Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 18:35   #3571
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czy Ty wiesz ile ja wydaję na same próbkiza dużo
Ja wydałam przy pierwszym zamówieniu troszkę kasy na kilkanaście próbek, ale przynajmniej od razu miałam materiał do porządnych testów i teraz już doskonale wiem, w czym mi dobrze, a w czym ni, czego powinnam szukać, a czego unikać. Na pewno przetestowaniu kolorów innych firm będzie mi już łatwiej.

Teraz to tylko formułę Luminesse bym spróbowała, bo z nią nie miałam do czynienia

Ale i tak moja wishlista jeszcze jest długa (finiszery niektóre w bigu - formuła Veena Silk Veil jest super , Mint w bigu...), całe szczęście, że nie lubię róży
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:03   #3572
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24590235]Fair Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse wydają mi się takie same (sprawdzę jeszcze jutro na dłoni)
Light Golden Cashmere i Light Golden Luminesse oczywiście już duża różnica[/QUOTE]

Wreszcie mogłam się zalogować na wizażu (jakieś problemy po formacie :/ zmieniłam "styl"- na jakąś mniejszą czcionkę i działa A zawsze miałam inną czcionkę a tu coś nie pasuje i ciągle mnie "wyrzucało" i nie chciało się zalogować :/ )


A więc sprawdziłam Fair Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse i wyszło, że Cashmere jest bardziej złote .
W ogóle, zapomniałam o tym napisać... Po otrzymaniu Fair Golden Cashmere i Light Golden Cashmere, jakoś nie poznałabym który jest który, wyglądają bardzo podobnie. Jak zrobiłam kreskę na dłoni obydwu odcieni, różnica także była minimalna... Dziś powtórzyłam testy, bo jakoś w głowie mi to siedzi- to samo. Mam jeden Light Golden Cashmere i jak zrobiłam kreskę, to jest trochę ciemniejszy... Kurczę, trochę nieciekawie jak tak za każdym razem będzie się kupowało ten sam odcień, a będzie się różnił . Czy ktoś też tak miał? Tym sposobem mam 2 bigi w praktycznie tym samym odcieniu i cały 4g trochę ciemniejszy

Kliknęłam dziś pędzel Angled (ten skośny do różu). Do róży Lumiere wolę jednak specjalny pędzel .

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-01-26 o 19:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:48   #3573
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dominiique gdybym kupowała mineraly tylko jednej firmy to byłoby super,niestety trochę tych firm testuję
Dla mnie Luminesse była zbyt świecąca i nic nie kryjąca,najgorsza ze wszystkich formuł(dla mnie)
Róże są cuuudowne ale zauważyłam że z trwałością gorzej
A Veena Silk Veil czemu taka cudowna?tzn co robi niezwykłego?

capuccino daj znać jaki ten pędzel jest bo czaję się na niego ale czekam na zniżkę
A nie zrobiłabyś swatchybo szukam swoich kolorów
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:21   #3574
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24640416]Wreszcie mogłam się zalogować na wizażu (jakieś problemy po formacie :/ zmieniłam "styl"- na jakąś mniejszą czcionkę i działa A zawsze miałam inną czcionkę a tu coś nie pasuje i ciągle mnie "wyrzucało" i nie chciało się zalogować :/ )


A więc sprawdziłam Fair Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse i wyszło, że Cashmere jest bardziej złote .
W ogóle, zapomniałam o tym napisać... Po otrzymaniu Fair Golden Cashmere i Light Golden Cashmere, jakoś nie poznałabym który jest który, wyglądają bardzo podobnie. Jak zrobiłam kreskę na dłoni obydwu odcieni, różnica także była minimalna... Dziś powtórzyłam testy, bo jakoś w głowie mi to siedzi- to samo. Mam jeden Light Golden Cashmere i jak zrobiłam kreskę, to jest trochę ciemniejszy... Kurczę, trochę nieciekawie jak tak za każdym razem będzie się kupowało ten sam odcień, a będzie się różnił . Czy ktoś też tak miał? Tym sposobem mam 2 bigi w praktycznie tym samym odcieniu i cały 4g trochę ciemniejszy

Kliknęłam dziś pędzel Angled (ten skośny do różu). Do róży Lumiere wolę jednak specjalny pędzel .[/QUOTE]

