Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 16:21   #3331
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no to więc tak.
nie jestem detektywem,a na to pytanie odpowiesz sobie sam.
jesli bierzesz odżywki wspomagające rozrost mięśni,a w dodatku nielegalne wspomagacze to możesz liczyc się z tym,że w organixmie masz rozregulowane chormony.powodują one nadmierny wzrost owłosienia.
nie musisz mi odpowiadać,ale pisze o tym,bo depilacja ci nie pomoże,jesli dalej bedziesz to łykał.

teraz tak.
to nie jest tak,że po 2 zabiegach bedziesz miał regularnie jasniejsze włoski na ciele ,ale beda to łyse place i kępki włosów.
ja też myślałam,że po 2 zabiegach pozbęde się polowy ,a pozbyłam się-owszem.jednak pozostałe włosy rosną sobie w kępkach..jest to dla mnie pomocne,bo pozostało mniej do wyrywania,jenak nie ośmieliłabym się pozostawić resztek,żeby szumnie rosły,bo to śmiesznie wyglada.
jeśli zdecydujesz się na depilację laserową to musisz się liczyć z dalszym goleniem.

najlepiej wybierz sobie miejsce newralgiczne,które spędza ci sen z powiek np.plecy i tym się zajmij.myslę,że 3 zabiegi zniwelują w 80 % włosy.

nie rozumiem tylko golenia klaty.przeciez włosy sa sexi
Dziekuje Ci za odpowiedz, chociaz ja nigdy nie bralem i nie beda bral zadnych koksow i owlosienie bylo kwestia zgolenia a nie nic nielegalnego Z ta kulturystyka mi chodzilo ze czynnie uprawiam sport, a nie ze wygladam jak Robert Burneika

Edytowane przez wolodyj
Czas edycji: 2011-04-25 o 16:27
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:32   #3332
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wolodyj Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci za odpowiedz, chociaz ja nigdy nie bralem i nie beda bral zadnych koksow i owlosienie bylo kwestia zgolenia a nie nic nielegalnego Z ta kulturystyka mi chodzilo ze czynnie uprawiam sport, a nie ze wygladam jak Robert Burneika
golenie nie zwiększa ilości włosów,ale ich grubość.gdyby tak było nie byłoby łysych osób

co CHAŻA-ja jestem już 4 tydz po zabiegu i jeszcze wyciągam czarne kropeczki /spalone włoski/

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-04-25 o 16:42
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:29   #3333
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
golenie nie zwiększa ilości włosów,ale ich grubość.gdyby tak było nie byłoby łysych osób

co CHAŻA-ja jestem już 4 tydz po zabiegu i jeszcze wyciągam czarne kropeczki /spalone włoski/

To jak wytlumaczyc fakt ze wtedy bylo ich malo i nie bylo ich w tych miejscach co teraz? (chyba ze moze byly jasne i niewidoczne wczesniej )
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:07   #3334
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wolodyj Pokaż wiadomość
To jak wytlumaczyc fakt ze wtedy bylo ich malo i nie bylo ich w tych miejscach co teraz? (chyba ze moze byly jasne i niewidoczne wczesniej )
czary mary?
żartuję.nie wiem,jak sie tez odżywiasz,ale modyfikowana żywnośc tez ma wpływ na zaburzenia hormonow.

Występowanie nadmiernego owłosienia bardzo często jest dolegliwością rodzinną. Może być również efektem ubocznym przyjmowania niektórych leków (np. sterydów kory nadnerczy) lub być objawem zaburzeń ze strony układu gruczołów dokrewnych, które wiąże się z rozregulowaniem równowagi hormonalnej ustroju
Przyjmowanie leków - Efektem ubocznym przyjmowania leków może być hirsutyzm.
- przyczyny - Jednym z takich leków jest minoxidil - preparat stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Porost bujnego owłosienia u pacjentów poddawanych kuracji tym lekiem sprawił, że zmodyfikowana postać tego leku z powodzeniem stosowana jest w leczeniu łysienia. Wzrost nadmiernego owłosienia powodują również wspomniane wyżej hormony kory nadnerczy tzw. kortykosterydy (stosowane np. w przewlekłych zapaleniach i alergiach), a także androgeny (stosowane jako środek zwiększający przyrost masy mięśniowej lub ostatnio modny w krajach zachodnich preparat przedłużający młodość i opóźniający procesy starzenia się organizmu).

