Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 11:44   #4501
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
To z pewnością brak szczelnego zamknięcia ekstraktu i przechowywanie go w wilgotnym miejscu, może nie domknęłyście wieczek dokładnie (ja z mazidlanymi mam zawsze problem).
Ja raz miałam taki efekt z betainą, która zamieniła się w głaz, ponieważ wieczko się pękło w jednym miejscu i widocznie przez mikroszparę dostała się wilgoć z otoczenia pomimo przechowywania w suchym miejscu.
Opakowania nie były wadliwe, zawsze szczelnie zamykane. Produktów nie trzymałam w łazience, tylko w pokoju, gdzie wilgoci nie ma. Jedynym wytłumaczeniem moim zdaniem jest w takim razie to, że nawet przy zamkniętym oryginalnym opakowaniu powinno się je jeszcze włożyć np. do woreczka strunowego.
Zawsze zwracam uwagę na przechowywanie biochemii, ale nie miałam jeszcze przypadku, że powietrze mimo wszystko dostało się do produktu.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:28   #4502
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Opakowania nie były wadliwe, zawsze szczelnie zamykane. Produktów nie trzymałam w łazience, tylko w pokoju, gdzie wilgoci nie ma. Jedynym wytłumaczeniem moim zdaniem jest w takim razie to, że nawet przy zamkniętym oryginalnym opakowaniu powinno się je jeszcze włożyć np. do woreczka strunowego.
Zawsze zwracam uwagę na przechowywanie biochemii, ale nie miałam jeszcze przypadku, że powietrze mimo wszystko dostało się do produktu.
Niestety tak się zdarza. Niektóre surowce pochłaniają wilgoć w warunkach "pokojowych" pomimo szczelnych na pozór opakowań; pomieszczenia nie muszą być wcale zawilgocone. Ostatnio dostałam nawet skamieniałą betainę prosto z Naturalisa (opakowanie z ZSK sprawdza się w przypadku betainy lepiej niż oryginalne). Aktualnie wszystkie higroskopijne proszki i ekstrakty trzymam w dodatkowych woreczkach. Można też wykorzystać żel krzemionkowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post35709299.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:17   #4503
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy zdarzyło wam się, że sklep nie przesłał wszystkich zamówionych i opłaconych przez Was produktów? Mi się to ostatnio zdarzyło, a na ich liście te produkty były odhaczone.
Napisałam do sklepu, że zamówienie nie jest kompletne, a pani poprosiła mnie o skan fv.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:00   #4504
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło wam się, że sklep nie przesłał wszystkich zamówionych i opłaconych przez Was produktów? Mi się to ostatnio zdarzyło, a na ich liście te produkty były odhaczone.
Napisałam do sklepu, że zamówienie nie jest kompletne, a pani poprosiła mnie o skan fv.
Zawsze dostawałam kompletne zamówienia, bez względu na ich wielkość.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 21:52   #4505
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło wam się, że sklep nie przesłał wszystkich zamówionych i opłaconych przez Was produktów? Mi się to ostatnio zdarzyło, a na ich liście te produkty były odhaczone.
Napisałam do sklepu, że zamówienie nie jest kompletne, a pani poprosiła mnie o skan fv.
Miałam taką sytuację niedawno. W paczce nie było jednego produktu, mimo że był odhaczony na liście. Dosłano mi go bez problemu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 09:37   #4506
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło wam się, że sklep nie przesłał wszystkich zamówionych i opłaconych przez Was produktów? Mi się to ostatnio zdarzyło, a na ich liście te produkty były odhaczone.
Napisałam do sklepu, że zamówienie nie jest kompletne, a pani poprosiła mnie o skan fv.
mnie się zdarzyo że zlewka była odhaczona a nie było jej w paczce, chcieli dosłać, nie było z tym żadnego problemu
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 13:17   #4507
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny bede robic pierwsze zamowienie z ZSK . Nie chce robic zadnych kremow poniewaz swoich mam juz pod dostatkiem ale zastanawiam sie czy moge dodawac bezposrednio kilka kropel np kwasu hialuronowego czy wit. C do drogeryjnych kremow lub maseczek wlasnej roboty? I czy moge kwas hialuronowy uzywac tak samo to innych czesci ciala niz twarz?
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 10:17   #4508
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny bede robic pierwsze zamowienie z ZSK . Nie chce robic zadnych kremow poniewaz swoich mam juz pod dostatkiem ale zastanawiam sie czy moge dodawac bezposrednio kilka kropel np kwasu hialuronowego czy wit. C do drogeryjnych kremow lub maseczek wlasnej roboty? I czy moge kwas hialuronowy uzywac tak samo to innych czesci ciala niz twarz?
Możesz, przeszukaj wątki bo sporo już zostało napisane na ten temat sama czekam na HA i będę dodawać go do kremu ze sklepu.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:28   #4509
luizar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

