Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 14:08   #3451
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ee, ja tańczyłam na studniówce na boso, pare dni po studniówce poszłam obciąć włosy, jeszcze kilka było takich przesądów, ale nie pamiętam ich teraz (pamiętam, że też się nie dostosowałam) a maturę zdałam śpiewająco Także nie ma co wierzyć
ja majtek czerwonych nie miałam
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
jejku jak Ci fajnie, studniówkę miałaś ja bym z miłą chęcią powtórzyła swoją a co do przesądów - ja to ani nie rozjaśniałam ani nie ścinałam (nawet grzywki!) włosów aż skończyłam wszystkie egzaminy maturalne hehhe
Kiedyś może i bym tak zrobiła,ale teraz mi bardziej zależy na włosach niż kiedyś
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:20   #3452
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

No to wedle obietnicy :
1 zdjęcie - takie były, widać od góry mój odrost
2 - a takie są (może wg Was niewiele ścięte ale dla mnie jest spora różnica)
3 - tak bokiem, one mi się ładnie tak same zawijają pod spód lekko tworząc coś puszystego i zaokrąglenie
4 - z bliska

I co sądzicie ?
Mi osobiście się podoba i strasznie cieszy mnie to że są takie zdrowe. Na zdjęciu z przed ścięcia nie widać tak może ale było to tragiczne, wywijało się, kruszyło, łamało, puszyło i sprawiało podczas czesania problem, a pozostałe włosy nie, dlatego się skusiłam.
Teraz będą rosły już równe a nie to co wtedy nie mam zdjęcia na drugi dzień po myciu, wtedy byście zobaczyły że faktycznie przydałoby się cięcie.
No to czekam na recenzje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11772_zmniejszacz-pl_923596zm.jpg (40,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11779_zmniejszacz-pl_186386zm.jpg (51,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11781_zmniejszacz-pl_902909zm.jpg (47,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11785_zmniejszacz-pl_549906zm.jpg (78,0 KB, 38 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:18   #3453
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No to wedle obietnicy :
1 zdjęcie - takie były, widać od góry mój odrost
2 - a takie są (może wg Was niewiele ścięte ale dla mnie jest spora różnica)
3 - tak bokiem, one mi się ładnie tak same zawijają pod spód lekko tworząc coś puszystego i zaokrąglenie
4 - z bliska

I co sądzicie ?
Mi osobiście się podoba i strasznie cieszy mnie to że są takie zdrowe. Na zdjęciu z przed ścięcia nie widać tak może ale było to tragiczne, wywijało się, kruszyło, łamało, puszyło i sprawiało podczas czesania problem, a pozostałe włosy nie, dlatego się skusiłam.
Teraz będą rosły już równe a nie to co wtedy nie mam zdjęcia na drugi dzień po myciu, wtedy byście zobaczyły że faktycznie przydałoby się cięcie.
No to czekam na recenzje

jak to niewiele ścięte?, ja tam widzę, że sporo ścięłaś ja miałam trochę dłuższe i teraz mam długość tak jak ty od razu widać kolosalną różnicę w wyglądzie włosów mi osobiście takie ścięcie się podoba
nie bardzo się znam, ale wydaje mi się, że masz gęste włosy, albo przynajmniej proste ścięcie nadaje taki efekt
a odrościk elegancki
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:25   #3454
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Genialne włosy zdecydowanie lepsze niż przedtem i nie są takie krótkie odważna dziewczynka aaa odrost teraz będzie rósł jak szalony

Chyba ciachnę też na 30 cm
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:01   #3455
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Kurcze a ja sie ostatnio obcięłam i też bym chciała znów bo ochote robicie Ale musze dzielnie zapuszczać ;P Wszyscy schodza z cieniowania a moim zawijanym włoską chyba cieniowanie pasuje bo sie nawet ładnie układają za co w nagrode nie katuje ich prostownicą ))

