Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 11:29   #4441
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
co za sen gratuluję córeczki
mi się nie chce w ogóle nic mam dziś lenia obudzili mnie o 8 rodzinka się zjedzie jakoś o 14 to może pójde o 12:30 do kościoła jak nie to o 18
dziękuję
była wspaniała kochana, spokojna, ciągle spała albo się uśmiechała
ja idę do churcha na 18 a goście przychodzą na 13, więc zaraz
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Na wstępie życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt, spędzanych w przyjemnej atmosferze



Ja jestem już po cudownym urlopie, aż żal, że tak szybko minął, no ale przeważnie wszystko co dobre szybko się kończy - czas powrócić na codzienne tory

Odpoczęliśmy od tego całego zgiełku, pozwiedzaliśmy (aż do dziś mam zakwasy na łydach), i nawet poopalaliśmy się na Kasprowym pogoda była cud-miód

Wrzucam kilka zdjęć z pobytu

zaraz jeszcze coś wyszukam i do albumu wciepnę


a teraz czas nadrobić zaległości
piękne fotki tylko ten śnieg tam nie pasuje
tak właśnie myślałam, że akurat trafiliście ze wspaniałą pogodą
spokojnych świąt kochana
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:36   #4442
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Wesołych świąt blondaski

Ja dzisiaj na spokojnie w domku, czekam na obiad
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:41   #4443
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

a ja już się nażarłam
siedzę i umieram

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

oderwijcie się w końcu od jedzenia i przyjdźcie ze mną pogadać bo się nudzę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:44   #4444
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ja tam nie jem juz od dawna i tez mi sie nudzi i sie nie zapowiada na zmiane tego
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:52   #4445
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja już się nażarłam
siedzę i umieram

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

oderwijcie się w końcu od jedzenia i przyjdźcie ze mną pogadać bo się nudzę
ja tak samo ale tylko troszkę bigosu i kawałek serniczka tak jak mówiłam najadłam się oczami głowa coś mnie boli pewnie z niewyspania a w kościele byłam na 12:30 i trafiłam na chrzest więc dość długo trwało

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
była wspaniała kochana, spokojna, ciągle spała albo się uśmiechała
ja idę do churcha na 18 a goście przychodzą na 13, więc zaraz

piękne fotki tylko ten śnieg tam nie pasuje
tak właśnie myślałam, że akurat trafiliście ze wspaniałą pogodą
spokojnych świąt kochana
mieć taką spokojną dzidzie to marzenie a sny podobno na odwrót więc będzie wrzeszczący synek

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Na wstępie życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt, spędzanych w przyjemnej atmosferze



Ja jestem już po cudownym urlopie, aż żal, że tak szybko minął, no ale przeważnie wszystko co dobre szybko się kończy - czas powrócić na codzienne tory

Odpoczęliśmy od tego całego zgiełku, pozwiedzaliśmy (aż do dziś mam zakwasy na łydach), i nawet poopalaliśmy się na Kasprowym pogoda była cud-miód

Wrzucam kilka zdjęć z pobytu

zaraz jeszcze coś wyszukam i do albumu wciepnę


a teraz czas nadrobić zaległości
zazdroszczę pięknej pogody i wspaniałego wypadu
dziękuję i nawzajem wesolutkich

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tam nie jem juz od dawna i tez mi sie nudzi i sie nie zapowiada na zmiane tego
nuda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:56   #4446
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tam nie jem juz od dawna i tez mi sie nudzi i sie nie zapowiada na zmiane tego
ja co chwilę coś podjadam, spróbowałam wszystkiego jak na wigilii strogonowem się opchałam, a później jeszcze pochłonęłam bitki wołowe z ziemniakami i surówkami no i oczywiście ze 4 kawałki ciasta
i znowu chce mi się jeść
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tak samo ale tylko troszkę bigosu i kawałek serniczka tak jak mówiłam najadłam się oczami głowa coś mnie boli pewnie z niewyspania a w kościele byłam na 12:30 i trafiłam na chrzest więc dość długo trwało
ja nie byłam i chyba dziś nie pójdę, bo się jakoś niewyraźnie czuję, wstanę jutro rano i polecę
też się nudzę, w końcu muszę pomalować paznokcie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:37   #4447
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ja z takich obiadowych to zjadłam bigos, pieczarki, kotlety schabowe, klopsiki, zrazy i hmmm to chyba na tyle I troche ciasta
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:14   #4448
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej

