Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 09:32   #271
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
podłączam się do pytania
ja jestem posiadaczką kredki i dwóch lakieów pomarńczowego i fioletowego, nie są złe jak za tą cenę 3,99 zł, kolory są intensywne i nie robi się taka plastelina
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:12   #272
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja kupiłam sobie żółty lakier z tej nowej kolekcji.
..i z całego serca odradzam! po prostu nie da się tym pomalować paznokcia, przykrywając go jednolicie tym lakierem. Robią się potworne smugi.. Jest bardzo dziwny.

Ale moja koleżanka kupiła sobie granatowy kolor i zachowuje się dobrze.
Może sama też go kupię..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:37   #273
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Pisałam już sporo o kredkach i lakierze na NZK i w wątku Essence, ale chyba naprawdę powinnam napisać to też tu
Mam wszystkie kolory kredek z nowej kolekcji Candy Colours. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo kredki są trwałe, bardzo miękkie (dla mnie to zaleta), perłowe i świetliste. Kolory kredek są idealne do świeżych, wiosennych makijaży. Porównuję je do perłowych kredek Gosha
Posiadam też lakier do paznokci w kolorze granatowym. Jest średniej jakości, po 3 dniach zaczyna się zdzierać z końcówek, schnie przyzwoicie i nie tworzy plasteliny na paznokciach. No, ale kolor jest obłędny
Mam też puder w kulkach i jestem nim zachwycona, bo łatwo się go nabiera na pędzel, kulki są miękkie. Nadają twarzy złocisto-brzoskwiniowy odcień, taką satynowo-perłową powłokę, ładnie modelują policzki. Na mojej wybitnie bladej twarzy wcale nie wygląda na przesadnie brązowy, nie tworzy efektu Indianina.
Ogólnie oceniam nową kolekcję Sensique na bardzo udaną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4218.jpg (43,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4205.jpg (35,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4197.jpg (40,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4202.jpg (42,6 KB, 84 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:09   #274
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

a masz może porównanie pudru brązującego w kulkach do tego pudru w kulkach z limitowanej kolekcji? Czy mogłabys je porownać? Jak długa ma byc ta seria dostepna?

Czy sensique ma również w swojej ofercie lakier/odżywke, która przedłuża trwałość lakieru do paznokci?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-04-08 o 10:23
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:31   #275
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a masz może porównanie pudru brązującego w kulkach do tego pudru w kulkach z limitowanej kolekcji? Czy mogłabys je porownać? Jak długa ma byc ta seria dostepna?

