Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 14:49   #391
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Ja z okazji DDD kupię sobie piankę Sante, ale tym razem może wezmę tą drugą, co nie tak dawno weszła, bo jeszcze jej nie miałem. No i przy okazji już kupię prezenty dla mamy i dziewczyny pod choinkę.
Pokaz którą piankę?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:02   #392
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Właśnie bierze Tylko tak sprytnie się zakamuflowali w zakładce Delikatesy
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Bo ten sklep pod Delikatsy widnieje
dzięki dziewczyny - tam nie szukałam
przeglądałam oferty sklepów, które wyskoczyły w dziale uroda.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 16:04   #393
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Vea ja kupuję bazę kremową i biorę ilości jakie mi są potrzebne i dodaje składniki różne, oleje, hialuron, witaminy aktivesy i robię kremiki jakie moja dusza zapragnie (a raczej skóra) wersja dla leniwych i nie majacych czasu. Jestem mega zadowolona z efektów
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:28   #394
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

czekam na maseczkę alverde z avocado
Ja tez tak mysle, że maseczka za 2,99 się nie liczy i wcale nie będzie złamaniem danej samej sobie obietnicy o braku zakupów do końca roku

Ślicznie włoski wygladają
Rozumiem, że to głównie po tych pierniczkach takie ładne są?
pewnie ze maseczka sie nie liczy! to jest do jednorazowego uzytku, niczym papier toaletowy, wiec obietnicy nie zlamalas
wlosy po pierniczkach odzywaja! smiejcie sie, smiejcie... ale w orzechach jest mnostwo mineralow, ktore sa wlosom potrzebne. wiadomo - burzy klakow nie mam, ale jak na lysienie androgenowe () to mysle, ze calkiem normalnie moj fryz wyglada...
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Cloche, masz mój ukochany, wyśniony kolor włosów
Bajecznie wyglądają

Dziewczyny i nasz Mężczyzno
Podpowiedzcie proszę coś na cienie pod oczami
Na żele ze świetlikiem z Floss Leku jestem niestety uczulona, wszelkie cuda z kasztanowcem (te na żylaki) też nie działają... zanim pogodzę się z tym, że taka moja uroda, może coś jeszcze wymyślicie...
tez lubie ten kolor... a jesienia to juz w ogole - pasuje do drzew probowalas u siebie taki uzyskac? bo ogolnie to ze sredniego/ciemnego blodnu albo jasnego brazu to sie da latwo zrobic przy pomocy czystej henny albo henny z tymi roznymi amlami i innymi skomplikowanie brzmiacymi ziolkami. do tego olej lniany i jojoba ozywiaja troche te rudawe refleksy.
na temat sincow slyszalam tylko tyle: to juz taka uroda skora jest po prostu ciensza i jak ktos tam jest plytko unaczyniony, to to po prostu przeswituje. jedynym sposobem jest barwiacy krem, ewentualne opuchniecia chlodzimy. kolor korektora trzeba oczywiscie tak dobrac, zeby neutralizowal siny odcien. zdaje sie, ze korektor musi wpadac bardziej w zolty odcien.

zai, dziekuje za komplementa, a na pierniczki zapraszam chociaz jak by ktorakolwiek z was sie faktycznie wybrala, to bym musiala na nowo piec - bo juz 80 piernikow sprzatniete (zarloki z tych niemcow... )
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Piękne włosy

