Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 15:08   #2911
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A ja bym chciała na samym filtrze jechać, tyle że troszkę barwionym Używam LRP +50 białego bo najmniej szkód na moim licu czyni, natomiast przy nim gałki mi krwią zachodzą Kami marzenia to mamy podobne...

Po edycji:

A teraz postawię obiad na stole bo już gotowy.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-18 o 15:11
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:11   #2912
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Michell, my nie jestesmy skromne Np. Iv w drugim wcieleniu jest Nataszą,
Kamiś na szczęście kobieta zmienną jest

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Iv nie bądź taka podejrzliwa, pewnie z polecenia jest, ja rozumiem Twoje obiekcje ale nie wszyscy lekarzy są tacy jak tamten




O jakże wspaniały poranek Ja dla odmiany mam opryszczkę Tak właśnie jest jak się szuka powodów by nie brać heviranu... Usta zbladły, brwi nadal czarne
A mówiłam....i miałaś brać i mnie pilnować.
Brwi to pewnie od strupów czarne.


Masi jak skład filtrów różni się tylko kolorem to czemu nie zmieszać. Ważne chyba, żeby nie mieszać różnych rodzajów filtrów
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-18 o 15:19
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:16   #2913
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masi jescze jedno co ty o tym sądzisz http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=530363 390 kurczę bo jakos na polika bym sobie cos zrobiła a tam się nie pigmaronie bo naczynka tego nie wytrzymały i jakos odstaję (tzn. ta część od reszty tam gdzie sie pigmaronię) i nie wiem czy to sobie kupić - no bóla mam i nie rusze do tych pitów zanim go nie zaspokoje......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:16   #2914
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ktory filtr jest ciemny:confused : bo jakbym podkladu juz nie musiala to mnie ciemniejszy potrzebny a oprócz Lorealowego (ale po nie sie mazać nie da) to ja jeszcze nie trafiłam
Edit o dzieki ci bardzo to muszę sobie go oblukac koniecznie

Magda ja pisałam o tym i Anturek też o tym samym. On jest ciemny własnie.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...e-spf-50-.html
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:26   #2915
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv no własnie, mam stare opakowanie białego Antheliosa. Tylko że jest mały problem, te LRP sprzedają bez pudełek, a na tubkach skłądów nie ma wogóle, musze poszukac w necie składów. Ale skoro to dwa takie same to też mi przyszło od razu do głowy ze kupie białe i będzie.



Magda trochę bym sie bała tego. Raz ze to Allegro a opakowanie też wygląda jak z jakiejś chałtury.Trzeba poszukać co o tym sądzą. Może na innych forach, ja przeglądam czasami fora medyczne to zobacze co na ten temat pisza. Kwasy to ja bym chciała używać, dużo czytałam o tym, ale dopóki sie cosmelanie to niestety odpada. Mam tylko nadzieje że cosmelan po częsci działa jak one, bo to też kwasy owocowe, skóra się złuszcza i jest stymulowana do produkcji kolagenu cały czas. Nie ma się gdzie dowiedzieć o długofalowym działaniu cosmelanu, sami lekarze niewiele wiedzą, a kwasy testowane są już od lat 70, więc mase informacji na ten temat. Kwasy można stosować do końca życia. Jak ktoś zainteresowany to mogę podać linków pare na ten temat.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-18 o 15:28
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:33   #2916
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kurcze chyba masz rację bo takie cos pierwszy raz widzę na oczy - tylko ta sprzedawczyni to dla mnie jest OK juz u niej sporo rzeczy kupiłam, no to chyba ja też zostane przy tym co zaplanowałam kwasie migdałowym z mazideł ale to dopiero jak skończę za miesiąc....dzieki ci bardzo bo ja sie napalam potem to nietrafione i zalega uffffff a nie ma mnie kto rozsądnie na ziemie sprowadzić Bo Tż-a argumenty jakos do mnie nie trafiają
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:36   #2917
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurcze chyba masz rację bo takie cos pierwszy raz widzę na oczy - tylko ta sprzedawczyni to dla mnie jest OK juz u niej sporo rzeczy kupiłam, no to chyba ja też zostane przy tym co zaplanowałam kwasie migdałowym z mazideł ale to dopiero jak skończę za miesiąc....dzieki ci bardzo bo ja sie napalam potem to nietrafione i zalega uffffff a nie ma mnie kto rozsądnie na ziemie sprowadzić Bo Tż-a argumenty jakos do mnie nie trafiają
Przy stosowaniu kwasów ważne jest pH skóry, ważne czym tą skórę zmywasz przed zastosowaniem kwasu, zwykłe mydła sa zasadowe i nadają skórze takli odczyn, stąd toniki, może jak się do migdałka przymierzasz to powinnaś kupić na Ecospa takie mydło specjalne. Widziałam że tam takie coś jest.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 15:38   #2918
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Przy stosowaniu kwasów ważne jest pH skóry, ważne czym tą skórę zmywasz przed zastosowaniem kwasu, zwykłe mydła sa zasadowe i nadają skórze takli odczyn, stąd toniki, może jak się do migdałka przymierzasz to powinnaś kupić na Ecospa takie mydło specjalne. Widziałam że tam takie coś jest.
O zaraz popatrzę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:45   #2919
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