Ja dopiero teraz jestem i składam Wam wprawdzie juz spóźnione ale najlepsze życzenia z okazji Swiat

Nie nadrobiłam jeszcze ale za to zabieram sie potem.

snowhitee
polecasz coś z poziomu 10 tego Kolestana ale ja wezmę coś chyba na 12 bo to odpowiada poziomowi 10 Majirel. I teraz nie wiem co brac, który odcień. Myslałam o 12/1 ale nie wiem czy on zolty nie bedzie.
I refleksy oczywiście ale to juz pewnie czyms innym.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:55   #4449
zen1904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cześć dziewczyny Zamarzyły mi sie blond włosy Użyłam rozjaśniacza firmy joanna (4-5 ton). Miałam ciemno brązowe włosy (farbowane, naturalne mam jasno brązowe). Użyłam rozjaśniacza raz, chwyciło mi odrosty na jasny kolor, potem mniej więcej do połowy długości na taki rudawy, reszta została ciemna,może troszke pojaśniała. Użyłam więc rozjaśniacza kolejny raz, ale już nie na odrosty, przede wszystkim na końce włosów i troche na te co wcześniej mi chwyciło na rudawy. I teraz tak: odrosty mam dość jasne, ale w odcieniu żółtawym, może gdzie niegdzie taki blondzik wyszedł jasny, do połowy długości ciemno żółte i na końcach takie rudawe. Włosy są troche sianowate i suche, ale po zastosowaniu odżywek, już są w lepszym stanie. Co teraz? Jeszcze raz rozjaśnić same końce? Czy pofarbować na blond? (chciałabym żeby wyszedł mi złoty blond) Ale obawiam sie że tych rudawych mi nie chwyci. Też gdzieś przeczytałam,że jak sie rozjaśnia włosy, to tam gdzie są jaśniejsze farba mocniej chwyta i są ciemniejsze, ale nie wiem ile w tym prawdy. Prosze o jakieś rady i pomoc, bo niedługo bede miała spotkanie ze znajomymi i nie chce wyglądać jak kosmita Wizyta u fryzjera, odpada, nie mam tyle kasy
zen1904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:44   #4450
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja z takich obiadowych to zjadłam bigos, pieczarki, kotlety schabowe, klopsiki, zrazy i hmmm to chyba na tyle I troche ciasta
kuuurde a u mnie wyjątkowo w tym roku nie ma ani bigosu ani schabowego, a tak bym zjadła

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

znowu wszystkich wsiąkło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:45   #4451
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Co mam zrobić z włosami??

Witam Was dziewczyny,

We wrześniu 2010 rozjaśniłam włoski Rozjaśniaczem w sprayu Joanny reflex blond. Efekt- jak widzicie-niezbyt ciekawy, zolty blond. Nie podoba mi się on totalnie. Moj fryzjer twierdzi ze wcale nie jest tak źle, ze są po prostu troche za jasne. Do niedawna miałam pomysł ,żeby wrocić do naturalnego koloru i po prostu jednolicie pofarbować całe włosy. Fryzjer powiedział, ze to będzie wygladac nieciekawie i nudno. Wiec zrezygnowałam. Nie wiem co mam teraz zrobić z kolorem.Wrocic do naturalnego(a przynamniej zbliżonego) koloru i zrobić lekkie blond pasemka czy może pofarbować na jakiś zupelnie inny odcień blondu? Załączam moje aktualne zdjęcia oraz kilka propozycji kolorków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3201.jpg (67,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3205.jpg (91,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3212.jpg (50,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3220.jpg (88,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3208.3.jpg (94,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3210.2.jpg (79,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3138.jpg (76,2 KB, 37 załadowań)
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 18:47   #4452
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Co mam zrobić z włosami??

