Twarz Sie Nie Opala - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 22:37   #31
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

jesli chodzi o kremy i ogolnie kosmetyki do twarzy, to juz od ponad roku stosuje zestaw z effaclaru ( zel, tonik i krem matujacy) od czasu czasu na "wypuklosci" masc cynkowa, aby zasuszyc...

kupie jutro L'Oreal Nutri Bronze i mam nadzieje, ze to ja przybrązowi

dziekuje za rady!!!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:28   #32
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Kupilam L'Oreal Nutri Bronze i stosuje od wczoraj wieczor, po nalozeniu skora juz wyglada na ciut ciemniejsza i bardziej zadbana

dziekuje za polecenie!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:08   #33
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Wiedziałam, że się spodoba A tak apropo uzywam jeszcze balsamu z tej samej serii i skora po nim wygląda przepieknie, ale uwaga! stosuje go co 4 dni w przeciwnym wypadku na skorze wytworzy sie jego nadmiar i bedzie brzydko schodzil, a tak woda zrobi swoje i można nałozyć nową warstewke. Na poczatek radze nałożyć balsamik dwa dni pod rzad a pożniej jak juz wspomiałam co 4 dni w zaleznosci od rodzaju i koloru skory. Pozdrawiam
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:05   #34
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Kupilam L'Oreal Nutri Bronze i stosuje od wczoraj wieczor, po nalozeniu skora juz wyglada na ciut ciemniejsza i bardziej zadbana

dziekuje za polecenie!
A ogolnie masz bardzo blada cere? ja mam podobnie do Ciebie z tym, ze myslalam ze to wynik tego mam 2-gi fototyp skory w Polsce niegdy nie moglam sie opalic a jesli juz to baaardzo delikatnie, wrecz niezauwazalnie. Kila lat temu jak bylam we francji nad oceanem chyba najmocniej sie opalilam...ale kiedy to bylo
Zastanawia mnie, czy ten samoopalacz nie zrobi mojej twarzy zoltej ktos w recencjach na KWC napisal ze ten krem ktory od razu nadaje brazowy kolor, nadal tej osobie brzydki zoltawo-pomaranczowy kolor a ta osoba miala jasna cere...boje sie, ze mna bedzie to samo a jak mam wydac te 30zl to wole wydac na cos dobrego... Wiec jak jest u Ciebie?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:05   #35
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Jeśli przez kilka tygodni będziesz łykać beta - karoten, to skóra zacznie przybierać oliwkowy lub jasnobrązowy odcień i łatwiej Ci się będzie opalić.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:50   #36
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Jeśli przez kilka tygodni będziesz łykać beta - karoten, to skóra zacznie przybierać oliwkowy lub jasnobrązowy odcień i łatwiej Ci się będzie opalić.
B-karoten bralam przez dlugi czas, zazwyczaj w wakacje - w te wakacje bralam od czerwca do wrzesnia - efektow nie bylo...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:09   #37
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

catreena dziekuje slicznie, uzbieram troche pieniazkow i sprobuje tez balsam!

Maripossa ogolnie moja cera nalezy do bledszych no i nie tylko cera, cale moje cialo jest blade, takie typowo polskie z tym ze cialo sklonne do chwytania promieni, a twarz nie. Po uzyciu kremu moja buzia napewno nie byla pomaranczowa, a delikatnie brazowa! kremuje sie codziennie i jest jeszcze ciut ciemniejsza

co do tabletek, to znowuz przed tym sie strzege, jakos nie ufam tym malym pigulku i wole zainwestowac w kremy

pozdrawiam
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 13:24   #38
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
catreena dziekuje slicznie, uzbieram troche pieniazkow i sprobuje tez balsam!

