Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 17:13   #4351
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

IlonaP, czyli nie taki diabeł straszny też sama coś pokombinuję jutro.
Ceny na Allegro powalają, na Ebayu tez, ale pozytywnie.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:31   #4352
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, mi również nie podoba się ta sytuacja.. pracujesz po prostu nielegalnie.. pracodawca, powinien wszelkie składki opłacić.. to kwalifikuje się do sądu i jakby co, możesz im PIP zesłać na kontrolę.
ale to ostateczność, musisz upomnieć się o swoje, bo potem będą Cię na okrągło wykorzystywać. musisz być asertywna. powiedz, że umawiałyście się na inną kwotę, spróbuj dowiedzieć się dyskretnie czy planują Cię zatrudnić i jakie warunki miałabyś na umowie o pracę. proszę poczytaj sobie również kodeks pracy.. musisz wiedzieć jakie masz prawa.
u mnie w firmie też nie szanują pracowników; nie kryłam niezadowolenia z tego jak mnie potraktowali teraz, ale niestety polskie prawo nie chroni kobiet po urlopie wychowawczym. w każdym razie, nie dam sobie krzywdy zrobić i zamierzam mieć oczy szeroko otwarte. gdyby nie to, że potrzebna mi kasa na wykończenie domu, to bym się na nich wypięła i spokojnie szukała pracy.. pozostaje mi niestety pracować i szukać dalej..
Paula, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:47   #4353
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to tak na szybko lista osób na spotkaniu:
ja
Dominika
Ilona (namówiłaś jednak może wiadomo kogo? )
Pranie
Rozi
WI
Mariola
Kasia?
Gabs - a może jednak?
Foxxxy - a co z Tobą
Pastereczko?
Kogoś pominęłam albo kogoś wpisałam, mimo iż nie planuje się pojawić?

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę na wypad do Zegrza i plotki przy kawie nad wodą (i oglądanie minerałów w moim ciasnym i okropnym mieszkanku ) to serdecznie zapraszam
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no prawie
oj Laski, kochane jesteście wiadomokto robi co może, żeby łikend był luźniejszy, ale nie mogę nic obiecać
pod nieobecność małża duży pokój w biuro mi się zmienił; co gorsza końca nie widać.. roboty od cholery i te jałowe dyskusje z klientami zacznę chyba męża bardziej doceniać - jak on to robi i jest zdrowy (w miarę ) psychicznie ja to jednak za nerwowa i za konkretna na to jestem; odczekam jeszcze kulturalnie do 20tej i chlapnę sobie butelczynę winka na rozluźnienie
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:49   #4354
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, bardzo mi przykro, ale w sobotę pracuję do 17-tej a niestety urlop mi nie przysługuje... Może na jakiś kolejny zjazd się załapię, mam taką nadzieję.

IlonaP, chętnie bym się umówiła, zwłaszcza jeśli Pranie też się wybierze Rodzinka mi wybaczy, zwłaszcza że na razie tylko potencjalnie mamy zostac rodziną
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:08   #4355
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja nie wiem wlasnie co z ta moja poczta Do jakiegos kwietnia/maja bylo idealnie..
Tym niemniej ostatnie blusche przyszlo ekspresem i bez problemow, wiec mam nadzieje miec w lapach moje pelne wymiary za tydzien-dwa
No i nigdy mi nic z polski/australii/kanady nie zaginelo

Ile wypada miec pelnowymiarowych podkladow? W sensie, ze roznych firm. Narazie mam 1, 1 prasowanca, 1 w drodze i mysle jeszcze nad lumiere. No i bede (hopefully) testowac lauress i boje sie ze wpadne.
Probke Meow uzywalam 3-4 miechy i zostala jeszcze polowa, wiec chyba z dekade pociagne na takich zapasach
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-30 o 18:10
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:19   #4356
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem wlasnie co z ta moja poczta Do jakiegos kwietnia/maja bylo idealnie..
Tym niemniej ostatnie blusche przyszlo ekspresem i bez problemow, wiec mam nadzieje miec w lapach moje pelne wymiary za tydzien-dwa
No i nigdy mi nic z polski/australii/kanady nie zaginelo