witajcie dziewczeta

u mnie mija 4 tydzien po cosmelanie. buzia ladna, niemniej jednak zadziorkow nie moge sie pozbyc ale to tylko z tego powodu bo co mi sie zagoi to ja zdrapuje i tak w kolo.
cosm 2 stosuje na noc, na dzien roznie: bioderma lub avene cicalfate (ten krem typowo na gojenie ran stosuje na cala twarz jako krem dzienny i sie naprawde sprawdza). przed cosmelanem zawsze sobie co tydzien robilam peeling i maseczke i mysle ze po tych 4 tygodniach spokojnie moge wrocic do tego. Kupilam sobie delikatny peeling enzymatyczny do cery wrazliwej firmy Amincer ( w aptece za 12,50 zl) - baaaardzo polecam, nie wiedzialam ze peelingi enzymatyczne tak dzialaja. Nie ma zadnych grudek, konsystenja kremu, naklada sie na 10 minut, potem zmywa i buzia bjest gladziutka. Pierwszy raz stosowalam enzymatyczny, zawsze bylam przyzwyczajona do mechanicznych z drobinkami scieralnymi. Rowniez polecam maseczki francuskiej firmy Argiletz (tubka ok 22 zl) - obecnie mam glinke czerwona w tubie (sa tez dostepne:zielona, zolta i chyba biala). Ale peeling rewelacja, skorki znikaja jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki

pozdrawiam
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:49   #2920
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Anne28 p.enzymatyczny to fakt dobra rzecz. Ja również go stosuje, ale troche słabo działa, te skórki nie wszystkie usuwa, moze powinnam innej firmy wypróbować np. to co podałaś ty. Do zwykłego ziarnistego absolutnie nie wracaj teraz, rany by ci zrobil i tyle. O glinkach też troche słyszałam ale nie stosowałam nigdy. Czy każda z nich ma inne działanie ? O te kolory mi chodzi
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:59   #2921
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ja też lubię glinki , a szczególnie, glinke białą bo jest najbardziej łagodząca i delikatna. Też mam maskę tej firmy argiletz . Ale najlepsza dla mnie jest jednak bielenda - kojąca maska z glinka, która poza białą ma też glinkę różową .

Anne28 - uważaj teraz na wszystko , bo nawet to, co przedtem było ok, teraz może Cię podrażniać i wtedy szybciutko zmywaj
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 16:04   #2922
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Michell, my nie jestesmy skromne Np. Iv w drugim wcieleniu jest Nataszą, a Anturek ciągle wystawia język, jak to anturium, nasza Buczka nosi rózowe botki więc jak sie za nią nie oglądać, Dome ćwiczy niemal codziennie swe nieskromne, boskie ciało, Megi - ma okropnie piekn e nogi i je wystawia na pokuszenie - to jej te na aviatorku, Denna niby ma skrzydła, ale deklaruje, że w tym roku poszuka też rogów diabełka w sobie, Masi ma mega wielka wiedzę o biochemii i nieskromnie jej na szczeście skromnie dla siebie tylko nie trzyma,, Castrolek ma odwagę żyć poooowoooooli.....

