Rossmann - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 14:26   #2041
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dziś sobie olejek przeciw rozstępom dla ciężarnych, oczarował mnie skład, bo cieżarna nie jestem.

Gdzie to stoi

Bo w moim Rossie nie ma Nie mogę się doszukać
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:49   #2042
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Gdzie to stoi

Bo w moim Rossie nie ma Nie mogę się doszukać
u mnie jest między balsamami, chyba gdzis blisko tych do piersi, na cellulit itd.

a na ten Rossmanowski tez mam ochotę juz go kiedys ogladalam
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 15:07   #2043
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

TeaHouseMoon widze ze masz ekstremalnie wrażliwa cere, wspolczuje Sprobuj moze mycia twarzy z uzyciem przegotowanej wody? I dodawałabym na Twoim miejscu do kremów i żeli panthenol
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 15:32   #2044
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Ostatnio to... Zawsze miałam dość wrażliwą cerę, ale nie aż tak. Nie wiem co się dzieje, jak byłam nastolatką to nie miałam żadnych problemów, ani trądziku ani suchej/tłustej cery. Przekroczyłam magiczną barierę dwudziestki i nie mogę sobie poradzić: a to trądzik, a to wągry, a to niesamowicie tłusta cera, a to suche placki, a teraz jeszcze taki przesusz i nietolerancja na kosmetyki. Chyba jakaś burza hormonów.

Jeśli chodzi o przegotowaną wodę, to przyznam się, że trochę nie chce mi się jej tyle gotować, a potem jeszcze wyginać nad miską Próbowałam, ale zniechęciłam się wyjątkowo szybko.

Pantenol np. taki? http://www.zrobsobiekrem.pl/?121,50-...u-propylenowym

Ale chyba odbiegłam zbytnio od tematu, przepraszam Żeby nie było całkowitego offtopu to może dodam, że swego czasu zużyłam bardzo dużo isanowych żeli pod prysznic, widziałam teraz że zmieniła się butelka, a ciekawe jak z zawartością? Bardzo je lubiłam, bo były delikatne i nie podrażniały mi skóry. A ten wybór zapachów
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 00:05   #2045
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Ostatnio to... Zawsze miałam dość wrażliwą cerę, ale nie aż tak. Nie wiem co się dzieje, jak byłam nastolatką to nie miałam żadnych problemów, ani trądziku ani suchej/tłustej cery. Przekroczyłam magiczną barierę dwudziestki i nie mogę sobie poradzić: a to trądzik, a to wągry, a to niesamowicie tłusta cera, a to suche placki, a teraz jeszcze taki przesusz i nietolerancja na kosmetyki. Chyba jakaś burza hormonów.

Jeśli chodzi o przegotowaną wodę, to przyznam się, że trochę nie chce mi się jej tyle gotować, a potem jeszcze wyginać nad miską Próbowałam, ale zniechęciłam się wyjątkowo szybko.

Pantenol np. taki? http://www.zrobsobiekrem.pl/?121,50-...u-propylenowym

Ale chyba odbiegłam zbytnio od tematu, przepraszam Żeby nie było całkowitego offtopu to może dodam, że swego czasu zużyłam bardzo dużo isanowych żeli pod prysznic, widziałam teraz że zmieniła się butelka, a ciekawe jak z zawartością? Bardzo je lubiłam, bo były delikatne i nie podrażniały mi skóry. A ten wybór zapachów
A wiesz, mi też cera się bardzo zmieniła właśnie koło 20. Kiedyś była bardziej tłusta. Teraz na szczęście jest coraz lepiej (i też z wiekiem powinno być), ale też bardzo zmieniłam pielęgnacyjne nawyki.
Bardzo współczuję, że tyle rzeczy powoduje u Ciebie podrażnienia, itp. Powiem Ci, że mi pod tym kątem cera też się bardzo rozkaprysiła i więcej rzeczy mnie podrażnia. Dlatego kremu z mocznikiem jednak nie sprobuję do twarzy, bo tak patrze bo skłądzie, że dużo zapachowych subtancji.