Ile wypada miec pelnowymiarowych podkladow? W sensie, ze roznych firm. Narazie mam 1, 1 prasowanca, 1 w drodze i mysle jeszcze nad lumiere. No i bede (hopefully) testowac lauress i boje sie ze wpadne.
Probke Meow uzywalam 3-4 miechy i zostala jeszcze polowa, wiec chyba z dekade pociagne na takich zapasach
ja mam 3 z Lauresa, 2 z EGM i jeden Joppa mi się jeszcze ostał
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:24   #4357
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O matko czuje sie rozgrzeszona i pozwole sobie jeszcze na jeden duzy sloik, bo chyba dozywotnich zapasow to jednak nie chce robic
Az sie boje spytac ile macie rozy
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:27   #4358
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
O matko czuje sie rozgrzeszona i pozwole sobie jeszcze na jeden duzy sloik, bo chyba dozywotnich zapasow to jednak nie chce robic
Az sie boje spytac ile macie rozy
To lepiej nie pytaj
Albo wiem, zapytaj Pastereczki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:28   #4359
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Frantic, WinlyEm, evelinek_r, Lemirka, IlonaP, Viollet87, angel of sadness, rozwielitka,
Dziewczynki dziękuję za miłe przywitanie
Coś widze ze rozpoczyłam wiekową wyliczanę niechcący ważne jest jednak co nas łaczy a nie co dzieli
Dziś pracowałam do 18 rano kupiłam do domu chlebek i co taka jestem nieprzytomna ze w pracy został teraz próbuje nadrobić zaległości wizazowe- ciężka sprawa ale miło poczytać jak tam u Was dzień minął
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:30   #4360
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny mam dylemat miałam jechać z koleżankami do władysławowa i otóż ja chciałam samochodem a one uprały się na pociąg i dopiero we władku będziemy szukać czegoś do spania i mi się wydaje, że pomysł z pociągiem nie jest najlepeszy bo co jak nic nie znajdziemy i będziemy się tułać po całym mieście z walizkami co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji? jutro rano jest wyjazd i w niedzielę powrót
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:41   #4361
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat miałam jechać z koleżankami do władysławowa i otóż ja chciałam samochodem a one uprały się na pociąg i dopiero we władku będziemy szukać czegoś do spania i mi się wydaje, że pomysł z pociągiem nie jest najlepeszy bo co jak nic nie znajdziemy i będziemy się tułać po całym mieście z walizkami co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji? jutro rano jest wyjazd i w niedzielę powrót
heh no wiec ja bym w ogole odradzila jechać, bo ciężko będzie coś znaleźc wolnego, we władku, chłapowie, jastrzebiej górze, na półwyspie wszedzie kartki BRAK WOLNYCH POKOI aż się w oczach j**ie. (odpisalam Ci na poprzedniej stronie) ale jak już jechać, to tylko pociągiem. są u nas takie masakryczne korki że autem nigdzie sie nie ruszysz, nawet nie bedziesz miała gdzie zaparkowac (serio, wszystkie ulice pozastawiane po obu stronach )

poza tym jak przyjedzies zpociagiem to łatwiej bedzie coś znaleźc, bo przy PKP stoją "łapacze" (ludzie z kartkami na szyi "wolne pokoje" ) tylko uwga na nich bo niektozy są bardoz nachalni wrzucą Cię do taksówki i zawiozą nawet nie widomo kiedy i gdzie, Ty sie zgodzisz szczesliwa że masz lokum a tu sie okazuje że warunki poniżej wszelkich norm

wielu ludzi przychodzilo do nas, opowiadajac jak to pojechali z kimś z PKP po czym uciekali gdzie pieprz rośnie,jak zobaczyli pokój w ktorym mieli byc: np pokoj z łazienką - klitka 2x2 m a lazienka to... WC za kotarą

szczerze, to naprawde nie jest dobry moment zeby jechać tu do nas. wszedzie pełno ludzi, wszelkie rekordy zostały pobite, na półwyspie to już nawet nie mówię. ewentualnie namiot gdzies, ale i tych pełno

edit: non stop u nas telefon dzwoni, az mi łep rozsadza, ludzie maja nadzieje ze znajda z dnia na dzień gdzieś wolny pokoj- mission impossible przykro tak każdemu odmawiać
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-30 o 18:47 Powód: literówki
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:43   #4362
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nie pytajcie mnie ile mam czego-bo przy pakowaniu pudel sie okazalo hehe

kiedys zrobie zdjecie

ktos pytal o staniki zMS - seria ceriso jest swietna

co do soboty nie mam z kim bąbelka zostawić więc zazdraszczam na odleglosc spotkania i to w takim skladzie ktory mnie interesuje... buuu

zamowienie z truskawy juz mam normalnie w 3 dni mi przyszlo! tusz do kresek benefit- swietny- polecam
kupilam samoopalacz w spray ma zepsuty rozpylacz, ale daje ladny kolor

Scott Barnes
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:54   #4363
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja znów tylko na chwilę

Foxiaku, wszystkiego naj, ciętego języczka, wielu futrzastych kulek i nowych odkryć mineralnych

Winly, to Ty nie wiedziałaś, że rocznik '86 jest super-hiper-wypaśnym rocznikiem

Btw pewno wiesz, ale jest "nowa" seria Fullmetal, z dopiskiem Brotherhood, ponoć bardziej trzymająca się mangi. Tak tylko mówię, na wszelki wypadek Do obejrzenia na YT.

