Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 06:01   #4021
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02526.jpg (106,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02529.jpg (103,5 KB, 58 załadowań)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:14   #4022
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Espoir91 olej lniany ma wiele dobroczynnych właściwości nie tylko na układ pokarmowy ale ogólnie. mam po nim lepszą skórę(mniej suchą), zauważyłam też, że na włoski dobrze robi. jest ogromnie dużo korzystnych działań oleju lnianego, polecam google Spozywam go głównie ze wzgledu na młodego ssacza, bo ma duuuzo omega 3 i wpływa korzystnie na mózg(w tym przypadku na rozwój mózgu). A dlaczego olej lniany a nie tran?
Ponieważ tran:
1) co tu ukrywać smierdzi
2) odbija się rybą
3) olej rybi może byc zanieczyszczony metylortecią, stąd też nie jem za duzo ryb w chwili obecnej.
O ile tran do celów farmaceutycznych to jeszcze pewnie badaja na metylortęć to przeciez ryb złowionych już nikt nie sprawdza.

pin up girl1991mam nadzieję, że pomoże. Dla mnie to już ciężki oręż w walce z choróbskiem gdy inne srodki zawodzą

Tygrryska osobiscie miałabym mieszane uczucia o do tego sposobu.

Sprzedam Wam inny patent na poprawienie wzrostu włosa i jego grubości a i mniej będą wypadać. Oczywiście jest to do długoterminowego stosowania(włosy nie rosną aż tak szybko) ale kuracja w sumie nie kosztuje majatku. Mianowicie zakupcie w aptece preparat pod nazwą Taurine z Olimp labs w dawce 100 mg, (jest też mega caps ale to zbędny wydatek). Opakowanie zawiera 100 kapsułek i kosztuje około 20 zł, no chyba że podrożało. Przyjmuje sie po 1(!) dziennie, nie więcej, czyli opakowanie wystarcza na 1/3 roku(tanio jak barszcz). Jest to alternatywa dla preparatu kosmicznie drogiego(90 zł za 30 sztuk) Inneov gęstość włosów. Zaręczam, działa tak samo a cena hmmm... same widzicie(90 dych na miesiac a 20 zł na 1/3 roku). ja wracam do tej kuracji gdy odstawie młodego co pewnie nie prędko. Ratowałam tą metodą moje włosięta po pierwszym synu.

agaa91 włosy piekne. Po tym jak się opitoliłamdla szybszego uzyskania swoicj naturalek będę zapuszaczała do długości jaką Ty masz.

anngeli trzyma kciuki

Kicia131 Weronika na tym zdjęciu wygląda fatalnie, nie tylko włosy ale te zmarchy od solarki i pół kilo tapety. Jesssuuu... masakra

makeupnotwar fajna fryzurka i niezły rysunek
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:38   #4023
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
ladny kolorek
grunt ze wracamy na dobra droge
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:50   #4024
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
łał, jak Ci ślicznie błyszczą te naturalne )))
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
agaa91 włosy piekne. Po tym jak się opitoliłamdla szybszego uzyskania swoicj naturalek będę zapuszaczała do długości jaką Ty masz.
dziękuję ja upitoliłam farbowańce dzięki Tobie tak to bym nadal chodziła w dwóch kolorach
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:55   #4025
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
a widzisz! cierpliwość i wytrwałość się opłaca
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:13   #4026
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
sliczny kolor, mam podobny ale uwaga(!) nie wiem jaki to jest dla mnie mysi a tak naprawde??