Jeśli faktycznie widzisz, że woda Ci szkodzi, to może poranne mycie twarzy zamień na tonik? Wiele Dziewczyn na Forum sobie to chwali. Często wybywierają hydrolaty z Biochemii Urody czy inne, domowej roboty.

Również przepraszam za offtop A na temat, to zastanawiam się, czy nie wypróbować właśnie tej oliwki dla ciężarnych zamiast Hippa. Bo Hipp choć ciałą mi nie nawilżał, to świetnie regulował sebud na twarzy. Tylko ta Babydream jest bardziej "napakowana", więc może mnie zapachać albo co gorsza - uczulić, jak wiele produktów Babydream (i nigdy nie wiem, jaka to roślinka jest winowajcą :/ )
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 08:37   #2046
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Również przepraszam za offtop A na temat, to zastanawiam się, czy nie wypróbować właśnie tej oliwki dla ciężarnych zamiast Hippa. Bo Hipp choć ciałą mi nie nawilżał, to świetnie regulował sebud na twarzy. Tylko ta Babydream jest bardziej "napakowana", więc może mnie zapachać albo co gorsza - uczulić, jak wiele produktów Babydream (i nigdy nie wiem, jaka to roślinka jest winowajcą :/ )
Ja zaryzykowałam i nałożyłam ten olejek na twarz kilka razy - miałam okropną alergię i podrażnienia, nic nie pomagało, skóra wręcz schodziła płatami, pomyślałam co mi szkodzi i tak gorzej nie będzie.
Stopniowo cera się poprawiała, uczulenie zniknęło, a teraz mam gładką i nawilżoną skórę.

Nic mnie nie zapchało, a mam bardzo podatną skórę niestety.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 11:57   #2047
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja zaryzykowałam i nałożyłam ten olejek na twarz kilka razy - miałam okropną alergię i podrażnienia, nic nie pomagało, skóra wręcz schodziła płatami, pomyślałam co mi szkodzi i tak gorzej nie będzie.
Stopniowo cera się poprawiała, uczulenie zniknęło, a teraz mam gładką i nawilżoną skórę.

Nic mnie nie zapchało, a mam bardzo podatną skórę niestety.
Super wręcz niesamowite
Dziękuję za opinię
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 12:14   #2048
laoni27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: rossmann

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu podglądam Biochemię tu i tam i odbija się to przede wszystkim na moich finansach Ale do rzeczy moje pytanie dotyczy szamponu BD, strasznie przetłuszczają się mi po nim włosy, gdzieś czytałam, że na pozytywny efekt używania tego szamponu trzeba odczekać jakiś czas, czy to prawda, też tak miałyście? A może po prostu mi on nie służy.
laoni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 12:21   #2049
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Ja używałam tego szamponu i miałam w ogóle problem z domyciem włosów. Niby pieni się dobrze, sprawia wrażenie że dobrze czyści, ale po wysuszeniu niestety miałam tłuste włosy u nasady, jakbym w ogóle ich nie umyła. Myślę, że dla osób z przetłuszczającymi się włosami jest on po prostu za słaby, wiadomo że skóra małego dziecka nie wydziela łoju w takich ilościach. Mnie w każdym razie nie służył.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:12   #2050
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez laoni27 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu podglądam Biochemię tu i tam i odbija się to przede wszystkim na moich finansach Ale do rzeczy moje pytanie dotyczy szamponu BD, strasznie przetłuszczają się mi po nim włosy, gdzieś czytałam, że na pozytywny efekt używania tego szamponu trzeba odczekać jakiś czas, czy to prawda, też tak miałyście? A może po prostu mi on nie służy.
Hmm... Z mojego doświadczenia wynika, że nie warto czekać. Zużyłam jedną, całą butelkę szamponu i nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o przetłuszczanie. Ale kilka osób twierdzi, że dopiero przy drugiej buteleczce zauważyły postęp. Ja niestety dalej nie dotrwałam ale szampon sobie cenię. Może jednak warto spróbować.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:30   #2051
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