Gabs, Pastereczko chcecie TB2 1-6?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-30 o 18:57
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:54   #4364
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

foxxxy mam nadzieję, że spodoba Ci się specjalny obrazek z dołączonymi życzeniami oby Twa szafa i kosmetyczka była zawsze pełna
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:56   #4365
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jakby co to ja z Foxxxy piszę się na to spotkanie- jakby co siła ją z domu wyciągnę!
Mariolu- będę Cię męczyc na PW pewnie także z góry przepraszam.

Chciałabym podziekować AnceFrance oraz Lorri za b. miłe wymianki
Przy okazji odkryłam straszne rzeczy związane z EGM... W załączniku 2 kremy B&E- jeden mój kupiony ok. 2 miesiące temu z Pastereczką, drugi od AnkiFranki (ten hmmm bardziej załadowany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0122.jpg (105,2 KB, 50 załadowań)
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:56   #4366
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxiego najlepszego I zebys pylicy od prochow nie dostala
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:58   #4367
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja chce jeszcze pare rzeczy z wyprzedaży boohoo np te buty http://www.boohoo.com/FashionClothin...color=MIDNIGHT chabrowe lub czarne, super sa z tymi gumkami

zachorowałam chyba

WI to teraz dają większe czy mniejsze bo mój mózg już dziś nie pracuje
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-30 o 19:01
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:58   #4368
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Chciałabym podziekować AnceFrance oraz Lorri za b. miłe wymianki
Przy okazji odkryłam straszne rzeczy związane z EGM... W załączniku 2 kremy B&E- jeden mój kupiony ok. 2 miesiące temu z Pastereczką, drugi od AnkiFranki (ten hmmm bardziej załadowany
O kurde dziwne to i bardzo niefajne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:09   #4369
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

AnkiFranki muszę zapytac kiedy to kupiła bo Foxxxy ma takiej samej wielkości jak ja czyli mniejsze. Te mniejsze maja o połowę mniej kremu a oby dwa mają naklejkę 30g- dziwne to jakieś. Może teraz po prostu zwiększyli cenę i dali więcej kremu?

Winly- mi track do boohoo nie działa- wiadomo coś?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 19:25   #4370
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pranie, jesteś przenajukochańsza! podaj tylko miejsce i czas a się zjawię


Pastereczko, a bąbelka nie weźmiesz? Bo bardzo mnie interesujesz jako składnik spotkania
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:55   #4371
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pranie, jesteś przenajukochańsza! podaj tylko miejsce i czas a się zjawię


Pastereczko, a bąbelka nie weźmiesz? Bo bardzo mnie interesujesz jako składnik spotkania
Właśnie ja też bardzo liczyłam na spotkanie z Pastereczką
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:06   #4372
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

