Clarins-kolorówka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 14:30   #61
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja po opiniach w KWC czaję się na puder sypki Clarinsa
A ja już się przyczaiłam I mam ! Najlepsze w nim to, że matuje, ale nie podkreśla suchych skórek. Jak dla mnie - super!
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 22:21   #62
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Posypały się "kolorówkowe" wątki, ale Clarinsa, jeśli się nie mylę jeszcze ten zaszczyt nie spotkał
Zakładam ten wątek będąc pod ogromnym wrażeniem zwłaszcza...opakowań niektórych kolorowych kosmetyków Clarinsa. A limitowanki miewają nieziemskie Chociażby ostatnia świąteczna - Precious Colours. Przepiękna...Mam cienie do oczu z tej serii- Precious Colours Amethyst Eye Compact i -nie ukrywam, że kupiłam je głównie dla opakowania Cudowna owalna, srebrna kasetka z przejrzystym fioletowym wieczkiem... Oczywiście same cienie tez piękne-zestaw brązowo-złoty. Cudne były również błyszczyki z tej serii (z czerwonym "kamieniem" na opakowaniu) i puder prasowany rozświetlający (z żółtym). A to zamknięte w srebrnym, mięciutkim futerale.
Kilka lat temu kupiłam puder brązujący w czerwonej kasetce z lusterkiem, w czerwonym, atłasowym woreczku,na pudrze był wytłoczony kwiat (nie był to maczek Clinique)Był dla mnie za ciemny, więc mam go do dziś, ale opakowanie wciąż mnie zachwyca
No i dziś pod wpływem zachwytów Wizażanek kupiłam 2 (dwa) pudry sypkie Clarinsa (dwa dlatego, że powyżej 60 euro był fajny prezent, a nie potrzebowałam w tej chwili nic innego). Jeszcze nie testowałam go na twarzy, ale zapowiada się nieźle. Pachnie cudnie, jest delikatny, no i...to opakowanie


(zamieszczę zdjęcia moich limitowanek, ale dopiero w kwietniu, bo zostawiłam je w Polsce)

Wklejam-jak obiecałam- paletka cieni Precious Colours Amethyst Eye Palette, oraz kupiony przed kilkoma laty- Fleur De Teint Summer Face Powder
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins1.jpg (185,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarins3.jpg (198,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarins2.jpg (201,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarins powder.jpg (257,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brązer.jpg (267,9 KB, 36 załadowań)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:19   #63
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jasmin30 Pokaż wiadomość
A ja już się przyczaiłam I mam ! Najlepsze w nim to, że matuje, ale nie podkreśla suchych skórek. Jak dla mnie - super!
Po tak pochlebnych opiniach o tym pudrze Clarinsa chciałabym go na już, ale niestety muszę poczekać do końca miesiąca na przypływ gotówki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:47   #64
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Wklejam-jak obiecałam- paletka cieni Precious Colours Amethyst Eye Palette, oraz kupiony przed kilkoma laty- Fleur De Teint Summer Face Powder
alez piekne opakowanie maja te cienie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:55   #65
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
alez piekne opakowanie maja te cienie
Nie ukrywam, że kupiłam je głównie dla opakowania Ale z samych cieni tez jestem zadowolona
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:17   #66
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Clarins-kolorówka

