Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 05:42   #1711
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Na co dzień dla mnie świetny, lekki, bdb konsystencja, krycie średnie. Tylko mogliby wypuścić o ton-dwa jaśniejszy, bo ten to kpina, a nie najjaśniejszy Nie zrażaj się jednak od razu po teście nadgarstkowym, bo na twarzy trochę jaśnieje, tylko dość oszczędnie trzeba go nakładać.
No właśnie, gdzieś już czytałam, że nie jest taki najjaśniejszy. Na szczęście mam możliwość wzięcia próbki i wypróbowania go na sobie. Jeszcze raz dzięki.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 08:33   #1712
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Ja się również podłaczę w kwestii podkładów - używam na przemian i najjaśniejszego Gosha, i najjaśniejszej Isa Dory w piance (oszczędnie, bo jak za dużo nałożę jest nieco za ciemna), i najjaśniejszego (Opal) Normateint Vichy.
Szukam czegoś mocno kryjącego, trwałego, tak na "lepsze" okazje, gdy makijaż musi przez długi czas trwać w stanie niemal nienaruszonym - zastanawiałam się nad HR Double Agent - tylko nie mam gdzie sprawdzić kolorów Znacie go może? (odpowiadał mi EL Double wear, ale najjaśniejszy u nas dostępny był nieco za ciemny) bądź czy możecie polecić jakieś inne typy spełniające te kryteria? (zaczęłam kurację kwasową i na twarzy mam pobojowisko )
Wow, na mnie odcienie dostępne w Polsce (mowa o EL) to brązery dla mulatek
A odnośnie pytania, to Double Agent został wycofany o ile się nie mylę, kolorów nie znam, bo nigdy go nie miałam.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:48   #1713
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

dla porównania - Daria z samym pudrem matującym - jak kartka http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4810584
i Daria z mieszanką rozświetlających kuleczek http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4824717 (w normalnym świetle, nie w ostrym słońcu )
nie mam niestety jeszcze zdjęcia z jakimś widocznym różem

Witam
Nie wiem czemu wcześniej nie zawitałam do Was na ten wątek?? Od zawsze byłam bladziochem i to porządnym .... Biała jak ściana.


...Znalazłam wśród was osóbkę o moim odcieniu Bladości. Który zresztą bardzo polubiłam
Cmoksia-Możemy sobie przybić piątkę


Powiedzcie mi dziewczyny.. Znacie jakiś lekki JASSNY podkład.. Ten Revlon jest lekki dla skóry czy raczej nie?? i ten kolor Buff... naprawdę taki blady wypada??
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 12:40   #1714
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi dziewczyny.. Znacie jakiś lekki JASSNY podkład.. Ten Revlon jest lekki dla skóry czy raczej nie?? i ten kolor Buff... naprawdę taki blady wypada??

Revlon jest ciężki, dobrze kryjący. Jak nie masz za dużo do kamuflowania, to polecałabym lżejszy podkład.
Odcień Buff moim zdaniem jest dla prawdziwych bladziochów za ciemny, Ivory jest jaśniejszy.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 12:45   #1715
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Revlon jest ciężki, dobrze kryjący. Jak nie masz za dużo do kamuflowania, to polecałabym lżejszy podkład.
Odcień Buff moim zdaniem jest dla prawdziwych bladziochów za ciemny, Ivory jest jaśniejszy.
A jaki lżejszy byś mogła mi zaproponować? Może jakiś dobry wypróbowałaś?
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:48   #1716
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem czemu wcześniej nie zawitałam do Was na ten wątek?? Od zawsze byłam bladziochem i to porządnym .... Biała jak ściana.


...Znalazłam wśród was osóbkę o moim odcieniu Bladości. Który zresztą bardzo polubiłam
Cmoksia-Możemy sobie przybić piątkę


Powiedzcie mi dziewczyny.. Znacie jakiś lekki JASSNY podkład.. Ten Revlon jest lekki dla skóry czy raczej nie?? i ten kolor Buff... naprawdę taki blady wypada??
oo fajnie

jesli chodzi o buff to ja go nawet nie próbowałam używać, bo dla mnie Ivory jest za ciemny

duużo lżejszy jest też Revlon, ale Age Defying, z tym, że on prawie w ogóle nie kryje.