Angeli sliczne wloski ! Sama wiem po sobie ze takie cięcie dobrze robi

Dziewczynki dodawalyscie moze gliceryny albo pantenolu do jakis odzywek albo do olei? Albo uzywalyscie masla shea?
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:02   #3456
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No to wedle obietnicy :
1 zdjęcie - takie były, widać od góry mój odrost
2 - a takie są (może wg Was niewiele ścięte ale dla mnie jest spora różnica)
3 - tak bokiem, one mi się ładnie tak same zawijają pod spód lekko tworząc coś puszystego i zaokrąglenie
4 - z bliska

I co sądzicie ?
Mi osobiście się podoba i strasznie cieszy mnie to że są takie zdrowe. Na zdjęciu z przed ścięcia nie widać tak może ale było to tragiczne, wywijało się, kruszyło, łamało, puszyło i sprawiało podczas czesania problem, a pozostałe włosy nie, dlatego się skusiłam.
Teraz będą rosły już równe a nie to co wtedy nie mam zdjęcia na drugi dzień po myciu, wtedy byście zobaczyły że faktycznie przydałoby się cięcie.
No to czekam na recenzje

dobrze, ze scielas, teraz wlosy wygladaja duzo lepiej
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:03   #3457
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No to wedle obietnicy :
1 zdjęcie - takie były, widać od góry mój odrost
2 - a takie są (może wg Was niewiele ścięte ale dla mnie jest spora różnica)
3 - tak bokiem, one mi się ładnie tak same zawijają pod spód lekko tworząc coś puszystego i zaokrąglenie
4 - z bliska

I co sądzicie ?
Mi osobiście się podoba i strasznie cieszy mnie to że są takie zdrowe. Na zdjęciu z przed ścięcia nie widać tak może ale było to tragiczne, wywijało się, kruszyło, łamało, puszyło i sprawiało podczas czesania problem, a pozostałe włosy nie, dlatego się skusiłam.
Teraz będą rosły już równe a nie to co wtedy nie mam zdjęcia na drugi dzień po myciu, wtedy byście zobaczyły że faktycznie przydałoby się cięcie.
No to czekam na recenzje
Ojjj widzę pozytywną zmianę Sporo ciachnęłaś, ale wyglądają teraz na bardzo gęste! Kusicie, kusicie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 18:13   #3458
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość

jak to niewiele ścięte?, ja tam widzę, że sporo ścięłaś ja miałam trochę dłuższe i teraz mam długość tak jak ty od razu widać kolosalną różnicę w wyglądzie włosów mi osobiście takie ścięcie się podoba
nie bardzo się znam, ale wydaje mi się, że masz gęste włosy, albo przynajmniej proste ścięcie nadaje taki efekt
a odrościk elegancki
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Genialne włosy zdecydowanie lepsze niż przedtem i nie są takie krótkie odważna dziewczynka aaa odrost teraz będzie rósł jak szalony

Chyba ciachnę też na 30 cm
Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Kurcze a ja sie ostatnio obcięłam i też bym chciała znów bo ochote robicie Ale musze dzielnie zapuszczać ;P Wszyscy schodza z cieniowania a moim zawijanym włoską chyba cieniowanie pasuje bo sie nawet ładnie układają za co w nagrode nie katuje ich prostownicą ))

Angeli sliczne wloski ! Sama wiem po sobie ze takie cięcie dobrze robi

Dziewczynki dodawalyscie moze gliceryny albo pantenolu do jakis odzywek albo do olei? Albo uzywalyscie masla shea?
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
dobrze, ze scielas, teraz wlosy wygladaja duzo lepiej
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ojjj widzę pozytywną zmianę Sporo ciachnęłaś, ale wyglądają teraz na bardzo gęste! Kusicie, kusicie

Dziękuje, dziękuje Jak mi się miło zrobiło. Ciekawe jak chłopak zareaguje bo jeszcze nie widział mnie Mama moja zachwycona i stwierdziła że już dawno powinnam. Sama też myśli nad sporym podcięciem.
Jesteście takie kochane