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-04-25 o 18:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:37   #3335
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natalia1989 Pokaż wiadomość
hej, czy któraś z Was może mi polecic jakis gabinet w Krakowie z tym laserem LSD?bo poczytalam i go chwalicie? bardzo licze na Wasze podpowiedzi, bo sama nie mam pojecia jak taki dobry gabinet znalezc
polecam revision w krk, co prawda nie maja dueta tylko zwykly light sheer ale gabinet wart polecenia moim zdaniem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:13   #3336
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Revision - polecam jak najbardziej świetna obsługa; jutro mam kolejny zabieg
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:17   #3337
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
Revision - polecam jak najbardziej świetna obsługa; jutro mam kolejny zabieg
a ja w piatek
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 13:22   #3338
durrana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam.Mam do Was pytanie.Jestem po pierwszym zabiegu na bikini,który był 8 tygodni temu.Czy jeżeli zrobię kolejny dopiero za 3 tygodnie(czyli w sumie 11 po pierwszym) to ma to jakieś znaczenie?Czy wydłużanie odstępu między zabiegami wpływa na efekt końcowy?Bo z tego co wiem to zbyt krótkie odstępy są niewskazane-a w drugą stronę?Miałam LS duet.Z góry dziękuję!!!!!
durrana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:38   #3339
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez durrana Pokaż wiadomość
Witam.Mam do Was pytanie.Jestem po pierwszym zabiegu na bikini,który był 8 tygodni temu.Czy jeżeli zrobię kolejny dopiero za 3 tygodnie(czyli w sumie 11 po pierwszym) to ma to jakieś znaczenie?Czy wydłużanie odstępu między zabiegami wpływa na efekt końcowy?Bo z tego co wiem to zbyt krótkie odstępy są niewskazane-a w drugą stronę?Miałam LS duet.Z góry dziękuję!!!!!
Zbyt długie też są nie wskazane. Chodzi o to by trafić w odpowiednią fazę wzrostu włosa. Jak przedłużysz odstęp to możliwe, że przeoczysz fazę.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:13   #3340
durrana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki.Tak mi się właśnie zdawało,że można nie trafić w tą fazę wzrostu jak się za długo poczeka...Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
durrana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:35   #3341
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

FORMALINKA weź się ze swoją reklamą.najpierw zapłać
nikt tu ci nie uwierzy w IPL
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 16:29   #3342
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ponawiam pytanie -> czy delikatny peeling tydzien po zabiegu jest wskazany ?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:15   #3343
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez durrana Pokaż wiadomość
Witam.Mam do Was pytanie.Jestem po pierwszym zabiegu na bikini,który był 8 tygodni temu.Czy jeżeli zrobię kolejny dopiero za 3 tygodnie(czyli w sumie 11 po pierwszym) to ma to jakieś znaczenie?Czy wydłużanie odstępu między zabiegami wpływa na efekt końcowy?Bo z tego co wiem to zbyt krótkie odstępy są niewskazane-a w drugą stronę?Miałam LS duet.Z góry dziękuję!!!!!
Odstępy między zabiegami na okolicach bikini wynosi 10-12tyg wiec nie powinno byc problemu Pozdrawiam
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:52   #3344
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie -> czy delikatny peeling tydzien po zabiegu jest wskazany ?
pomiń peeling.lepiej wymocz się w wannie.to odmoczy strupki,a nie porani skóry
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:40   #3345
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

chodzi mi bardziej o przyspieszenie wypadania tych wloskow ... czyli peeling odpada i lepsza wanna?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:51   #3346
wolodyj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ostatnie pytanie, na grouponie znalazlem ostatnio fajna oferte (na grouponie w UK bo tutaj mieszkam) mysliscie ze warto skorzystac? Czy to "jaka cena taka jakosc"?
wolodyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:22   #3347
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