cześc Dziewczyny! bede robic właśnie zamówienie, chciałabym wyrównac koloryt skóry, stąd moje pytanie - co bedzie do tego dobre? mam skóre mieszaną skłonną na przesuszeń w okresie grzewczym. czerwone plamki to głównie pozostałości po wypryskach, z którymi sie borykałam...
luizar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:04   #4510
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam,
Mam pytanie odnośnie mleczka pszczelego. Na stronie ZSK jest informacja, że należy stosować go w stężeniu maksymalnie 5%. Orientujecie się może, skąd takie ograniczenie i czy stosowanie solo na twarz jest niebezpieczne? Pytam, ponieważ moja koleżanka zużyła całe opakowanie solo i wybieliło jej przebarwienia po trądzikowe.
Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 08:34   #4511
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez luizar Pokaż wiadomość
cześc Dziewczyny! bede robic właśnie zamówienie, chciałabym wyrównac koloryt skóry, stąd moje pytanie - co bedzie do tego dobre? mam skóre mieszaną skłonną na przesuszeń w okresie grzewczym. czerwone plamki to głównie pozostałości po wypryskach, z którymi sie borykałam...
Tonik kwasowy? Np. migdałowy.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 22:46   #4512
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Radziłam się Was co ekstraktu trądzikowego - czy mam go używać na dzień? Z samym kwasem HA wystarczy? Macie jakieś doświadczenia z nim związane? Faktycznie pomaga na trądzik?

I pytanie drugie - jak często można stosować maseczkę ze spiruliny? Mam jeszcze glinkę białą. Lepiej je mieszać czy stosować zamiennie?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 23:10   #4513
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Co do glinki- musisz zobaczyć co Tobie najbardziej pasuje
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:22   #4514
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Radziłam się Was co ekstraktu trądzikowego - czy mam go używać na dzień? Z samym kwasem HA wystarczy? Macie jakieś doświadczenia z nim związane? Faktycznie pomaga na trądzik?

I pytanie drugie - jak często można stosować maseczkę ze spiruliny? Mam jeszcze glinkę białą. Lepiej je mieszać czy stosować zamiennie?

ja u siebie zauwazylam, ze najlepsze efekty mam, jak robie maske co 2 dni. Tak jakby moja skora codziennie potrzebowała oczyszczenia przy pomocy maski z glinki.

Spirulina jest swietna, ale ja zwykle stosuje ja razem z glinka zielona/biała w stosunku 1:1. Sprobuj wymieszac w roznych proporcjach, czasem daje 75% i 25% glinki. Zalezy od skory. Mnie osobiscie spirulina podraznia, kiedy uzywam jej solo.

Aha i kolejna sprawa, do masek dodaje zawsze kilka kropel wybranaego oleju, witaminy all in one, i co mam pod ręką (ekstrakty, skł. aktywne) . Czasem nie dodaje nic do maski ale zawsze obowiazkowo nakładam na twarz serum (czyli zwykle mieszam oleje, żel HA i ekstrakt przeciwtradzikowy) Gdybym nalozyla glinke na twarz, bez zadnych dodatkow w postaci oleju, mialabym wysuszona skore a nie o to chodzi.