Farmetka gardlo juz nie boli i nawet spiwac moge takze DZiekuje zostal tylko katar ale kupilam tabletki akatar i lykam od wczoraj wiec nawet cala noc przespalam co prawda na wpol siedzaco ale jednak

Wiecie co w swojej aptece mam karte: DBAM O SIEBIE i dzisiaj dostalam Capivit Total Action w prezencie wlasnie szukam opinii w wujku google ale jakies takie marne zreszta jakos nie ufam takim opiniom Dlaczego? Otoz ja kiedys na pytanie o jakis super krem na rozstepy polecilam jeden apteczny za grosze (6lat walczylam z rozstepami, kupilam ten cud i po dwoch tubkach mam takie kreseczki jakbym zyletka sie pociela) i dziewczyny na mnie naskoczyly ze pewnie jestem z firmy produkujacej tej specyfik i zachwalam to "gowno" jak one to nazwaly dlatego teraz juz sie nie udzielam i w zwiazku z tym ze skoro mnie posadzili o takie cos to jaka ja mam pewnosc ze kogos opinie sa prawdziwe dlatego pytam Was czy ktoras to lykala? Czy raczej nie warto? A moze lepsza jest Belissa?

Przepraszam ze tak dlugo ale jakos tak mnie naszlo
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:29   #4027
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Wiecie co w swojej aptece mam karte: DBAM O SIEBIE i dzisiaj dostalam Capivit Total Action w prezencie wlasnie szukam opinii w wujku google ale jakies takie marne zreszta jakos nie ufam takim opiniom Dlaczego? Otoz ja kiedys na pytanie o jakis super krem na rozstepy polecilam jeden apteczny za grosze (6lat walczylam z rozstepami, kupilam ten cud i po dwoch tubkach mam takie kreseczki jakbym zyletka sie pociela) i dziewczyny na mnie naskoczyly ze pewnie jestem z firmy produkujacej tej specyfik i zachwalam to "gowno" jak one to nazwaly dlatego teraz juz sie nie udzielam i w zwiazku z tym ze skoro mnie posadzili o takie cos to jaka ja mam pewnosc ze kogos opinie sa prawdziwe dlatego pytam Was czy ktoras to lykala? Czy raczej nie warto? A moze lepsza jest Belissa?
najlepiej sobie posprawdzac sklady
co w czym jest i w jakich ilosciach

z tego co widze to w tym Capivit brakuje np witamin z grupy B, ale chociaz jest biotyna..
takze jak dostalas to bierz, na pewno nie zaszkodzi
ale nastepnym razem mozesz kupic cos lepszego

a tak przy okazji co to za specyfik na rozstepy?


Wy sie chwalicie, to ja tez
moje odrosty maja 8 miesiecy i 18 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,7 KB, 35 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 10:39   #4028
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

makeupnotwar śliczny kolorek i widzę, ze jantar jest w użyciu
Tygrryska duży odrościk, fryzurka bardzo mi się podoba
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:04   #4029
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tygryska jakie sliczniusie włosieta

Odnosnie tego specyfiku to alcepal tutaj link http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p54265-Alc..._rozstepy_75_g Smród niesamowity, kolor farbujacy ubrania ale sie spieraja ale tak swoja droga to jakies dziwne to bo rozstepy mam od 14roku zycia (wtedy myslalam ze to moze jak przez plot skakalam blizny sie zrobily ale jak bylo ich wiecej to juz sie gapnelam co to) i testowalam wszystko wiadomo za malolata te najtansze, potem drozsze, pozniej juz mega drogie apteczne, nawet dla ciezarnych odpuscilam w wieku 20lat ale w grudniu szperajac wlasnie po ☠☠☠☠☠☠☠ znalazlam Alcepal i jakos bez przekonania uzywalam raz dziennie (trzeba dwa) i stal sie cud tylko ze teraz musze uzywac jakichs byle jakich na rozstepy chociaz na noc bo jak nic nie smaruje to robia sie znowu wieksze

Kurde Wy wyobrazacie sobie jak ja musialam sie zakrywac w sytuacjach intymnych?? Mimo ze spotykalam sie z miskami ktorzy mieli tez po kilka rozstepow i to na brzuchu

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

[/COLOR]co ja napykałam że sa te czachy??
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:27   #4030
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
Cudny ten kolorek Widac przeogromna roznice na plus w stosunku do farbowancow.
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

