Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 00:44   #1
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27

Proszę o pomoc


Chciałabym Was prosić o pomoc w zmienieniu swojego wyglądu. Dziewczyny z intymnego działu poradziły bym zwróciła się do Was w walce z sobą. Kiedyś czułam się mega atrakcyjnie, nie zwracałam na kolor włosów w ogóle się nie malowałam i czułam się bosko. Fakt ważyłam dużo mniej, ale szukam przyczyny tak szybkiego wzrostu wagi. Jednak chciałabym sprawić sobie przyjemność już teraz. Kompletnie nie mam gustu co do ubioru, marzę jedynie by ukryć mój wielki brzuch i straszne uda. Chcę znów czuć się mega kobieco. Proszę pomóżcie mi w tym, bo niestety sama nie dam sobie z tym rady. Wstydzę się swoich zdjęć, ale inaczej mi nie pomożecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2562.jpg (141,1 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2561a.jpg (250,2 KB, 191 załadowań)
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 01:05   #2
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Proszę o pomoc

Ja na pewno obcieła bym włosy na króciutkie pasują Ci i wyszczuplają buzie Kolor jeest okej, a może by tak jakiś bordowy odcień ? Tak mi przyszło do głowy. Makijaż napewno kryjący podkład który zakryje niedoskonałości. Makijaz nie musi być mocny wystarczy podkład, puder, czarna kreska, tusz i delikatnie pociągniete usta błyszczykiem.
Jesli chodzo o ubiór, polecam zakup modelującej wyszczuplajacej bielizny

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

A zapomniałam cienkie brwi przyciagają uwage na pyzatą buzie i wydaje sie bardziej okrągła niż jest w rzeczywistosci. A podczas malowania warto ciemneijszy pudrem zaznaczyc kosci policzkowe.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:52   #3
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę o pomoc

Możesz czuć się atrakcyjna - jesteś bardzo ładna , a szczupła sylwetka to nie wszystko. Jeśli jednak troszkę więcej kg Ci przeszkadza, może lekka dieta i troszkę sportu? Ja bym jednak postawiła na podkreślenie biustu. Widzę Cię w czerwieni.
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:48   #4
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Ja na pewno obcieła bym włosy na króciutkie pasują Ci i wyszczuplają buzie Kolor jeest okej, a może by tak jakiś bordowy odcień ? Tak mi przyszło do głowy. Makijaż napewno kryjący podkład który zakryje niedoskonałości. Makijaz nie musi być mocny wystarczy podkład, puder, czarna kreska, tusz i delikatnie pociągniete usta błyszczykiem.
Jesli chodzo o ubiór, polecam zakup modelującej wyszczuplajacej bielizny

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

A zapomniałam cienkie brwi przyciagają uwage na pyzatą buzie i wydaje sie bardziej okrągła niż jest w rzeczywistosci. A podczas malowania warto ciemneijszy pudrem zaznaczyc kosci policzkowe.
Zgadzam się ze wszystkim !
W krótkich włosach wyglądałabyś bardzo ładnie
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:58   #5
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Ja na pewno obcieła bym włosy na króciutkie pasują Ci i wyszczuplają buzie Kolor jeest okej, a może by tak jakiś bordowy odcień ? Tak mi przyszło do głowy. Makijaż napewno kryjący podkład który zakryje niedoskonałości. Makijaz nie musi być mocny wystarczy podkład, puder, czarna kreska, tusz i delikatnie pociągniete usta błyszczykiem.
Jesli chodzo o ubiór, polecam zakup modelującej wyszczuplajacej bielizny

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

A zapomniałam cienkie brwi przyciagają uwage na pyzatą buzie i wydaje sie bardziej okrągła niż jest w rzeczywistosci. A podczas malowania warto ciemneijszy pudrem zaznaczyc kosci policzkowe.
Pozwolę się nie zgodzić w kilku kwestiach:
1. Nie obcinałabym włosów na krótko, pielęgnowałabym asymetrię - odważną, ciekawą i w której kobieta czuje, że ma coś wspólnego z długimi włosami Sprawdziłabym jak taka fryzura jaką masz na zdjęciach wygląda w wyprostowanym wariancie.
2. Zdecydowanie nie bordowy odcień, ten co masz jest dobry, pasuje Ci - brakuje tylko odpowiedniego makijażu.
3. To, że makijaż nie musi być mocny to można powiedzieć każdemu - że kreska, błyszczyk itd - też. Ja bym nie malowała czarnej kreski - tylko grafitową (górna powieka) średnio-grubą, lekko zawiniętą ku górze przy załamaniu powieki. Błyszczyk - myślę, że fajne byłyby odcienie brzoskwiniowe, a policzki podkreśliłabym różem w odcieniu zgaszonego brązu.
4. Co do ubioru - nie zakryjesz pewnych mankamentów workowatymi ciuchami, wręcz przeciwnie - takie stroje sprawiają, że przestajesz się czuć kobieco i wydajesz się jeszcze tęższa. To, że komuś przybyło kilogramów nie znaczy, że musi rezygnować z elegancji - bluzki odcinane pod biustem, spodnie z prostymi, lekko luźnymi nogawkami i buty na podwyższeniu - myślę, że tego Ci trzeba. Co do butów - wybieraj zgrabne fasony, nie będzie pasował obcas na grubym klockowatym obcasie, ale delikatna koturna - już tak Powodzenia.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:27   #6
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Proszę o pomoc