Miałam tak samo tylko z light medium warm w ff,na kilka próbek kupionych przed świętami na allegro jedna (chyba jedna, nie pamiętam dokładnie) była trochę ciemniejsza. Wcześniej kupowałam i były identyczne. Może wkradł im się jakiś błąd przy mieszaniu.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:23   #3575
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A Veena Silk Veil czemu taka cudowna?tzn co robi niezwykłego?
Podoba mi się efekt, jaki daje: wygładza cały makijaż, Ivory albo Sand nadają delikatną poświatę kolorystyczną, skóra po tym pudrze jest taka jedwabista, tak świeżo wygląda

Poza tym podkład dłużej wygląda świeżo z tym finiszerem

Finiszer w Veena Veil już nie był taki dobry (szybko mi się twarz świeciła pod nim, poza tym dawał efekt takiego typowego totalnego matu).

Teraz robię tak: jako primer puder w VV, potem podkład Cashmere, potem finiszer w VSV - oczywiście tylko cienkie warstewki. Makijaż się długo trzyma

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-01-26 o 21:24
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:43   #3576
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Podoba mi się efekt, jaki daje: wygładza cały makijaż, Ivory albo Sand nadają delikatną poświatę kolorystyczną, skóra po tym pudrze jest taka jedwabista, tak świeżo wygląda

Poza tym podkład dłużej wygląda świeżo z tym finiszerem

Finiszer w Veena Veil już nie był taki dobry (szybko mi się twarz świeciła pod nim, poza tym dawał efekt takiego typowego totalnego matu).

Teraz robię tak: jako primer puder w VV, potem podkład Cashmere, potem finiszer w VSV - oczywiście tylko cienkie warstewki. Makijaż się długo trzyma
Sama widzisz że coś ciągle jest do kupieniapewnie go kupię
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:44   #3577
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

capuccino daj znać jaki ten pędzel jest bo czaję się na niego ale czekam na zniżkę
A nie zrobiłabyś swatchybo szukam swoich kolorów
Dam (zamówiłam na allegro, więc powinien przyjść szybko).
Niestety swatchy nie zrobię, bo nie mam aparatu, a w komórce mało megapixeli

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Miałam tak samo tylko z light medium warm w ff,na kilka próbek kupionych przed świętami na allegro jedna (chyba jedna, nie pamiętam dokładnie) była trochę ciemniejsza. Wcześniej kupowałam i były identyczne. Może wkradł im się jakiś błąd przy mieszaniu.
Widocznie. Ja brałam udział w zbiorowych (koniec listopada), kiedy im brakło pudełeczek, czekaliśmy długo...a tu jeszcze im się myli ehh. Najwyżej na lato zostawię sobie te napoczęte pudełeczko mniejsze.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:55   #3578
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

i ja w końcu popróbowałam - moje wszystkie próbeczki jeszcze z Black Friday + pełnowymiarowy Light Golden Cachmere (trafiłam w 10!)
zaskoczona jestem tym, że jednak najbardziej odpowiadają mi formuły Luminese i Cachmere, mimo, że okresowo mam co ukrywać
Light Golden Cachmere idealnie sprawdza mi się teraz - twarz równomierna, lekko rozświetlona, nie sucha jak po FF i VV (te dwie formuły zupełnie mi nie podpasowały)
natomiast formułę Luminese zamierzam zakupić na lato (jeszcze nie wiem w jakim odcieniu ) - myślę, że będzie idealna do wyrównania koloru i nadania blasku skórze ))
jak na razie, jestem bardzo zadowolona, ale fakt, że miałam do tej pory do czynienia tylko z minerałami Lumiere i Pixie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:19   #3579
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
i ja w końcu popróbowałam - moje wszystkie próbeczki jeszcze z Black Friday + pełnowymiarowy Light Golden Cachmere (trafiłam w 10!)
zaskoczona jestem tym, że jednak najbardziej odpowiadają mi formuły Luminese i Cachmere, mimo, że okresowo mam co ukrywać
Light Golden Cachmere idealnie sprawdza mi się teraz - twarz równomierna, lekko rozświetlona, nie sucha jak po FF i VV (te dwie formuły zupełnie mi nie podpasowały)
natomiast formułę Luminese zamierzam zakupić na lato (jeszcze nie wiem w jakim odcieniu ) - myślę, że będzie idealna do wyrównania koloru i nadania blasku skórze ))
jak na razie, jestem bardzo zadowolona, ale fakt, że miałam do tej pory do czynienia tylko z minerałami Lumiere i Pixie
A jaką masz cerę? Normalną, mieszaną, suchą? Czy Luminesse daje mocny błysk? Ma jakiś brokat, drobinki widać na twarzy?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 01:36   #3580
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie ma co panikować, na prawdę
przesyłka idzie przeciętnie 2-3tyg, tydzień to jak są cheat'y a czasem sie czeka i po 1,5miesiąca