Wy sie chwalicie, to ja tez
moje odrosty maja 8 miesiecy i 18 dni
Boskie! Ogolnie naleza Ci sie baciory za to, ze kiedykolwiek tknelas farba taki sliczny blond
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:28   #4031
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
A dlaczego olej lniany a nie tran?
Ja ostatnimi czasy pije siemie lniane, glownie ze wzgledu na omega ale nie wiem czy nie przerzucę sie na olej lniany...chodzi o to, ze nie wie czy zalewanie wrzatkiem siemienia nie zabija kwasow omega
Cytat:
Mianowicie zakupcie w aptece preparat pod nazwą Taurine z Olimp labs w dawce 100 mg, (jest też mega caps ale to zbędny wydatek).
A to nie jest preparat dla sportowcow? Ta tauryna...

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Otoz ja kiedys na pytanie o jakis super krem na rozstepy polecilam jeden apteczny za grosze (6lat walczylam z rozstepami, kupilam ten cud i po dwoch tubkach mam takie kreseczki jakbym zyletka sie pociela)
A co to za cudotworca?
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Wy sie chwalicie, to ja tez
moje odrosty maja 8 miesiecy i 18 dni
Wow, wow i jeszcze raz wow!!
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 11:37   #4032
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Tygrryska duży odrościk, fryzurka bardzo mi się podoba
dzieki
wlasnie sie zastanawiam czy nie sciac jeszcze troche, ale myslalam zeby we wakacje sprobowac rzadziej myc wlosy, a do tego przydaloby sie wlosy spinac

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Tygryska jakie sliczniusie włosieta
dzieki

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
co ja napykałam że sa te czachy??
cenzura strony mozna napisac ze spacjami

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Boskie! Ogolnie naleza Ci sie baciory za to, ze kiedykolwiek tknelas farba taki sliczny blond
wiem wiem... ale z drugiej strony poszalalam z kolorami, teraz wiem ze najlepszy naturalny

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Wow, wow i jeszcze raz wow!!
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:26   #4033
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Muffka alcepal: emulsja na rozstepy

Tygryska dzieki na przyszlosc bede wiedziala
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:32   #4034
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziękuję ja upitoliłam farbowańce dzięki Tobie tak to bym nadal chodziła w dwóch kolorach
jaki ten świat mały

pin up girl1991 ten Capivit Total Action to toche lepsza wersja zwykłego Capivitu forte. Nie zaszkodzi w kazdym razie. ja tam nie wiem ale osobiscie mam uprzedzenia do Belissy. Odnoszę wrażenie, że to są reklamowane trociny
Po co się zakrywać w sytuacjach intymnych? No ja się pytam!
Jestesmy jacy jesteśmy i tyle, trzeba tylko w sobie opór przełamać. Gdybym ja sie chciała zakywac to wogóle nie powinnam sie rozbierać bo mam tyle blizn.

Tygrryska meega blondzik

Muffka_ tak ten preparat z tauryna jest dla sportowców ale jak to sie mawiało kiedyś - wszystko zależy od dawki.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:33   #4035
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tygrysska - cudne
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:37   #4036
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

makeupnotwar super kolorek

Tygrryska śliczne i niezły wynik - oby tak dalej!
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:49   #4037
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Po co się zakrywać w sytuacjach intymnych? No ja się pytam!
Jestesmy jacy jesteśmy i tyle, trzeba tylko w sobie opór przełamać. Gdybym ja sie chciała zakywac to wogóle nie powinnam sie rozbierać bo mam tyle blizn.
no wlasnie... trzeba siebie akceptowac w 100%

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Tygrryska meega blondzik
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Tygrysska - cudne
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Tygrryska śliczne i niezły wynik - oby tak dalej!
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:05   #4038
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
jaki ten świat mały

pin up girl1991 ten Capivit Total Action to toche lepsza wersja zwykłego Capivitu forte. Nie zaszkodzi w kazdym razie. ja tam nie wiem ale osobiscie mam uprzedzenia do Belissy. Odnoszę wrażenie, że to są reklamowane trociny
Po co się zakrywać w sytuacjach intymnych? No ja się pytam!
Jestesmy jacy jesteśmy i tyle, trzeba tylko w sobie opór przełamać. Gdybym ja sie chciała zakywac to wogóle nie powinnam sie rozbierać bo mam tyle blizn.