Czy ma ktoś porównanie między sypkim pudrem Clarinsa a Clinique, chodzi mi o najjaśniejsze odcienie?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:28   #67
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś porównanie między sypkim pudrem Clarinsa a Clinique, chodzi mi o najjaśniejsze odcienie?
Zależy jeszcze o który konkretnie puder sypki Clinique Ci chodzi, bo jest ich kilka. Ja osobiście miałam Blended Face Powder nr 02 i byłam z niego dość zadowolona, bo nieźle (jak na puder) krył niedoskonałości. Opinię na KWC też mu wystawiłam dobrą, bo uważam że to jest dobry puder. Nie mniej jednak odkąd zakupiłam sypkiego Clarinsa, Clinique się pozbyłam i nie chcę już testować żadnego innego pudru sypkiego. Dla mnie Clarins jest idealny pod KAŻDYM względem - zwłaszcza uwielbiam w nim to że jest niewidoczny na twarzy, ale widać jego efekt upiększający. Nie mniej jednak trudno chyba porównywać ze sobą oba te pudry, bo jeden jest na bazie talku a drugi nie, więc są jakby z dwóch różnych bajek.
P.S. Jedyną "pudrową" pokusą jest dla mnie wciąż jeszcze sypki Lucidity Estee Lauder, ale nie wiem czy tej pokusie ulegnę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 12:34   #68
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś porównanie między sypkim pudrem Clarinsa a Clinique, chodzi mi o najjaśniejsze odcienie?
ja miałam Clinique Blended 08, no i Clarins jest od niego odrobinę ciemniejszy, ale na buzi jest jaśniuteńki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze o który konkretnie puder sypki Clinique Ci chodzi, bo jest ich kilka. Ja osobiście miałam Blended Face Powder nr 02 i byłam z niego dość zadowolona, bo nieźle (jak na puder) krył niedoskonałości. Opinię na KWC też mu wystawiłam dobrą, bo uważam że to jest dobry puder. Nie mniej jednak odkąd zakupiłam sypkiego Clarinsa, Clinique się pozbyłam i nie chcę już testować żadnego innego pudru sypkiego. Dla mnie Clarins jest idealny pod KAŻDYM względem - zwłaszcza uwielbiam w nim to że jest niewidoczny na twarzy, ale widać jego efekt upiększający. Nie mniej jednak trudno chyba porównywać ze sobą oba te pudry, bo jeden jest na bazie talku a drugi nie, więc są jakby z dwóch różnych bajek.
P.S. Jedyną "pudrową" pokusą jest dla mnie wciąż jeszcze sypki Lucidity Estee Lauder, ale nie wiem czy tej pokusie ulegnę.
Oba pudry zawierają talk
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:35   #69
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze o który konkretnie puder sypki Clinique Ci chodzi, bo jest ich kilka. Ja osobiście miałam Blended Face Powder nr 02 i byłam z niego dość zadowolona, bo nieźle (jak na puder) krył niedoskonałości. Opinię na KWC też mu wystawiłam dobrą, bo uważam że to jest dobry puder. Nie mniej jednak odkąd zakupiłam sypkiego Clarinsa, Clinique się pozbyłam i nie chcę już testować żadnego innego pudru sypkiego. Dla mnie Clarins jest idealny pod KAŻDYM względem - zwłaszcza uwielbiam w nim to że jest niewidoczny na twarzy, ale widać jego efekt upiększający. Nie mniej jednak trudno chyba porównywać ze sobą oba te pudry, bo jeden jest na bazie talku a drugi nie, więc są jakby z dwóch różnych bajek.
P.S. Jedyną "pudrową" pokusą jest dla mnie wciąż jeszcze sypki Lucidity Estee Lauder, ale nie wiem czy tej pokusie ulegnę.
DziękujęPoluję na Clarinsa na Truskawie, ale na razie coś zniknął
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:51   #70
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Oba pudry zawierają talk
No masz rację Reese. Nie mogłam w to uwierzyć i właśnie sprawdziłam. A ja byłam cały czas pewna, że on bez talku jest, hehe. Nie mniej jednak delikatny jest jak puch a na twarzy niewidoczny - tego będę się trzymać nadal.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
DziękujęPoluję na Clarinsa na Truskawie, ale na razie coś zniknął
No faktycznie, nie ma go, a był odkąd trafiłam na tą stronkę. Pewnie wkrótce znów się pojawi, bardzo polecam Ci jego zakup.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:07   #71
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No masz rację Reese. Nie mogłam w to uwierzyć i właśnie sprawdziłam. A ja byłam cały czas pewna, że on bez talku jest, hehe. Nie mniej jednak delikatny jest jak puch a na twarzy niewidoczny - tego będę się trzymać nadal.
zgadza się
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 18:00   #72
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A jaki to odcień Pryzm 02? Jesli te, o których myślę (coś z Beige w nazwie), na mojej ręce były strasznie różowe! Ja mam pryzmy 03-Sweet Caramel. Kupiłam je, oczywiście, pod wpływem Wizażu i załamałam się...Jeszcze nic mi nie zrobiło tak pomarańczowej twarzy! Nie dało sie ich używać nawet zaklejając poszczególne kolory Leżały sobie kilka miesięcy, aż kupiłam puder Boots No7, który strasznie mnie bielił. Kiedyś zmieszałam pryzmy z tym pudrem-w pudełeczku po innym pudrze i...stworzyłam mój puder Wszech Czasów!! Jest idealny! Kolor-wspaniały, naturalny, konsystencja super. Mam twarz jak po obróbce w photoshopie! Dlatego przyjrzę się jeszcze raz Clarinsowi, jak wrócę do Polski (za tydzień) i wtedy zadecyduję, ale myślę, że raczej będę chciała się go pozbyć-i wtedy zgłoszę się do Ciebie

przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś uciekł mi ten wątek

tak, ten kolor to delicate beige faktycznie jest dość różowy, ale z kolei sweet caramel jest ciemny (niedopracowali tych kolorków )

przy mojej żółtej cerze nie wyglądam jak świnka, mam tylko więcej kolorków, ale muszę pamiętać, żeby musnąć też szyję, żeby wyglądało naturalnie

Light Pastel z kolei są chyba mega białe, ciekawe jak Soft White?

ach, ale mam problemy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:11   #73
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Clarins-kolorówka

Właśnie czekam na sypańca Clarinsa z Truskawki,dużo dobrego o nim słyszałam i mam nadzieję,że się sprawdzi.Liczę na delikatne lekkie wykończenie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:15   #74
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś uciekł mi ten wątek

tak, ten kolor to delicate beige faktycznie jest dość różowy, ale z kolei sweet caramel jest ciemny (niedopracowali tych kolorków )

przy mojej żółtej cerze nie wyglądam jak świnka, mam tylko więcej kolorków, ale muszę pamiętać, żeby musnąć też szyję, żeby wyglądało naturalnie

Light Pastel z kolei są chyba mega białe, ciekawe jak Soft White?

ach, ale mam problemy
Mam podobne problemyNaprawdę trudno mi do dobrać kolor podkładu i pudru. A pryzmy według mnie są genialne, natomiast zgodzę się z Tobą, że kolory (wszystkich!) są nietrafione. Moim zdaniem bardzo nienaturalne... Albo ja mam jakiś dziwny kolor skóry? (też z żółtym odcieniem, może to jest nasz problem) Sypki Clarins po wnikliwych testach jednak okazał się bardzo dobry Chciałam sprawdzić jeszcze Diorskin sypki i właśnie doszedł z Truskawy. Odcień Medium i...znów ten pomarańcz, jak w pryzmach Sweet Caramel... Odkryłam, że idealny puder mam tylko wtedy, kiedy zmajstruję własną mieszankę Chyba Diora czeka ten sam los
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:08   #75
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Ja jeszcze troche pomecze w sprawie sypkiego pudru
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest różowy, jestem na tym punkcie mocno wyczulona. To jest beż z domieszką żółci. Różu nie ma i chwała mu za to
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że Clarins 01 jest dla Ciebie po prostu za jasny. Producent nazwał go transparentnym, ale mnie się wydaje, że tak nie jest, czego przykładem jest Twój przypadek. On normalną i ciemną karnację będzie rozjaśniał. zaś idalney jest do jasnych i bardzo jasnych cer. Kiedyś w sprzedaży był jeszcze nr 02 i tamtem był dużo ciemniejszy. Nieraz trafia się na allegro i ebayu, ale ostatnio coraz żadziej.
Nosku, Kasiu- czy Waszym zdaniem odcien "translucent" nadaje sie dla totalnego bladziocha, ktoremu pasuje prawie bialy sypki Kanebo i takiz Lucidity w kamieniu? Przeprowadzilam powazna czystke w kolorowce i chce kupic jeszcze jeden puder sypki, (lubie miec wybor)- zastanawiam sie wlasnie nad Clarins'em.
Doradzcie, prosze, bo nie chce sie znowu wpakowac w kosmetyk, ktory po 2 uzyciach zmieni sie w eksponat muzealny.
Na mojej bardzo tlustej cerze wszystkie pudry, (oprocz Kanebo) ciemnieja i dlatego obawiam sie, ze ten Clarins'a tez sie tak zachowa. Do tego Serenite napisala, ze jej zdaniem nadaje sie raczej do cer suchych?
Powinnam jeszcze dodac, ze nie stosuje podkladow- puder aplikuje bezposrednio na krem/filtry i czasami potrzebuje delikatnego krycia- czy Clarins sprawdzi sie pod tym wzgledem?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:28   #76
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Clarins-kolorówka