A co do tej gliceryny to też jestem ciekawa, ktoś się kiedyś wypowiadał że dodawana w niewielkich ilościach do odżywki sprawia ze włosy są miękkie,sprężyste itp. Mam ochotę kupić i tak robić, tylko muszę się więcej na ten temat dowiedzieć
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:16   #3459
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziękuje, dziękuje Jak mi się miło zrobiło. Ciekawe jak chłopak zareaguje bo jeszcze nie widział mnie Mama moja zachwycona i stwierdziła że już dawno powinnam. Sama też myśli nad sporym podcięciem.
Jesteście takie kochane

A co do tej gliceryny to też jestem ciekawa, ktoś się kiedyś wypowiadał że dodawana w niewielkich ilościach do odżywki sprawia ze włosy są miękkie,sprężyste itp. Mam ochotę kupić i tak robić, tylko muszę się więcej na ten temat dowiedzieć
W końcu od czegoś jesteśmy

A co do gliceryny to sama dodaję co jakiś czas do masek / odżywek Lubię ją, przyczynia się do większego zmiękczenia włosków no i co najważniejsze jest naprawdę tania a starcza na bardzo długo, bo wystarczy dodać pare kropel na jedno użycie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:05   #3460
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a gdzie można taką glicecrynę kupić?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:29   #3461
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
a gdzie można taką glicecrynę kupić?
w aptece
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 19:36   #3462
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anngeli przed Twoim obcięciem włosków widać,że końcówki były już troche niestety przesuszone,a teraz wowwww super blask i witalność! To był dobry pomysł!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:30   #3463
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anngeli super od razu widać różnice

przydałoby się żebym ja obcięła z jakieś 10 cm, ale na razie nie moge się przemóc
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2011-02-15 o 20:32
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:23   #3464
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Tak jak Olu mówiłam, wstawiam zdjęcia. Takie zwykłe, za pare dni zrobie od tyły gdzie bedzie widać, ze sa sciete na prosto chociaż i tak mam jeszcze taka warstwę włosów wyżej, które są krótsze , ale nie będę ścinać kolejnych 5 cm, poczekam z tym do wakacji trochę się podniszczą i wtedy ciachnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie7816-1.jpg (34,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie7857-1.jpg (36,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (128,3 KB, 55 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:27   #3465
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Tak jak Olu mówiłam, wstawiam zdjęcia. Takie zwykłe, za pare dni zrobie od tyły gdzie bedzie widać, ze sa sciete na prosto chociaż i tak mam jeszcze taka warstwę włosów wyżej, które są krótsze , ale nie będę ścinać kolejnych 5 cm, poczekam z tym do wakacji trochę się podniszczą i wtedy ciachnę
o jaaaaa ! i tak masz superanckie długaśne! kolor też bardzo ładny, napewno łatwiej Ci się teraz do natury wraca i w ogóle nie widać, żeby były zniszczone

PS. Jolu jak już
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:31   #3466
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
o jaaaaa ! i tak masz superanckie długaśne! kolor też bardzo ładny, napewno łatwiej Ci się teraz do natury wraca i w ogóle nie widać, żeby były zniszczone

PS. Jolu jak już

haha ok zrobie za jakis czas lepsze foty, a wlosy tak wygladaja bo rano podprostowalam 3 minuty.Pewnie jeszcze troche czasu minie zanim zejde z cieniowania, ale juz robie pierwsze kroki. Chce miec wszystkie wlosy proste, łącznie z grzywka, ktora mam jak na razie do ust
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:35   #3467
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a tutaj zaznaczyłam dokąd sięga mi grzywa, chce mieć włosy równej dlugosci, bo zawsze podobały mi sie wysokie kitki z włosami gładko zaczesanyminie , ze cos tam wystaje z boku , jakies pejsy i fotka z tyłu, ale widac, ze nie wszystkie sa równe , bo gora krotsza i boki,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie7802-1.jpg (37,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie7859.jpg (35,2 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-15 o 23:35
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 06:32   #3468
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skarb90 - śliczne włosy, moja wymarzona długość - jeszcze nigdy mi się nie udało dojść do niej
Najpierw wróce do naturalnych a potem zapuszcze na taka długość. Przy farbowanych nie dałam rady bo wiecznie wydawało mi sie, że nie rosną - pewnie się wykruszały.