Tygrryska meega blondzik

Muffka_ tak ten preparat z tauryna jest dla sportowców ale jak to sie mawiało kiedyś - wszystko zależy od dawki.
ja co prawda rozstępów nie mam, ale też dziwnie się czuję, gdy muszę się rozebrać, moim kompleksem jest mój brzuch... Co do blizn, mam jedna, na kolanie.... dziwnie wygląda no ale nic z nią zrobić nie mogę. Też się trochę dziwnie czuję, bo kocham spódniczki i szorty, a taka blizna jednak w oczy się rzuca...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 13:51   #4039
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja co prawda rozstępów nie mam, ale też dziwnie się czuję, gdy muszę się rozebrać, moim kompleksem jest mój brzuch... Co do blizn, mam jedna, na kolanie.... dziwnie wygląda no ale nic z nią zrobić nie mogę. Też się trochę dziwnie czuję, bo kocham spódniczki i szorty, a taka blizna jednak w oczy się rzuca...
każdy z nas ma inny próg wrażliwości na to co chcemy pokazać. Trzeba jednak obalac te wewnętzne opory bo to prowadzi do niezdrowych zahamowań. W populacji jest podejrzewam mniej niż 10 % osób w pełni się akceptujących. Dla Ciebie problemem jest kolano, dla pinup coś innego, ja z kolei mam blizne przez cała szyję, cały dekolt i większość lewej ręki z dłonia łacznie. Oprócz tego pomniejsze slady po pobieraniu skóry, największy na posladku o powierzchni 25 cm2. Nie twierdzę, że to ja mam problem największy, chcę tylko zasygnalizować, że każdy inaczej ocenia swoje ciało. Ja się z nim pogodziłam i nawet chodzę na basen. Wali mnie to że ludzie patrzą się na mnie wręcz chamsko i szepczą. Jestem ofiarą nieszczęsliwego wypadku i nie chcę się ukrywać przed wzrokiem innych bo tak jest ładniej.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 14:19   #4040
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

Wy sie chwalicie, to ja tez
moje odrosty maja 8 miesiecy i 18 dni [/B][/COLOR]
Łoooooooo - GEnialne masz te odrosciki ;D

A ja mam identyczny kolor odrostow, jak i farbowance jak Ty ;D niezle i co bedziesz farbowala pozniej te farbowance czy scinala ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:50   #4041
omitsumoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 32
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witajcie,też chcę wrócić do naturalnych
Miałam już spory odrost...nie wytrzymałam,i zafarbowałam henną.
Myślicie że henna wypłukuje się ''do zera''?Jestem tak zła na siebie,chcę naturalne,a nie mogę ścierpieć odrostów

No ale przyłączam się,obiecuję poprawę
omitsumoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:58   #4042
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


Wy sie chwalicie, to ja tez
moje odrosty maja 8 miesiecy i 18 dni
piękna fryzurka i odrościk też cudny

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jak wszyscy dają zdjęcia, daję i ja! uwierzycie, że myślałam, że ten piękny brązik to brzydki, mysi kolor?!

