Prawa autorskie/patent... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 09:42   #1
Nusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 142
Question

Prawa autorskie/patent... ?


Słuchajcie, mam takie pytanie(przeszukałam forum,ale nie znalazłam nic na ten temat), jeśli powiedzmy chciałabym sprzedawać koszulki przez internet z wymyślonymi przez siebie obrazkami, to czy owe obrazki muszę opatentować ? no i jak to się robi -tzn jaka jest procedura uzyskania praw autorskich. Od czego zacząć. Czy np takie koszulki mogą być kupione powiedzmy w cenach hurtowych a ja sobie zrobie do nich prasowanki i zacznę sprzedawać, czy jakoś inaczej powinno to wyglądać? Orientuje się może ?
__________________
"Bo śmiałkiem jest ten, kto podejmuje decyzje wbrew obawom, ten, kogo na każdym kroku nękają demony, kogo nurtują rozterki, czy ma rację czy nie. A mimo to działa - bo również wierzy w cuda."


kierowca od 18.02.2010
Nusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:09   #2
Nusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 142
Dot.: Prawa autorskie/patent... ?

Mam jeszcze jedno pytanie, orientujecie się może jaki jest dobry program do rysowania ? Bo paintem naprasowanki wychodzą raczej śmiesznie niż profesjonalnie, a bardzo mi zależy na jakimś w miarę profesjonalnym. Probowałam jeszcze Corel Draw, ale ciężko się z nim dogaduję . Bardzo proszę o pomoc.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Aaaaa, nie orientujecie się może czy jeśli bym narysowała coś - i zeskanowała to czy później drukując ten rysunek wyjdzie w miarę profesjonalnie ? ( przepraszam, że tyle wiadomości pod sobą ) Bardzo proszę o odpowiedź.
__________________
"Bo śmiałkiem jest ten, kto podejmuje decyzje wbrew obawom, ten, kogo na każdym kroku nękają demony, kogo nurtują rozterki, czy ma rację czy nie. A mimo to działa - bo również wierzy w cuda."


kierowca od 18.02.2010
Nusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.