to tylko częśc z naszych zalet bo teraz musze przerwac i zająć się potomkiem
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ktory filtr jest ciemny:confused : bo jakbym podkladu juz nie musiala to mnie ciemniejszy potrzebny a oprócz Lorealowego (ale po nie sie mazać nie da) to ja jeszcze nie trafiłam
Edit o dzieki ci bardzo to muszę sobie go oblukac koniecznie

Tak naprawdę ,jak o filtrach mowa to ja po tych mezo i cos to cerę naprawdę mam lepszą.Ale tylko jak jestem w domu i filtrować się nie muszę.Jak użyję jakiegoś50+(a testowałam już chyba 1000) to psuje mi się cały efekt,ale strach nie używać.Nie trafiłam jeszcze na ten cudowny.

Iv,Antku to z tymi ustami żeby nie rzucało się w oczy na 3 dzień można do roboty iść?Jak to wygląda?Po kreskach na gałach na 3 dzień normalnie wyglądałam.Chcę jeszcze usta,ale zależy mi żeby sensacji nie wzbudzać
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:08   #2923
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Anne28 czy to chodzi o peeling firmy Pharma?

Kamilcia czy ta maseczka o której piszesz to taka nawilżająca i odżywcza? Bo ja teraz kupiłam w saszetce Bielenda eco care glinka biała i jakieś suche takie to mi się wydaje, coś chciałabym kupić, ale nie takiego suchotnika. Jaka to Twoje ma konsystencje itd
http://merlin.pl/Bielenda-Eco-Care-G...19,610139.html
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:09   #2924
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

tak, te kolory to roznie: wiem ze zielona ktora wczesniej czesto stosowalam jest do cery tlustej; rozowa ktora mam obecnie do cery normalnej, mieszanej, z rozszerzonymi naczynkami. Bialej i zoltej nie mialam, ale tak jak mowi kamilla biala jest chyba najdelikatniejsza, jak mi sie ta skonczy to wyprobuje bielendy

w kazdym badz razie mimo tych zadziorkow , polecam cosmelanka

anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:12   #2925
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość

Iv,Antku to z tymi ustami żeby nie rzucało się w oczy na 3 dzień można do roboty iść?Jak to wygląda?Po kreskach na gałach na 3 dzień normalnie wyglądałam.Chcę jeszcze usta,ale zależy mi żeby sensacji nie wzbudzać
Castrol założyłam czeroniasty sweter, zmalowałam oko i do knajpy z siora idę. Sweter wygrzebałam z wykopalisk, nienoszony od 5 lat, bo czerwony
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:14   #2926
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Tak naprawdę ,jak o filtrach mowa to ja po tych mezo i cos to cerę naprawdę mam lepszą.Ale tylko jak jestem w domu i filtrować się nie muszę.Jak użyję jakiegoś50+(a testowałam już chyba 1000) to psuje mi się cały efekt,ale strach nie używać.Nie trafiłam jeszcze na ten cudowny.

Iv,Antku to z tymi ustami żeby nie rzucało się w oczy na 3 dzień można do roboty iść?Jak to wygląda?Po kreskach na gałach na 3 dzień normalnie wyglądałam.Chcę jeszcze usta,ale zależy mi żeby sensacji nie wzbudzać

Tak trzeciego dnia usta wyglądają w miarę normalnie
Ja też wciąż szukam idealnego filtra
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:16   #2927
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

tak Ivonako, ten peeling jest firmy Amincer Pharma (maja oni mnostwo roznych do wyboru maseczek w saszetkach). Maseczki z glinki maja to do siebie ze sa zazwyczaj geste i szybko zasychaja, ale jest taka w saszetce firmy IvSant z zielona glinka (swietna) i baaardzo dobra rowniez (nie zasycha, a oczyszcza) Nuxe Masque Doux Aromatique - z tym ze sa to maseczki z glinka zielona.
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:17   #2928
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Castrolku - a ja używam ciągle, codziennie tego filtra roc -a minesol 50+ antyplamowy . To mój absolutny faworyt. może warto poszukać info, w jakich krajach sprzedają go i łapać znajomych, którzy akurat tam jadą ? Mnie przyjaciiołka przywiozla ten filtr z Grecji.

