Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 15:05   #2341
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Róbmy wszystko co nas uszczęśliwia,
Madziusi służy cosmo,to niech stosuje ,miała tłustą cere ,a na to kwasy są dobre.
Natalko Swięte słowa . Dla wszystkich
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:21   #2342
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wiecie dlaczego tak uwielbiam te forum.
Bo tu jest kopalnia wiedzy, można naprawde ciekawych rzeczy sie dowiedzieć, chociażby o tych filtrach.

Poza tym moge sie z Wami podzielić moją cosmelańską radością .
Wierze że jak mi tak pomogło to i komuś też tak może pomóc, szczególnie dla tłustych i zanieczyszczonych cer.
Super że chociaż teraz moge z Wami pogadać.
Pewnie nie zdajecie sobie sprawy jak dużo łatwiej jest przejść przez "odplamianie sie" jak macie siebie nawzajem.
Bo ja kiedyś sądziłam że jestem sama na świecie z plamami, a jak sie cosmelaniłam to było mi baaaardzo ale to baaaardzo ciężko.
A i wiedzę to miałam też ograniczoną, zdana byłam na swoja lekarz i na "cud".

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:40   #2343
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

nie wiem kamilio co się z moją Mamą porobiło ... to taki temat na wspólny wieczór przy lampce wina, nie na post Przykro mi okropnie, nie wiem jak z tego wybrnąć ... a stało się tak, ponieważ gdy pojechałam podpisywać umowę dotyczącą Maranty, miałam wrócić o 12.45, a spóźniłam się 30 minut, wiem, że to paradoksalnie brzmi, jestem zawsze poprzez szacunek dla innych bardzo punktulana, jednak nie smiałam w stajni nic przyspieszać, nie mogłam zadzwonić ponieważ tam nie ma zasięgu ( to serce Puszczy Bukowej) ... a Mama była zaproszona na imieninowy obiad do naszej bliskiej cioci ... no a ja się spóźniłam i była szalenie niezdowolona, wsiadła bez słowa do auta i tak mnie na rancho zostawiła z potężnym poczuciem winy Bardzo Ją przeprosiłam, powiedziałam, ze to moje życiowe przeżycie, nie chciała słuchać .
Tym bardziej nie rozumiem, że przyjechałam w takim momencie, że Rodzice mieli jeszcze 30 minut na dojazd. Zdążyli oczywiście, jednak problem pozostał. A mnie się już przepraszać nie chce No i tak do dupy się zrobiło
Obraziła się na mnie i już
Gdyby moje dziecko miało taki w swoim życiu dzień, myślę, ze potrafiłabym nie robić scen, tylko poinformowałabym zaprzyjaźniną ciotkę, ze się zwyczajnie parę minut spóźnię, ani to nie był śłub, ani pogrzeb tym bardziej.
Nie wiem, szukam winy w sobie ... zdarzyło się to po raz pierwszy, a zaraz taka heca
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-12-01 o 15:42
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:19   #2344
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Madziusiu 77777777 fajnie masz już nie masz plam. Cieszę się razem tobą .
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:38   #2345
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
nie wiem kamilio co się z moją Mamą porobiło ... to taki temat na wspólny wieczór przy lampce wina, nie na post Przykro mi okropnie, nie wiem jak z tego wybrnąć ... a stało się tak, ponieważ gdy pojechałam podpisywać umowę dotyczącą Maranty, miałam wrócić o 12.45, a spóźniłam się 30 minut, wiem, że to paradoksalnie brzmi, jestem zawsze poprzez szacunek dla innych bardzo punktulana, jednak nie smiałam w stajni nic przyspieszać, nie mogłam zadzwonić ponieważ tam nie ma zasięgu ( to serce Puszczy Bukowej) ... a Mama była zaproszona na imieninowy obiad do naszej bliskiej cioci ... no a ja się spóźniłam i była szalenie niezdowolona, wsiadła bez słowa do auta i tak mnie na rancho zostawiła z potężnym poczuciem winy Bardzo Ją przeprosiłam, powiedziałam, ze to moje życiowe przeżycie, nie chciała słuchać .