Biała i czerwona glinka u mnie daje efekt delikatnego oczyszczenia, odzywienia, kiedy mam zmeczona cere.


Pytasz o ekstrakt przeciwtradzikowy, z opisu wyglada na cos cudownego, tyle składników, rewelacja. Uzywam czasem w toniku, zawsze jako dodatek do masek, zdarzylo mi się uzywać tez punktowo na pryszcza ale zero efektu. Na poczatku niby widzialam jakis efekt, przez pierwsze uzycia, mialam wrazenie ze lagodzi stany zapalne,. Nie wiem, moze źle stosuje, moze jako dodatek do kremu sprawdzilby sie lepiej? ja zwykle dodaje odrobine w ekspresowym serum.


Nie sadze zeby sam ekstrakt + zel HA Ci wystarczyl. U mnie żel HA strasznie sciaga skore, kiedy nie dodam oleju.



Miałyscie tonik depigmentacyjny ?? bardzo na niego licze
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:38   #4515
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja u siebie zauwazylam, ze najlepsze efekty mam, jak robie maske co 2 dni. Tak jakby moja skora codziennie potrzebowała oczyszczenia przy pomocy maski z glinki.

Spirulina jest swietna, ale ja zwykle stosuje ja razem z glinka zielona/biała w stosunku 1:1. Sprobuj wymieszac w roznych proporcjach, czasem daje 75% i 25% glinki. Zalezy od skory. Mnie osobiscie spirulina podraznia, kiedy uzywam jej solo.

Aha i kolejna sprawa, do masek dodaje zawsze kilka kropel wybranaego oleju, witaminy all in one, i co mam pod ręką (ekstrakty, skł. aktywne) . Czasem nie dodaje nic do maski ale zawsze obowiazkowo nakładam na twarz serum (czyli zwykle mieszam oleje, żel HA i ekstrakt przeciwtradzikowy) Gdybym nalozyla glinke na twarz, bez zadnych dodatkow w postaci oleju, mialabym wysuszona skore a nie o to chodzi.

Biała i czerwona glinka u mnie daje efekt delikatnego oczyszczenia, odzywienia, kiedy mam zmeczona cere.


Pytasz o ekstrakt przeciwtradzikowy, z opisu wyglada na cos cudownego, tyle składników, rewelacja. Uzywam czasem w toniku, zawsze jako dodatek do masek, zdarzylo mi się uzywać tez punktowo na pryszcza ale zero efektu. Na poczatku niby widzialam jakis efekt, przez pierwsze uzycia, mialam wrazenie ze lagodzi stany zapalne,. Nie wiem, moze źle stosuje, moze jako dodatek do kremu sprawdzilby sie lepiej? ja zwykle dodaje odrobine w ekspresowym serum.


Nie sadze zeby sam ekstrakt + zel HA Ci wystarczyl. U mnie żel HA strasznie sciaga skore, kiedy nie dodam oleju.



Miałyscie tonik depigmentacyjny ?? bardzo na niego licze
Dziękuję za odpowiedź

W takim razie może też wypróbuję maseczkę co dwa dni - spirulina, glinka biała, olej i woda, tak może być?

Mam jeszcze serum lemon z BU, może do niego zmieszanego z HA dokładać kilka kropli ekstraktu przeciwtrądzikowego? Szkoda mi nakładać ten ekstrakt z maseczką i go za kilkanaście minut zmyć.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:47   #4516
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

W takim razie może też wypróbuję maseczkę co dwa dni - spirulina, glinka biała, olej i woda, tak może być?