W czwartek kupiłam sobie olej z pestek winogron, nałożyłam od razu na pół godziny a w piatek koleżanka z pracy pytała się co robiłam, bo jakies takie ladniejsze mam te włosy chłopak też się zastanawiał
nie spodziewałam się, że ktoś coś zauwazy bo to był 1 raz i tylko na pół godziny

Za to nie mogę dostać w Rossmanie olejów do włosów. Czy wam sie kiedyś udało? Czy kupujecie gdzie indziej?
martgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:54   #3469
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
anngeli przed Twoim obcięciem włosków widać,że końcówki były już troche niestety przesuszone,a teraz wowwww super blask i witalność! To był dobry pomysł!
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
anngeli super od razu widać różnice

przydałoby się żebym ja obcięła z jakieś 10 cm, ale na razie nie moge się przemóc
Dzięki
Arrasando jak się nie możesz przemóc na 10 cm, to może na początek 5 ? Ja tak się bałam...zapuszczałam za wszelką cenę, a jak wspominałam one rosły od góry, od dołu słabiej przez kruszenie się.
Warto się odważyć szkoda że tak późno to odkryłam

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Tak jak Olu mówiłam, wstawiam zdjęcia. Takie zwykłe, za pare dni zrobie od tyły gdzie bedzie widać, ze sa sciete na prosto chociaż i tak mam jeszcze taka warstwę włosów wyżej, które są krótsze , ale nie będę ścinać kolejnych 5 cm, poczekam z tym do wakacji trochę się podniszczą i wtedy ciachnę
Takie zwykłe zdjęcie... a jakie piękne włosy! Zauroczyłam się Tobą no piękne i taki kolor w naturalnym odcieniu mmm. Oby tak dalej I też mi się podobają włosy takie o jakich piszesz, jednej długości i mam wtedy wrażenie że mogę cuda wyczarować na głowie
Poza tym moje włosy jak są "ciężkie" czyli zdrowe i równej długości, z długą grzywką wydają się takie zdrowe i gęste, nie wywijają się i jest w nich magia Ciekawe jakie każda z nas będzie miała włosy np. w lipcu ?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 09:34   #3470
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skarb90 Twoje włosy wcale nie wyglądają na farbowane, siedziałam i się zastanawiałam czemu odrostu nie mogę znaleźć a tu czytam, że masz kolor zbliżony do naturalnych heh Tobie to będzie łatwiej zapuszczać naturalne a włosy wyglądają na zdrowe
Cytat:
Napisane przez martgo Pokaż wiadomość
Za to nie mogę dostać w Rossmanie olejów do włosów. Czy wam sie kiedyś udało? Czy kupujecie gdzie indziej?
ja w rossmannie nigdy olejów nie kupuję, nawet nie wiem czy są tam jakieś dostępne rycynowy w aptece a kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością zamierzam sobie kupić też z pestek winogron, a czytałam, że jest dostępny w biedronce
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie każda z nas będzie miała włosy np. w lipcu ?
ooo tak, też jestem tego ciekawa
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:51   #3471
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skarb90 piękne włosy <3 super długość Od kiedy zapuszczasz grzywke?
Znam ten ból,też staram się ją zapuścić na równo z włosami,ale...z jednej strony wykruszyła sie Trzeba na to uważać i mimo wszystko delikatnie tez ją podcinać :S Z tyłu mam włosy na prosto,ale postanowiłam je zapuścić troszke Cieniowanie to zło,a kysz a kysz Ale Twoje włosy Skarb90 wyglądają świetnie z takim cieniowaniem
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:14   #3472
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anngeli, uwazaj na ta glicerynę. W warunkach małej wilgotnosci wyciaga wilgosc z włosa i przesusza go, czyli teraz, gdy na dworze mróz a mieszkaniach ogrzewanie- włos staje sie szortski, natomiast gdy wilgotnosc jest duza, przyciaga wilgosc i sprawia ze włos staje sie napeczniały i moze sie puszyc. Jak Ci zalezy na wygłądzeniu to z polproduktów polecam jednak keratynę hydrolizowaną.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:33   #3473
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez martgo Pokaż wiadomość
Skarb90 - śliczne włosy, moja wymarzona długość - jeszcze nigdy mi się nie udało dojść do niej
Najpierw wróce do naturalnych a potem zapuszcze na taka długość. Przy farbowanych nie dałam rady bo wiecznie wydawało mi sie, że nie rosną - pewnie się wykruszały.