zamówienia są pakowane w koperty bąbelkowe a zwykłe próbki w najzwyklejszą kopertę i tu może być tajemnica w szybkości
Pewnie masz rację. Zresztą zamówienia były z początku stycznia, wysyłane chyba koło 10.01 albo nawet później (nie pamiętam dokładnie, musiałabym zerknąć do arkuszu Faa) więc jakby się uprzeć to jeszcze nie minęło nie wiadomo jak dużo czasu. Po prostu takie czekanie jest najgorsze ;/
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:33   #3581
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Lumiere Light Golden VV jest prawie że idealnym kolorem dla mnie w tej chwili. Przeczytałam tutaj, że formuła FF jest inna dlatego kupiłam Fair Golden FF, ale jest za jasny. W co powinnam celować w formule FF?

W sumie bardziej podoba mi się VV. Więc nie wiem czy jest sens kombinować, czy od razu wziąć biga.

Mam trochę przebarwień do ukrycia.

Na HA Lumiere mi się źle trzyma. Tzn przez parę godzin jest super, a później podkład tak jakby pęka i wygląda źle, tak samo miałam przy EDM. Dzisiaj spróbuję poraz kolejny wrócić do frakcji, może ona da sobie radę lepiej. Ohh.. czy ja kiedyś znajdę krem nawilżający, który będę mogła używać bez obaw o pogorszenie stanu cery?

PS. Mam na wymianę Fair Golden FF, jakby któraś była chętna, najchętniej na Light Golden VV.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2011-01-27 o 09:35
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 09:52   #3582
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ups nie chciałam wywołać paniki, chyba po prostu trafiłam na szczęśliwy rzut paczek z USA bo w tym samym dniu została do mnie wysłana też przesyłka z silk naturals i dotarła razem z lumiere.

To chyba tzw szczęście początkującego
gdyby moje pierwsze samodzielne zamówienia zaginęły to chyba bym się zniechęciła do dalszych zakupów.

Mam tylko nadzieję, że uda mi się w końcu dopasować kolor, bo podkłady lumiere sprawiają że moja skóra staję się idealnie gładka w dotyku co bardzo mi się podoba
tylko na porządne testy muszę poczekać prawie miesiąc bo nie będę mieć czasu w godzinach gdy panuje światło dzienne
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:58   #3583
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
To chyba tzw szczęście początkującego
gdyby moje pierwsze samodzielne zamówienia zaginęły to chyba bym się zniechęciła do dalszych zakupów.
Moje zamówienia też na poczatku przychodziły. Teraz na swoje black fridayowe czekam od 2 grudnia (i chyba już się nie doczekam)
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:17   #3584
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Normalną, mieszaną, suchą? Czy Luminesse daje mocny błysk? Ma jakiś brokat, drobinki widać na twarzy?
cerę mam dosyć trudną - suchą, ale ze skłonnościami do okresowego przetłuszczania. do tego uprawiam dużo sportu, a nie lubię być 'naga' na twarzy, więc minerały świetnie się tu sprawdzają, szczególnie podoba mi się to, że skóra jest gładka, nic się nie klei, nie brudzi...
u mnie Luminesse jest półtransparentne (czyli raczej nie do stosowania na wieksze problemy), na pewno daje większy błysk niż Cachmere, ale to oczywiście, co kto lubi. trudno mi ocenić, czy ma drobinki w moim mniemaniu Cachmere też ma drobinki, tylko w mniejszej ilości, więc drobinki i brokat, to w tym momencie pojęcia bardzo względne. osobiście lubię wykończenie satynowe, czasami mocniejsze rozświetlenie, moja skóra nie znosi totalnego matu i suchości, więc mi jak najbardziej odpowiada. teraz zamierzam używać formuły Cachmere, ponieważ jest bardziej kryjąca