[QUOTE=Stokrotek90;3580668 8]Pozwolę się nie zgodzić w kilku kwestiach:
1. Nie obcinałabym włosów na krótko, pielęgnowałabym asymetrię - odważną, ciekawą i w której kobieta czuje, że ma coś wspólnego z długimi włosami Sprawdziłabym jak taka fryzura jaką masz na zdjęciach wygląda w wyprostowanym wariancie.[QUOTE]

Asymetria jest fajna, ale w momencie gdzie są proste włosy. W przypadku 'modelki' wygląda to DZIWNIE, z jednej strony krecone a z drugiej króciutkie. Jesli chodzi o asymetrie to niech zostanie, ale tylko jak będą proste włosy. A jesli nie to zdecydowanie lepiej obciąć na krótkie, jej to pasuje.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Pozwolę się nie zgodzić w kilku kwestiach:
2. Zdecydowanie nie bordowy odcień, ten co masz jest dobry, pasuje Ci - brakuje tylko odpowiedniego makijażu.
3. To, że makijaż nie musi być mocny to można powiedzieć każdemu - że kreska, błyszczyk itd - też. Ja bym nie malowała czarnej kreski - tylko grafitową (górna powieka) średnio-grubą, lekko zawiniętą ku górze przy załamaniu powieki. Błyszczyk - myślę, że fajne byłyby odcienie brzoskwiniowe, a policzki podkreśliłabym różem w odcieniu zgaszonego brązu.
4. Co do ubioru - nie zakryjesz pewnych mankamentów workowatymi ciuchami, wręcz przeciwnie - takie stroje sprawiają, że przestajesz się czuć kobieco i wydajesz się jeszcze tęższa. To, że komuś przybyło kilogramów nie znaczy, że musi rezygnować z elegancji - bluzki odcinane pod biustem, spodnie z prostymi, lekko luźnymi nogawkami i buty na podwyższeniu - myślę, że tego Ci trzeba. Co do butów - wybieraj zgrabne fasony, nie będzie pasował obcas na grubym klockowatym obcasie, ale delikatna koturna - już tak Powodzenia.

Napisałam przecież, że ten co ma kolor jest okej, ale w odcieniu bordowym by tez fajnie wygladała i dodało by jej to charakteru.!
Co do makijażu, to , że grafitowa kreska tez można powiedziec każdemu- ale w jej przypadku lespza bedzie czarna. Grafitowa bedzie za jasna. I praktycznie nie podkresli koloru ani koloru oczu, ani nie wydobedzie ładnie oka. Zresztą grafitowe polecane są dla blondynek, dla osób z jasną karnacją. A błyszczyk brzoskwiniowy używa każdy bo jest niewidoczny .
Co do bluzki odcinanej bod biustem -nie godze sie. Bo te bluzki poszerzają. Duzo lepiej wziac dopasowaną bluzkę. Z dekoltem w kształcie litery V. To podkresli biust który jest atutem. Może być to koszulowa bluzka z wycietym dekoltem. Wazny jest tez dobrze dobrany stanik. Spodnie beda okej tylko z wyzszym stanem- jesli masz spora pupe. Buty jedynie na koturnie albo grubszej szpilce. Cieniutka szpileczka nie pasuje do 'wiekszych' kobiet. I pamietaj nie kupuj wielkich rzeczy wiem po sobie - lepiej sie wygląda w czymś dopasowanym. I naprawde bielizna Ci pomoże wymodelowac sylwetke. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