Kattarino - postaram się powiedzieć na tyle dokładnie na ile umiem ja też jestem raczej bladziochem, 06 Lucidity sypki jest dla mnie ładnym, naturalnym odcieniem, a nie mąką
Co do jasności Clarinsa sprawa wygląda tak - na pewno jest ciemniejszy od Lu. O ile Lucidity jest po prostu transparentny o tyle Clarins nadaje twarzy lekki koloryt (jasny beż) ale nie zmienia koloru Po prostu lekkie ocieplenie

Nie zauważyłam też ciemnienia. Matuje dobrze, ale nie jakoś spektakularnie. Bardzo podoba mi się to, że on nie jest takim sypkim pyłkiem jak Lu, jest gęstszy, bardziej zbity. Mocno przylega do skóry i faktycznie położony na krem (czy też filtr) lekko kryje (oczywiście bez przesady). Daje ładne satynowe wykończenie, u mnie sprawdza się po nieprzespanej nocy, bo likwiduje szarość i nijakość skóry
Nie wiem czy cokolwiek pomogłam. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyś poprosiła o jakąś próbkę w perfumerii

P.S Jak sprawdza się prasowany Lucidity? Bo właśnie go ustrzeliłam w ciemno i bardzo jestem ciekawa. Napisz też słówko o Kanebo
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:10   #77
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ja jeszcze troche pomecze w sprawie sypkiego pudru

Nosku, Kasiu- czy Waszym zdaniem odcien "translucent" nadaje sie dla totalnego bladziocha, ktoremu pasuje prawie bialy sypki Kanebo i takiz Lucidity w kamieniu? Przeprowadzilam powazna czystke w kolorowce i chce kupic jeszcze jeden puder sypki, (lubie miec wybor)- zastanawiam sie wlasnie nad Clarins'em.
Doradzcie, prosze, bo nie chce sie znowu wpakowac w kosmetyk, ktory po 2 uzyciach zmieni sie w eksponat muzealny.
Na mojej bardzo tlustej cerze wszystkie pudry, (oprocz Kanebo) ciemnieja i dlatego obawiam sie, ze ten Clarins'a tez sie tak zachowa. Do tego Serenite napisala, ze jej zdaniem nadaje sie raczej do cer suchych?
Powinnam jeszcze dodac, ze nie stosuje podkladow- puder aplikuje bezposrednio na krem/filtry i czasami potrzebuje delikatnego krycia- czy Clarins sprawdzi sie pod tym wzgledem?

Kasienko, najprosciej bedzie jak wysle Ci probaska i sobie sama na wlasnej skorze przetestujesz
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:10   #78
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kattarino - postaram się powiedzieć na tyle dokładnie na ile umiem ja też jestem raczej bladziochem, 06 Lucidity sypki jest dla mnie ładnym, naturalnym odcieniem, a nie mąką
Co do jasności Clarinsa sprawa wygląda tak - na pewno jest ciemniejszy od Lu. O ile Lucidity jest po prostu transparentny o tyle Clarins nadaje twarzy lekki koloryt (jasny beż) ale nie zmienia koloru Po prostu lekkie ocieplenie