Jakiego waxa używasz?Ja wczoraj również ciapnęłam sobie maske z waxa(najlepsza jaką mam,a odkąd przeszłam na naturalki to jej nie miałam na włosach)jest bez slsów i innych syfów,więc sobie pozwoliłam na tą przyjemność.
I dałaś wax z hennę cassią?
waxa mam tego, ktorego okresla sie tu chyba jako "zagraniczny", czyli z SL(e?)S w skladzie. wersja do wlosow oslabionych, wypadajacych. mama mi kupila, jak zobaczyla moja lysinke teraz jak bede na swieta w domu, to moze skocze do apteki i kupie sobie ze dwa kubly tego polskiego waxa przeciw wypadaniu, podobno lepszy... juz sam fakt, ze tobie pasuje i ze nie ma wlasnie tych SLSow i temu podobnych syfow, to sobie go sprawie
dalam taka spora lyzke normalnej henny. czyli tej, co farbuje wlosy na rudo (a kolor ma jak dziecieca kupka po szpinaku ). to zalalam odrobina goracej wody, po chwili chlusnelam troche octu jablkowego (cytryny mi zal bylo, bo do pierniczkow potrzebowalam) i kopiasta lyzke waxa. zaleta tego wszystkiego: mysle, ze przez dodatek henny wzmacniam dzialanie maski, ktora to zawiera bialko z henny i ono ma wbudowac sie we wlos. po drugie wydaje mi sie, ze henna jakos tak lepiej sie w ten wlos wpije przy pomocy maski. daje jej niewiele, a efekt kolorystyczny jest calkiem fajny, nie przesadzony, no i sie praktycznie nie wyplukuje (juz nie wspomne, ze latwiej papke z wlosow zmyc ). jak bede miala waxa bezsyfowego, to bede mogla dluzej potrzymac na glowie. tego SLS-owego sie boje, wiec po godzinie bylo zmywanie (a i tak sie obawiam, ze to dosc dlugo...)
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
(chodziło mi o laverę z mleczkiem pomarańczowym w innym wątku pisałam o oleju kokosowym i przez pomyłkę w szampon też wcisnęłam kokosa :P ). Mam khadi z amlą i bhringrajem. Ładnie myje, lekko plącze włosy, ale odżywka nałożona na 5sekund załatwia sprawę
lavera tez troche platac bedzie, ale wlasnie - od czego jest odzywka tez polecam! probowalam serie z mleczkiem mango (ten zapach... )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:32   #395
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ale, jak mi wykupicie olej to
sklep: zdrowekosmetyki

U mnie w Rosie kremy, maseczki i pomadki Noni już są. Na razie zdecydowałam się na dwie maseczki.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:08   #396
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bo to stara piosenka jest Z Kabaretu Starszych Panów
Maks - składy Ci Gwiazdy na składowym wątku sprawdzą
Chyba że to pytanie o naturalność A w ogóle napiszesz co to jest?
To pianka do golenia.
I tak pytałem głównie o naturalność.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Pokaz którą piankę?
Zawsze kupuję tą: http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/im...do-golenia.jpg ale myślałem czy teraz dla odmiany nie kupić tej nowości: http://organeo.pl/data/gfx/pictures/.../2/1/812_1.jpg
A o skład pytałem Steick, bo nigdy jej nie miałem, ale kto wie może też ciekawa.

Edytowane przez Maks_K
Czas edycji: 2011-11-28 o 18:10
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:13   #397
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Uff dopiero, co do domu wróciłam. Dziewczyny, ale jestem happy. Znalazłam wśród sklepów DDD sklep gdzie jest mój tusz do rzęs! Poza tym tam mają lakiery Benecos najtaniej ze wszystkich sklepów gdzie widziałam. Bo widziałam je już za 25-26 zł i za 19,99, a w nim mają za 15 zł. Kiedyś na pewno zamówię. I już nie będę musiała używać tych złych. Tym bardziej, że mój ojciec ma uczulenie na jakiś składnik w lakierach i jak maluje paznokcie to potem przez 2-3h do mnie nie wchodzi, bo go głowa zaczyna boleć i mdli go.
A dzisiaj po zajęciach (miałam od rana do 16:15) pobiegłam do Lidla i właściwie nic nie potrzebowałam, bo balsamów do ciała teraz mam, a mam, kremów też, olejek też mam, więc wzięłam tylko żel pod prysznic, a właściwie dwa, na zapas. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-11-28 o 18:15
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 18:16   #398
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Info dla Warszawianek:
W środę 30 listopada od godz. 15.00 zapraszamy na dermokonsultacje z marką MADARA w sklepie Secret Life, ul. Polna 18/20, Warszawa.

Kosmetolog pomoże zdiagnozować typ skóry, będzie można otrzymać zestaw próbek, a wszystkie osoby biorące udział w dermokonsultacjach wezmą również udział w loterii.

