Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 13:30   #1861
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

widzę, że ostatnio przewija się temat pudru. sama mam na wykończeniu MUFE HD, wszystko pięknie, fajnie, matuje przyjemnie, nie ma koloru, ale to, co robi na zdjęciach z fleszem, to jakiś dramat. szyja i reszta ciała normalnego koloru, a twarz jak u ducha, brrr
chciałabym nabyć coś na promocji 30%, ale nie mam zupełnie pomysłu. nie mam również wielkiego doświadczenia z sypańcami, kiedyś używałam czegoś z Guerlain, później to MUFE. zależy mi przede wszystkim na dobrze zmielonym pudrze, o żółtawym kolorze. często polecacie LaPrairie oraz Kanebo, jak z kolorami u nich?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:40   #1862
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
monic_c zgadzam się z Tobą, też odnoszę takie wrażenie, co do wizyt u lekarzy Jakiś czas temu miałam problem z zatkanym uchem (co jakiś czas mi się to zdarza) i nie mogłam pójść do takiej pani doktor, którą obdarzyłam zaufaniem (niestety nawet prywatnie ciężko się czasem zapisać do specjalisty, zazwyczaj nie przyjmują pacjentów w godzinach późno popołudniowych.... no a jak człowiek w pracy, to jak ma pójść na 12? ) i trafiłam na tak głupiego laryngologa, że mi szczęka opadła. I nie mam już na myśli kasy, którą wydałam za wizytę (100 zł za 5 min) tylko jego porad. W ogóle nie brał pod uwagę moich sugestii (a znam swoje ciało ) tylko przepisał mi furę lekarstw (za kolejne 100 zł), których nie wykorzystałam...
Kilka lat temu tak nie było. Chodzę prywatnie do różnych lekarzy od '99 roku i obniżenie jakości usług/porad zauważyłam jakoś od ok. 5 lat.

Przykre jest też to, że często lekarze w ogóle nie łączą psychiki z ciałem. Każdy element ciała traktują jakby żył swoim własnym życiem, a nie w jednym organizmie. Holistyczne podejście praktycznie nie istnieje.

Z państwowych przychodni w Warszawie lubię Przychodnię przy Szpitalu na Banacha. Jest tam wielu studentów i lekarzy, którzy zdobywają dopiero jakąś specjalizację. Tych młodych lubię najbardziej, widać, że mają nowoczesne podejście do zdrowia, ludzi, organizmu.
I przyznam się, że wolę kobiety. Mają subtelniejsze podejście do pacjenta, potrafią przyznać się, gdy czegoś nie wiedzą albo nie są pewne. Mężczyźni często opowiadają mi jakieś dyrdymały Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia.


Holu-Olu - teraz używam jakiegoś olejku różanego z jakiegoś sklepu naturalnego. Jak będę w domu to Ci napiszę. Do tego żel hialuronowy, żeby sam olejek nie wysuszył za bardzo.
Pytałam ostatnio u kosmetyczki i cerę mam dobrze nawilżoną, więc pielęgnacje mam ok.

Krem Thalgo, który używam jest z linii terre & mer - teraz zimą ten KLIK
a latem emulsji KLIK
Małgosia mhm sprawdzała skład (bo ja to Jej chyba nigdy nie dorównam ) i powiedziała, że jest ok. Tak więc nie zmieniam, bo on chyba jest dobrą bazą do różnych olejów.

Miałam też dużą ilość próbek z tym olejkiem Thalgo - Soothing Concentrate – łagodzący koncentrat - i jest całkiem ciekawy, ale nie porzucę dla niego oleju z róży

Na dzień pod makijaż stosuję sam krem bez koncentratu, no chyba, że będzie minus -15 to tak


Tego balsamu tez miałam próbkę od Holi-Oli (Pat&Rub powinien na prawdę dać Ci jakąś nagrodę roku )
Mi akurat smak i zapach różany nie przeszkadzał. Jednak działania reperującego na dłuższą metę nie dostrzegłam. Jak dla mnie za słaby. Nie kupię go


pewnie, będę pamiętać


szkoda, że tak jest...
Przykre, że niektórzy ludzie w ogóle nie kumają pewnych rzeczy w marketingu i zarządzaniu Oczekują cudów bez wsparcia i nakładów finansowych...