Propozycje blondow. Mi sie osobiscie najbardziej podoba ten 1 dody.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 80c722a100236c724dac4c83.jpg (35,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fergie2007abcsgoodmorni.jpg (40,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wkosy3.jpg (15,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-set.jpg (12,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8116169.jpg (15,8 KB, 34 załadowań)
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:58   #4453
zen1904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Może jednak ktoś sie znajdzie kto doradzi?
zen1904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:08   #4454
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wpadłam się przywitać w "poranek" Wielkanocny
trochę mi się zaspało, a miałam pójść do kościoła na 11.30, ale nie zdążę
pójdę wieczorkiem

a jaki miałam sen!
że jestem w ciąży i normalnie poród mi się śnił! I to dwa razy w ciągu jednej nocy nawet szczegóły były! miałam cesarkę i normalnie pamiętam jak mi podawali znieczulenie, jak mi wody odeszły masakra urodziłam córkę!
wow ale sen a mi sie dzis snila burza...

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Na wstępie życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt, spędzanych w przyjemnej atmosferze




Ja jestem już po cudownym urlopie, aż żal, że tak szybko minął, no ale przeważnie wszystko co dobre szybko się kończy - czas powrócić na codzienne tory

Odpoczęliśmy od tego całego zgiełku, pozwiedzaliśmy (aż do dziś mam zakwasy na łydach), i nawet poopalaliśmy się na Kasprowym pogoda była cud-miód

Wrzucam kilka zdjęć z pobytu

zaraz jeszcze coś wyszukam i do albumu wciepnę


a teraz czas nadrobić zaległości
ale piekne zdjecia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:23   #4455
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Do dupy dzień.. naprawdę..





Ench piękna pogoda się wam trafiła no i fajnie tak się oderwać od rzeczywistości na trochę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
była wspaniała kochana, spokojna, ciągle spała albo się uśmiechała
ja idę do churcha na 18 a goście przychodzą na 13, więc zaraz
Jaki sen
Coś chyba myślałaś w tym temacie i dlatego się przyśniło ?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow ale sen a mi sie dzis snila burza...
Mnie się nie śniła..
Grzmiało i lało.. ale nie błyskało się pewnie było gdzieś daleko i tylko pogrzmiewania było słychać - a jutro na legalu zapowiadali burzysko




http://kwejk.pl/obrazek/56543/a,co,je%C5%BCeli...?.html

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zen1904 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zamarzyły mi sie blond włosy Użyłam rozjaśniacza firmy joanna (4-5 ton). Miałam ciemno brązowe włosy (farbowane, naturalne mam jasno brązowe). Użyłam rozjaśniacza raz, chwyciło mi odrosty na jasny kolor, potem mniej więcej do połowy długości na taki rudawy, reszta została ciemna,może troszke pojaśniała. Użyłam więc rozjaśniacza kolejny raz, ale już nie na odrosty, przede wszystkim na końce włosów i troche na te co wcześniej mi chwyciło na rudawy. I teraz tak: odrosty mam dość jasne, ale w odcieniu żółtawym, może gdzie niegdzie taki blondzik wyszedł jasny, do połowy długości ciemno żółte i na końcach takie rudawe. Włosy są troche sianowate i suche, ale po zastosowaniu odżywek, już są w lepszym stanie. Co teraz? Jeszcze raz rozjaśnić same końce? Czy pofarbować na blond? (chciałabym żeby wyszedł mi złoty blond) Ale obawiam sie że tych rudawych mi nie chwyci. Też gdzieś przeczytałam,że jak sie rozjaśnia włosy, to tam gdzie są jaśniejsze farba mocniej chwyta i są ciemniejsze, ale nie wiem ile w tym prawdy. Prosze o jakieś rady i pomoc, bo niedługo bede miała spotkanie ze znajomymi i nie chce wyglądać jak kosmita
Po zastosowaniu odżywek nie są w lepszym stanie tylko wizualnie wyglądają lepiej.. przestań używać silikonu to zrozumiesz o czym mówię..
Nie jedna z nas schodziła z ciemnych włosów; nawet czarnych i zawsze scenariusz wyglądął tak samo, że włosy rozjaśniały się nierównomiernie.. pooglądaj pierwsze części wątku bo odpowiedź na Twoje pytanie została napisana już kilka krotnie (nie Ty 1 o to pytasz nie przeglądając forum).. Możesz też zerknąć na podpis Blond Princesski (udzielającej się w tym temacie) - jest w nim link do jej drogi z ciemnego do blondu..
Powodzenia