Maripossa ogolnie moja cera nalezy do bledszych no i nie tylko cera, cale moje cialo jest blade, takie typowo polskie z tym ze cialo sklonne do chwytania promieni, a twarz nie. Po uzyciu kremu moja buzia napewno nie byla pomaranczowa, a delikatnie brazowa! kremuje sie codziennie i jest jeszcze ciut ciemniejsza

co do tabletek, to znowuz przed tym sie strzege, jakos nie ufam tym malym pigulku i wole zainwestowac w kremy

pozdrawiam
Musze wypróbować ten do twarzy cię nie zapycha?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:33   #39
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Twarz mi się nie opala....

tez mam ten sam problem.. ogolnie mam bardzo blada skore wiec cere takze. Korzystamz solarium, ale umiarkowanie, zeby nadac ladny odcien skorze, zeby nie byla blada tylko normalna :P
Ale problem to twarz.. pomimo, ze chodze na dosc mocne lampy i skora staje sie brazowa, to twarz ciagle blada wrrr. Od razu po seansie lekko czerwona( o oparzeniach nie ma mowy bo bardzo ciezko sie opalam,a twarz to juz chyba w ogole) ale po paru myciach twrzy nie ma zadnego sladu po wizycie w solarium

Jestem zmuszona brazowic twarz do koloru ciala fluidem, bo takto cialo opalone a twarz blada, jak kosmita jakis

Zaczynam pic soki z marchwia, i chce uzywac do solarium aktywatora, wiem ze w lato mi pomagal bardzo na cialo, wiec moze na twarz rowniez?

ehh zobaczymy.. ale nie wiecie czym to moze byc spowodowane??
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:53   #40
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Olcik18: ja tez wlasne wybieram sie na solarium, jestem jego przeciwniczka - jesli chodzi o dlugotrwale opalanie - ale wybieram sie na kilka seansow. Kilka lat temu bylam pare razy, ale fekt byl kiepski...
Teraz chce isc na lampy brazujace, zebym nie wyszla czerwona jak burak no i wlasnie mam zamiar zakupic aktywator (przyspieszacz czy jak kto woli..), slyszalam ze te z wyciagiem z konopii sa dobre, i zobaczymy, moze to cos da...
Do tego od niedawna na noc stosuje krem z maslem kakaowym, ma poprawiac koloryt cery, zobaczymy...
MNIE SIE OGOLNIE CALE CIALO SLABO OPALA, jednak chyba twarz najgorzej...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 15:55   #41
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
B-karoten bralam przez dlugi czas, zazwyczaj w wakacje - w te wakacje bralam od czerwca do wrzesnia - efektow nie bylo...
Ja opalałam się zawsze na czerwono - potem schodziła mi skóra. Od kiedy regularnie biorę b-karoten mam ładną oliwkową opaleniznę.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 17:33   #42
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

To jak reaguje cera na krem L'Oreala Nutri Bronze? Pytam bo ostatnio kupiłam Garnier "Cera muśnięta słońcem" i niestety, pomimo ładniejszego kolorytu, nabawiłam się kolejnych niespodzianek na buzi...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:58   #43
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Ja opalałam się zawsze na czerwono - potem schodziła mi skóra. Od kiedy regularnie biorę b-karoten mam ładną oliwkową opaleniznę.
To 4 m-ce to malo? - dodam ze to tylko w zeszlym roku, wczesniej tez bralam bralabym go caly rok, jakbym tylko zauwazyla efekty...a ich nie bylo wiem jak dziala b-karoten i sama juz dawno o nim pomyslalam. Jednak zeby byly jakies efekty musi byc ok.miesiac regularnego zazywania, bylo wiecej i nic.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:07   #44
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Zuziunia uzywam go dopiero kilka dni, wiec ciezko jest stwierdzic czy zapycha pory ( bo rozumiem ze o to chodzi?) dodatkowo stosuje przed nalozeniem zel i tonik z effaclaru zwezajacy pory, wiec moze dlatego nic nie zauwazylam niepokojacego!

Olcik18 ja chodze na solarium raz w tygodniu na 13minut i zawsze z kremem do twarzy ( osobiscie uzywam milk z abacosun). Buzia brazowa byla oczywiscie do pierwszego mycia.... no a teraz jak jest krem, i solarka raz w tygodniu to efekt poki co bardzo przyjemny

Laity ja poki co nie mam zadnych psikusow zwiazanych z cera, a stosuje krem chyba trzeci dzien. Normalnie to mi juz po jednym dniu obrzydzalo cere! wiec sprobuj a garnier to byla dla mnie m a s a k r a!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 10:19   #45
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Zuziunia uzywam go dopiero kilka dni, wiec ciezko jest stwierdzic czy zapycha pory ( bo rozumiem ze o to chodzi?) dodatkowo stosuje przed nalozeniem zel i tonik z effaclaru zwezajacy pory, wiec moze dlatego nic nie zauwazylam niepokojacego!