A przypomniało mi sie. Pewnie nie słyszałas o Agneiszce Czerwinskiej. To modelka XXL. Podrzucam linki do zdjec, zobaczysz jak fajnie można wygladać odpowiednio się ubierając
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=5
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=35
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=20
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=19
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:44   #7
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Proszę o pomoc

ponoć jest zasada, że im krótsze włosy, to jeżeli chcesz być kobieca, to musisz zakładać ubrania kobiece, czyli takie w których na pewno żaden facet nie mógłby chodzić. Na przykład: ja dzisiaj odkryłam, że noszę dekolty, obcasy, spódniczki itd.. ale kolory które mam może nosić każdy facet. Nie mam nic np. różowego, łososiowego, a czerwoną mam tylko jedną bluzkę. Chyba zawsze gdzieś tam podświadomie bałam się być odbierana jako kobieta delikatna.
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 17:48   #8
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc

[QUOTE=eewelinaa92;3581089 0][QUOTE=Stokrotek90;3580668 8]Pozwolę się nie zgodzić w kilku kwestiach:
1. Nie obcinałabym włosów na krótko, pielęgnowałabym asymetrię - odważną, ciekawą i w której kobieta czuje, że ma coś wspólnego z długimi włosami Sprawdziłabym jak taka fryzura jaką masz na zdjęciach wygląda w wyprostowanym wariancie.
Cytat:

Asymetria jest fajna, ale w momencie gdzie są proste włosy. W przypadku 'modelki' wygląda to DZIWNIE, z jednej strony krecone a z drugiej króciutkie. Jesli chodzi o asymetrie to niech zostanie, ale tylko jak będą proste włosy. A jesli nie to zdecydowanie lepiej obciąć na krótkie, jej to pasuje.



Dziewczyny

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------




Napisałam przecież, że ten co ma kolor jest okej, ale w odcieniu bordowym by tez fajnie wygladała i dodało by jej to charakteru.!
Co do makijażu, to , że grafitowa kreska tez można powiedziec każdemu- ale w jej przypadku lespza bedzie czarna. Grafitowa bedzie za jasna. I praktycznie nie podkresli koloru ani koloru oczu, ani nie wydobedzie ładnie oka. Zresztą grafitowe polecane są dla blondynek, dla osób z jasną karnacją. A błyszczyk brzoskwiniowy używa każdy bo jest niewidoczny .
Co do bluzki odcinanej bod biustem -nie godze sie. Bo te bluzki poszerzają. Duzo lepiej wziac dopasowaną bluzkę. Z dekoltem w kształcie litery V. To podkresli biust który jest atutem. Może być to koszulowa bluzka z wycietym dekoltem. Wazny jest tez dobrze dobrany stanik. Spodnie beda okej tylko z wyzszym stanem- jesli masz spora pupe. Buty jedynie na koturnie albo grubszej szpilce. Cieniutka szpileczka nie pasuje do 'wiekszych' kobiet. I pamietaj nie kupuj wielkich rzeczy wiem po sobie - lepiej sie wygląda w czymś dopasowanym. I naprawde bielizna Ci pomoże wymodelowac sylwetke. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

A przypomniało mi sie. Pewnie nie słyszałas o Agneiszce Czerwinskiej. To modelka XXL. Podrzucam linki do zdjec, zobaczysz jak fajnie można wygladać odpowiednio się ubierając
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=5
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=35
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=20
http://agaczerwinska.com/?page_id=7&album=1&gallery=19
Dziewczyny wszystko fajnie, ale ja prostowałam włosy przez 6 lat. Potem tylko samą grzywkę z której włosy mi wypadły wszystkie od prostownicy. Ledwo uratowałam włosy z czego straciłam połowę. Nawet gdy prostowałam włosy to po 10 minut były takie same.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

przepraszam, że post pod postem, ale tutaj nie ma edycji. A co do ubrań to ja boję się zakładać przylegających bluzek, bo mam obsesje na punkcie moich fałdek na brzuchu. Żadna osoba na zewnątrz poza moim azylem nie powinna je oglądać i staram się to ukryć. Więc noszę szerokie bluzki, długie do połowy ud by nic nie wyszło na wierzch
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 18:07   #9
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Proszę o pomoc

No to w takim razie zrezygnuj z asymetrii i obetnij włosy na krótko w ten sposób sobie odzyja odbuduja się beda zdrowsze, a Ty bedziesz fajnie wyglądała
Po raz którys sie powtórze- bielizna wyszczuplająca i fałdki znikną!
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:47   #10
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Proszę o pomoc