to zdjęcie ze spiętymi do góry to 100% naturalsów. normalnie tak nie noszę, mam je tak fajnie ułożone na bok, ale chciałam wam pokazać też kontrast z resztą farby na grzywie

dzięki dziewczyny, bo mam je dzięki temu wątkowi!
ooo piękny brązik

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
jaki ten świat mały

pin up girl1991 ten Capivit Total Action to toche lepsza wersja zwykłego Capivitu forte. Nie zaszkodzi w kazdym razie. ja tam nie wiem ale osobiscie mam uprzedzenia do Belissy. Odnoszę wrażenie, że to są reklamowane trociny
Po co się zakrywać w sytuacjach intymnych? No ja się pytam!
Jestesmy jacy jesteśmy i tyle, trzeba tylko w sobie opór przełamać. Gdybym ja sie chciała zakywac to wogóle nie powinnam sie rozbierać bo mam tyle blizn.
no ja też mam rozstępy, ale jakoś mnie to nie peszy nigdy z tym nie walczyłam, bo mi się nie chciało i nie peszy mnie to w ogóle, dużo ludzi je ma więc nie wiem po co się tego wstydzić wiadomo, jakoś super to nie wygląda, ale żeby aż tak strasznie, dla mnie do przeżycia. Ja mam jedną bliznę na twarzy z dzieciństwa i mimo, że tak bardzo się nie rzuca w oczy to czasami mi się pytają o nią i co jakoś żyję
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:23   #4043
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Łoooooooo - GEnialne masz te odrosciki ;D

A ja mam identyczny kolor odrostow, jak i farbowance jak Ty ;D niezle i co bedziesz farbowala pozniej te farbowance czy scinala ?
fajnie
bede scinac

Cytat:
Napisane przez omitsumoshi Pokaż wiadomość
Witajcie,też chcę wrócić do naturalnych
Miałam już spory odrost...nie wytrzymałam,i zafarbowałam henną.
Myślicie że henna wypłukuje się ''do zera''?Jestem tak zła na siebie,chcę naturalne,a nie mogę ścierpieć odrostów

No ale przyłączam się,obiecuję poprawę
ja nie wiem jak jest z henna, ale henna i tak lepsza niz chemiczne farby
a jaki masz kolor naturalek i na jaki farbowalas?

pomysl sobie ze jak juz bedziesz miec naturalki to zapomnisz co to odrost , nie bedzie sie trzeba tym zajmnowac

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
piękna fryzurka i odrościk też cudny
dziekuje

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no ja też mam rozstępy, ale jakoś mnie to nie peszy nigdy z tym nie walczyłam, bo mi się nie chciało i nie peszy mnie to w ogóle, dużo ludzi je ma więc nie wiem po co się tego wstydzić wiadomo, jakoś super to nie wygląda, ale żeby aż tak strasznie, dla mnie do przeżycia. Ja mam jedną bliznę na twarzy z dzieciństwa i mimo, że tak bardzo się nie rzuca w oczy to czasami mi się pytają o nią i co jakoś żyję
ja kiedys mialam kompleksy, ale sie z tym pogodzilam w koncu nikt nie jest idealny
a tak na prawde to wiekszosc ludzi ich nie zauwaza, chyba ze ktos sie patrzy na skore z odleglosci 10 cm wiec jak juz to Tz moze widziec (chociaz faceci to niezbyt zauwazaja takie rzeczy, poza tym Tz musi nas kochac z naszymi wadami )

a i blizne tez mam, jedna przy kolanie a druga na udzie, dosc duze ale mi tez nie przeszkadzaja
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:01   #4044
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Piękne odrościki ja w niedzielę lub sobotę pomierzę

PROŚBA: niech któraś z Was kliknie w mojego bloga i zobaczy czy się wyświetla... Mi się cały czas pokazuje, że jest usunięty (a go nie usunęłam!) w bloggerze też w usuniętych go nie ma

