odżywka do paznokci eveline - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 17:24   #481
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

a którą pierwszą zaczynasz? cena 8,89zł ?
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:27   #482
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Rossmanie i szczęście mi sprzyjało - odżywki Eveline za 8zł. Nie mogłam się zdecydować, którą wybrać (diamentowa, 8w1, SOS) więc wzięłam wszystkie po jednej oczywiście Zaczynam testowanie (z rozsądkiem!) - zobaczymy jak każda z nich wpłynie na stan mojego paznokcia.
S.O.S według mnie najlepsza Ostatnio polubiłam ją za to, że paznokcie po jej odstawieniu nie rozdwajają się na nowo, nie tracą kondycji-moje są w świetnym stanie A odżywki nie używam już od 1,5 miesiąca. Nawet paznokieć palca wskazującego lewej ręki, który zawsze mi się nieźle łamał w rogu jak paznokieć nieco urósł-teraz trzyma się naprawdę dobrze
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:29   #483
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

to myślę,że moja kolejna będzie s.o.s;p
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:25   #484
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Właśnie się zastanawiam, która ma pójść na pierwszy ogień Każda korci...
No chyba 8.89 czy 8.39 no już nie pamiętam dokładnie

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Na pierwszy ogień poszła 8w1, czyli ta, co najwięcej szkód wywołała (ryzykantka ze mnie :P ). Żadnego pieczenia, bólu, w oczy też nie szczypie. Jak na pierwsze malowanie nie jest źle Zobaczymy co dalej
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:37   #485
daria_z
Raczkowanie
 
Avatar daria_z
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiadomości: 224
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, która ma pójść na pierwszy ogień Każda korci...
No chyba 8.89 czy 8.39 no już nie pamiętam dokładnie

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Na pierwszy ogień poszła 8w1, czyli ta, co najwięcej szkód wywołała (ryzykantka ze mnie :P ). Żadnego pieczenia, bólu, w oczy też nie szczypie. Jak na pierwsze malowanie nie jest źle Zobaczymy co dalej
ja dzis tez kupilam 8w1. poki co nim mnie nie piecze, ciagnie ani nic, takze mam nadzieje ze sie sprawdzi
__________________
Plotkara - It's all over, but Blair &Chuck forever
PLL
Pamiętniki Wampirów <3 Delena
The Lying Game
Lindsey Stirling
daria_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:12   #486
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez daria_z Pokaż wiadomość
ja dzis tez kupilam 8w1. poki co nim mnie nie piecze, ciagnie ani nic, takze mam nadzieje ze sie sprawdzi

mnie tez nic nie piekło, nawet dzis jakbym pomalowala to tez by nie piekło, ale co z tego jak po zmyciu jej paznokcie były okropne po niecałym miesiacu stosowania..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:37   #487
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

O rany! A ja myślałam, że tylko jak piecze/ciągnie/boli/cokolwiek_się_dzieje_niep okojącego to wtedy ta odżywka przynosi takie szkody... Ech, moja naiwność nie zna granic. Szczęście w nieszczęściu - dzięki Tobie Skarb90 będę bacznie się przyglądać swoim paznokciom...
__________________
http://candybrushes.blogspot.com Zapraszam
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 22:56   #488
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez annkar93 Pokaż wiadomość
O rany! A ja myślałam, że tylko jak piecze/ciągnie/boli/cokolwiek_się_dzieje_niep okojącego to wtedy ta odżywka przynosi takie szkody... Ech, moja naiwność nie zna granic. Szczęście w nieszczęściu - dzięki Tobie Skarb90 będę bacznie się przyglądać swoim paznokciom...

ja codziennie obserwowalam , dlatego tez zauwazylam takie kreseczki jakby drzazgi, zdjecia zapożyczone z google, bez odzywki wygladały tak brzydko jak te ze zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eveline_paznokcie.jpg (27,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e41a1e5f74752d3a01680c734bd8c91b.jpg (24,5 KB, 40 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 00:54   #489
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja nie miałam żadnych problemów z diamentową, dopóki nie położyłam jej na jednego paznokcia, który był do 1/3 płytki bardzo cienki (zahaczylam i się rozdwoił) taki ból i pieczenie, że o matko bosko :O Od razu pobiegłam ją zmyć i wsmarować olejek...