Hm, w przeciwieństwie do większości wizażanek które napisały żebyś obcięła włosy na krótko to ja powiem żebyś raczej je zapuszczała, bo jak je skrócisz to twoja twarz, która jest okrągła jeszcze bardziej się zaokrągli. I w ogóle jeśli będziesz miala dłuższe włosy to będziesz wyglądać szczuplej bo to one przyciągną uwagę a próbowałaś się odchudzać? czy z jakiś względów nie możesz schudnąć? bo lato to najlepsza pora żeby wziąć się za siebie i zrzucić kilka kilogramów
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:34   #11
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
Hm, w przeciwieństwie do większości wizażanek które napisały żebyś obcięła włosy na krótko to ja powiem żebyś raczej je zapuszczała, bo jak je skrócisz to twoja twarz, która jest okrągła jeszcze bardziej się zaokrągli. I w ogóle jeśli będziesz miala dłuższe włosy to będziesz wyglądać szczuplej bo to one przyciągną uwagę a próbowałaś się odchudzać? czy z jakiś względów nie możesz schudnąć? bo lato to najlepsza pora żeby wziąć się za siebie i zrzucić kilka kilogramów

odchudzam się i ćwiczę po 2 godziny dziennie, ale nic nie rusza.
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 21:35   #12
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Proszę o pomoc

Ja tez jestem za zapuszczaniem i pielegnacja naturalnych loczkow. Na dziale fryzjerskim jest specjalny dzial dla zakreconych, gdzie jest mnostwo rad jak polepszyc skret wlosow itd. Krotkie i bordowe strasznie postarzaja, bo wiekszosc pan po menopauzie w Polsce takie nosi.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:01   #13
potfurr
Raczkowanie
 
Avatar potfurr
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Wink Dot.: Proszę o pomoc

Żeby zacząć zapuszczać włosy, Autorka musiałaby najpierw wyrównać asymetrię. Jestem za tym, byś została przy tym kolorku, chociaż w bordowym też byłoby okej.
Bielizna modelująca - jak najbardziej Chociaż nie wiem jak się sprawdzi w czasie upałów.

Nie musisz nosić opiętych bluzek - ja zamiast odcinanych pod biustem, które moim zdaniem często dają ciążowy efekt, wybrałabym dla Ciebie jakieś lejące (niekoniecznie jak w załączniku, pokazuję tylko o co mniej więcej chodzi ; )) w stonowanych kolorach. Ciekawa jestem jak na Tobie będą wyglądały beże i brązy, są kobiece, ale nie przyciągają wzroku na nasze 'strategiczne' miejsca.

Mejk ap - jakiś delikatny podkład, fajny jest jeden taki z boujois, cośtam jak 10 godzin snu , nie pamiętam dokładnie.
Do tego makijaż powiększający oko i obrysować ładnie twarz bronzerem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lejaca-bluzka-1-191141_4.jpg (61,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://potworek.blogspot.com/
potfurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:13   #14
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc

a ja chciałam się przefarbować na cappucino, bo każdy mówił, że w tym wyglądam jak stara baba.

Bieliznę modelującą też noszę tylko hmm teraz jak były upały to nie dało się w niej wytrzymać, a poza tym od gorąco wysypka była gotowa
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 19:57   #15
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Proszę o pomoc

Nie powiedziałabym, ze wyglądasz jak stara baba. Jesteś piękną kobietą, masz sympatyczną buzię, pełne usta. Postaraj się zadbać bardziej o brwi, zapuść je, aby były grubsze, zrezygnuj z henny. Włosy proponowałabym zapuścić - od razu poczujesz się bardziej kobieco Zrezygnuj z odcieni czerwieni, postaw na brąz. Dziewczyny wyżej pisały o podkładach - nie wiem jaki masz rodzaj cery, ale na pewno jest sporo tematów o podkładach. Nie polecam jednak tych ciężkich, mocno kryjących, matujących - nie masz jakichś dużych niedoskonałości.
potfurr pokazała fajną bluzkę. Na pewno musisz zrezygnować z bluzek w paski. Co powiesz na sukienki np.: http://e.snobka.pl/sn65/c7e0d8d60020...54f5735a39.jpg
Zauważyłam też, że w przypadku, kiedy mamy kilka zbędnych kilogramów w okolicach brzucha fajnie sprawują się sukienki: http://szafiarenka.pl/upload/foto_ca...c4_500x640.jpg
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 21:27   #16
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym, ze wyglądasz jak stara baba. Jesteś piękną kobietą, masz sympatyczną buzię, pełne usta. Postaraj się zadbać bardziej o brwi, zapuść je, aby były grubsze, zrezygnuj z henny. Włosy proponowałabym zapuścić - od razu poczujesz się bardziej kobieco Zrezygnuj z odcieni czerwieni, postaw na brąz. Dziewczyny wyżej pisały o podkładach - nie wiem jaki masz rodzaj cery, ale na pewno jest sporo tematów o podkładach. Nie polecam jednak tych ciężkich, mocno kryjących, matujących - nie masz jakichś dużych niedoskonałości.
potfurr pokazała fajną bluzkę. Na pewno musisz zrezygnować z bluzek w paski. Co powiesz na sukienki np.: http://e.snobka.pl/sn65/c7e0d8d60020...54f5735a39.jpg
Zauważyłam też, że w przypadku, kiedy mamy kilka zbędnych kilogramów w okolicach brzucha fajnie sprawują się sukienki: http://szafiarenka.pl/upload/foto_ca...c4_500x640.jpg
sukienki bardzo mi się podobają a te zwłaszcza . Brwi już zapuściłam, a henny nigdy nie robię
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:34   #17
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Proszę o pomoc