Czy sensique ma również w swojej ofercie lakier/odżywke, która przedłuża trwałość lakieru do paznokci?
Mam porównanie do kulek brązujących ze stałej oferty, bo je posiadam
Kulki brązujące są typowo brązujące, mają ciepły brązowo-miedziany odcień, są intensywne i można z nimi przesadzić. Nie nadają się zbytnio dla bladolicych, ale dla ciemnej karnacji będą ok.
Mi bardziej przypadły do gustu kulki z limitowanej kolekcji, bo nadają bardziej subtelny efekt, są lepsze dla mojej bladej cery i odcień jest wg mnie ładniejszy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:40   #276
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Kiciu Wamiprzyco, czy te kredki Candy Colours są cienkie czy robią nieco grubsza kreskę?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:44   #277
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Kiciu Wamiprzyco, czy te kredki Candy Colours są cienkie czy robią nieco grubsza kreskę?
Przez to, że są bardzo miękkie robią dosyć grubą kreskę.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:45   #278
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Przez to, że są bardzo miękkie robią dosyć grubą kreskę.
Dzieki
Ciekawe, czy gdyby włożyć do lodówki dałoby się nimi wymalować cienkie kreski. Szukam własnie jakichś fajnych, cienkich kredek do obrysowywania konturów oczu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:53   #279
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzieki
Ciekawe, czy gdyby włożyć do lodówki dałoby się nimi wymalować cienkie kreski. Szukam własnie jakichś fajnych, cienkich kredek do obrysowywania konturów oczu.
Myślę, że po włożeniu do lodówki i zatemperowaniu dałoby się zrobić cienkie kreski, warto spróbować, zwłaszcza, że są tak tanie
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:44   #280
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy sensique ma również w swojej ofercie lakier/odżywke, która przedłuża trwałość lakieru do paznokci?
Ma taka ktora niby ma przedluzac i sprawiac ze lakier szybko schnie. Faktycznie schnie natymiast, ale nie przedluza.. Jak sie za duzo warstw lakeiru nalozy i ja to raczej skraca :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 07:02   #281
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam porównanie do kulek brązujących ze stałej oferty, bo je posiadam
Kulki brązujące są typowo brązujące, mają ciepły brązowo-miedziany odcień, są intensywne i można z nimi przesadzić. Nie nadają się zbytnio dla bladolicych, ale dla ciemnej karnacji będą ok.
Mi bardziej przypadły do gustu kulki z limitowanej kolekcji, bo nadają bardziej subtelny efekt, są lepsze dla mojej bladej cery i odcień jest wg mnie ładniejszy.
Powiedz mi jeszcze, czy używasz tych kulek tylko do podkreślenia kości policzkowych, czy do całej twarzy? Czy twoim zdaniem nadają się zamiast różu? Mam srednią karnacje i kulki brązujące z Sensique używam jako róż i jestem zadowolona. Teraz zastanawiam się nad tymi z limitowanej kolekcji
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 09:24   #282
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Wczoraj robiłam zakupy sensiqowe i potwierdzam - Atramentowy lakier jest bardzo dobry. Na prawdę polecam. To zupełnie coś innego niż ten żółty - nie wiem dlaczego.. Granatowego wystarczy jedna warstwa i wygląda ślicznie - pokrywa, nie robi smug, tworzy ładny połysk. Szczególnie interesująco prezentuje się na paznokciach u stóp
Kupilam też fioletową kredkę. Jest jakby najmniej "świecąca" z nich wszystkich. Ale nie wiem jak wygląda na oku bo jeszcze nie próbowałam..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:33   #283
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

witam
próbowałam przeszukać wątek, ale wyskoczyło mi dosyć dużo postów.. mój problem dotyczy 'kupić czy nie kupić' - pudru matującego w kamieniu. Expertki Sensique, pomóżcie. warto? nie zawiodę się?
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:53   #284
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
witam
próbowałam przeszukać wątek, ale wyskoczyło mi dosyć dużo postów.. mój problem dotyczy 'kupić czy nie kupić' - pudru matującego w kamieniu. Expertki Sensique, pomóżcie. warto? nie zawiodę się?
Tez go wlasnie chce kupic, bo mam rozswietajacy i nawet namowilam na niego kolezanke, ktora stwierdzila ze to cudo. tylko strasznie sie po nim blyszczy mi czolo i chcialabym sprobowac matujacego teraz.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:02   #285
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Powiedz mi jeszcze, czy używasz tych kulek tylko do podkreślenia kości policzkowych, czy do całej twarzy? Czy twoim zdaniem nadają się zamiast różu? Mam srednią karnacje i kulki brązujące z Sensique używam jako róż i jestem zadowolona. Teraz zastanawiam się nad tymi z limitowanej kolekcji
Używam tych kulek tylko na kości policzkowe. Myślę, że na całą twarz się nie nadają, bo są zbyt błyszczące. Myślę, że jako róż będę dobre nawet dla średniej karnacji.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:24   #286
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Używam tych kulek tylko na kości policzkowe. Myślę, że na całą twarz się nie nadają, bo są zbyt błyszczące. Myślę, że jako róż będę dobre nawet dla średniej karnacji.
oj, kusisz
a miałam już nic nie kupować
powiedz mi jeszcze ostatnią rzecz- czy połysk w kulkach z serii limitowanej jest taki sam, czy może większy niż w kulkach brązujących?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:55   #287
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
oj, kusisz
a miałam już nic nie kupować
powiedz mi jeszcze ostatnią rzecz- czy połysk w kulkach z serii limitowanej jest taki sam, czy może większy niż w kulkach brązujących?
Już ja mam taką tendencję do kuszenia

