większe ilości różu CAH żeby to jakoś współgrało (że już nie wspomnę o takich zabiegach jak podmalowywanie brwi czerwonym cieniem)
więc jeżeli obawiacie się wzmocnienia różowego koloru skóry, stawiać w chłodniejsze odcienie, bardziej w czerwień
ja stwierdziłam, że spróbuję czarnego. obawiam się, że nie będę dobrze wyglądać, ale biorę jak zwykle szamponetkę więc kiedyś się spierze (a wybieram taki genialny moment, ze tuż przed wycieczką, na której mam zamiar poznać parę osób i wywrzeć dobre pierwsze wrażenie)

a i owszem, niestety... żadnych zdjęć nie mogę otworzyć
Potwierdzam. Rudy to przekorny kolor. Ja mając piegi i jasną cerę (odcień biało-kremowy, nie różowy) oraz ciemne oczy niby powinnam ładnie wyglądać w rudych, a jednak bardziej pasuje mi dość ciemny brąz w czekoladowym odcieniu. Z rudymi wyglądam jakoś tak żółto i rozmazana. Za to czerwone odcienie to już w ogóle katastrofa.
Wydaje mi się, że rude włosy ładnie do niebieskich albo zielonych oczu pasują.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-12-02 o 19:26
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:57   #4373
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja właśnie mam cerę naczynkową i lekko różowo przez to, ale w włosach rudych wyglądam bardzo dobrze, jak gdyby był to mój naturalny kolor. Jednak wolę ciemne włosy, lubię efekt królewny śnieżki
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:40   #4374
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja chciałam farbować na rudo... i się do fryzjera dodzwonić nie mogłam...<mur>
a chciałam w sb... lipa troche...
wspominałam chyba,że mój fryzjer jest fanem bladości ? ubóstwiam go ^^
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:24   #4375
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzisiaj dostałam z wymianki Misshe Signature Reak Complete BB Cream Pierwszy test na ręce bardzo obiecujący. Jutro dalsza relacja a może i zdjęcia.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 22:19   #4376
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Avków - nie widać bo się nie zaczytały - jeśli chcecie mieć szybciej niż odtworzy się cały wizaż to musicie wgrać nowy

A ten róż z wibo to chyba 9

Edit: na technicznym napisali że już się więcej zdjęć nie da odtworzyć - więc jesli wasze Avki się nie zaczytały musicie jeszcze raz wrzucić. To samo z całą resztą zdjęć.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:23
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 23:05   #4377
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

próbowalam załadować ava, tego samego nawet co miałam, i nie chce... bu.
jestem bladolica incognito.

a nie, jest! a bylo napisane wyraźnie: upload failed...
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:08   #4378
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tez tak macie, ze sie robicie nerwowe, jak Wizaz nie dziala prawidlowo? Ja mam wylaczone avatary, wiec i tak Was nie widze
W kwestii rudego - pamietam, ze jak mialam ciemnorudo-brazowy balejaz to wygladalam fajnie, a jak pokrylam cale wlosy - jak swinka. Ale postanowilam sie juz nie farbowac, bo mi wlosy szybko rosna i potem trzeba malowac odrosty, a mnie sie nie chce. I naprawde podziwiam Was, ze Wam sie chce farbe co miesiac nakladac albo do dentysty na farbowanie biegac. Szacun.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:27   #4379
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi, farbę kupić i w domu nałożyć to luzik, ale szukać dentysty co włosy zafarbuje - to rzeczywiście może być problem
a tak serio, jak poszłam sobie raz na farbowanie włosów u fryzjera to z jednej strony fajnie jak ktoś nałoży, ale jak zapłaciłam za to wszystko niemal 200 zł, to pomyślałam, że jednak wolę sobie kupować w sklepie farbę za maks 30 i na własnej kanapie odsiadywać czas farbowania
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 17:27   #4380
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja od wczoraj 'się kwaszę'
Mam nadzieję, że moim świątecznym prezentem okaże się piękna broda bez pryszczy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.