Tym bardziej nie rozumiem, że przyjechałam w takim momencie, że Rodzice mieli jeszcze 30 minut na dojazd. Zdążyli oczywiście, jednak problem pozostał. A mnie się już przepraszać nie chce No i tak do dupy się zrobiło
Obraziła się na mnie i już
Gdyby moje dziecko miało taki w swoim życiu dzień, myślę, ze potrafiłabym nie robić scen, tylko poinformowałabym zaprzyjaźniną ciotkę, ze się zwyczajnie parę minut spóźnię, ani to nie był śłub, ani pogrzeb tym bardziej.
Nie wiem, szukam winy w sobie ... zdarzyło się to po raz pierwszy, a zaraz taka heca
Domuś - no, smutno to brzmi. I nic dziwnego, skoro nie robisz tego na co dzien, a Mama reaguje tak gwałtownie, że czujesz się pogubiona. Przyszło mi na myśl, że jej się coś pozbierało i teraz pekło. Tylko to nie oznacza, że ma Cię karać za to, że wcześniej Ci czegoś nie mówiła bo to jej odpowiedzialność za to , że być może coś w sobie dusila. Ja wiem, ze to co piszę jest dosyć wprost, ale trudno -żeby cos wyjasnić warto zobaczyć co jest z przeszłości i zaszłości, a co rzwczywiście z tu i teraz. I masz prawo wyrazic swoj żal - jezeli to dla mamy za malo, że przeprosiłas, że wzięłaś odpowiedzialność za to, że sie spóźniłaś itd, a ona nadal jest obrażona, to może niech jasno powie - czego od ciebie potrzebuje, żeby zamknąć tę sprawę. Bo jeżeli ona nie daje się przeprosic, to teraz po jej stronie lezy powód Waszej ciszy.
ojej, musze zmykac - zaraz mam pracę
buxiaki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:39   #2346
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Megi - widze Cię jak ja dawno nie widziałam Twoich pieknych nóg!wyszło dwa razy -nie wiem dlaczego ? Pewnie dlatego, że się ciesze, że widze Megi
No i wydalo się.Wywołana do tablicy przez Kami napiszę szybciutko co u mnie.Nie zaglądałam trochę bo byłam na firmowym wyjeżdzie w Wa-wie.Wypoczęłam,wyluzowała m się,otarłam o "wielki" świat.W sobotę miałam przyjemność zobaczyć i porozmawiać ze znanymi ludźmi.Widziałam M.Damięckiego,Piotra Zelta,A.Maruszeczko,Sambo ra Czarnotę a imprezę prowadził Skiba.Fajny klub,fajna muzyka a wipy jakieś chude i malutkie - wiadomo telewizja dodaje parę kilo.W moim zyciu jest zawsze tak,że dobre chwile równoważą się z tymi złymi .Po powrocie przywitała mnie zła teściowa,która opiekowała się moimi dziećmi.Wypytała dzieci,powąchała po kątach i na kartce spisała wszystkie swoje złe spostrzeżenia Najgorsze,że nie ma racji .Nie zadała sobie trudu wyjasnienia sytuacji.Czasem coś tylko tak wygląda a jest jest zupełnie inaczej.Wczoraj miałam wielkiego doła .Jestem osobą bardzo wrażliwą i długo trawię niesprawiedliwe oceny
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:42   #2347
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku narobilas zamieszania:nie :
To teraz mam rece nawet filtrowac??? ?.


domciu to smutne co napisalas o mamie,ale dzisiaj wieczorem najpozniej jutro wszystko sie wyjasni.Kazdy ma prawo,zeby sie na chwilke z byle jakiego powodu nadasac.Tez mam czasami takie momenty,ze palne cos glupiego,albo zrobie.Toz to ludzkie!!! Bedzie wszystko dobrze,zobaczysz

kamilcia do tych tetrowych bluzek pasowal pewien zapach -Curarra,pamietasz?