Do wygrania zestaw produktów do twarzy, zestaw upominkowy oraz kremy na dzień. Ponadto, tylko tego dnia i tylko w Secret Life, wszystkie produkty MADARA będzie można kupić 20% taniej.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:57   #399
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 035.jpg (158,8 KB, 56 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:02   #400
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

cloche przeczytałam jaki masz problem z włosami i od razu przypomniało mi się , że natknęłam sie na wątek , w którym wizażanka opisywała bardzo dobre efekty po zastosowaniu nietypowego leku. Sięgnęłam do swojej zewnętrznej pamięci w postaci czerwonego notesu , odszukałam nazwę , wpisałam w wyszukiwarkę . Myślę super wyskoczyły wątki , otwieram pierwszy i czyj nick zobaczyłam ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:04   #401
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
pewnie ze maseczka sie nie liczy! to jest do jednorazowego uzytku, niczym papier toaletowy, wiec obietnicy nie zlamalas
wlosy po pierniczkach odzywaja! smiejcie sie, smiejcie... ale w orzechach jest mnostwo mineralow, ktore sa wlosom potrzebne. wiadomo - burzy klakow nie mam, ale jak na lysienie androgenowe () to mysle, ze calkiem normalnie moj fryz wyglada...
Właśnie teraz musze podciagnąć wyjatek od zakazu kupowania do DDD...... ale w sumie DDD to taki wyjątkowy dzień...

Kurcze - tez tak macie, że jak tylko sobie czegos zabronicie to od razu chce Wam sie tego 100 razy bardziej niż zwykle ???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 19:05   #402
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:12   #403
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
cloche przeczytałam jaki masz problem z włosami i od razu przypomniało mi się , że natknęłam sie na wątek , w którym wizażanka opisywała bardzo dobre efekty po zastosowaniu nietypowego leku. Sięgnęłam do swojej zewnętrznej pamięci w postaci czerwonego notesu , odszukałam nazwę , wpisałam w wyszukiwarkę . Myślę super wyskoczyły wątki , otwieram pierwszy i czyj nick zobaczyłam ?
Zaintrygowałaś mnie bardzo......

Grazka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:17   #404
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka
No tak na poczcie też masz chody

piękny zbiorek .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-11-28 o 19:19
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:18   #405
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
Gratuluję zakupów. Myślę, że będą udane. Bardzo lubię Alverde i nigdy mi jej nie za mało Proszę o recenzję eyelinera. Nie wiem czy wybrać Alverde, czy dr.Hauschka. O i o tuszach tez może coś napisz
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:22   #406
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
Mam nadzieję,że i jutro ja się będę mogła cieszyć z alverde
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
cloche przeczytałam jaki masz problem z włosami i od razu przypomniało mi się , że natknęłam sie na wątek , w którym wizażanka opisywała bardzo dobre efekty po zastosowaniu nietypowego leku. Sięgnęłam do swojej zewnętrznej pamięci w postaci czerwonego notesu , odszukałam nazwę , wpisałam w wyszukiwarkę . Myślę super wyskoczyły wątki , otwieram pierwszy i czyj nick zobaczyłam ?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie teraz musze podciagnąć wyjatek od zakazu kupowania do DDD...... ale w sumie DDD to taki wyjątkowy dzień...

Kurcze - tez tak macie, że jak tylko sobie czegos zabronicie to od razu chce Wam sie tego 100 razy bardziej niż zwykle ???
A ja się martwię o siebie,bo....nie mam zamiaru nic kupować w DDD-nic mi się nie marzy

Mam mydełka i świece z lfCórcia na pierwszy ogień wybrała sobie owsianego bobasa,a ja plaster miodu.Do rąk dałam cedrowe mydło i wydaję mi się ono takie kremoweZgadnijcie jak często dzisiaj łapy myłam?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Anuś ja czekam na recenzje maski odżywczej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:26   #407
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane

Jak mi żal, ze nie ma u mnie jakis eco kosmetyków za grosze, tak chciałabym takie Alverde, czy chociazby NoniCare...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:29   #408
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Mam mydełka i świece z lfCórcia na pierwszy ogień wybrała sobie owsianego bobasa,a ja plaster miodu.Do rąk dałam cedrowe mydło i wydaję mi się ono takie kremoweZgadnijcie jak często dzisiaj łapy myłam?
O super! Ja już robię się nudna moim zachwytem LF. U nas aktualnie w mydelniczce kawałek owsianego bobasa i miodowego plastra. (kawałek bo dzielę mydełka na mniejsze części ) Ostatnio moje ręce (po sprzątaniu bez rękawiczek) uratował twardy balsam. Kolejne zamówienie już złożone - szaleństwo

Byłam w Lidl'u, spokojnie obejrzałam kosmetyki i grzecznie odłożyłam na półkę. Drugi raz jestem dumna z siebie


Mam jeszcze pytanie do Was. Słyszałyście coś o kosmetykach Eubiona? A może któraś z Was miała?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-28 o 19:31
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:46   #409
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Mam przesyłkę z lfSąsiadka odebrała i na mnie czeka
moje mydełka i Małgosi też już są!

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Info dla Warszawianek:
W środę 30 listopada od godz. 15.00 zapraszamy na dermokonsultacje z marką MADARA w sklepie Secret Life, ul. Polna 18/20, Warszawa.

Kosmetolog pomoże zdiagnozować typ skóry, będzie można otrzymać zestaw próbek, a wszystkie osoby biorące udział w dermokonsultacjach wezmą również udział w loterii.

Do wygrania zestaw produktów do twarzy, zestaw upominkowy oraz kremy na dzień. Ponadto, tylko tego dnia i tylko w Secret Life, wszystkie produkty MADARA będzie można kupić 20% taniej.
wybierasz się?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie teraz musze podciagnąć wyjatek od zakazu kupowania do DDD...... ale w sumie DDD to taki wyjątkowy dzień...

Kurcze - tez tak macie, że jak tylko sobie czegos zabronicie to od razu chce Wam sie tego 100 razy bardziej niż zwykle ???
zawsze tak mam, szczególnie ze słodyczami, bo kosmetyków sobie nigdy nie ograniczałam

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
jej

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że i jutro ja się będę mogła cieszyć z alverde
zapomniałam! co powie mama jak zobaczy drugą paczkę jutro?! oj chyba nie zamawiam nic w DDD

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O super! Ja już robię się nudna moim zachwytem LF. U nas aktualnie w mydelniczce kawałek owsianego bobasa i miodowego plastra. (kawałek bo dzielę mydełka na mniejsze części ) Ostatnio moje ręce (po sprzątaniu bez rękawiczek) uratował twardy balsam. Kolejne zamówienie już złożone - szaleństwo

Byłam w Lidl'u, spokojnie obejrzałam kosmetyki i grzecznie odłożyłam na półkę. Drugi raz jestem dumna z siebie


Mam jeszcze pytanie do Was. Słyszałyście coś o kosmetykach Eubiona? A może któraś z Was miała?
ja jestem z siebie dumna bo w ogóle nie poszłam do lidla, a jak w rossie zobaczyłam pomadki Nomi to grzecznie odłożyłam, nie mają certyfikatu chyba, a skład nie był super jak na fakt że to pomadka
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 19:49   #410
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hej dziolszki! Ale szalejecie! jak tu wchodze to skacze mi cisnienie i mam wypieki dlatego... rzadko wchodze. Podoba mi sie minimalizm kosmetyczny Sekretnego ale mam zapedy anuli wiec nie patrze Kiedy zaczelyscie druga czesc watku to ja nawet zdjecia porobilam swoich kosmetykow ale nigdy ich nie dodalam. Nie obczailam tego zmniejszania fotek jeszcze. Zapomnialam w jakim programie to kiedys robilam
Mariolasl nic sie nie martw - jedziemy na tym samym koniku. W tkMaxie jest ostatnio sporo naturalek - bylas moze tam niedawno? w tesco widzialam tez w miare naturalna i tania serie dla dzieci. Nazwy nie pamietam. Niestety naturalki tanie tu nie sa, dlatego sporo zamawiam z USA.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:52   #411
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Patrzcie co będzie na Lawendowej Farmie

http://lawendowafarma.blogspot.com/2...ce-krazki.html
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:52   #412
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O super! Ja już robię się nudna moim zachwytem LF. U nas aktualnie w mydelniczce kawałek owsianego bobasa i miodowego plastra. (kawałek bo dzielę mydełka na mniejsze części ) Ostatnio moje ręce (po sprzątaniu bez rękawiczek) uratował twardy balsam. Kolejne zamówienie już złożone - szaleństwo