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-24 o 20:16
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:36   #4456
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez zen1904 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zamarzyły mi sie blond włosy Użyłam rozjaśniacza firmy joanna (4-5 ton). Miałam ciemno brązowe włosy (farbowane, naturalne mam jasno brązowe). Użyłam rozjaśniacza raz, chwyciło mi odrosty na jasny kolor, potem mniej więcej do połowy długości na taki rudawy, reszta została ciemna,może troszke pojaśniała. Użyłam więc rozjaśniacza kolejny raz, ale już nie na odrosty, przede wszystkim na końce włosów i troche na te co wcześniej mi chwyciło na rudawy. I teraz tak: odrosty mam dość jasne, ale w odcieniu żółtawym, może gdzie niegdzie taki blondzik wyszedł jasny, do połowy długości ciemno żółte i na końcach takie rudawe. Włosy są troche sianowate i suche, ale po zastosowaniu odżywek, już są w lepszym stanie. Co teraz? Jeszcze raz rozjaśnić same końce? Czy pofarbować na blond? (chciałabym żeby wyszedł mi złoty blond) Ale obawiam sie że tych rudawych mi nie chwyci. Też gdzieś przeczytałam,że jak sie rozjaśnia włosy, to tam gdzie są jaśniejsze farba mocniej chwyta i są ciemniejsze, ale nie wiem ile w tym prawdy. Prosze o jakieś rady i pomoc, bo niedługo bede miała spotkanie ze znajomymi i nie chce wyglądać jak kosmita Wizyta u fryzjera, odpada, nie mam tyle kasy
To ze włosy nierównomiernie sie rozjasniaja to jest norma, nie pozbedziesz sie tego. Ciesz że ci to przechodzi od góry do dołu bo ja np mam żółto-pomarańczowe pasmo na środku łba. Bo albo fryzjerka schrzaniła sprawe albo mi sie na środku tak wżarła farba. Więc mam jasne-ciemniejsze-jasne. I od spodu wogóle mam ciemniejsze
To jest cena schodzenia do jasnego koloru i niestety trzeba to przeczekać póki całe nie odrosną. Ja tak mam od hohoho. W grudniu zaczęłam. Ale teraz juz mam prawie całą grzywke jasną wiec jak zwiaze włosy to jest ok.
Ja bym nie rozjaśniała bo kolor i tak bedzie ci wybijał i tak. A tylko zniszczysz włosy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:05   #4457
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

cześć dziewczynki!