W czwartek kupiłam sobie olej z pestek winogron, nałożyłam od razu na pół godziny a w piatek koleżanka z pracy pytała się co robiłam, bo jakies takie ladniejsze mam te włosy chłopak też się zastanawiał
nie spodziewałam się, że ktoś coś zauwazy bo to był 1 raz i tylko na pół godziny

Za to nie mogę dostać w Rossmanie olejów do włosów. Czy wam sie kiedyś udało? Czy kupujecie gdzie indziej?

mi tez sie kruszyły ciagle, końcówki tragiczne.. pare centymetrów od końcówki włosa były białe kuleczki i bywało, ze odpadało 10 cm, 5 cm, różnie..tak je zniszczyłam..ale teraz koniec, suszarki nie używam praktycznie, a jak coś to zimny nawiew i prostuje rzadziej włosy..

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzięki
Arrasando jak się nie możesz przemóc na 10 cm, to może na początek 5 ? Ja tak się bałam...zapuszczałam za wszelką cenę, a jak wspominałam one rosły od góry, od dołu słabiej przez kruszenie się.
Warto się odważyć szkoda że tak późno to odkryłam



Takie zwykłe zdjęcie... a jakie piękne włosy! Zauroczyłam się Tobą no piękne i taki kolor w naturalnym odcieniu mmm. Oby tak dalej I też mi się podobają włosy takie o jakich piszesz, jednej długości i mam wtedy wrażenie że mogę cuda wyczarować na głowie
Poza tym moje włosy jak są "ciężkie" czyli zdrowe i równej długości, z długą grzywką wydają się takie zdrowe i gęste, nie wywijają się i jest w nich magia Ciekawe jakie każda z nas będzie miała włosy np. w lipcu ?
oj tak

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Skarb90 Twoje włosy wcale nie wyglądają na farbowane, siedziałam i się zastanawiałam czemu odrostu nie mogę znaleźć a tu czytam, że masz kolor zbliżony do naturalnych heh Tobie to będzie łatwiej zapuszczać naturalne a włosy wyglądają na zdrowe

ja w rossmannie nigdy olejów nie kupuję, nawet nie wiem czy są tam jakieś dostępne rycynowy w aptece a kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością zamierzam sobie kupić też z pestek winogron, a czytałam, że jest dostępny w biedronce

ooo tak, też jestem tego ciekawa

bo ja mam mały odrost jak na razie niestety...

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Skarb90 piękne włosy <3 super długość Od kiedy zapuszczasz grzywke?
Znam ten ból,też staram się ją zapuścić na równo z włosami,ale...z jednej strony wykruszyła sie Trzeba na to uważać i mimo wszystko delikatnie tez ją podcinać :S Z tyłu mam włosy na prosto,ale postanowiłam je zapuścić troszke Cieniowanie to zło,a kysz a kysz Ale Twoje włosy Skarb90 wyglądają świetnie z takim cieniowaniem
grzywke ostatni raz obciełam na prosto do brwi gdzieś rok temu, ale przez ten czas sama czesto podcinałam i tez troche koncowki odpadały, bo zniszczone od farbowań..
tez wlasnie jak sie patrzy z tyły to mam proste, ale mam krotsze partie wlosow, bo zawsze kruszyły mi sie te od czubka głowy..i z boku to samo, przy twarzy sa krotsze ale zapuszcze i zetne, nie załuje ich tym razem moim bledem bylo zapuszczanie mimo wszystko, siano, nie siano, zjechane koncowki.. czekalam , a nic nie rosły
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:34   #3474
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a tutaj zaznaczyłam dokąd sięga mi grzywa, chce mieć włosy równej dlugosci, bo zawsze podobały mi sie wysokie kitki z włosami gładko zaczesanyminie , ze cos tam wystaje z boku , jakies pejsy i fotka z tyłu, ale widac, ze nie wszystkie sa równe , bo gora krotsza i boki,
ahh