Byłam w Lidl'u, spokojnie obejrzałam kosmetyki i grzecznie odłożyłam na półkę. Drugi raz jestem dumna z siebie


Mam jeszcze pytanie do Was. Słyszałyście coś o kosmetykach Eubiona? A może któraś z Was miała?
Ja też będę ciachała każdą kostkę na pół.Dużo wygodniejsze w używaniu są

O Eubionie słyszałam,ale nie wiem czy któraś z nas coś od nich maJeśli ktoś coś ma to stawiam na Anulę
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
moje mydełka i Małgosi też już są!

__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:58   #413
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

la songerie witaj , pozmniejszaj zdjęcia w Paint i wklejaj daj popatrzeć na swoje skarby .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:03   #414
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wiecie co?Zapaliłam swoją świeczkę waniliową i nie czuć jejnic,a nic zapachu nie wyczuwam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:06   #415
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Mam jeszcze pytanie do Was. Słyszałyście coś o kosmetykach Eubiona? A może któraś z Was miała?
Ja miałam szampon i żel pod prysznic Eubiony. Bardzo fajne i wydajne kosmetyki. Przede wszystkim szampon mnie nie uczulił, a to się często zdarza, bo mam AZS. Bardzo polecam A co byś chciała kupić ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:18   #416
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja miałam szampon i żel pod prysznic Eubiony. Bardzo fajne i wydajne kosmetyki. Przede wszystkim szampon mnie nie uczulił, a to się często zdarza, bo mam AZS. Bardzo polecam A co byś chciała kupić ?
Widzę, że mam te same problemy ze skórą co Ty. Przeszukując net natrafiłam na komsetyki Eubiony. Bardzo dużo mają dla wrażliwców i tak teraz się zastanawiam... Eubiona lub ArgileProvence...

Zapomniałam dodać, że chciałam kupić szampon odbudowyjący lub sensitive, maskę i krem z filtrem 30
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-28 o 20:20
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:32   #417
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Widzę, że mam te same problemy ze skórą co Ty. Przeszukując net natrafiłam na komsetyki Eubiony. Bardzo dużo mają dla wrażliwców i tak teraz się zastanawiam... Eubiona lub ArgileProvence...

Zapomniałam dodać, że chciałam kupić szampon odbudowyjący lub sensitive, maskę i krem z filtrem 30
Ja miałam ten szampon dodający objętość z kiwi bodajże, faktycznie działał i był bardzo łagodny.
Szampon Argile Provence akurat teraz mam na wykończeniu (odbudowujący) - również dobrze się spisał, nie podrażnił, nie swędziała mnie głowa, ale jednak Eubiona była delikatniejsza. Dodatkowo mogę powiedzieć, że nie zauważyłam żadnego odbudowania

Jakiś czas temu miałam próbkę szamponu Argile, tego do codziennej pielęgnacji i mnie uczulił. Mam jeszcze jedną taką saszetkę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:37   #418
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Jakiś czas temu miałam próbkę szamponu Argile, tego do codziennej pielęgnacji i mnie uczulił. Mam jeszcze jedną taką saszetkę
No to mnie zmartwiłaś tym Argile do codziennej pielęgnacji. Będę musiała jeszcze poczytać.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:42   #419
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Moje skromne zakupki z ostatnich dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupki.jpg (38,3 KB, 62 załadowań)
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:52   #420
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No to mnie zmartwiłaś tym Argile do codziennej pielęgnacji. Będę musiała jeszcze poczytać.
Mogę Ci wysłać tą jedną próbeczkę, chociaż ona tylko na raz pewnie starczy
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.