po depilacji najlepiej smarować alantanem,alantanem plus nawet.
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:33   #3348
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanie. Po trzech zabiegach LS wydawało mi się, że zostało jakieś 10 % włosów, ale w czasie czwartego zabiegu nogi jeszcze całe puchły i palone włosy "strzelały" pod laserem. Jak to jest? Nie widzę włosów a one się jeszcze przypiekają.
Oczywiście nie była to taka opuchlizna jak po pierwszym zabiegu czy drugim, ale odczyn się jednak pojawiał, czyli kłaki nadal są. Wcześniej miałam bardzo czarne, grube i gęsto rosnące włosiska (a karnacja córki młynarza) a teraz zostało ich naprawdę bardzo mało i dużo cieńsze a jednak mimo, że nic nie widać to coś tam się nadal przypieka.
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:22   #3349
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
chodzi mi bardziej o przyspieszenie wypadania tych wloskow ... czyli peeling odpada i lepsza wanna?
peeling ściera martwy naskóre,a kąpiel w b.ciepłej wodzie rozszerza poryskóry i szybciej wypadną.w trakcie kąpieli przetrzyj skórę gąbką.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 20:52   #3350
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
tzn ze po pierwszym zabiegu nie wypadly Ci wszystkie wloski ?

bo slsyzalem ze po prawidlowo wykonanym zabiegu powinny wypasc WSZYSTKIE wloski i skora powinna byc calkiem gladka przez minimum miesiac-dwa. a potem stopniowo kolejne powinny wyrastac
wypadły wszystkie , skóra była gładka bez włosków, ale chodziło mi o % ile ich wypadło już na zawsze a ile odrosło do czasu następnego zabiegu, które znowu będę usuwać... następny zabieg- pierwszy tydzień czerwca... obecnie mam gołą skórę gładką, bo wszystkie już wypadły przed kolejnym zabiegiem zdąży już jakaś część odrosnąć... zobaczymy ile ich będzie po 3 zabiegu
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:17   #3351
dzien dobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Co robić z meszkiem??? Jestem kobietą, a całe moje ciało pokrywa ciemny i (moim zdaniem) nienaturalnie gęsty, długi meszek. Na brzuchu starałam się go potraktować duetem, ale po 3 zabiegach jestem kompletnie zniechęcona do dalszych zabiegów. Po prostu nic na niego nie działa! Włoski są zbyt cienkie, a przy ciemnej karnacji chyba, żaden laser go nie wychwyci ... W miejscach gdzie rosły grubsze pozostawały puste placki. No i teraz to dopiero mam prawdziwy problem ............ :| Nie mówiąc już o pozostałych partiach ciała.... Ginekolog mówi, że przesadzam i nawet nie zlecił badania hormonów. Z kolei kosmetyczka robiąca mi zabieg stwierdziła, że po prostu taką mam skórę. Czy jest tutaj ktoś z podobnym problemem?
dzien dobry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 20:00   #3352
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dzien dobry Pokaż wiadomość
Co robić z meszkiem??? Jestem kobietą, a całe moje ciało pokrywa ciemny i (moim zdaniem) nienaturalnie gęsty, długi meszek. Na brzuchu starałam się go potraktować duetem, ale po 3 zabiegach jestem kompletnie zniechęcona do dalszych zabiegów. Po prostu nic na niego nie działa! Włoski są zbyt cienkie, a przy ciemnej karnacji chyba, żaden laser go nie wychwyci ... W miejscach gdzie rosły grubsze pozostawały puste placki. No i teraz to dopiero mam prawdziwy problem ............ :| Nie mówiąc już o pozostałych partiach ciała.... Ginekolog mówi, że przesadzam i nawet nie zlecił badania hormonów. Z kolei kosmetyczka robiąca mi zabieg stwierdziła, że po prostu taką mam skórę. Czy jest tutaj ktoś z podobnym problemem?
Mnie babka nawet nie zakwalifikowala do zabiegu LS duet ze wzgledu na ciemna skore i jasne wlosy. Ale jakos (dzwinym sposobem) usuwam te wlosy za pomoca lasera diodowego elos.
Tak w ogole to na lydkach nadal mam ok 20-30% wlosow po drugim zabiegu. A od zabiegu minelo 6 tygodni. To chyba niezle, prawda? Mam nadzieje, ze sie nie sprawdzi to straszenie babki z Dermedu, ze mi wszystko odrosnie.