ale tylko Ci się podobają czy też zakładasz czasem? ;-)
Nie umiem Ci tylko doradzić odpowiednich spodni, ale może któraś z dziewczyn ma jakiś pomysł?
Super, że zapuszczasz brwi Jeśli chcesz je zaznaczyć przy makijażu proponuję: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html
Podobny jest też z essence.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 23:03   #18
mala 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
ale tylko Ci się podobają czy też zakładasz czasem? ;-)
Nie umiem Ci tylko doradzić odpowiednich spodni, ale może któraś z dziewczyn ma jakiś pomysł?
Super, że zapuszczasz brwi Jeśli chcesz je zaznaczyć przy makijażu proponuję: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-brwi.html
Podobny jest też z essence.
ze spodniami mam sama problem bo jak w udach dobre, to pas za duży lub na odwrót. ehh zakładam czasem sukienki.
mala 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:12   #19
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Pozwolę się nie zgodzić w kilku kwestiach:
1. Nie obcinałabym włosów na krótko, pielęgnowałabym asymetrię - odważną, ciekawą i w której kobieta czuje, że ma coś wspólnego z długimi włosami Sprawdziłabym jak taka fryzura jaką masz na zdjęciach wygląda w wyprostowanym wariancie.
2. Zdecydowanie nie bordowy odcień, ten co masz jest dobry, pasuje Ci - brakuje tylko odpowiedniego makijażu.
3. To, że makijaż nie musi być mocny to można powiedzieć każdemu - że kreska, błyszczyk itd - też. Ja bym nie malowała czarnej kreski - tylko grafitową (górna powieka) średnio-grubą, lekko zawiniętą ku górze przy załamaniu powieki. Błyszczyk - myślę, że fajne byłyby odcienie brzoskwiniowe, a policzki podkreśliłabym różem w odcieniu zgaszonego brązu.
4. Co do ubioru - nie zakryjesz pewnych mankamentów workowatymi ciuchami, wręcz przeciwnie - takie stroje sprawiają, że przestajesz się czuć kobieco i wydajesz się jeszcze tęższa. To, że komuś przybyło kilogramów nie znaczy, że musi rezygnować z elegancji - bluzki odcinane pod biustem, spodnie z prostymi, lekko luźnymi nogawkami i buty na podwyższeniu - myślę, że tego Ci trzeba. Co do butów - wybieraj zgrabne fasony, nie będzie pasował obcas na grubym klockowatym obcasie, ale delikatna koturna - już tak Powodzenia.
Podpisuje sie pod tym!
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:20   #20
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Proszę o pomoc

przy figurze w której brzuszek dominuje- jest bardzo ciężko ze spodniami. Jak pasuje w udach, to w pasie za dużo. Wtedy często kobiety sięgają po męskie spodnie. Ale męskie spodnie to męskie spodnie, i nigdy w nich kobieta nie czuje się kobieco. Są dwie możliwości: szukać w sklepach spodni zapinanych z boku, bez kieszeni, rozszerzanych ku dołowi, albo co moim zdaniem jest szybsze: kupić fajny materiał, i zanieść do krawca. Jeżeli wykrój będzie dobry to można zamówić od razu kilka np. 3 pary: jedne wyjściowe, dwie pary na co dzień z różnych materiałów także np z jeansu. Spokojnie na długo starczy, będą leżeć idealnie, wysmuklać, nadawać kobiecości. No i wygląda się zawsze niepowtarzalnie.
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.