Bunny faktycznie równiutko Ci wychodzi ta C12 ,i widze że nawet tył tak ja u mnie jakby troszke się różnił od góry ale ogólnie bardzo ładnie

Yatta twoje włoski też ładnie wyszły i jakie już fajne takie cieplutkie ...lepiej się czujesz w tym poziomie niż w całkiem jasnych tak jak miałaś przedtem ?

wiecie tak sie objadłam że ledwo siedze najwięcej sernikiem mniam uwielbiam to ciacho ale raz na jakis czas chyba można sobie pozwolić
odnosnie włosków to już mnie wkurza ten odrost jak nie wiem co ale wytrzymam jeszcze kilka dni bo powinnam teraz @ dostać juz dzis umieram bo brzusio mnie boli ale farbka czeka juz nie mogę się doczekać

kitkulka a jak tam efekty bo belisce? bo ja jestem bardzo z niej zadowolona
a sen miałaś nieziemski i w zasadzie jak śniła Cio się córa to będzie na odwrót czyli syn tez tak nieraz mi się śniło ...a ile razy że jestem w ciąży to nie wspomne a miałyście tak że nieraz śnił wam się ten sam sen przez kilka lat w odstępie raz na jakiś czas ale bym zawsze dokładnie taki sam od początku do końca? bo ja tak nieraz mam
od dzieciństwa mam taki sen którego nie lubie i on powtarza się raz na kilka lat i jest dla mnie bardzo realny i strasznie go nie lubie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:28   #4458
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cześć laseczki

Ja dopiero do domku wróciłam,a wstalam o 7 i padam
bylam na 4 sniadaniach
jestem obżarta i brzuszek mnie juz boli

Yattamanka
poczekam az mi odpiszą z Acuvue a jak cos to kupie te podkreslajace morskie wlasnie licze na taki fajny morski efekt

Snow nie jestes za chuda, masz super nozki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:31   #4459
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez zen1904 Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś sie znajdzie kto doradzi?
ja bym Ci radziła poczytać wcześniejsze wątki, bo ten temat ciągle się tu pojawia
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kitkulka a jak tam efekty bo belisce? bo ja jestem bardzo z niej zadowolona
a sen miałaś nieziemski i w zasadzie jak śniła Cio się córa to będzie na odwrót czyli syn tez tak nieraz mi się śniło ...a ile razy że jestem w ciąży to nie wspomne a miałyście tak że nieraz śnił wam się ten sam sen przez kilka lat w odstępie raz na jakiś czas ale bym zawsze dokładnie taki sam od początku do końca? bo ja tak nieraz mam
od dzieciństwa mam taki sen którego nie lubie i on powtarza się raz na kilka lat i jest dla mnie bardzo realny i strasznie go nie lubie
wiesz, ja nie mam problemów z cerą, mam tylko tyci zaskórniaczków na brodzie i właściwie ciężko mi powiedzieć czy jest lepiej dopiero 2 tygodnie biorę, może jeszcze troszkę muszę poczekać
ja miałam sny, które mi się powtarzały, zawsze jakieś katastrofy te sny są przerażające, za każdym razem budziłam się zapłakana

ja wskakuję już do wyrka oglądać filmy
miłego wieczorku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 21:40   #4460
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja bym Ci radziła poczytać wcześniejsze wątki, bo ten temat ciągle się tu pojawia
No nawet ja pare stron temu wklejałam foty
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:45   #4461
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Yatta twoje włoski też ładnie wyszły i jakie już fajne takie cieplutkie ...lepiej się czujesz w tym poziomie niż w całkiem jasnych tak jak miałaś przedtem ?
O wiele lepiej.. Naturalniej a tak to włosy jak u lalki wyglądały trochę jak takie białe.. I jakie ciepłe?? O nieee Widać więcej popielu trzeba


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a miałyście tak że nieraz śnił wam się ten sam sen przez kilka lat w odstępie raz na jakiś czas ale bym zawsze dokładnie taki sam od początku do końca? bo ja tak nieraz mam
od dzieciństwa mam taki sen którego nie lubie i on powtarza się raz na kilka lat i jest dla mnie bardzo realny i strasznie go nie lubie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja miałam sny, które mi się powtarzały, zawsze jakieś katastrofy te sny są przerażające, za każdym razem budziłam się zapłakana
Mam takie sny - i właśnie jak Kitkulka pisze - zawsze są to jakieś nieprzyjemne sny które kończą się płaczem i budzę się cała zapłakana i są identyczne.. toczka w toczkę

Bo właśnie to nie jest jeden sen - a jest ich aż 3 szczerze powiedziawszy nie zauwazyłam jakiejś regularności w tym co ile się śnią ale może kiedyś sobie zapiszę i będę "obserwować" .. Nie wiem skąd to się bierze ...