Spoko też jest adaptacyjny Oriflame, z tym, że ja go schładzam fioletową bazą
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:52   #1717
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
A jaki lżejszy byś mogła mi zaproponować? Może jakiś dobry wypróbowałaś?
Na lżejszych się słabo znam, bo do tej pory musiałam dobrze kryjących stosować ale sama właśnie szukam czegoś lżejszego.
Do tej pory byłam wierna Revlonowi, kiedyś spróbowałam z Perfect Wear Avonu, tym najjaśniejszym odcieniem, no i też był fajny, lżejszy, ale dosyć trwały. Zależy jaki masz dokładnie odcień cery, bo to co dla jednej jest bardzo jasne, dla drugiej może być za ciemne
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 18:15   #1718
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
oo fajnie

jesli chodzi o buff to ja go nawet nie próbowałam używać, bo dla mnie Ivory jest za ciemny

duużo lżejszy jest też Revlon, ale Age Defying, z tym, że on prawie w ogóle nie kryje.

Spoko też jest adaptacyjny Oriflame, z tym, że ja go schładzam fioletową bazą
Dzięki Daria za taki szczegółowy opisik.. Skoro dla Ciebie Buff za Ciemny to dla mnie też pewno będzie.. Kurcze.. dałabym tu swoje zdjęcie ale.. nie mogę zmniejszyć


A ten Revlon Age Defying - to o n nie jest ..przeciwzmarszczkowy albo jakiś "wygładzający" ?? mam 21 lat i... jeszcze nie mam zmarszczek do wygładzania ha ha

A ten z Oriflame to używałaś adaptacyjnego 'porcelane' ..tak??



Ale jestem wkurzona.. Miałam dziś od konsultantki dostać brązowo-czarny tuszyk do rzęs i.. zapomniała do zamówić
I czym mam się malować !! Mój już gęstnieje ..
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 10:24   #1719
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chciałam zameldować ,że jeśli ktoś miałby ocotę kupić sobie True Match Minerals L'oreala - to dla bladziochów, takich jak my nadaje się kolor D1. Właśnie dostalam z allegro swój i myślę że dla cer bez większych problemów będzie całkiem fajny. Ja na razie jestem w fazie testów.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:17   #1720
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Chciałam zameldować ,że jeśli ktoś miałby ocotę kupić sobie True Match Minerals L'oreala - to dla bladziochów, takich jak my nadaje się kolor D1. Właśnie dostalam z allegro swój i myślę że dla cer bez większych problemów będzie całkiem fajny. Ja na razie jestem w fazie testów.
a jak myslisz, ten podkład nada się dla cery przetłuszczającej się? niby teoretycznie ma trzymać mat cały dzień, ale ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce?
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:27   #1721
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Revlon jest ciężki, dobrze kryjący. Jak nie masz za dużo do kamuflowania, to polecałabym lżejszy podkład.
Odcień Buff moim zdaniem jest dla prawdziwych bladziochów za ciemny, Ivory jest jaśniejszy.
Dokładnie Kilka stron wczesniej wklejałam zdjęcie Ivory.
Buff jest ciemnożółty jak dla mnie.

Ja odkryłam coś dużo lepszego od podkładu na codzien. Zaczęłam używać filtrów i dzięki nim jestem blada tak jak lubię. Matuję się pudrem (narazie z Carolla, bo jeszcze nie kupilam Manic Panic) i gotowe
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 14:00   #1722
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Szczerze mówiąc, to ja nie widziałam na żywo Revlonu a na zdjęciu kolor Buff wydawal się jasny.. no ale zdjęcia mylą jak narazie wkańczam DMM Cameo.. Bo nie może się zmarnować...