Olcik18 ja chodze na solarium raz w tygodniu na 13minut i zawsze z kremem do twarzy ( osobiscie uzywam milk z abacosun). Buzia brazowa byla oczywiscie do pierwszego mycia.... no a teraz jak jest krem, i solarka raz w tygodniu to efekt poki co bardzo przyjemny

Laity ja poki co nie mam zadnych psikusow zwiazanych z cera, a stosuje krem chyba trzeci dzien. Normalnie to mi juz po jednym dniu obrzydzalo cere! wiec sprobuj a garnier to byla dla mnie m a s a k r a!


to i tak dobrze, ze chociaz przez 1 dzien mialas buzie brazowa
U mnie nie ma takiej opcji zeby twarz zbrazowiala. Jest lekko rozowa od ciepla i schodzi i jest taka sama jak przed, a cialo opalone. Ja chodze na najmocniejsze lampy na 14 min raz na1,5 tyg, zeby nie przesadzic z tym solarium, bo wyszlo mi o wiele wiecej znamion:/

ja uzywalam samoopalacza l'oreala nutri bronze, ale nie do twarzy.. z tego co pamietam jest mocny i efekt od razu sie praktycznie pojawia. Tylko ze moj efekt wpadal w pomarancz i nierownomiernie sie zmywal..
a na twarz nie moge uzywac kremow bo one zapychaja, a ja mam cere tlusta musze uzywac roznych oczyszczajacych zeli, tonikow itd.
naprawde nie wiem co z ta buzia...


maripossa ja w lato uzywalam aktywatora Kolastyny. Jak go kupowalam nie spodziewalam sie cudow, w koncu firma przecietna, cena tez..
Ale bylam zachwycona. On sam z siebie jakby nadawal lekki koloryt, przynajmiej ile razy posmarowalam sie przed opalaniem to otoczenie ze juz sie opalilam.. moze dlatego ze fajnie nablyszcza i w sloncu taki efekt.
Bylam z niego zadowolona i co najwazniejsze spelnial swoje zadanie
Teraz musze go poszukac, bo go nie widzialam w sklepach dawno..

a co do tych z konopii, moj facet kupil sobie taki przed wizyta w solarium. Tylko trudno mi go oceniac, bo on to sie opala w blyskawicznym tempie, a raczej spala od razu :P. On twierdzi, ze jednak przyspiesza opalanie, ale nie wiem czy mozna zawierzyć w tych sprawach facetowi
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:16   #46
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Laity ja poki co nie mam zadnych psikusow zwiazanych z cera, a stosuje krem chyba trzeci dzien. Normalnie to mi juz po jednym dniu obrzydzalo cere! wiec sprobuj a garnier to byla dla mnie m a s a k r a!
Ambiguous, kusisz coraz bardziej... Powiedz mi proszę jeszcze, czy ten krem nadaje się na dzień, pod makijaż (puder)? Na KWC były opinie, że zostawia delikatny tłusty film i to zniechęciło mnie najbardziej...

I jaki masz wariant - do karnacji jasnej/normalnej czy do śniadej?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:02   #47
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Laity stosuje ten krem na dzien ale nie wiem jak to bedzie z pudrem na wierzch, bo nie uzywam nic oprocz kremow... pudry, podklady i inne takie to nie dla mnie, bo za duzo z tym zabawy, ewentualne wypryski pokrywam korektorem z avonu i normalnie sie buzi trzyma