może jeszcze powiem, jakich podkładów używałam wcześniej: kryjący Mary Kay full coverage, rozświetlający Rimmel Recover (jak jeszcze był dostępny kolor 100 - dla mnie na lato ), Vichy Flexilift (mimo, że mam dopiero 23 lata, ale całkiem się sprawdzał) i ostatnio mój ulubiony MAC Pro Longwear
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2011-01-27 o 10:24
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:10   #3585
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
cerę mam dosyć trudną - suchą, ale ze skłonnościami do okresowego przetłuszczania. do tego uprawiam dużo sportu, a nie lubię być 'naga' na twarzy, więc minerały świetnie się tu sprawdzają, szczególnie podoba mi się to, że skóra jest gładka, nic się nie klei, nie brudzi...
u mnie Luminesse jest półtransparentne (czyli raczej nie do stosowania na wieksze problemy), na pewno daje większy błysk niż Cachmere, ale to oczywiście, co kto lubi. trudno mi ocenić, czy ma drobinki w moim mniemaniu Cachmere też ma drobinki, tylko w mniejszej ilości, więc drobinki i brokat, to w tym momencie pojęcia bardzo względne. osobiście lubię wykończenie satynowe, czasami mocniejsze rozświetlenie, moja skóra nie znosi totalnego matu i suchości, więc mi jak najbardziej odpowiada. teraz zamierzam używać formuły Cachmere, ponieważ jest bardziej kryjąca

może jeszcze powiem, jakich podkładów używałam wcześniej: kryjący Mary Kay full coverage, rozświetlający Rimmel Recover (jak jeszcze był dostępny kolor 100 - dla mnie na lato ), Vichy Flexilift (mimo, że mam dopiero 23 lata, ale całkiem się sprawdzał) i ostatnio mój ulubiony MAC Pro Longwear
Dzięki za odp. Mi najbardziej pasuje Cashmere, drobinek na twarzy u mnie nie widać, jeśli Luminesse ma ich tylko troszkę więcej, to jest szansa, że się polubimy Mam cerę mieszaną, czasem jakieś małe krostki wyskoczą, ale na mocnym kryciu mi nie zależy, nie lubię mieć nadmiaru tapety na twarzy No nic, zamówię przy najbliższej okazji 1próbkę i zobaczymy
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:24   #3586
miwak
Raczkowanie
 
Avatar miwak
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Lumiere Light Golden VV jest prawie że idealnym kolorem dla mnie w tej chwili. Przeczytałam tutaj, że formuła FF jest inna dlatego kupiłam Fair Golden FF, ale jest za jasny. W co powinnam celować w formule FF?

.
dziewczyny tu piszą,że formuła FF jest jaśniejsza od innych Więc skoro pasował mi LG VV to na pewno nie Fair w FF
miwak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:35   #3587
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Lumiere Light Golden VV jest prawie że idealnym kolorem dla mnie w tej chwili. Przeczytałam tutaj, że formuła FF jest inna dlatego kupiłam Fair Golden FF, ale jest za jasny. W co powinnam celować w formule FF?
Setki razy już było tu pisane, że formuła FF jest JAŚNIEJSZA

Nic dziwnego, że kolor Ci nie odpowiada, skoro po 1: wzięłaś jaśniejszy kolor od obecnego, po 2) w formule FF ten kolor jest jeszcze jaśniejszy, niż normalnie. Wychodzi na to, że wzięłaś odcień ze 2 razy jaśniejszy od tego, który Ci pasował.

Powinnaś celować w kolor CIEMNIEJSZY, jeśli chcesz mieć formułę FF. Czyli Light Medium Golden, ewentualnie Medium Golden (ale tu już może być odcień ciemniejszy od Light Golden VV).

Poza tym jeśli formuła VV jest dla Ciebie odpowiednia, nie jest za sucha, to wiedz, że FF jest zupełnie inna, kremowa, bardziej ciężka, bardziej wilgotna. Nie tylko bardziej kryjąca. Ja np. mam cerę mieszaną, trochę przetłuszczającą się, a trochę suchawą i formuła FF jest dla mnie za ciężka, źle wygląda.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:07   #3588
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Opisywałam tu wrażenia po Luminesse (użyłam go kilka razy) i po Cashmere (używam nadal).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:15   #3589
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ależ mi się śmiać dziś chciało Jeszcze wczoraj wątpliwości mną targały czy paczucha ze zbiorowego dojdzie czy nie. A dziś Faa oznajmiła, że właśnie dotarła
Zamówiłam sobie m.in pędzel do różu i róż także zobaczymy jak się spiszą
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 18:09   #3590
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja kliknęłam na all pędzel flat top z Lumiere, biga Sand VSV oraz dwie próbki, w tym Luminesse, sama się przekonam jak to z nim jest