Mam jeszcze serum lemon z BU, może do niego zmieszanego z HA dokładać kilka kropli ekstraktu przeciwtrądzikowego? Szkoda mi nakładać ten ekstrakt z maseczką i go za kilkanaście minut zmyć.
spirulina, glinka, olej i woda, jak najbardziej ok. Ale osobiscie wole zmieszac glinke ze spirulina, na twarz nalozyc olej+ha+ekstrakt jako serum pod maske. Probuj roznych kombinacji, mozliwosci jest wiele, a oleju do glinki to 4-5 kropli, mi wystarcza, maska tak szybko nie wysycha, latwo się zmywa, przy okazji nie wysusza. Byc moze Tobie bardziej sie spodoba maska bez dodatku oleju Kombinuj az znajdziesz najlepsza wersje dla siebie.

mozesz dodawac ekstrakt do serum jak najbardziej, ale nie do calego opakowania bo nie wiem jak to sie zachowa, mieszaj na dloni przed nałożeniem.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 21:09   #4517
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
Witam,
Mam pytanie odnośnie mleczka pszczelego. Na stronie ZSK jest informacja, że należy stosować go w stężeniu maksymalnie 5%. Orientujecie się może, skąd takie ograniczenie i czy stosowanie solo na twarz jest niebezpieczne? Pytam, ponieważ moja koleżanka zużyła całe opakowanie solo i wybieliło jej przebarwienia po trądzikowe.
Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.
Ponawiam prośbę, może ktoś się jednak orientuje?
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 07:56   #4518
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę, może ktoś się jednak orientuje?
Mleczko pszczele raczej odżywia i nawilża niż wybiela.
Stosowane w stężeniach większych niż 5 % może zapychać skórę, zarówno same mleczko pszczele jak i gliceryna, w której to mleczko jest rozpuszczone .
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:00   #4519
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Wczoraj dotarła do mnie paczka z ZSK [łączona z kolorówką; swoja drogą, jak mikrosfery mnie nie zapchają, to chyba będą moim hitem '13; wysypałam trochę na dłoń a potem nie mogłam oderwać się od miziania, skóra była taaaaka gładziutka!]. Teraz chodzę, kombinuje, zaglądam w szafki i zastanawiam się, do czego jeszcze upchnąć ekstrakt z aloesu :p Wypróbowałam już olej z pachnotki, traktuję go alternatywnie do tamanu i mogę rzec, że jest zdecydowanie lżejszy i nie śmierdzi tak bardzo, ale też nie pachnie najpiękniej kilka innych buteleczek czeka na razie zabezpieczona na swoją kolej.
Kurczę, w zeszłym tyg byłam taka dumna z siebie, że udało mi się zdenkować tyle kosmetyków, a teraz znowu szafki upchane
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 18:01   #4520
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
spirulina, glinka, olej i woda, jak najbardziej ok. Ale osobiscie wole zmieszac glinke ze spirulina, na twarz nalozyc olej+ha+ekstrakt jako serum pod maske. Probuj roznych kombinacji, mozliwosci jest wiele, a oleju do glinki to 4-5 kropli, mi wystarcza, maska tak szybko nie wysycha, latwo się zmywa, przy okazji nie wysusza. Byc moze Tobie bardziej sie spodoba maska bez dodatku oleju Kombinuj az znajdziesz najlepsza wersje dla siebie.

mozesz dodawac ekstrakt do serum jak najbardziej, ale nie do calego opakowania bo nie wiem jak to sie zachowa, mieszaj na dloni przed nałożeniem.

Oczywiście do serum na ręce dodaję ekstrakt Mam pytanie - w jakich proporcjach go używać - 1:1 ? I czy mogę go dodawać do oleju na dzień i do serum na noc czy to już za dużo?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:24   #4521
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Oczywiście do serum na ręce dodaję ekstrakt Mam pytanie - w jakich proporcjach go używać - 1:1 ? I czy mogę go dodawać do oleju na dzień i do serum na noc czy to już za dużo?
zalecane stęzenie to 7% więc napewno nie 1:1. Ale z tego co piszą, to stęzenie 50% ekstraktu nie szkodzi, ale niby to 7% jest skuteczniejsze.