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yattamanka poczekam az mi odpiszą z Acuvue a jak cos to kupie te podkreslajace morskie wlasnie licze na taki fajny morski efekt
Ja zaraz wstawię zdjęcie do albumu mojego brata ślepków z jade green

EDIT:
Ju.. nie wrzucam tutaj ani na soczewkowym bo chyba by mnie zabił
Jak już obejrzysz to powiedz to usunę

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-24 o 21:51
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:49   #4462
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

A ja mam dzisiaj jakies ciemniejsze włoski chyba
Albo mi sie zdaje i one po prostu nie sa takie jasne jak mi sie na poczatku wydawało
Albo to moj brak makijazu psuje efekt

Ja mam czesto sny ktore sa bardzo realistyczne... i jak sie budze to np nie wiem czy to sie naprawde działo.. czy to tylko sen. Bo normalnie czuje jakby to sie naprawde wydarzyło
I czasem niektore rzeczy do dzisiaj nie wiem czy to sen byl czy nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:51   #4463
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam czesto sny ktore sa bardzo realistyczne... i jak sie budze to np nie wiem czy to sie naprawde działo.. czy to tylko sen. Bo normalnie czuje jakby to sie naprawde wydarzyło
I czasem niektore rzeczy do dzisiaj nie wiem czy to sen byl czy nie
Takie też miewam i cholernie ich nie lubię.. bo podobnie jak tamte nigdy nie dotyczą niczego miłego i później chodzę przez jakieś 2 -3 dni jakby mnie ktoś pobił serce mi tak łomocze jakby to naprawdę się wydarzyło i ciężko mi się uspokoić potem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:57   #4464
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Takie też miewam i cholernie ich nie lubię.. bo podobnie jak tamte nigdy nie dotyczą niczego miłego i później chodzę przez jakieś 2 -3 dni jakby mnie ktoś pobił serce mi tak łomocze jakby to naprawdę się wydarzyło i ciężko mi się uspokoić potem
Ja często mam tak że te sny mi nadzieje robią. I potem chodze i sie zastanawiam kurcze.. czy tak naprawde było? A głupio mi sie pytac

A jeszcze mi sie czesto śni że pewna osóbka śpi do mnie przytulona i trzyma mnie za reke I normalnie czuje że mnie trzyma za tą reke i tak mi ciepło i bezpiecznie A budze sie i czar pryska I najczesciej tak mam po złym dniu, albo jak sie czegos boje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:29   #4465
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ale tu cisza... wodą sie lejecie od rana?

Mi juz tak nudno w tym domu ehhh A tu klops, nie ma gdzie isc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:41   #4466
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej kochane teraz nie nadrabiam bo nie mogę ale napisałam w klubie, może któraś coś doradzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:53   #4467
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ja dopiero do domku wróciłam,a wstalam o 7 i padam
bylam na 4 sniadaniach
jestem obżarta i brzuszek mnie juz boli

Yattamanka
poczekam az mi odpiszą z Acuvue a jak cos to kupie te podkreslajace morskie wlasnie licze na taki fajny morski efekt

Snow nie jestes za chuda, masz super nozki
4 śniadania jeju

a ja pobalowałam kłotnia z Tż bo balowaliśmy osobno ja z koleżankami on z kolegami ale do tego samego klubu zajrzał
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:03   #4468
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej laseczki

Yata gdzie te foty?

Snow juz lece do klubu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:22   #4469
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

napisałam swoją historyjkę w klubiku
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:27   #4470
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
napisałam swoją historyjkę w klubiku
juz wchodze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.