madzius wlasnie przygotowuje sie psychicznie do rzucenia palenia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 16:46   #2348
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kwiatuszku narobilas zamieszania:nie :
To teraz mam rece nawet filtrowac??? ?.


domciu to smutne co napisalas o mamie,ale dzisiaj wieczorem najpozniej jutro wszystko sie wyjasni.Kazdy ma prawo,zeby sie na chwilke z byle jakiego powodu nadasac.Tez mam czasami takie momenty,ze palne cos glupiego,albo zrobie.Toz to ludzkie!!! Bedzie wszystko dobrze,zobaczysz

kamilcia do tych tetrowych bluzek pasowal pewien zapach -Curarra,pamietasz?

madzius wlasnie przygotowuje sie psychicznie do rzucenia palenia
currrara! tak !!!!!!
carramba-ale w tej naszej pamięci skansen
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:50   #2349
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No i Sagus sie uczy(chyba)

Kamilcia mnie sie przypomnialo jak z pieluch "szylam" bluzke i nawet w niej chodzilam
Pamietam jak nos przyklejalam do Pewexowskiej szyby i ogladalam zagraniczne rzeczy.A jak kiedys jednego dolara dorwalam i chcialam cos kupic to mnie chamy nie obsluzyli
To byly czasy
A ja tą pieluchę(bluzkę z pieluchy) jeszcze sama w garnku farbowałam.I węzeł się wiązało żeby take koła wyszły
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:51   #2350
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
No i wydalo się.Wywołana do tablicy przez Kami napiszę szybciutko co u mnie.Nie zaglądałam trochę bo byłam na firmowym wyjeżdzie w Wa-wie.Wypoczęłam,wyluzowała m się,otarłam o "wielki" świat.W sobotę miałam przyjemność zobaczyć i porozmawiać ze znanymi ludźmi.Widziałam M.Damięckiego,Piotra Zelta,A.Maruszeczko,Sambo ra Czarnotę a imprezę prowadził Skiba.Fajny klub,fajna muzyka a wipy jakieś chude i malutkie - wiadomo telewizja dodaje parę kilo.W moim zyciu jest zawsze tak,że dobre chwile równoważą się z tymi złymi .Po powrocie przywitała mnie zła teściowa,która opiekowała się moimi dziećmi.Wypytała dzieci,powąchała po kątach i na kartce spisała wszystkie swoje złe spostrzeżenia Najgorsze,że nie ma racji .Nie zadała sobie trudu wyjasnienia sytuacji.Czasem coś tylko tak wygląda a jest jest zupełnie inaczej.Wczoraj miałam wielkiego doła .Jestem osobą bardzo wrażliwą i długo trawię niesprawiedliwe oceny
Megi - to jakiś koszmar! Jak jej w ogóle przyszło do głowy, że jej wolno tak sie zachowywać w TWOIM domu!!!! Oddaj jej tę kartkę z uśmiechem i powiedz - cos mama tu u MNIE zostawiła przez pomyłke.
przytulam Cię i masz ode mnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 16:57   #2351
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Przepraszam,ale przeczytałam to co było napisane na początku.Nie chciałam się wyrwać tak z tą pieluchą.Ale jak zobaczyłam że kiedyś nie tylko ja tak robiłam,chciałam natychmiast odpowiedzieć.
Dome wiem co możesz czuć.Najgorsze jest wzbudzanie winy przez rodziców.Doświadczyłam tego kiedyś.Wiem że psuje to nawet dobre relacje.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 17:09   #2352
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Megi kochana Ty moja Kamilka ma racjeoddaj jej kartke
Nie masz mozliwosci z nia po "ludzku " pogadac.Az sie wkurzylam