Fajny jest i dobrze matuje. Ale polecam tylko tłustym cerom i mieszanym w kierunku tłustej. Mnie po jakimś czasie zaczął wysuszać.
Milko dziekuje za Thalgo, poczytam o nich

co do lekarzy w PL, kilka krotnie bylam w szpitalu w Hamburgu, powiem tak wiele jeszcze przed nami... i pisze to z bólem serca, chociaz w PL sa perelki

usmiecham sie o pochodzenie Twojego olejku z róży

baslam p&r dla mnie za slaby albo moje usta w fatalnej formie ale serum i balsam BB/JMO naprawiły

Milko nagroda od P&R nie pogardze
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:44   #1863
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Efekt po Diorze byl lepszy. Dodatkowo diorowa łądniej i precyzyjniej rozczesywala rzesy i nie robila grudek. To dla mnie najlepsza baza.
Lancomowa duzo gorzej mi sie nosilo pod tusz, gorzej malowało tuszem po niej i bez takiego wow efektu.
Ale jak pisały Dziewczyny wyżej -reasumując: punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia
u mnie grudek nie ma kurd nie pozostaje mi nic innego jak kupić i sprawdzić naocznie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
widzę, że ostatnio przewija się temat pudru. sama mam na wykończeniu MUFE HD, wszystko pięknie, fajnie, matuje przyjemnie, nie ma koloru, ale to, co robi na zdjęciach z fleszem, to jakiś dramat. szyja i reszta ciała normalnego koloru, a twarz jak u ducha, brrr
chciałabym nabyć coś na promocji 30%, ale nie mam zupełnie pomysłu. nie mam również wielkiego doświadczenia z sypańcami, kiedyś używałam czegoś z Guerlain, później to MUFE. zależy mi przede wszystkim na dobrze zmielonym pudrze, o żółtawym kolorze. często polecacie LaPrairie oraz Kanebo, jak z kolorami u nich?
też używam HD i nie mam takiego problemu na zdjęciach, jesteś pewna, że to nie podkład?
Kanebo chyba nie kupisz na -30%, ale niech ktoś to zweryfikuje, bo ja ostatnio odwyk miałam i mogę nie być na bieżąco
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:48   #1864
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Możecie porówna ć https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-rzes.html (baza Diora) z białą Cils Booster od Lancome? Warto "przepłacać"? Lancome jestem wierna już od roku i zastanawiam się czy Dior będzie lepszy czy niekoniecznie....

a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.

ja mam bazę lancome i jestem z niej mega zadowolona, jestem chyba przy 5 opakowaniu, zapraszam na mojego bloga, tam podałam również tańszy zamiennik dla lancome - eveline.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:58   #1865
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
u mnie grudek nie ma kurd nie pozostaje mi nic innego jak kupić i sprawdzić naocznie


też używam HD i nie mam takiego problemu na zdjęciach, jesteś pewna, że to nie podkład?
Kanebo chyba nie kupisz na -30%, ale niech ktoś to zweryfikuje, bo ja ostatnio odwyk miałam i mogę nie być na bieżąco
co do Kanebo możesz mieć rację, bo coś mi świta, że on Douglasowy. nie zamykam się ani na Kanebo ani na LP, chętnie poczytam wszelkie opinie
hmm, nie sądzę aby był to podkład, bo z tego, co pamiętam ten sam podkład + prasowaniec Bobbi Brown nie dawały takiego efektu
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:58   #1866
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Czy któraś z Was widziała w S. lub D. zestawy miniatur? Chodzi mi o perfumy
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:32   #1867
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
co do lekarzy w PL, kilka krotnie bylam w szpitalu w Hamburgu, powiem tak wiele jeszcze przed nami... i pisze to z bólem serca, chociaz w PL sa perelki
co do lekarzy to wszędzie są różne przypały - to zależy od ludzi, nie od kraju - w stanach słyszałam z pierwszej ręki o chłopaku, który pojechał do szpitala bo miał jakieś bóle w klatce piersiowej (które okazały się zgagą -ech ci faceci ) a jakaś laska w tym szpitalu odwrotnie przypięła mu elektrody do klaty i zdiagnozowano mu na tej podstawie podejrzenie zawału serca ...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 14:40   #1868
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jest jakis rabat w dougim online teraz? Ale nie na zapachy, tylko na wszystko.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:50   #1869
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
I dziś nie dostałam przesyłki z BeautyBay

właśnie przyszłam zapytać, czy dotarła do Ciebie paka, bo u mnie również cisza
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:54   #1870
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

zawsze zapomnę Wam powiedzieć - jakby któraś szukała pisaka do kresek polecam ten -> SMASHBOX LIMITLESS LIQUID LINER PEN
http://www.smashbox.com/product/6028...ice/index.tmpl