Nie zauważyłam też ciemnienia. Matuje dobrze, ale nie jakoś spektakularnie. Bardzo podoba mi się to, że on nie jest takim sypkim pyłkiem jak Lu, jest gęstszy, bardziej zbity. Mocno przylega do skóry i faktycznie położony na krem (czy też filtr) lekko kryje (oczywiście bez przesady). Daje ładne satynowe wykończenie, u mnie sprawdza się po nieprzespanej nocy, bo likwiduje szarość i nijakość skóry
Nie wiem czy cokolwiek pomogłam. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyś poprosiła o jakąś próbkę w perfumerii

P.S Jak sprawdza się prasowany Lucidity? Bo właśnie go ustrzeliłam w ciemno i bardzo jestem ciekawa. Napisz też słówko o Kanebo
Nosku- pieknie dziekuje za opis Naprawde duzo mi dal- teraz wiem, ze koniecznie musze jeszcze raz przetestowac ten puder, na swojej twarzy, (a po poludniu chcialam zamawiac w ciemno)
Martwi mnie jego odcien, to ze w ogole jest "kolorowy", a nie (prawie)bialy- ja potrzebuje wlasnie takiej "maki", bo taka mam cere.

Mam nadzieje, ze to nie bedzie OT, gdy napisze tu o pozostalych pudrach?
Sypki Kanebo- dla mnie jest idealny: prawie bialy, drobnoziarnisty, jedwabisty, dobrze matujacy, (ale bez efektu plaskeij maski), lekko kryjacy malenkie niedoskonalosci i niewidoczny na wloskach. Sprawdza sie na zwyklym kremie i na filtrach. Co dla mnie chyba najwazniejsze- nie ciemnieje. (Jest tak wspanialy, ze po zastanowieniu w sumie nie wiem, po co szukam jeszcze innego "sypanca", chyba na wypadek gdyby moja skora zastrajkowala i potrzebowlabym czegos o odmiennych wlasciwosciach).

Prasowany Lucidity, mam w formie Slim Gold Compact LINK .
W regularnej wielkosci nie ma tak jasnych odcieni- ten, podobnie jak Kanebo, jest prawie bialy. Rowniez jest wysmienity, (niewidoczny na skorze, a "upiekszajacy"), ale z uwagi na malenka objetosc staram sie go uzywac rzadziej, poniewaz mam swiadomosc, ze juz nie dostane wkladu
Ponizej zalaczam "probki" odcieni obu prasowanych Lucidity, w celach porownawczych- pierwsza to wlasnie Lucidity Slim Gold Compact; 06-transparent, a druga- regularny Lucidity, tez 06-transparent, a jednak widac, ze znacznie sie roznia.

Mysle, ze jesli tylko trafisz z odcieniem, powinnas byc zadowolona z wlasciwosci tego pudru
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasienko, najprosciej bedzie jak wysle Ci probaska i sobie sama na wlasnej skorze przetestujesz
Kasiu- serdecznie dziekuje , poslalam Ci @.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lucidity Slim Compact.jpg (36,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lucidity pressed.jpg (40,3 KB, 6 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 01:13   #79
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasienko, najprosciej bedzie jak wysle Ci probaska i sobie sama na wlasnej skorze przetestujesz

Kasiu a czy sypany Clarins ma bezpieczny skład? Jak myślisz?
Używałam go ostatnio przez dwa tygodnie i mnie wysypało szukam teraz winowajcy.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 08:15   #80
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clarins-kolorówka

Katt,


Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Kasiu a czy sypany Clarins ma bezpieczny skład? Jak myślisz?
Używałam go ostatnio przez dwa tygodnie i mnie wysypało szukam teraz winowajcy.