Połysk jest praktycznie taki sam jak w kulkach brązujących, może ciut większy przez złote kulki, ale bardzo zbliżony.
Najlpiej pomaziaj się testerkiem w sklepie i spróbuj palcami nałożyć na policzki - ja tak zrobiłam i się zdecydowałam
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:01   #288
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

jak sie wybiore do natury, to wypróbuje, kusicielko
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:13   #289
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
jak sie wybiore do natury, to wypróbuje, kusicielko
ja też się skuszę
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:02   #290
Swistunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3
GG do Swistunka Wyślij wiadomość przez Yahoo do Swistunka
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Jedynym produktem Sensique jaki kupiłam był odżywczy żel do rzęs. Polecam ręcami i nogami - tak świetnych rzęs (już następnego dnia po nałożeniu) nie miałam dawno. Zaczęłam z połamanymi, wypadającymi, cienkimi i suchymi, a po 2 tygodniach efekt był piorunujący. Nie potrzebuję już tuszu do rzęs (jakoś nigy nie podobały mi się takie specjalnie podkreślone), tylko podkręcam zalotką i gotowe.
Polecam z całej siły ... co do innych produktów Sensique ... może to tylko uprzedzenie, ale jakoś nie mam zaufania do bardzo tanich firm.

Tak w ogóle to jest mój pierwszy post na tym forum ... i witam wszystkich (albo lepiej - wszystkie)
Swistunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:26   #291
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam zakupy sensiqowe i potwierdzam - Atramentowy lakier jest bardzo dobry. Na prawdę polecam. To zupełnie coś innego niż ten żółty - nie wiem dlaczego.. Granatowego wystarczy jedna warstwa i wygląda ślicznie - pokrywa, nie robi smug, tworzy ładny połysk. Szczególnie interesująco prezentuje się na paznokciach u stóp
Kupilam też fioletową kredkę. Jest jakby najmniej "świecąca" z nich wszystkich. Ale nie wiem jak wygląda na oku bo jeszcze nie próbowałam..
Zrobiłam dzisiaj identyczne zakupy

Lakier rzeczywiście śliczny, kredkę będę testować jutro. Kusi, żeby jeszcze wziąć jakieś kolorki, sasasasasa...

Czy ktoś zakupił podwójne cienie? Ciekawi mnie granatowo-niebieski komplet.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:14   #292
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

dziewczyny a czy ma któraś z was ten lakier fioletowy z kolorowej limitowanki ? dobrze kryje ? nie robi smug ? w sumie kosztuje grosze ale nie chce znów kupować kolejnego(mam manie lakierów do paznokci) lakieru który bedzie stał i zawalał miejsce.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 07:21   #293
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Czy ktoś zakupił podwójne cienie? Ciekawi mnie granatowo-niebieski komplet.
Ja kupilam fioletowo - liljowy. No więc to są maty (co mnie zdziwiło) no i niestety srednio nasycone - trzymają się z 5h bez bazy a i stopien koloru mozna dozować. Nie wiem czy kupie drugi zestaw bo jednak moje ulubione ingloty lepsze a w outlecie jeden cien z inglota mozna tez kupic za 5zł
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 12:07   #294
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Ja kupilam fioletowo - liljowy. No więc to są maty (co mnie zdziwiło) no i niestety srednio nasycone - trzymają się z 5h bez bazy a i stopien koloru mozna dozować. Nie wiem czy kupie drugi zestaw bo jednak moje ulubione ingloty lepsze a w outlecie jeden cien z inglota mozna tez kupic za 5zł
Właśnie też się zastanawiałam, czy nie lepiej zainwestować w Inglota... Z drugiej strony te są taniutkie i nie będzie mi szkoda ich wyrzucić, gdy się przeterminują (nie ma siły, żebym jakieś cienie zużyła do końca)...
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 06:53   #295
karaluch66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