Udalo mi się wylicytowąć brązowy tuszyk Bourjois całkiem tanio
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:18   #1723
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chciałabym podziękować z całego serduszka Kattarince za pomoc i rady - dzięki niej kupiłam sobię podkład Lumene który jest na prawdę super! Kolorek jest bardzo naturalny, doskonale ztapia się z moim kolorem cery, jaśniutki, bardzo lekki i przyjemny!
Kattarinko dziękuję Ci i Tobie annemon i wszystkim dziewczynom które pomogły

Jelonku czasami wyszukiwarka nie jest w stanie pomóc tak jak rada kogoś w danym momencie
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:28   #1724
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
a jak myslisz, ten podkład nada się dla cery przetłuszczającej się? niby teoretycznie ma trzymać mat cały dzień, ale ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce?
mnie przetłuszcza się tylko czoło i nos i w tych miejscach podkład matuje w miarę ale nie jakoś rewelacyjnie, może trzeba nałożyć grubszą warstwę czy jak? To mój pierwszy dzień z TM
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:58   #1725
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
Jelonku czasami wyszukiwarka nie jest w stanie pomóc tak jak rada kogoś w danym momencie
Jest w stanie pomóc, jeśli na zadane pytania odpowiedzi padły już nie raz. Wystarczy się trochę wysilić i poszukać, bo w pewnym momencie już nie ma się ochoty pisać tego samego po raz kolejny.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:40   #1726
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Jest w stanie pomóc, jeśli na zadane pytania odpowiedzi padły już nie raz. Wystarczy się trochę wysilić i poszukać, bo w pewnym momencie już nie ma się ochoty pisać tego samego po raz kolejny.
ale dziewczyny dopiero co wklejały kolorki - tych co nie było wczesniej
nio i dzięki ich radom udało mi sie kupić fajny podkład i jestem im za to wdzięczna a jeśli kogoś męczyłam to z góry przepraszam
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 19:29   #1727
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
mnie przetłuszcza się tylko czoło i nos i w tych miejscach podkład matuje w miarę ale nie jakoś rewelacyjnie, może trzeba nałożyć grubszą warstwę czy jak? To mój pierwszy dzień z TM

mnie też najbardziej czoło i nos, myślę, że grubsza warstwa podkładu sie nie sprawdzi, może lepiej puder matujący? ja używam z rimmela transparentny i sobię chwalę albo skrobia
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 07:27   #1728
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witam! kolejna bladolica sie zglasza.przestalam juz miec kompleksy na temat jasnosci mojej skory i postanowilam ja podkreslac. stoje teraz przed wyborem podkladu,chce kupic revlona ale boje sie ze do mojej suchej skory sie nie nadaje...mam bardzo jasna oprawe oczu,czy przy takim typie urody mozna podkreslac oczy kholem czy to bedzie za duzy kontrast?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 08:47   #1729
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
mnie też najbardziej czoło i nos, myślę, że grubsza warstwa podkładu sie nie sprawdzi, może lepiej puder matujący? ja używam z rimmela transparentny i sobię chwalę albo skrobia
dzięki ale ja mam taką upartą skórę, że jak ją zmatowię czymkolwiek to mi zaraz zejdzie płatkami, pozostaje mi cierpieć..

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
witam! kolejna bladolica sie zglasza.przestalam juz miec kompleksy na temat jasnosci mojej skory i postanowilam ja podkreslac. stoje teraz przed wyborem podkladu,chce kupic revlona ale boje sie ze do mojej suchej skory sie nie nadaje...mam bardzo jasna oprawe oczu,czy przy takim typie urody mozna podkreslac oczy kholem czy to bedzie za duzy kontrast?
ja też mam dość jasną oprawę oczu - taką nijaką w sumie i jasne włosy (farbowane) i używam brązowej kredki, uważam że wygląda to lepiej niż czerń, ale moja koleżanka używa czarnej i też jest ok
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 10:43   #1730
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
witam! kolejna bladolica sie zglasza.przestalam juz miec kompleksy na temat jasnosci mojej skory i postanowilam ja podkreslac. stoje teraz przed wyborem podkladu,chce kupic revlona ale boje sie ze do mojej suchej skory sie nie nadaje...mam bardzo jasna oprawe oczu,czy przy takim typie urody mozna podkreslac oczy kholem czy to bedzie za duzy kontrast?
Jeżeli chodzi Ci o revlon colorsaty, to jest wersja do cery tłustej/mieszanej oraz do suchej wiec możesz sprobować ten do suchej.