A odżywka poleciała do kosza, nie zdradzam już SOS.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:26   #490
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dziewczyny każdy inaczej przechodzi!
annkar93 jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała,czy jesteś uczulona na składnik itp.
Wiecie co jak ja bym miała szperać i czytać wszystkie opinie co robić,co zjeść co nie kupować to bym w zimę w trampach chodziła.
Pamiętaj,że jak na własnej skórze nie zaznasz to nigdy nie będziesz wiedziała jak z Tobą jest.
Zaczęłam już drugą odżywkę i nie widzę,żadnych wad. Aktualne zdjęcia wstawiałam ostatnio

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Co jedynie zauważyłam w diamentowej a 6 w 1 ?
Że diamentowa daję paznokcią ładny mleczny kolor a 6w1 jest po prostu przeźroczysta.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 10:23   #491
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja nie miałam żadnych problemów z diamentową, dopóki nie położyłam jej na jednego paznokcia, który był do 1/3 płytki bardzo cienki (zahaczylam i się rozdwoił) taki ból i pieczenie, że o matko bosko :O Od razu pobiegłam ją zmyć i wsmarować olejek...

A odżywka poleciała do kosza, nie zdradzam już SOS.

a SOS jest bez formaldehydu?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 10:43   #492
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a SOS jest bez formaldehydu?
Ma formaldehyd, ale w najmniejszym stężeniu spośród tych wszystkich odżywek Eveline. Pisałam w tej sprawie do firmy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:49   #493
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja codziennie obserwowalam , dlatego tez zauwazylam takie kreseczki jakby drzazgi, zdjecia zapożyczone z google, bez odzywki wygladały tak brzydko jak te ze zdjec
ja tez takie miałam jak używałam 8w1. do tego na jednym paznokciu zrobiła się taka dziwna, mlecznobiała plama, nie taka całkiem biała, ale rzucała się w oczy i rok to coś znikało z płytki...
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:54   #494
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Do nowej koleżanki, która chce mieć dłuższą różową płytkę. Z autopsji wiem, że to nie osiągalne, dlatego że ja np. obgryzałam pazurki i nigdy nie miałam pazurki poza opuszkiem palców, a nie obgryzam x czasu, używałam odżywek i lakierów, już nie dłubie przy nich, a mam krótko płytkę i ona sama się nie przedłuży na to nie ma recepty.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:23   #495
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Do nowej koleżanki, która chce mieć dłuższą różową płytkę. Z autopsji wiem, że to nie osiągalne, dlatego że ja np. obgryzałam pazurki i nigdy nie miałam pazurki poza opuszkiem palców, a nie obgryzam x czasu, używałam odżywek i lakierów, już nie dłubie przy nich, a mam krótko płytkę i ona sama się nie przedłuży na to nie ma recepty.
Moim zdaniem różowa część może się wydłużyć. Ja co prawda nie obgryzałam paznokci, ale miałam brzydkie, nierówne i krótkie paznokcie chłopczycy - jakiś czas temu gdzieś na wizaz i na bloga wrzucałam foty dla porównania. Teraz mam ładne paznokietki, aż czasem nie mogę się na nie napatrzeć :P i wydłużyła mi się odrobinkę różowa cześć, więcej lub mniej - przy każdym paznokciu trochę inaczej, ale jednak. Tylko bardzo długo to trwało i jeszcze wciąż nad tym pracuję Choć wydaje mi się, że sama odżywka to za mało. Używałam Eveline 8w1, fajnie działa, wzmocniła mi wyraźnie paznokcie - mniej się rozdwajają i wreszcie mam trochę bielszą wolną końcówkę, a nie jak bibułki kiedyś Ale myślę, że warto uzupełnić pielęgnację - np. o olejek rycynowy, kąpiele w oliwie, fajny krem itd.
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:07   #496
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem różowa część może się wydłużyć. Ja co prawda nie obgryzałam paznokci, ale miałam brzydkie, nierówne i krótkie paznokcie chłopczycy - jakiś czas temu gdzieś na wizaz i na bloga wrzucałam foty dla porównania. Teraz mam ładne paznokietki, aż czasem nie mogę się na nie napatrzeć :P i wydłużyła mi się odrobinkę różowa cześć, więcej lub mniej - przy każdym paznokciu trochę inaczej, ale jednak. Tylko bardzo długo to trwało i jeszcze wciąż nad tym pracuję Choć wydaje mi się, że sama odżywka to za mało. Używałam Eveline 8w1, fajnie działa, wzmocniła mi wyraźnie paznokcie - mniej się rozdwajają i wreszcie mam trochę bielszą wolną końcówkę, a nie jak bibułki kiedyś Ale myślę, że warto uzupełnić pielęgnację - np. o olejek rycynowy, kąpiele w oliwie, fajny krem itd.
Ja słyszałam, że nie powinno się piłować paznokci po bokach, bo wtedy "żywa część" się nie wydłuży. Należy więc pozostawić i wtedy takie łopaty rosną, ale i macierz urośnie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:13   #497
annkar93
Raczkowanie
 