no tak kapitalny że wreszcie umiem robić kreski )))
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:59   #1871
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
widzę, że ostatnio przewija się temat pudru. sama mam na wykończeniu MUFE HD, wszystko pięknie, fajnie, matuje przyjemnie, nie ma koloru, ale to, co robi na zdjęciach z fleszem, to jakiś dramat. szyja i reszta ciała normalnego koloru, a twarz jak u ducha, brrr
chciałabym nabyć coś na promocji 30%, ale nie mam zupełnie pomysłu. nie mam również wielkiego doświadczenia z sypańcami, kiedyś używałam czegoś z Guerlain, później to MUFE. zależy mi przede wszystkim na dobrze zmielonym pudrze, o żółtawym kolorze. często polecacie LaPrairie oraz Kanebo, jak z kolorami u nich?
Ja kupilam 2 dni temu Kanebo wczoraj go użyłam i jest rewelacyjny
Mam mieszaną skórę ale świetnie się u mnie sprawdził, ogólnie dobrze matuje. Po nałożeniu jest taka lekka satynowa poświata. Ja nakładałam go na podkład Diora diorskin nude, mam wrażenie ze lekko rozjasnia, ale pozniej wszystko wraca do normy. Jednym słowem to bedzie moj hit jest chodzi o ,,białe'' pudry
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 15:13   #1872
magarias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zawsze zapomnę Wam powiedzieć - jakby któraś szukała pisaka do kresek polecam ten -> SMASHBOX LIMITLESS LIQUID LINER PEN
http://www.smashbox.com/product/6028...ice/index.tmpl

no tak kapitalny że wreszcie umiem robić kreski )))
ja się nauczyłam robić ładne kreski dzięki zakrzywionemu pędzelkowi z Maestro
magarias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:33   #1873
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest jakis rabat w dougim online teraz? Ale nie na zapachy, tylko na wszystko.
-10% DOUGLAS873 do 24 grudnia przy zakupach pow. 120 zł.

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:37   #1874
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Będziesz mieszać ją z olejem arganowym i nakładać na twarz, czy może jeszcze na to krem?
Ja na noc używam zazwyczaj olejku (obecnie z róży) + żelu hialuronowego - mieszam i nakładam na buzię. Zastanawiam się jak potem zrobić z ampułką
Aktualnie stosuję dwie opcje:
ekoampułka i na to krem nawilżający lub ekoampułka wymieszana z olejem arganowym bez kremu
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 16:40   #1875
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
-10% DOUGLAS873 do 24 grudnia przy zakupach pow. 120 zł.

Dziękuję ślicznie
Szkoda, ze sie nie łaczy z bonem na 20 zł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:02   #1876
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Myślisz że dotarło to do nich z fejsa? Ja mam swoje ulubione panie i tylko do nich podchodzę. Innych trzymam się z daleka.

Co do służby zdrowia to kochana ale są limit ojj limity. U mnie babki na osiedlu stoją pod przychodnią od 6. Rejestrują od 7 a przyjmuje od 9 (spóźnienie lekarki do tego ok 1h) Oczywiście 10 pierwsszych osób ma szansę.
Reasumując
Idziesz na 6 (masz pewność że CIe przyjmą) i siedzisz do 10-12 bo tyle to trwa.
Lepiej iść zapłacić 100 miec badania i nie czekać w kolejce. 2 razy na rok warto zapłacić a nie siedzieć w kolejkach.

A dziewczyny taką ankietę zrobię:
Ginekolog kiedykolwiek proponował Wam:
usg piersi/badanie piersi ręczne?
Pytał czy robicie same badacie piersi?
Pokazywał jak to sie robi?

Ostatnio miałam okazję pracować w onkologu i statystyki są drastyczne.


Jestem z siebie dumna Wczoraj nie skorzystałam z promocji P&R ani Bandi. Oszczędzam i tyle. Zabrałam się za moje zapasy i póki coś się nie skończy to nie kupię podobnego kosmetyku
Może wszystkie były na dywaniku, bo nie napisałam konkretnie która to pani. Tylko podałam miejscowość i Galerię, ale dopiero jak mnie o to poproszono

Co do ankiety to rok temu gino pytał się czy miałam usg piersi. Od kilku lat dwa razy w roku odwiedzam Onkologię na Tatrzańskim. Raz miałam biopsję brrr...