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24659704]Opisywałam tu wrażenia po Luminesse (użyłam go kilka razy) i po Cashmere (używam nadal).[/QUOTE]

Wiem, ale im więcej opinii, tym lepiej
Jedna osoba z tłustą cerą używa Luminesse i sobie chwali, więc chyba nie jest tak strasznie błyszcząca
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:41   #3591
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej, pewnie już padło takie pytanie ale nie mogłam znaleźć..
Czemu Lumiere ma daty ważności na podkładach? Bo inne podkłady mineralne ich nie mają i producenci odpowiadają, że odpowiednio przechowywane mogą stać latami. Jedyny składnik, który ma Lumiere a inne podkłady nie to avena sativa, on jest jakimś ekstraktem ze zbóż, to on powoduje psucie się podkładu?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:22   #3592
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Hej, pewnie już padło takie pytanie ale nie mogłam znaleźć..
Czemu Lumiere ma daty ważności na podkładach? Bo inne podkłady mineralne ich nie mają i producenci odpowiadają, że odpowiednio przechowywane mogą stać latami. Jedyny składnik, który ma Lumiere a inne podkłady nie to avena sativa, on jest jakimś ekstraktem ze zbóż, to on powoduje psucie się podkładu?
Ciekawe pytanie.
Avena sativa to owies (ma właściwości przeciwłojotokowe). Obejrzałam moje słoiczki i w podkładzie Cashmere nie ma tego składnika, natomiast jest w VV i VSV.
Jednak nie widzę na opakowaniu daty ważności. Gdzie jest to napisane?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:39   #3593
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Może chodzi o taki znaczek?

Z tym że tam są chyba 24 miesiące :P
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:45   #3594
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

tak, jest dokładnie ten znaczek
Chodzi o to, że od otwarcia 24 miesiące.
Po prostu nie wiedziałam, że będę musiała je tak szybko zużyć (mam 2 bigi, planuję trzeciego... ) . Nie zwracałam uwagi na ten znaczek wcześniej.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:04   #3595
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
tak, jest dokładnie ten znaczek
Chodzi o to, że od otwarcia 24 miesiące.
Po prostu nie wiedziałam, że będę musiała je tak szybko zużyć (mam 2 bigi, planuję trzeciego... ) . Nie zwracałam uwagi na ten znaczek wcześniej.
Hmm mi się wydaje że to tak jakby orientacyjnie.
Przecież minerały sa ponoć wieczna, a o ile się nie mylę na edm też jest data ważności, chyba że mi sie coś pomyliło.

EDIT: A nie jednak edm nie ma, coś mi się pokręciło

Edytowane przez Katrina93
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:06
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:25   #3596
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No ale przecież avena sativa to proszek organiczny a nie mineralny, wiec skoro wystepuje w podkladzie to date przydatnosci musi mieć. Gdzieś tu na którymś z wątków mineralnych była o tym mowa.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:42   #3597
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też wydaje mi się że byla mowa o tym... nie wiem jakiej marki minerałów to dotyczyło że wymagano od właścicielki podania terminu przydatności ze względu na któryś składnik aby produkt mógł być zarejestrowany czy dopuszczony do sprzedaży...
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:06   #3598
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na żadnym z moich 4 bigów nie ma takiego znaczka...
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 02:05   #3599
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Też wydaje mi się że byla mowa o tym... nie wiem jakiej marki minerałów to dotyczyło że wymagano od właścicielki podania terminu przydatności ze względu na któryś składnik aby produkt mógł być zarejestrowany czy dopuszczony do sprzedaży...
Wiem, że z Pixie tak było Chodziło właśnie mniej więcej o to co napisałaś. Data musiała być po prostu podana z jakichś tam odgórnych względów. Nie wiem czy na blogu Cathy nie było jakiejś wzmianki o tym.
Może z Lumiere jest podobnie.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 13:27   #3600
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy ktoś ma Island Sands? Na stronie pisze coś o różu w nim, ale na zdjęciach tego nie widać...Wygląda na czysto beżowy . Nie wiem już jak z tymi rozświetlaczami w Lumiere- Winter Silk miał być "french vanilla" a to różowe jest bardzo . Chyba zamówię próbkę . A polecacie Baby Face?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.