Lece zaraz Szwedami sie zajac.Dobrze,ze jutro leca!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:09   #2353
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale przeczytałam to co było napisane na początku.Nie chciałam się wyrwać tak z tą pieluchą.Ale jak zobaczyłam że kiedyś nie tylko ja tak robiłam,chciałam natychmiast odpowiedzieć.
Dome wiem co możesz czuć.Najgorsze jest wzbudzanie winy przez rodziców.Doświadczyłam tego kiedyś.Wiem że psuje to nawet dobre relacje.
Ojejeju, Domciu, Meguniu - przytulam Was mocno - też mi ten weekend międzypokoleniowo zgrzytał A tak by sie chciało, zeby było miło (nie fałszywie) i przyjemnie....... Miejmy nadzieje, że to wszystko przejściowe.... Tylko szkoda tych stresów .... I tak przykro przy tym. Trzymajcie sie.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:11   #2354
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

castrolek ale sie wtedy kombinowalo,nie
Robilas cukierki z platkow owsianych?



Strasznie mi skora z brody schodzi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:14   #2355
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek ale sie wtedy kombinowalo,nie
Robilas cukierki z platkow owsianych?



Strasznie mi skora z brody schodzi
Ja robiłam jako dziecko z moją Mamą!!! Oj, chyba sobie zrobie jeszcze kiedyś
Ivo - co sie chowasz po kątach? Mów kochana, co u Ciebie z tymi plamami?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:20   #2356
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Megi - to jakiś koszmar! Jak jej w ogóle przyszło do głowy, że jej wolno tak sie zachowywać w TWOIM domu!!!! Oddaj jej tę kartkę z uśmiechem i powiedz - cos mama tu u MNIE zostawiła przez pomyłke.
przytulam Cię i masz ode mnie
Kami moja tesciowa to dziwadło.Nigdy nie wiadomo o co jej do głowy strzeli A wszystko to podobno w dobrej intencji.Wkurza mnie jej teoria ,że dzieci są w zyciu najwazniejsze i wszystko trzeba im poświęcić.Owszem,dzieci są ważne ale jestesmy też jeszcze my ,nasz związek ,pasje,przyjemności.Nadej dzie czas,że dzieci odejdą z domu i trzeba coś sobie zostawić.Życie tylko i wyłącznie życiem innych jest chore.

Dome nie przejmuj się .Jestem pewna,że mamie wkrótce przejdzie .Starsi ludzie nie rozumieją,że nasze życie czasem nie da się zaplanować co do minuty.Dochodzą do tego kłopoty mam z menopauzą.Wszystkich nas to kiedyś czeka....
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:22   #2357
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No i Sagus sie uczy(chyba)

Kamilcia mnie sie przypomnialo jak z pieluch "szylam" bluzke i nawet w niej chodzilam
Pamietam jak nos przyklejalam do Pewexowskiej szyby i ogladalam zagraniczne rzeczy.A jak kiedys jednego dolara dorwalam i chcialam cos kupic to mnie chamy nie obsluzyli
To byly czasy
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek ale sie wtedy kombinowalo,nie
Robilas cukierki z platkow owsianych?



Strasznie mi skora z brody schodzi


Robiłam mordo0klejki na patelni i kogel-mogel z cukrem.A ja chciałam prwawdziwej czekolady to 2-3 godz w kolejce stałam na mrozie ,żeby 10 deko dostać!

Teraz ja stoję za długo do kasy w sklepie to zostawiam koszyk i idę.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:26   #2358
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Robiłam mordo0klejki na patelni i kogel-mogel z cukrem.A ja chciałam prwawdziwej czekolady to 2-3 godz w kolejce stałam na mrozie ,żeby 10 deko dostać!

Teraz ja stoję za długo do kasy w sklepie to zostawiam koszyk i idę.