a krem mam do karnacji normalnej
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:01   #48
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Olcik18: wg.mnie nie powinnas kozystac z solarium... wiem, ze to mialo by byc raz na tydz.czy jakos tak, ale wtedy nigdy nie pozbedziesz sie tlustej cery chodzac na solarium przesuszasz naskorek i skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum, bo przeciez jest przesuszona. I takie bledne kolo bedziesz miala...
Moze w takim razie nie stosuj tych kremow brazujacych, tylko co kilka dni samoopalacz np.w zelu lub piance FflosLek ponoc jest dobry, choc na mnie nie dziala )? nie powinien zapchac a raczej nada koloryt... tzn. w sumie teraz to juz nie wiem, bo te nasze buzie takie dziwne sa
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 22:43   #49
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Laity stosuje ten krem na dzien ale nie wiem jak to bedzie z pudrem na wierzch, bo nie uzywam nic oprocz kremow... pudry, podklady i inne takie to nie dla mnie, bo za duzo z tym zabawy, ewentualne wypryski pokrywam korektorem z avonu i normalnie sie buzi trzyma

a krem mam do karnacji normalnej
Czyli buzia nie świeci się po nim jakoś bardzo...? Przepraszam, że tak truję, ale nie chcę kupować następnego "kota w worku", który będzie zbierał potem kurz na półce...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 22:59   #50
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Laity zawsze mi sie cera swiecila i zaczelam uzywac kremu mativ z effaclaru, po półrocznej kuracji nadmiar produkcji sebum sie zmniejszyl. Dlatego teraz jak odstawilam effa to nie widze aby buzia sie blyszczala... niestety nie umiem Ci odpowiedziec czy dlatego ze loreal nie powoduje blyszczenia, czy dlatego ze effa tak dlugo uzywalam hmmmm z drugiej strony jak wysmarowalam buzie zwykla ziaja z oliwek to mialam swiecaca warstwe na buzi
takze calkiem mozliwe ze loreal nie powoduje blyszczenia skory, ale to juz na swojej buzce musisz zobaczyc
swoja droga nie trujesz, pytaj o cokolwiek chcesz pozdrawiam!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:12   #51
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Ambiguous, dzięki

W takim razie zaryzykuję... Muszę tylko podleczyć buzię po wysypie, jaki zafundował mi Garnier
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:16   #52
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Twarz mi się nie opala....

uwazam, że to czy L'Oreal Nutri Bronze bedzie pozostawiał tłusta warstwę czy nie, zależy od rodzaju cery... jeśli ktos ma tłusta i skłonna do wyprysów cere to powinien uzywac kremów zmiejszajacych swiecenie (matujących). Ja natomiast mam cere mieszaną, a zimą nawet suchą, wiec krem ten jest jak dla mnie idealny. Cera jest nawilzona i nie widac na niej tlustej warstwy. Stosuje ten krem od 2 miesiecy, jest bardzo wydajny, nie miałam po nim żadnych niespodzianek na twarzy, nie zapchał mi porów nawet kiedy przed nałozeniem nie stosowałam toników. Jedyny minus to słabe ujędrnienie, dlatego uzywam go na noc a w dzien stosuje krem nawilżajaco-ujędrniający.
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:00   #53
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Olcik18: wg.mnie nie powinnas kozystac z solarium... wiem, ze to mialo by byc raz na tydz.czy jakos tak, ale wtedy nigdy nie pozbedziesz sie tlustej cery chodzac na solarium przesuszasz naskorek i skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum, bo przeciez jest przesuszona. I takie bledne kolo bedziesz miala...
Moze w takim razie nie stosuj tych kremow brazujacych, tylko co kilka dni samoopalacz np.w zelu lub piance FflosLek ponoc jest dobry, choc na mnie nie dziala )? nie powinien zapchac a raczej nada koloryt... tzn. w sumie teraz to juz nie wiem, bo te nasze buzie takie dziwne sa

jesli chodzi o przesuszanie cery i potem nadmierne wydzielanie sebum.. zdarza sie, ze robie przerwe z korzystania z solarium i nie widze zadnej poprawy. Cera przetluszcza sie tak samo mocno.
Niweluje to roznymi zelami tonikami itd ale wiadomo, ze po paru godzinach i tak zaczna sie swiecic. Taki sam problem mam z wlosami, od zawsze mam przetluszczajace sie, przynajmiej od paru dobrych lat i musze myc je codziennie, bo skora sie szybko przetluszcza.