Ivuś - ta maseczka bielendy jest " mokra" tzn nie zasycha na twarzy jak wiele glinek. jest do cery suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnien, naczynkowej ( cyt.) I jest w dużej tubie - 175 g.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:35   #2929
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam obiecalam ze sie odezwe jak bede po cosmelanie ,ale niestety nie pojechalam bo nie mialam kierowcy a ja po Poznaniu sie troche boje sama jezdzic wiec musialam przelozyc na sobote a tak bardzo chciala miec to juz za soba pozdrawiam.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 16:38   #2930
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam obiecalam ze sie odezwe jak bede po cosmelanie ,ale niestety nie pojechalam bo nie mialam kierowcy a ja po Poznaniu sie troche boje sama jezdzic wiec musialam przelozyc na sobote a tak bardzo chciala miec to juz za soba pozdrawiam.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:43   #2931
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Witam obiecalam ze sie odezwe jak bede po cosmelanie ,ale niestety nie pojechalam bo nie mialam kierowcy a ja po Poznaniu sie troche boje sama jezdzic wiec musialam przelozyc na sobote a tak bardzo chciala miec to juz za soba pozdrawiam.
a kiedy obiecywalas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:47   #2932
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a kiedy obiecywalas

Buczuś fajnie że jesteś wiesz.

Ania obiecała chyba mnie, pisała do mnie z zapytaniem o cosmelan kiedyś i napisała że się odezwie po.
To jeszcze nie miałaś ?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-18 o 16:49
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:47   #2933
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a kiedy obiecywalas
Buczuś
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:52   #2934
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Chcialam Wam powiedziec,ze jestem zwykla baba ,ktora tez od czasu do czasu humorki ma
Wrocilam,bo nie wytrzymalabym dluzej bez Was

I Ameryke dzisiaj odkrylam.Wycisnelam kapsulke z olejkiem z wiesiolka i smarnelam buzke.To jest dopiero cudo

No i wogole to Was kocham
A... i zaleglosci nie mam,bo pokryjomu czytalam,jakby inaczej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:56   #2935
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś
A mnie papiery dzis nie idą trudno nie zając siedzę z wami bo dopiero późnym wieczorkiem po tż na lotnisko jadę.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:56   #2936
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Chcialam Wam powiedziec,ze jestem zwykla baba ,ktora tez od czasu do czasu humorki ma
Wrocilam,bo nie wytrzymalabym dluzej bez Was

I Ameryke dzisiaj odkrylam.Wycisnelam kapsulke z olejkiem z wiesiolka i smarnelam buzke.To jest dopiero cudo

No i wogole to Was kocham
A... i zaleglosci nie mam,bo pokryjomu czytalam,jakby inaczej
z takim zwykłym wiesiołkiem? i na twarz ? A efekt jaki?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:16   #2937
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilko ten zwykly do polykania.Mam doskonale nawilzona skore.Rano posmarowalam i do teraz jest fajny efekt!Jutro planuje przekluc kapsulke z ogorecznikiem

Madzia a gdzie Ty chcesz leciec?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:20   #2938
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilko ten zwykly do polykania.Mam doskonale nawilzona skore.Rano posmarowalam i do teraz jest fajny efekt!Jutro planuje przekluc kapsulke z ogorecznikiem

Madzia a gdzie Ty chcesz leciec?

Buczuś - nasza codzienna pielęgnacja ma szansę być coraz tańsza teraz kapsułki z witaminami itp, a potem będziemy zbierały np, oka z rosołu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:22   #2939
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a kiedy obiecywalas
Buuuuczaaa


Kami ,ja się czaję na ten filtr od kilku miesięcy.Jeśli o tym samym mówimy.Moja doktorka mówiła mi że to jedyny co tak nie błyszczy.Mówię o La roche posay 50+ emulsja(nie krem)Jest w jakiejś podłużnej butelce z korkiem z boku(na wieczku).Niestety nie ma go nigdzie ,nawet doktorka chciała mi go ściągnąć ale sami dystrybutorzy go nie mają.Dopioero coś na wiosnę ma się ruszyć.

To moja jedyna nadzieja.A może ktoś go ma i chce odsprzedać.???
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:24   #2940
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a kiedy obiecywalas
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Tak trzeciego dnia usta wyglądają w miarę normalnie
Ja też wciąż szukam idealnego filtra
W miarę normalnie to znaczy jak?????
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.