A ja jakoś zauważyłam, że lepiej mi się myje włosy (i też chyba lepiej wyglądają) żelem BD z pompką, albo płynem do kąpieli nagietkowym.
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 16:37   #2052
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez laoni27 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu podglądam Biochemię tu i tam i odbija się to przede wszystkim na moich finansach Ale do rzeczy moje pytanie dotyczy szamponu BD, strasznie przetłuszczają się mi po nim włosy, gdzieś czytałam, że na pozytywny efekt używania tego szamponu trzeba odczekać jakiś czas, czy to prawda, też tak miałyście? A może po prostu mi on nie służy.

Mnie sie wlosy po nim mniej przetluszczaly, ale z czasem wysuszyl mi wlosy, byly sztywne, matowe i nie ukladaly sie, wygladaly jak kask.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:24   #2053
laoni27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: rossmann

hmm, to może polećcie mi jakiś szampon z fajnym składem m.in. bez SLSów. Z góry dziękuję
laoni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:29   #2054
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Z dzieciecych to Hipp byl dla mnie ok i Bübchen dla niemowlakow. Kinder shampoo uzylam kilka razy i jakos poszedl jako zel pod prysznic. Poza tym moje dziecko uzywa plynu do kapieli nagietkowego z babydream i ostatnio sobie wlosy nim umylam. bylam ciekawa czy bedzie jak u moejj dzieciny, Po szamponie babydream mial sztywne wlosy i matowe jak ja, a jak umylam mu tym plynem to odrazu zablysczaly i sa miekciejsze i to samo bylo u mnie. Wlosy miekkie i blyszczace, fakt ze ja jeszcze uzywam odzywki, ale jednak to inna bajka jak szampon
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:30   #2055
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: rossmann

ja zużywam już chyba 5 buteleczkę szamponu BD i jestem zadowolona. Mam cieńkie, przetłuszczające się włosy i (o dziwo) radzi sobie z nimi doskonale!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:21   #2056
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: rossmann

a czy którys krem do twarzy jest na tyle dobry składowo, ze nie zapcha problematycznej cery? Mozecie coś polecić?
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:55   #2057
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a czy którys krem do twarzy jest na tyle dobry składowo, ze nie zapcha problematycznej cery? Mozecie coś polecić?
Powiem szczerze: pewnika nie ma, nawet solidnego kandydata na pewnika nie ma ale wiele osób chwali sobie kremy z serii Rival de loop i ona (jak na moje oko) wydają się najlepsze składowo, jeśli chodzi o zapychanie, ale też gwarancji nie daję, a sama nie próbowałam. Może jeszcze krem księżniczkowy, ale myślę, że warto poczytać wszystkie recenzje i wybrać mniejsze zło do testów
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 13:51   #2058
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

muszę pochwalic maseczkę do włosów Yung Asia (taka w tubie z chińską literą). ma super konsystencję, bardzo łatwo się nakłada, ładnie pachnie, a jakie działanie zakochałam się włosy są po niej miękkie, puszyste, jedwabiste i bardzo lekkie. nie obciąża ich i nie przetłuszcza. no cudo zazwyczaj po maseczkach na drugi dzień mam już przyklapnięte i tłuste włosy, a tu nie. cena też przystępna 6,99. polecam
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 14:43   #2059
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