Castrolek

Sagus mam zwidy,czy Ciebie widze.Ty wiesz,ze zaraz manto ode mnie dostaniesz? Masz wlasciwie JEDEN dzien do nauki


Mam zwidy!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-01 o 17:27 Powód: Sagusi zwid
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:37   #2359
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Anturium.To wszystko pawda co piszesz.Dlatego pisałam już wcześniej.że cos trzeba co 2 -3 dzień.A jak jakiś wypad na "słońce "to trzeba przejść znowu na 2 razy dziennie(bez niczego)nawet jak plam nie ma.One mogą wyjść po 2-3 tyg od tego zdarzenia.Sprawia to melanina właśnie,której w pewnych miejscach mamy zbyt dużo i która uaktywnia się bardzo pod wpływem UVA.Zaś cosmelan ją rozbija .Ja cały czs nie wiem czy mam jak Madziusia tak na całe żeycie.Boję się póżniejszych skutków.Wiem natomiast,że będę zwiększała częstotliwość kuracji po nadmiernym promieniowaniu UVA.

Jak rozmawiałam o tym z doktorką,powiedziała że nikt nie wie jak zupełnie zatrzymać powstawanie plam.Nikt też niewie jakie są skutki używania cos długi czas,nawet sam Kuling.
Cosmelan dopiero ma około 4 lat i jest jedynym preparatem na świecie który likwiduje plamy.

My wszystkie niestety jesteśmy skazane na likwidowanie plam ale nie możemy dojść przyczyny powstawania i zlikwidować ich zawsze.To tak jak z leczeniem objawowym,gdzie nie likwiduje się przyczyny.Niestety.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 17:41   #2360
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Castrolek

Sagus mam zwidy,czy Ciebie widze.Ty wiesz,ze zaraz manto ode mnie dostaniesz? Masz wlasciwie JEDEN dzien do nauki


Mam zwidy!
A za kabanosami to z koleżnanką co 2 godz się zmieniałam cały dzień
A teraz jak widzę je w sklepie to myśle który rodzaj kupić i czy na pewno ktoś je zje.W końcu kupuję 2 (DWA!)
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:41   #2361
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

ivus widze Cie babo,tez Cie kwiatek zalamal?

Kwiatuszku nic wiecej nie szukaj,prosze.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:44   #2362
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
A za kabanosami to z koleżnanką co 2 godz się zmieniałam cały dzień
A teraz jak widzę je w sklepie to myśle który rodzaj kupić i czy na pewno ktoś je zje.W końcu kupuję 2 (DWA!)
no,a poltora wyrzucisz ,bo nikt nie zje
Inne czasy nastaly ,jak mawiala moja s.p. babcia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:56   #2363
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus widze Cie babo,tez Cie kwiatek zalamal?Kwiatuszku nic wiecej nie szukaj,prosze.

Ja też jestem załamana Kwiatkowymi odkryciami Do tego,że musze chronić twarz już dojrzałam,ale do tego żeby chować całe ciało NEVER !!! Ja też widzę cienie plam na czole i po największej na policzku.Czoło zakrywam grzywką a na tą drugą staram się nie patrzeć.Moje przebarwienia to sprawka wahnięć hormonów w czasie ciąży i przy tabsach anty.Teraz jestem czysta więc łudzę się ,że nowe plamy nie wyjdą.Ze starymi rozprawię się jeszcze raz jak wrócę z gór.Tam zawsze plamy mi się nasilały.Odpinam buty,rzucam dechy i od razu cos na twarz
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 18:11   #2364
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
A Ivcia - widzisz jednak jakieś plamy, czy to może (mam nadzieje) złudzenie jakieś było?
Dennuś plam nie widzę bo buraka mam ogromnego. Grubo zapodałam