Avatar annkar93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Może się wydłużyć, widzę to po swoich paznokciach. Wierzcie mi, że tak obgryzałam paznokcie, że miałam (W PIONIE) paznokieć u palca wskazującego na połowę jak teraz. Zresztą polecam wpis http://ewalucja.blogspot.com/2011/10...sformacja.html Ja rozumiem, że może nie u każdego jest to możliwe, ale po prostu mam nadzieję i chcę spróbować, a nóż widelec się uda.
Odżywki używam dopiero drugi dzień, nic mi nie jest jak na razie Postępuję trochę inaczej, bo maluję jedną warstwę wieczorem, na drugi dzień po powrocie do domu zmywam, czekam chwilę aby paznokcie troszkę odsapnęły i nakładam odżywkę. Jeśli efekty nie będą mnie po 10 dniach zadowalały, to odstawiam odżywkę na jakieś 2-3 dni, góra tydzień, żeby pazurki odsapnęły i znowu zaczynam. Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Ale myślę, że warto uzupełnić pielęgnację - np. o olejek rycynowy, kąpiele w oliwie, fajny krem itd.
Tak, wiem, właśnie codziennie wieczorem przed snem nakładam olejek rycynowy przy skórkach (macierzy czy czymś takim, no wiecie o co chodzi), czekam trochę, nakładam baaaardzo grubą warstwę czegoś między kremem a maską do rąk (nawiasem jest to Ziaja w pomarańczowym pudełeczku do suchych pięt i dłoni) i idę spać maczanie paznokci w oliwie mam zamiar rozpocząć, ale taaak ciężko mi się do tego zebrać :P Ale się zbiorę
__________________
http://candybrushes.blogspot.com Zapraszam
annkar93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 23:07   #498
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ma formaldehyd, ale w najmniejszym stężeniu spośród tych wszystkich odżywek Eveline. Pisałam w tej sprawie do firmy

niestety to nieprawda..dzisiaj bylam w sklepie i SOS zawiera tyle samo co 8in1.. czyli 2% formaldehydu..informacja z tyłu opakowania
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 00:03   #499
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Tak mi napisała osoba z firmy Eveline, odszukam tę wiadomość jak dam radę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 01:40   #500
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość

niestety to nieprawda..dzisiaj bylam w sklepie i SOS zawiera tyle samo co 8in1.. czyli 2% formaldehydu..informacja z tyłu opakowania
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Tak mi napisała osoba z firmy Eveline, odszukam tę wiadomość jak dam radę
Zgadzam się ze Skarbem, na opakowaniu SOS pisze jak byk: 2%, no chyba, że ta 8w1 ma jeszcze więcej

Wiadomość możesz odszukać, ale to nie zmienia faktu, że informacje te są sprzeczne, nikt nie mówi, że Ci nie wierzy, po prostu ktoś kłamie, albo osoba z którą się skontaktowałaś, albo producent w opisie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 01:45   #501
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