Co do czarnej kredki - na pewno będzie duży kontrast - ale może to będzie fajnie wyglądało? Spróbuj i sama ocenisz, czy efekt nie jest zbyt karykaturalny czy wulgarny, wiele też zależy od ubrania i ogólnego wizerunku. W razie czego zawsze możesz sięgnąć po grafit czy ciemny brąz

Ja na przykład mam jasną oprawę oczu i włosy rozjaśnione na blond, na codzień, jeśli używam kredki, to grafitowej, ale czasem na wieczór robię ciemnego smołka - tylko też zawsze albo ciemnobrązowy, albo szary, bo i tak te kolory dają u mnie wyrazisty efekt, ale kredka wtedy czarna... choć ona tak naprawdę ginie pod smołkiem, jest roztarta...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 11:00   #1731
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Dzięki Daria za taki szczegółowy opisik.. Skoro dla Ciebie Buff za Ciemny to dla mnie też pewno będzie.. Kurcze.. dałabym tu swoje zdjęcie ale.. nie mogę zmniejszyć


A ten Revlon Age Defying - to o n nie jest ..przeciwzmarszczkowy albo jakiś "wygładzający" ?? mam 21 lat i... jeszcze nie mam zmarszczek do wygładzania ha ha

A ten z Oriflame to używałaś adaptacyjnego 'porcelane' ..tak??
jest przeciwzmarszczkowy i co z tego? ja mam 19

oczywiscie, ze Porcelain, jezeli faktycznie jestes tak jasna jak ja, a nie tylko Ci się wydaje, to nie masz w ogole co zerkac na ciemniejsze odcienie niz najjasniejsze z palety
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 11:34   #1732
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ten oriflame to Giordani Gold Adaptive Foundation?
A czy on jest choć trochę bardziej kryjący niż revlon age defying?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 16:41   #1733
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Powiedzcie, co sądzicie o podziale podkładów na ciepłe i chłodne? Mnie zastanawia czemu tak uparcie za chłodny odcień, uważa się podkład o różowawym zabarwieniu, przecież tak wiele rudowlosych bladych jesieni, ma różowawą cerę, i wcale nie sprawia ona wrażenia chłodnej. Ja mam cere żółtawą (nawet lekko zielonkawą ;p) i w cale nie jest ona ciepła. Gdy tylko jestem blada mam poważny problem z zakupem podkładu lub pudru, bo te chłodne są za różowe, a te ciepłe poprostu pomarańczowe. Złotym środkiem są podkłady neutralne, ale tak ciężko je zdobyć ;/ a o takim w kolorze mojej cery nie ma co marzyć ;P
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:31   #1734
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jest przeciwzmarszczkowy i co z tego? ja mam 19

oczywiscie, ze Porcelain, jezeli faktycznie jestes tak jasna jak ja, a nie tylko Ci się wydaje, to nie masz w ogole co zerkac na ciemniejsze odcienie niz najjasniejsze z palety
No patrząc na twoje zdjęcie to.. wykapana 1Kobietka ha ha ha... Ale wiadomo że zdjęcie może mylić..Choć nie sądzę.
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:19   #1735
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
Chciałabym podziękować z całego serduszka Kattarince za pomoc i rady - dzięki niej kupiłam sobię podkład Lumene który jest na prawdę super! Kolorek jest bardzo naturalny, doskonale ztapia się z moim kolorem cery, jaśniutki, bardzo lekki i przyjemny!
Kattarinko dziękuję Ci i Tobie annemon i wszystkim dziewczynom które pomogły
To fajnie, że ten podkład podpasował Ci. A który to podkład masz? Jeśli dobrze pamiętam, to była mowa o Matt Touch, ale nie wiem, czy masz ten w sprayu, czy ten w tubce. Ja miałam najjaśniejszy odcień tego w sprayu i niestety choć był jasny, to dla mnie był za żółty i nie chciał się do końca stapiać ze skórą. A w ogóle gdzie go kupiłaś? Kolorówka Lumene jest dostępna w drogeriach? Dawno nie widziałam nic z tej firmy.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 08:47   #1736
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zdecydowałam się ujawnić
Cmokisia, proszę oceń, czy moje lico jest równie szlachetne co Twoje