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość

Ivonaczko- dlaczego sądzisz że ja plamiska miałam innego pochodzenia. Moje plamy były efektem chorych hormonów i nałogowego opalania się i żadnego innego pochodzenia. Robiłam dwie maski,(bo po pierwszej mi wróciły i to z prędkościa światła plamy przecież) skóre mam wrecz wyjałowioną przez cosmelan, dotego jestem bardzo zdyscyplinowana, cosmelanem cieniutką warstwą maziam sie codziennie na noc i to już dwa lata i 9 miesięcy- czyli kupe czasu. a rano zawsze krem z filtrem, czy pada deszcz, czy świeci słonńce, zawsze mam filtr który jeszcze dosmarowuje w ciągu dnia.
Madziusiu wydawało mi się, że mówiłaś, że miałaś skórę w krostach itp jak koleżanka poszukująca active i od tego między innymi robiły Ci się plamy. Poza tym to raczej jesteś młodziutka i to chyba nie te same plamy, bo ja nigdy tak młodych (ok 22lata) dziewczyn z plamami mego typu nie widziałam.


Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Po powrocie przywitała mnie zła teściowa,która opiekowała się moimi dziećmi.Wypytała dzieci,powąchała po kątach i na kartce spisała wszystkie swoje złe spostrzeżenia Najgorsze,że nie ma racji .Nie zadała sobie trudu wyjasnienia sytuacji.Czasem coś tylko tak wygląda a jest jest zupełnie inaczej.Wczoraj miałam wielkiego doła .Jestem osobą bardzo wrażliwą i długo trawię niesprawiedliwe oceny
O matko Meguś ale Ci się teściowa trafiła. Na kartce Takich numerów to jeszcze nie słyszałam. Nie przejmuj się kochana, każdy żyje wg swoich zasad.


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek ale sie wtedy kombinowalo,nie
Robilas cukierki z platkow owsianych?
Buczka aleś mi ochoty na te ciućki narobiła

Domcia, może Cię to pocieszy, że moja mama taką "awanturę" już po 5 minutach robi.
A jak byłam dzieckiem, ba pannicą, i miałam prikaz, że mam być w domu na 22, to niech się wali niech się pali.... sama z dyskoteki wracałam, żeby tylko się minuty nie spóźnić, bo potem zakaz. I nie ważne, że bezpieczniej byłoby wrócić o 23 z innymi koleżankami
Czasem ten typ tak ma
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 18:21   #2365
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

A mnie dzis znowu przypaliło looooooo to dzis nie kłade a najbardziej spiekła sie broda uffff tylko plamę smarnełam ajćajć - kurcze co my musimy znosić Facet by kitnął od razu - proponuje ich posmarowac w ramach eksperymentu hmmmmm ciekawe ile wyrzymają
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 18:26   #2366
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczuś jeśli mogę prosić, luknij mi za tym orth..cośtam Junior. Mały ma 4lata 4miesiące. Przelew kasy na Twoje konto kosztuje 20 zł. + lek + wysyłka

Zobacz , może lepiej gdybym z jakiejś apteki sama zamówiła i zapłaciła kartą. Zerknij na jakichś germańskich stronach, czy do Polanda wyślą.

Buczuś proszę

Właśnie jadę na pogotowie z małym, bo w przychodniach już o 16 było pozamiatane(pracują do 18) a prywatnie dziś sie nigdzie nie udało, bo akurat dyżury w szpitalu mają. Mały charczy, kaszle i sama nie wiem co jeszcze.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 18:29   #2367
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam jak większość miałam ciuchy z pieluch i sweterki robione na drutach a pamiętacie szyszki z ryżu preparowanego ?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:02   #2368
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam jak większość miałam ciuchy z pieluch i sweterki robione na drutach a pamiętacie szyszki z ryżu preparowanego ?
Pamiętamy,pamiętamy i nawet je sobie czasem kupujemy Razem z dziećmi zdarza mi się też jeść orażadki w proszku
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:08   #2369
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Fajne to czasy były mimo ze nic nie było w sklepach
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 19:27   #2370
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mogłabym,jeszcze raz tę bluzkę z pieluchy nosić(pofarbowaną własnoręcznie)byleby do roboty jutro nie iść.A tak to muszę iść lulu pa.Dobranoc.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.