no i wycofali starą serię dla ciężarnych, i nie ma juz żelu do mycia
czym ja sie teraz bede myła
a szampon BD ja lubie bardzo, mysle ze za te 4 złote warto wypróbowac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 14:46   #2060
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
muszę pochwalic maseczkę do włosów Yung Asia (taka w tubie z chińską literą). ma super konsystencję, bardzo łatwo się nakłada, ładnie pachnie, a jakie działanie zakochałam się włosy są po niej miękkie, puszyste, jedwabiste i bardzo lekkie. nie obciąża ich i nie przetłuszcza. no cudo zazwyczaj po maseczkach na drugi dzień mam już przyklapnięte i tłuste włosy, a tu nie. cena też przystępna 6,99. polecam
Niemki sobie bardzo ja chwala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:20   #2061
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Niemki sobie bardzo ja chwala.
nie dziwię się im
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 07:12   #2062
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
muszę pochwalic maseczkę do włosów Yung Asia (taka w tubie z chińską literą). ma super konsystencję, bardzo łatwo się nakłada, ładnie pachnie, a jakie działanie zakochałam się włosy są po niej miękkie, puszyste, jedwabiste i bardzo lekkie. nie obciąża ich i nie przetłuszcza. no cudo zazwyczaj po maseczkach na drugi dzień mam już przyklapnięte i tłuste włosy, a tu nie. cena też przystępna 6,99. polecam
Nie byłam przekonana do tej serii, ale musze się w końcu skusić i coś wyprobówać
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:02   #2063
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: rossmann

dziewczyny,czy ten szampon BD nie zaiwera rumianku?nie rozjasnia wlosow?(bo mam ciemne i nie zalezy mi na rozjasnieniu...a gdzies czytalam,ze w skladzie ma rumiarenk
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:11   #2064
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

ja nie zauważyłam zeby rozjaśniał
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:08   #2065
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: rossmann

ja też nie (chociaz mi by to nie przeszkadzało i tak psikam rumiankiem
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:43   #2066
marznia
Raczkowanie
 
Avatar marznia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: rossmann

Kupiłam dzisiaj piankę Lilliputz do mycia ze smokiem z myślą o stosowaniu go jako zmywacz do twarzy. Może któraś z Was ma ją już i wie jak się spisuje? Ja na razie raz zastosowałam. Dobrze zmywa filtr i makijaż. Nawet z tuszem do rzęs dobrze sobie poradził. Zapach trochę zbyt intensywny, ale podoba mi się.
__________________
- Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna. -

marznia prosi o głosy na jej recenzje Garniera
marznia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:22   #2067
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Smile Dot.: rossmann

a ja ostatnio kupiłam w rossmanie oliwke i puder BD i juz nie moge się doczekać kiedy użyje, namiętnie smaruje się oliwką bambino żeby szybciej się skończyła,dziś namaszczam się cała i jutro testuje BD, wyczytałam na wizazu że jest świetna wiec poleciałam do sklepu kupić teraz planuje kupić szampon BD
im więcej siedze na wizażu tym biedniejszy portfel mi się robi ale jak tu nie kupić kosmetyku który tak zachwalacie no jak
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:53   #2068
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio kupiłam w rossmanie oliwke i puder BD i juz nie moge się doczekać kiedy użyje, namiętnie smaruje się oliwką bambino żeby szybciej się skończyła,dziś namaszczam się cała i jutro testuje BD, wyczytałam na wizazu że jest świetna wiec poleciałam do sklepu kupić teraz planuje kupić szampon BD
im więcej siedze na wizażu tym biedniejszy portfel mi się robi ale jak tu nie kupić kosmetyku który tak zachwalacie no jak
Ja dziś kupiłam bardzo zachwalany krem z 5% mocznika isany, chociaz kremow mam do diabła i troche . Ale ciezko sie powstrzymać jak taki dobry skład i takie zachwyty.
Ten kremik bedzie do stop jak sadze w sam raz.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:17   #2069
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

A ja dziś do testów szampon Isana Beauty Age z kodem rabatowym. Żadnych opinii nie wyczytałam o nim, ale sklad chyba nienajgorzej wygląda.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:21   #2070
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: rossmann

Shee'naz co to za kremik z 5% mocznika isany? do twarzy czy do ciała? bo ja chce kupić sam mocznik żeby dodawać do balsamów do ciała i do kremów do stóp, ale gdyby był jakiś balsamik czy kremik dobry z mocznikiem to ja chętna jestem kupić, jak znacie cos dobrego rossmanowskiego z mocznikiem piszcie
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.