zólty jest ok gdy 3 warstwy się nałoży, ale co za tym idzie szybko odpryskuje a jezeli chce się przy małej ilości warstw uzystkac dobry efekt to wymagana jest porzadna odżywka najlepie sally hansen ....

ide dziś do ingloota po żółty lakier bo mam za mało czasu żemy męczyć sie z tym ... za to cienie z tej serii zółto zielone sa genialne soczyste coś co bardzo lubie ... jedyny minus brak aplikatora dobrze że mam w zapasie te z inglota sprawdzaja sie przy tych cieniach ... nic sie nie zrbi zwykłym lekko włochatym trzeba użyć takiego zakończonego gąbeczka
karaluch66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:27   #296
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam tę zieloną kredkę z limitowanki CANDY COLOR.
Teraz Żałuje że nie dokupiłam jeszcze kuleczek brązujących...
jestem nią pozytywnie zaskoczona-choć przyznam że jak dotąd ta marka była przeze mnie uważana za Szajs-

Kredka daje ładny pastelowy -pistacjowy kolor, perłowy...Taki wiosenny i wesoły makijaż wychodzi
jest miekka i łatwo się ją rozprowadza.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:55   #297
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja mam żółte paznokcie od 4 dni i nawet "śladów zużycia" nie widać Oczywiście malowałam lakierem Sensique. Fakt, że jedna warstwa nie wyglądała ciekawie (smugi i takie jakby mikro-grudki w tym lakierze są). Przed pomalowaniem drugiej warstwy porządnie go wymieszałam i wtedy było OK. Polecam je porządnie mieszać przed użyciem, tak z 5 minut.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:41   #298
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja mam tę zieloną kredkę z limitowanki CANDY COLOR.
Teraz Żałuje że nie dokupiłam jeszcze kuleczek brązujących...
jestem nią pozytywnie zaskoczona-choć przyznam że jak dotąd ta marka była przeze mnie uważana za Szajs-

Kredka daje ładny pastelowy -pistacjowy kolor, perłowy...Taki wiosenny i wesoły makijaż wychodzi
jest miekka i łatwo się ją rozprowadza.
byłam ostatnio i miałam je wziąć ale zrezygnowałam, teraz po pozytywnych opiniach na pewno wypróbuję te kredki w szczególności że cieniami nie lubię się malować
lakier pewnie też wypróbuję
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:46   #299
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ktoś tu porównał te kredki do tych z Gosha ..nie zgadzam się
Kredki Sensiqe'a wg mnie są o niebo lepsze! Dziś próbowałam użyć zielonej Gosha i widzę różnicę - nie tworzy takiej jednolitej estetycznej warstewki, tylko się zbija w grudki.
Po świętach lecę dokupić do mojego fioletu jeszcze kredę żóltą i może niebieską?.. szkoda tylko że nie dali granatu co by było do kompletu z lakierem..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:57   #300
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
ktoś tu porównał te kredki do tych z Gosha ..nie zgadzam się
Kredki Sensiqe'a wg mnie są o niebo lepsze! Dziś próbowałam użyć zielonej Gosha i widzę różnicę - nie tworzy takiej jednolitej estetycznej warstewki, tylko się zbija w grudki.
Po świętach lecę dokupić do mojego fioletu jeszcze kredę żóltą i może niebieską?.. szkoda tylko że nie dali granatu co by było do kompletu z lakierem..
a w jakiej cenie są te kredkii lakiery Sensique?
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 16:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.