Z samoopalaczami dawno skonczylam po nieudanych probach wlansie z lorealem. To jest dyskomfort podczas mycia, bo zawsze schodzi nierowno. Bardziej sie obawiam o pojawiajace sie znamiona..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:31   #54
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Laity zawsze mi sie cera swiecila i zaczelam uzywac kremu mativ z effaclaru, po półrocznej kuracji nadmiar produkcji sebum sie zmniejszyl
Ambiguous, mam jeszcze jedną ogromną prośbę - czy mogłabyś napisać coś więcej o tym kremie? Szukałam w necie pod nazwą Effaclar Mativ i nic nie znalazłam...
Mam dosyć duży problem z błyszczeniem się cery i szukam jakiejś deski ratunku...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:25   #55
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Laity jesli masz troche pieniazkow to proponuje Ci cala kuracje effaclar. W aptece razem ok 150zl wyjdzie na ok 2 miesiace. Ja osobiscie wole zamawiac probki z allegro ( wierz mi, starczaja na dluzej) i poprostu ten krem z próbek wlewam do jednego opakowania po jakims kremie, który już dawno się skończył ale od początku:

- żel do mycia twarzy, który fantastycznie oczyszcza, zmywa makijaż i delikatnie złuszcza;
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=774

- tonik zwężający pory. Faktycznie zwęża! Skóra jest po nim delikatnie napięta, ale to takie zdrowe napięcie, nazwałabym je jędrnością
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12750

- krem matujący. Wystarczy kropelka a zmatowi buzię na cały dzień.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8184

- krem K. Używałam go na noc, bo mativ było mi żal ( po co matowa buzia w nocy? ). Po użyciu czułam, że złuszcza mi skórę.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=220

A tak ogólnie to Effaclar działa jeśli stosujesz kilka kosmetyków w tym samym czasie ( przynajmniej 3). Na początku ( ok 2 tygodni) może się wydawać, że psuje skórę i pogarsza jej stan. Jest to złudne wrażenie. On poprostu ostro ją hartuję i wyrzuca na powierzchnie to, co złe. Mówiąc szczerze te 2 tygodnie to pryszcze podskórne, takie małe białe, które można "odstrzyknąć" paznokciem i schodząca skóra. A potem to cud, miód. Jeśli chodzi o mativ to też zaczął działać po ok 2 tygodniach, przez ten zły okres ścierałam święcący nadmiar sebum chusteczkami i tyle....

Dołaczam zdjęcie po półrocznej kuracji effaclarem. Buziak dla producentów, bo cera bardzo mi się poprawiła. Bardzo rzadko mam teraz "bomby" podskórne. Cera też nie bardzo mi się świeci.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bnvbn.JPG (29,6 KB, 50 załadowań)
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:04   #56
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Ambiguous, baaardzo dziękuję Ci za prezentację tego wszystkiego

Jutro przelecę się do kilku aptek i popytam o próbki - Effaclar K dostałam, więc może ten Matt Active też będzie...
Zastanawiam się również nad kupnem tego żelu do mycia buźki, tonik natomiast sobie odpuszczę bo moja skóra nigdy tego typu specyfików nie tolerowała.

Na zdjęciach rzeczywiście widać ogromną różnicę. Aż nie mogę wyjść z podziwu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i kończę off top'a co by nie dostać punktów karnych
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:28   #57
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Twarz mi się nie opala....

Mam taki sam problem,ale ja używam kremów brązyjących twarz np. Garniera i na mnie działają te kremy dobrze. Teraz czaję się na L'Oreal polecany tutaj ;]
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:38   #58
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Twarz Sie Nie Opala

mam ten sam problem reszta ciała opala mi się na jasno brązowy kolor a twarz blado lekko czerwona.Co to ma być?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:39   #59
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Twarz Sie Nie Opala

polecam przyspieszacz opalania ziaji jest w formie oliwki więc nie zapycha
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 17:27   #60
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Twarz Sie Nie Opala

dzięki poszukam w drogeriach
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.