Ja bym nie uzywała i na dzień i na noc, bo jak czegos uzywam dość często, skora się przywyczaja i niestety przestaje działac, tak wiec to zależy tylko od Ciebie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:19   #4522
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, czy wiecie może co jaki czas ZSK zmienia prezenty dodawane do zamówień? Obecnie od 10 stycznia do zamówień >50 zł dodają korund lub peeling z bzu, ja akurat mam to i to, i nie wiem czy czekać na zmianę czy nie ma sensu?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 12:06   #4523
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja ostatnim razem po prostu napisałam z prośbą, czy mogę dostać inny gratis, np. to czy tamto -i dostałam glinkę- wiadomo, że zawsze się do maseczki przyda
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:03   #4524
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, jak używać olejki eteryczne - wybrałam te poprawiające nastrój - do inhalacji, czy może masaż
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:44   #4525
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Avenna Pokaż wiadomość
ja ostatnim razem po prostu napisałam z prośbą, czy mogę dostać inny gratis, np. to czy tamto -i dostałam glinkę- wiadomo, że zawsze się do maseczki przyda
Dobry pomysł i też chyba poprosiłabym glinki bo przynajmniej wiedziałabym jak zużyć
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:31   #4526
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może co jaki czas ZSK zmienia prezenty dodawane do zamówień? Obecnie od 10 stycznia do zamówień >50 zł dodają korund lub peeling z bzu, ja akurat mam to i to, i nie wiem czy czekać na zmianę czy nie ma sensu?
A ja płaciłam 57 zł i nic nie dostałam
Moje pierwsze zamówienie na ZSK, wcześniej raz kupowałam na BU, i jestem zachwycona
wczoraj zrobiłam tonik z kwasem migdałowym, i 1. raz mieszankę OCM, buzia tak gładka.... ekstra. Plus dziś będę robić serum SAP.
I szczerze mówiąc, przeglądam blogi, wątki na wizażu i już planuję kolejne zakupy :P
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:02   #4527
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
A ja płaciłam 57 zł i nic nie dostałam
Moje pierwsze zamówienie na ZSK, wcześniej raz kupowałam na BU, i jestem zachwycona
wczoraj zrobiłam tonik z kwasem migdałowym, i 1. raz mieszankę OCM, buzia tak gładka.... ekstra. Plus dziś będę robić serum SAP.
I szczerze mówiąc, przeglądam blogi, wątki na wizażu i już planuję kolejne zakupy :P
57 zł za same produkty ze sklepu czy wliczając już przesyłkę? bo to chyba bez przesyłki musi wyjść co najmniej 50 zł
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:17   #4528
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
57 zł za same produkty ze sklepu czy wliczając już przesyłkę? bo to chyba bez przesyłki musi wyjść co najmniej 50 zł
aha ok, to z przesyłką mi tyle wyszło, bez 45
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:28   #4529
marcepanowy_smak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej,
muszę napisać, że to pierwszy watek, który przeczytałam od początku do końca zaniedbując przy tym pisanie pracy magisterskiej i będąc pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy
dlatego na pewno zamówię na ZSK glinkę białą i żółtą, kwas hialuronowy i oleje: migdałowy, śliwkowy i z pestek malin do mieszania z kwasem tak jak robią niektóre z Was

mam też parę pytań: 1. czy mleczko pszczele można dodawać do odżywek do włosów czy lepiej dodawać coś innego
2 czy po roztopieniu w kąpieli wodnej masła shea i dodaniu oleju kokosowego wyjdzie dobrze rozsmarowujące się mazidło do ciała i czy trzeba je jakoś konserwować

a na koniec najważniejsze co polecacie do przemrożonej, a w związku z tym czerwonej, łuszczącej się skóry twarzy w dodatku z zaskórnikami?

dzięki

Edytowane przez marcepanowy_smak
Czas edycji: 2013-02-17 o 14:50
marcepanowy_smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 07:41   #4530
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja wczoraj popełniłam zamówienie na ZSK

Lubię ten sklep, bo nawet teraz Pani mi zmieniła zamówienie już po opłaceniu go, bo wzięłam nie ten olej co trzeba
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.