Co zrobić ? :( ZAŁAMKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 19:42   #1
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107

Co zrobić ? :( ZAŁAMKA


Jestem po prostu załamana ... Nosiłam aparat na stałe przez 2,5 roku ...
Dostałam retainer którego nosiłam prawie całyczas (nie brałam na zajęcia bo nie będę robić z siebie pośmiewiska ... ) Ale większość czasu spędzam w domu i zawsze go nosiłam w dzien i noc(nie opuściłam ani jednej nocy) ... No i zrobila mi się między 4 a 5 szparka milimetrowa ale jednak jest i wogóle wydaje mi się, że szczęka jest i tak za wąska a 1 wysunięta do przodu ale powiedziałam to dentystce kilka miesięcy przed zdjęciem i ona zaszantażowała mnie "A chcesz jeszcze rok nosić aparat?".

Fakt, że miałam bardzo krzywe żeby, naprawdę krzywe a teraz mam NORMALNE ale spodziewałam się lepszych efektów po noszeniu aparati przez 2,5 roku ... Jestem trochę załamana bo chce mieć szerszą szczękę a nie wiem co mam teraz zrobić ... Czy jest jakaś możliwość, że ona nastawi mi jakoś ten retainer i wyprostują mi się jeszcze bardziej żeby ??? Bo mama mi nie kupi następnego aparatu bo płaciła forse na stały i za retainer i nie mamy pieniędzy tyle na kupowanie następnych aparatów i poprawki po dentyście
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.