No wiem wiem, ale z ciekawości chciałam się dowiedzieć, czym różnią się konkretnie te odżywki i takie cos otrzymałam
Cytat:
Eveline Cosmetics : te dwie odżywki są najłagodniejsze: http://eveline.eu/1,29036,MULTIWITAM...KOLAGENEM.html i http://eveline.eu/1,29032,OD%C5%BBYW...+PAZNOKCI.html
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:29   #502
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
No wiem wiem, ale z ciekawości chciałam się dowiedzieć, czym różnią się konkretnie te odżywki i takie cos otrzymałam
Nigdzie nie widzę, żeby było napisane, że jest mniejsze stężenie. Po prostu SOS zawiera jakiś składnik ochronny, albo 8w1 ma w sobie coś, co ułatwia przenikanie innych składników w głąb płytki, najprościej byłoby znaleźć składy obydwu i porównać, bo tylko skład inci się liczy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:40   #503
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

któraś dziewczyna kupowała wszystkie odżywki to niech porówna składy oby dwóch
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:06   #504
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
któraś dziewczyna kupowała wszystkie odżywki to niech porówna składy oby dwóch
Oto i składy:

8w1
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder

SOS
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua Tributyl Citrate, Formaldehyde, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200.


Tak jak przypuszczałam, SOS ma więcej polimerów, działają osłonowo zmniejszając przepuszczalność formalu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:19   #505
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oto i składy:

8w1
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder

SOS
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua Tributyl Citrate, Formaldehyde, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200.


Tak jak przypuszczałam, SOS ma więcej polimerów, działają osłonowo zmniejszając przepuszczalność formalu.


dzieki, wiec nastepnym razem sprobuje SOS
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:26   #506
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dziękuję ślicznie
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:53   #507
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

tak wyglądają moje paznokcie po całej kuracji diamentowej.
Od dwóch dni kuracja 6w1-teraz są pomalowane drugi dzień.
Paznokcie byłyby dłuższe ale z 2-3 podpiłowałam aby dorównać równością
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130314_104803.jpg (60,1 KB, 34 załadowań)
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:05   #508
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
tak wyglądają moje paznokcie po całej kuracji diamentowej.
Od dwóch dni kuracja 6w1-teraz są pomalowane drugi dzień.
Paznokcie byłyby dłuższe ale z 2-3 podpiłowałam aby dorównać równością
Witaj Ile trwa cała kuracja tą odżywką? Mam okropne paznokcie. Płatami się odrywają :/ Nic nie pomagało, więc kupiłam regenerum do paznokci. Później właśnie zamierzam zrobić kuracją tą odżywką diamentową. Po jakim czasie można spodziewać się efektów?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:12   #509
nietrudna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja miałam 8 w 1 i super sprawa, polecam juz po kilku dniach paznokcie są w znacznie lepszej formie. Teraz uzywam jako bazy pod lakier zapobiegliwie
nietrudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:50   #510
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Po tygodniu/troszkę dłużej ok.dwóch widziałam rezultaty.Paznokcie stały się twardsze,szybciej rosły.
Praktycznie nie było dnia i godziny,żebym odżywki diamentowej na paznokciach nie miała, jak zmywałam starą to zaraz nakladałam świeżą warstwę.
Hmm.. na ile mi wystarczyła cała buteleczka ?
2,5-3 miesiące.
Polecam naprawdę paznokcie mają blask,twardość i rosną szybciej.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Jak już zaczniesz kurację to rób ją najdłużej jak tylko możesz/będziesz miała czas.Zobaczysz sama jakie efekty będą.
A to, że niektóre piszą,że mają wady po niej to zależy od samych nas i należy robić to z głową.Tyle czasu używam i nic mi nie jest,a jestem przecież też człowiekiem

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

ja najszybciej mogę ją odstawić w maju ponieważ wyjeżdżam do niemiec i tam mogę nie mieć czasu na tego typu rzeczy,ale wziąść na pewno ze sobą wezmę i jeśli połączę wolny czas z użytkowaniem jej to na pewno nie odstawię.
Tym bardziej,że w tym roku ślubuję i zależy mi na pięknych pazurkach hi
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.