sylwia2.JPGsylwia.jpg
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 09:34   #1737
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
witam! kolejna bladolica sie zglasza.przestalam juz miec kompleksy na temat jasnosci mojej skory i postanowilam ja podkreslac. stoje teraz przed wyborem podkladu,chce kupic revlona ale boje sie ze do mojej suchej skory sie nie nadaje...mam bardzo jasna oprawe oczu,czy przy takim typie urody mozna podkreslac oczy kholem czy to bedzie za duzy kontrast?
Ja używam Revlona Buff już od jakiegoś czasu i właśnie do cery suchej. No i piać z zachwytu nie mogę, bo niestety nie daje sobie rady z moją suchą skórą na nosie, brodzie i czole. Jest to tym bardziej wkurzające, że przecież mamy okres katarów i każde wydmuchanie nosa kończy się sterczącymi suszkami Ale znalazłam na to radę. Tuż przed nałożeniem podkładu zmywam twarz mleczkiem do demakijażu wodoodpornego make-upu oczu i ust Nivea. Śmiesznie brzmi, ale nie miałam nic innego, a musiałam się czymś poratować. Mam cerę mocno trądzikową, ale żeby makijaż dobrze wyglądał musiałam przeżucić się z tonika na to mleczko. I powiem Ci, że chyba wyszło mi to na dobre, bo odkąd używam Revlona, mam idealną cerę

Ciężko było się tylko przyzwyczaić do jego zapachu. Za każdym razem czułam się jakbym rozsmarowywała sobie tłusty żółty ser na twarzy Ale chyba już przywykłam

A co do odcieni, to jest mały problem. Buff, w porównaniu z IsaDorą 60, której wczesniej używałam, jest superjasny, ale niestety nadal dla mnie za ciemny. Nie wiem czy to prawda, ale pani w sklepie powiedziała mi, że dla cery suchej nie robią Ivory. No i wygląda na to, że to nie koniec moich poszukiwań idealnego podkładu

A z tym kohlem, to wszystko zależy od koloru włosów, oprawy oczu i kształtu oczu. Ja używam czarnego eyelinera, mam bardzo długie czarne rzęsy i mnie to pasuje. Jeśli nie wiesz czy inwestować w kohla, to weź jakiś ciemny cień i pomaluj sobie oko na mokro jakbyś używała kohla. Wtedy zobaczysz czy Ci taki kontrast pasuje
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 09:49   #1738
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to prawda, ale pani w sklepie powiedziała mi, że dla cery suchej nie robią Ivory. No i wygląda na to, że to nie koniec moich poszukiwań idealnego podkładu
na stronie revlona pokazują, że jest http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16

ja się zastanawiam jeszcze nad MAC
http://www.maccosmetics.com/template...CT_ID=PROD9799
podobno kolorki 15 są całkiem jasne, a recenzje na KWC też całkiem niezłe
Cmokisia, którego ty Maca testowałaś?
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2007-10-16 o 12:35
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:02   #1739
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzięki sylwiani Już ja ich przycisnę żeby mi to sprowadzili
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:03   #1740
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, a czy słyszałyście może o "rozrabianiu" Dermacolu wodą??

Powiedziała mi o tej metodzie ciotka, która używała tego podkładu 20 lat temu.

Wczoraj wypróbowałam mieszankę Dermacolu i wody na ręce (gdyż jestem chora i wszelkie próby "pyszczkowe", przypuszczam, że nie będą teraz miarodajne, zwłaszcza próba wytrzymałości) i żeby się konsystencja poprawiła, to nie mogę powiedzieć, natomiast, ku mojemu zdzwieniu i uciesze, odcień (211 oczywiście) się rozjaśnił . Z przyczyn obiektywnych jeszcze nie wiem czy w ciągu dnia na twarzy nie zciemnieje, ale mam zamiar rychło przystąpić do testów
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.