Cytat:
Napisane przez martgo Pokaż wiadomość
Skarb90 - śliczne włosy, moja wymarzona długość - jeszcze nigdy mi się nie udało dojść do niej
Najpierw wróce do naturalnych a potem zapuszcze na taka długość. Przy farbowanych nie dałam rady bo wiecznie wydawało mi sie, że nie rosną - pewnie się wykruszały.

W czwartek kupiłam sobie olej z pestek winogron, nałożyłam od razu na pół godziny a w piatek koleżanka z pracy pytała się co robiłam, bo jakies takie ladniejsze mam te włosy chłopak też się zastanawiał
nie spodziewałam się, że ktoś coś zauwazy bo to był 1 raz i tylko na pół godziny

Za to nie mogę dostać w Rossmanie olejów do włosów. Czy wam sie kiedyś udało? Czy kupujecie gdzie indziej?
bo oleje to raczej w sklepach zielarskich / ze zdrową żywnością / spożywczych / aptekach. (niepotrzebne skreślić, w zależności od tego jaki olej chcesz )
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:38   #3475
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzięki
Arrasando jak się nie możesz przemóc na 10 cm, to może na początek 5 ? Ja tak się bałam...zapuszczałam za wszelką cenę, a jak wspominałam one rosły od góry, od dołu słabiej przez kruszenie się.
Warto się odważyć szkoda że tak późno to odkryłam
wiem, wiem
myśle, że poczekam do czerwca i wtedy od razu podetne te 10 cm... tylko ta partia nadaje się do kosza reszta włosów jest już w dobrym stanie
NIGDY więcej dekoloryzacji


Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie każda z nas będzie miała włosy np. w lipcu ?
a dokładnie ja osobiście już się nie moge doczekać
chciałabym już mieć w całości swoje, ale jeszcze długa droga przede mną
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:39   #3476
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Patrzcie na to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-417228.jpg (14,8 KB, 92 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:40   #3477
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez martgo Pokaż wiadomość
Za to nie mogę dostać w Rossmanie olejów do włosów. Czy wam sie kiedyś udało? Czy kupujecie gdzie indziej?
ja zamawiam głównie przez internet: helfy,biochemia urody, mazidła - ogólnie sklepy z pół produktami czasami allegro.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Patrzcie na to
cudo
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2011-02-16 o 10:42
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:44   #3478
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Patrzcie na to
o jaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:12   #3479
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

No SKARBIE ładne masz włoski, gładkie i kolor ciekawy wygląda na naturalny

Uwaga! Zadaje głupie pytanie:
Jak wygląda kruszenie się włosów?
Może mi też się kruszą a nie wiem...

Mnie nudzi moja 'fryzura'. Chciałabym coś zrobić z włosami, potrzebuję fryzurę która odsłoniłaby mi twarz...

W TV same pofarbowane kobiety, wszędzie! Czasem patrzeć nie mogę. Przecież naturalne włosy są takie ładne więc po co ta farba...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:14   #3480
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
No SKARBIE ładne masz włoski, gładkie i kolor ciekawy wygląda na naturalny

Uwaga! Zadaje głupie pytanie:
Jak wygląda kruszenie się włosów?
Może mi też się kruszą a nie wiem...

Mnie nudzi moja 'fryzura'. Chciałabym coś zrobić z włosami, potrzebuję fryzurę która odsłoniłaby mi twarz...

W TV same pofarbowane kobiety, wszędzie! Czasem patrzeć nie mogę. Przecież naturalne włosy są takie ładne więc po co ta farba...

mi odpadają końcówki, białe kuleczki w różnych długościach włosa
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.