Gosiu, chyba zbytnio Ci nie pomogę, bo mnie mało co zapycha.
Składu w tej chwili nie pamiętam, ale z tego co się orientuje to dziewczyny z podobnym problemem używają go z powodzeniem. Ale jak sam wiesz to kwestia bardzo indywidualna
Masz pod ręką pudełko, zerknij na skład, może zapycha Cię bismuth, boron nitride, albo jakieś isopropyle czy mirystyniany.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:53   #81
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Kasiu a czy sypany Clarins ma bezpieczny skład? Jak myślisz?
Używałam go ostatnio przez dwa tygodnie i mnie wysypało szukam teraz winowajcy.
Podobno ten puder może zapychać. Dyskutowałam o tym z dziewczynami gdzieś na początku wątku. Ja też go o to podejrzewałam, ale teraz nie jestem pewna, czy faktycznie on był winowajcą.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:54   #82
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Kasiu a czy sypany Clarins ma bezpieczny skład? Jak myślisz?
Używałam go ostatnio przez dwa tygodnie i mnie wysypało szukam teraz winowajcy.
ja kiedyś wklejałam skład Jest tam paraffinum liquidum, może to cie zapycha
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:57   #83
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Wczoraj zdobylam odsypke pudru w perfumerii, uzylam go wieczorem, (pieknie sie prezentuje w sztucznym swietle) oraz dzisiaj rano i wlasnie nabylam pelnowymiarowe opakowanie
Odcien rzeczywiscie neurtalny, krycie umiarkowane, elegancki mat, powiedzialabym raczej, ze piekny, aksamitny efekt.
O ewentualnych wadach bede donosic na biezaco, (choc mam nadzieje, ze ich nie bedzie).
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:14   #84
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wczoraj zdobylam odsypke pudru w perfumerii, uzylam go wieczorem, (pieknie sie prezentuje w sztucznym swietle) oraz dzisiaj rano i wlasnie nabylam pelnowymiarowe opakowanie
Odcien rzeczywiscie neurtalny, krycie umiarkowane, elegancki mat, powiedzialabym raczej, ze piekny, aksamitny efekt.
O ewentualnych wadach bede donosic na biezaco, (choc mam nadzieje, ze ich nie bedzie).
Tak czułam, że Ci się spodoba
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:36   #85
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tak czułam, że Ci się spodoba
Puder podoba mi sie bardzo.

(Niestety nie podoba mi sie to, ze moj egzemplarz pochodzi z lipca 2005, (dopiero w domu odczytalam kod) Wiadomo- mozna go uzywac 3 lata, od pierwszego otwarcia, jednak gdybym rzeczywiscie chciala tak zrobic, to w sumie mialby 6 lat )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:51   #86
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Puder podoba mi sie bardzo.

(Niestety nie podoba mi sie to, ze moj egzemplarz pochodzi z lipca 2005, (dopiero w domu odczytalam kod) Wiadomo- mozna go uzywac 3 lata, od pierwszego otwarcia, jednak gdybym rzeczywiscie chciala tak zrobic, to w sumie mialby 6 lat )
uuu Ja ma z Tru z 2007 roku
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:01   #87
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
uuu Ja ma z Tru z 2007 roku
To naprawde swiezutki

Obadalam swoj dokladnie- wyglada i pachnie normalnie, wiec mam nadzieje, ze naprawde "wytrzyma" chociaz rok, w dobrym stanie?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:03   #88
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
To naprawde swiezutki

Obadalam swoj dokladnie- wyglada i pachnie normalnie, wiec mam nadzieje, ze naprawde "wytrzyma" chociaz rok, w dobrym stanie?
myslę że wystarczy, a po roku juz go nie będzie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:20   #89
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
myslę że wystarczy, a po roku juz go nie będzie
Tak sie wlasnie pocieszam
(Choc i tak zamierzam zwrocic na to uwage pan konsultantek- przeciez te kosmetyki nie sa "niesmiertelne", nawet jesli nie byly otwierane).
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:41   #90
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Puder podoba mi sie bardzo.

(Niestety nie podoba mi sie to, ze moj egzemplarz pochodzi z lipca 2005, (dopiero w domu odczytalam kod) Wiadomo- mozna go uzywac 3 lata, od pierwszego otwarcia, jednak gdybym rzeczywiscie chciala tak zrobic, to w sumie mialby 6 lat )
Oj Ja bym jednak poszła do sklepu wymienić... Nie lubię płacić pełnej sumy za coś, co troszkę już przeleżane...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.