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Holu kochana, właśnie o te ściski mi chodzi najbardziej. Potrzebuję przytulenia i pogłaskania...
To ja też, tuli luli
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-12-14 o 16:54
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:30   #1877
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie
Szkoda, ze sie nie łaczy z bonem na 20 zł
Proszę bardzo .
No, też żałuję. Na kodach i bonach rabatowych najbardziej mi zależy, a one się nie łączą. Te prezenty i próbki od nich są czasami nawet fajne, ale ile można...
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:37   #1878
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo .
No, też żałuję. Na kodach i bonach rabatowych najbardziej mi zależy, a one się nie łączą. Te prezenty i próbki od nich są czasami nawet fajne, ale ile można...
Wiesz, ja ciagle dostawłam probki które mi nie pasowały. Pamietam ze raz polaczylam 20zl i rabat 10%, ale jakim cudem mi sie to udało to nie wiem do tej pory
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:51   #1879
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ciagle dostawłam probki które mi nie pasowały. Pamietam ze raz polaczylam 20zl i rabat 10%, ale jakim cudem mi sie to udało to nie wiem do tej pory
Jeszcze kody rabatowe wchodzą na produkty w promocji, te z czerwonymi napisami. Ja tak łyknęłam pielęgnację promocyjną Annayake z rabatem 15%.
A gifty najczęściej oddaję mamie, albo moim dziewczynkom.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 17:53   #1880
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Obecnie w internetowym D przy zakupach powyżej 160zł jest fajna kosmetyczka i krem 15ml Biotherm
Od 120zł jest darmowa dostawa
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:01   #1881
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak 100 lat temu? To kolekcja z tej jesieni.
Była po spidermanie i myszce miki
Masz racje. Zawsze o niej zapominam. To najbrzydsza kolekcja od lat i na szczescie przewaznie udaje mi sie udawac, ze nie istnieje .


Nie mam pojecia czy u mnie Germany byla. Ostatnia limitowanka za to byl Texas.
Zagajalam jakis miesiac - poltora pania w D. o Jamesa Bonda i powiedziala, ze zadnych limitowanek dostawac nie beda juz. Zapytalam skad wie a pani rzekla, ze to newsy z centrali. Ponoc sie nie sprzedaja jakos super. Tak samo jest z Essie. Tez nic nie dostaja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:22   #1882
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dla zainteresowanych dzień drugi testów podkładu BB Long Wear. Dzisiaj zdecydowanie było lepiej niż pierwszym razem. Do tego stopnia lepiej, ze jestem zdecydowana kupić tego Bobika teraz na zimę. Idealnie komponuje się z moim kolorem skóry. Aczkolwiek dalej twierdzę, że odpowiednik MAC-owy Pro Long lepiej się wtapia w skórę i wygląda bardziej naturalnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:26   #1883
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38127042]U mnie nie ma. Spidermanowej kolekcji tez nie bylo. D. nie bierze zadnych limitowanek. W Sephorze za to jest.[/QUOTE]


w której Sephorze we Wrocławiu widziałaś lakiery OPI z kolekcji Bonda? Pamiętasz może w jakiej cenie?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:19   #1884
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
I dziś nie dostałam przesyłki z BeautyBay
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
właśnie przyszłam zapytać, czy dotarła do Ciebie paka, bo u mnie również cisza
U mnie również nie ma mam dziwne wrażenie, że jej nie zobaczę już, tfu tfu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:29   #1885
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
U mnie również nie ma mam dziwne wrażenie, że jej nie zobaczę już, tfu tfu
Nie możliwe żeby aż 3 przesyłki do różnych miejsc zaginęły. Poczekajmy jeszcze a później zaczniemy pisać do nich z pytaniem o nasze przesyłki.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:51   #1886
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja tez nadal nie mam....

moze im wysmarujemy zbiorowego maila? Bo to juz sa jakies zarty...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:15   #1887
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

jestem za....
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:26   #1888
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Nie możliwe żeby aż 3 przesyłki do różnych miejsc zaginęły. Poczekajmy jeszcze a później zaczniemy pisać do nich z pytaniem o nasze przesyłki.
Wiosna zamawialam tam z koelzanka. Przesylka dotarla po ponad miesiacu. Nie to,ze tyle szla - pozno wyslali:/ Na maile tez nie bylo odzewu.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:39   #1889
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Wiosna zamawialam tam z koelzanka. Przesylka dotarla po ponad miesiacu. Nie to,ze tyle szla - pozno wyslali:/ Na maile tez nie bylo odzewu.
Ahaa, czyli szkoda pisać no nic, mam nadzieję, że do 22 grudnia dotrze bo później wyjeżdżam i niestety będę dopiero po Nowym Roku
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 20:52   #1890
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
właśnie przyszłam zapytać, czy dotarła do Ciebie paka, bo u mnie również cisza
Ja też jeszcze nie mam

Wydaje mi się, że skoro my wszystkie jeszcze nie mamy, to po prostu późno wysłali, a nie że na poczcie zwinęli

Ale wiem, że raczej drugiego zamówienia tam nie złożę.

A ile idą przesyłki z http://www.lookfantastic.com/ - wie któraś? Bo mają free wysyłkę i sporo fajnych rzeczy. No i mają też UD.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.