A Tygryskka dobrze mówi o tych kompleksach ja miałam kiedyś okropne... nie uśmiechałam się (bo krzywe zęby), wstydziłam się swojego nosa z garbkiem po złamaniu... Ale w końcu to zaakceptowałam. Inni tego nie widzą, jeśli zasłania się to pewnością siebie i samozadowoleniem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:09   #4045
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wyswietla sie, ze blog zostal usuniety....
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:12   #4046
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bez sensu...
No i co ja mam zrobić... Raz durna sama usunęłam, teraz mi zaginął... Kurcze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:17   #4047
perfectly01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny. Jestem naturalną blondynką (ciemny blond) ale ok 3lata farbuję się na słoneczny blond, włosy jednak bardzo mi się zniszczyły i wypadają więc postanowiłam przefarbowac się na jasny brąz i stopniowo powracac do koloru naturalnego ( oczywiscie prostownice chce bardzo ograniczyc i uzbroić się w skrzypovitę). Moje pytanie brzmi- farbowałyście się kiedyś z blondu na brąz? Czy farbując się w domu mogą wyjsc mi rude włosy? Jaką farbę polecacie? z góry dzięki
perfectly01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:21   #4048
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez perfectly01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem naturalną blondynką (ciemny blond) ale ok 3lata farbuję się na słoneczny blond, włosy jednak bardzo mi się zniszczyły i wypadają więc postanowiłam przefarbowac się na jasny brąz i stopniowo powracac do koloru naturalnego ( oczywiscie prostownice chce bardzo ograniczyc i uzbroić się w skrzypovitę). Moje pytanie brzmi- farbowałyście się kiedyś z blondu na brąz? Czy farbując się w domu mogą wyjsc mi rude włosy? Jaką farbę polecacie? z góry dzięki

przede wszystkim farba sie bedzie spierac, wiec pewnie raz nie wystarczy...

rude to raczej Ci nie wyjda... ale cieple przeblyski moga pozniej przy wymywaniu sie faby pokazac...

i moze wyjsc zielen chyba jak dasz popiel na cieply kolor
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:22   #4049
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
[
makeupnotwar fajna fryzurka i niezły rysunek
to nasza karykatura. dzięki!

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ladny kolorek
grunt ze wracamy na dobra droge
pewnie, nagrzeszyłyśmy ale już jesteśmy nawrócone i to na amen. jestem fanką Twojego boba, piękny!!! wyglądasz w nim milion razy lepiej niż w tamtych długich

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
łał, jak Ci ślicznie błyszczą te naturalne )))

dziękuję ja upitoliłam farbowańce dzięki Tobie tak to bym nadal chodziła w dwóch kolorach
oj kochana, to wy mnie też zmotywowałyście do zmian... ja w krótkich włosach odżyłam, dzięki naturalkom są błyszczące, miękkie, wyglądają jak milion dolarów! a Twoje włosy to już legenda naszego wątku i wspaniała motywacja! niby-ombre były fajne, ale nie ma to jak naturalki.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a widzisz! cierpliwość i wytrwałość się opłaca
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
sliczny kolor, mam podobny ale uwaga(!) nie wiem jaki to jest dla mnie mysi a tak naprawde??
to przecież piękny popielaty który wiele kobiet usiłuje bezskutecznie otrzymać farbami! witam w klubie płowowłosych

ja nie wierzę za bardzo w suplementy,wolę uzupełniać naturalnie - owocami, warzywami, olejami

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
makeupnotwar śliczny kolorek i widzę, ze jantar jest w użyciu
właśnie muszę wrócić do używania... ale z jantarem za często muszę chodzić do fryzjera dzięki!

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Cudny ten kolorek Widac przeogromna roznice na plus w stosunku do farbowancow.
kochałam moje rude farbowańce, ale to naturalki będą teraz moją prawdziwą miłością, nie zdradzę jej

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
makeupnotwar super kolorek
dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ooo piękny brązik
dziękuję

a tak w ogóle to nałożyłam właśnie odżywko-olej (ale odżywka z silikonami ), pomysł z bloga anwen który wrzucałyście. do tego czepek na głowę... zobaczymy, co z tego wyjdzie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:24   #4050
perfectly01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kurczę, właśnie nie wiem co robić. Chciałabym wybrać taką farbę której odcien zgadzałby się z moim naturalnym kolorem. Nie chcę już farbować włosów dlatego zależy mi na tym aby odrosty były mało widoczne
perfectly01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.