Na pachy/bikini mialam trzeci zabieg 2,5 tygodnia temu, wiec wlosy jeszcze wypadaja.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:46   #3353
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dzien dobry Pokaż wiadomość
Co robić z meszkiem??? Jestem kobietą, a całe moje ciało pokrywa ciemny i (moim zdaniem) nienaturalnie gęsty, długi meszek. Na brzuchu starałam się go potraktować duetem, ale po 3 zabiegach jestem kompletnie zniechęcona do dalszych zabiegów. Po prostu nic na niego nie działa! Włoski są zbyt cienkie, a przy ciemnej karnacji chyba, żaden laser go nie wychwyci ... W miejscach gdzie rosły grubsze pozostawały puste placki. No i teraz to dopiero mam prawdziwy problem ............ :| Nie mówiąc już o pozostałych partiach ciała.... Ginekolog mówi, że przesadzam i nawet nie zlecił badania hormonów. Z kolei kosmetyczka robiąca mi zabieg stwierdziła, że po prostu taką mam skórę. Czy jest tutaj ktoś z podobnym problemem?
No niestety ja mam podobny problem, z tym że mój meszek jest na szczęście jasny na ciele. Ale za to na nogach to już nie meszek ale długaśne ciemne kudły. Po latach golenia nóg, włosy na nich zrobiły się dość ciemne. Zakupiłam dziś więc - zachęcona reklamą - depilator laserowy Remington. No, zobaczymy jakie będą efekty. Jak będzie już coś widać, lub nie, to się wypowiem na forum.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:56   #3354
gilo199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Drogie Panie,

Mam problem z nadmiernym owłosieniem. Jeśli jeszcze owłosione nogi czy klatkę da się przeżyć tak już ramiona nie... Nie jest to jakieś bardzo gęste owłosienie ale z roku na rok zauważam, że przybywa tych włosków...

W tym roku powiedziałem dość i chcę się wybrać na depilację laserową, tylko z tego co tutaj wyczytałem to może to być problem z hormonami (bo to raczej nie jest normalne żeby włosy rosły na ramionach) więc depilacja to może być rozwiązanie tymczasowe. Z drugiej strony opinie o tych lekach hormonalnych i skutkach ubocznych nie nastrajają optymizmem...

Pewnie jednak poradzicie wybrać się do lekarza. Myślicie, że dermatolog wystarczy czy od razu uderzać do endokrynologa?

p.s. co myślicie o tej klinice i laserach w niej stosowanych?
http://www.studiolaser.com.pl/PL/dep..._laserowa.html

Edytowane przez gilo199
Czas edycji: 2011-04-30 o 09:59
gilo199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 12:48   #3355
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ponawiam moje pytanie o laser do domu
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:31   #3356
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
ponawiam moje pytanie o laser do domu
prawdziwy laser jest drogi na domowe zacisze,poza tym trzeba mieć szkolenia na uzywanie,żeby sobie nie zrobi c krzywdy.a zabawkowy?
szkoda na niego kasy,bo to nie laser ,a latarka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:28   #3357
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gilo199 Pokaż wiadomość

W tym roku powiedziałem dość i chcę się wybrać na depilację laserową,

p.s. co myślicie o tej klinice i laserach w niej stosowanych?
http://www.studiolaser.com.pl/PL/dep..._laserowa.html
w tym roku ale chyba dopiero na jesień to planujesz?

poza tym myślimy, że reklama jest płatna
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:45   #3358
gilo199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;26634017]w tym roku ale chyba dopiero na jesień to planujesz?

poza tym myślimy, że reklama jest płatna[/QUOTE]

ups, może to tak wyszło, że reklamuję ten konkretny gabinet, ale nie, nie reklamuję Spytam więc inaczej: Jaki gabinet w Częstochowie polecacie?

Czemu na jesień? W lato nie ma już sensu? podrażniona skóra i.t.p tak?
gilo199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:47   #3359
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gilo199 Pokaż wiadomość
ups, może to tak wyszło, że reklamuję ten konkretny gabinet, ale nie, nie reklamuję Spytam więc inaczej: Jaki gabinet w Częstochowie polecacie?

Czemu na jesień? W lato nie ma już sensu? podrażniona skóra i.t.p tak?
poniewaz nie wolno się opalac
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 09:51   #3360
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanie odnośnie odstępów między zabiegami. Jaki jest w przypadku depilacji nóg?
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.