małe OT.. właśnie zdałam sobie sprawę, że jestem modowo zacofana... nie mam pojęcia co mogę włożyc na siebie do pracy by utrzymać styl casual.. bo moje casual do piaskownicy, to chyba nie bardzo
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:21   #4373
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Paula, mi również nie podoba się ta sytuacja.. pracujesz po prostu nielegalnie.. pracodawca, powinien wszelkie składki opłacić.. to kwalifikuje się do sądu i jakby co, możesz im PIP zesłać na kontrolę.
ale to ostateczność, musisz upomnieć się o swoje, bo potem będą Cię na okrągło wykorzystywać. musisz być asertywna. powiedz, że umawiałyście się na inną kwotę, spróbuj dowiedzieć się dyskretnie czy planują Cię zatrudnić i jakie warunki miałabyś na umowie o pracę. proszę poczytaj sobie również kodeks pracy.. musisz wiedzieć jakie masz prawa.
u mnie w firmie też nie szanują pracowników; nie kryłam niezadowolenia z tego jak mnie potraktowali teraz, ale niestety polskie prawo nie chroni kobiet po urlopie wychowawczym. w każdym razie, nie dam sobie krzywdy zrobić i zamierzam mieć oczy szeroko otwarte. gdyby nie to, że potrzebna mi kasa na wykończenie domu, to bym się na nich wypięła i spokojnie szukała pracy.. pozostaje mi niestety pracować i szukać dalej..
Paula, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
wiem, wiem. to miala byc taka proba, czy sie nadaje, bede wiedziala co i jak. ale okazalo sie ze szefowa ma zamiar chyba dalej se z tego korzystac... ale ja sie nie mam zamiaru dac krzywdzic tez! i mam zamiar wlasnie rozmawiac z nia w taki sposob jak piszesz- chce to na co sie umawialysmy. dzieki za kciuki.
a jak tam dietka? u mnie z nerwow ni ruszyla. trzeba lodowke w cos zaopatrzyc cobym nie siedziala na glodzie. choc musze przyznac ze nie do konca zgadzam sie z ta faza uderzeniowa i niektore rzeczy mi w niej zupelnie nie pasuja. ale jeszcze musze dokladniej poczytac.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To lepiej nie pytaj
Albo wiem, zapytaj Pastereczki
dobre. ja mam malo rozy- 3 duze i jakies 10 probek. ale planuje powiekszyc kolekcje
a podklady-1 Lumiere, mialam 2 duze EDM polaczone teraz w jeden mega big podklad z dodatkiem kilku probek. mieszka sobie w mixing jarze i nie bardzo wiem mowiac szczerze co z nim zrobic... nie uzywam go bo nie chce mi sie go przyciemniac... na chudsze czasy go zostawie. bo takiej ilosci szkoda sie pozbywac.
mam chrapke sprobowac EGM i Lauressa (w tym zniechecaja deko ceny a promocji kolejnej raczej nie bedzie..)

w takim razie w weekend pewnie moje oczy odpoczna, przynajmniej w sobote nie bedzie co czytac jak wszystkie na zlocie czarownic bedziecie. zazdraszczam, tez bym chciala, ale brak mozliwosci.. a szkoda bo fajne osobki beda.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:29   #4374
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
frantic, ciesze sie ze przesylka dotarla
Cotko a moja przesyłka jeszcze do Ciebie nie dotarła?

Dziewczyny ale wam zazdroszczę tego spotkania w Zegrzu. Skład właśnie taki jaki chciałabym zobaczyć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:32   #4375
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko dostałaś płytki? do Lemirki doszły, mam nadzieje ze do Ciebie też

WI, boohoo wysłane 28, jeszcze nie ma w polsce. faktycznie ten link do tracka co wklejalam nie dziala, wczoraj dzialal ale odpalilam jeszcze raz z historii zamowien na stronce i dziala jak trza
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:34   #4376
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, ja trzymam się niestety cały czas mnie suszy i strasznie najedzona się czuję, chociaż nie jem dużo.. chyba przez ten upał..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:35   #4377
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

frantic, dotarla, dotarla zapomnialam napisac.
roz SN jest przerazajacy, jeszcze sie nie odwazylam go polozyc na twarz za to lauressowy bardzo fajny, ladnie wyglada i blyszczy jak marzenie. przed mineralami nie byla ze mnie taka sroka, ehh
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:40   #4378
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly, czyżbyś chciała jakieś zamówienie strzelić?? ja ym chciała to:
http://www.boohoo.com/HighFashionFor...4&page-group=1
i może coś jeszcze
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:47   #4379
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Winly, czyżbyś chciała jakieś zamówienie strzelić?? ja ym chciała to:
http://www.boohoo.com/HighFashionFor...4&page-group=1
i może coś jeszcze
już możesz?

no nie wiem, wielka wyprz się kończy, mamy znowu weekend... zamin chetne by sie zebraly... to bedize po weekendzie i po wyprzedazy juz pewnie, wiec razej nie ma sensu

szkoda ze nie załapałaś się z nami
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-30 o 20:49
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:47   #4380
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
frantic, dotarla, dotarla zapomnialam napisac.
roz SN jest przerazajacy, jeszcze sie nie odwazylam go polozyc na twarz za to lauressowy bardzo fajny, ladnie wyglada i blyszczy jak marzenie. przed mineralami nie byla ze mnie taka sroka, ehh
Nie jest taki zły, ja go raz nałożyłam, ale dla mnie za chłodny jednak jest. A LaurEss kolorystycznie mi bardzo pasował, ale właśnie ilość drobinek jak dla mnie zbyt duża i zbyt srebrna poświata mi wychodziła. Za to przez Ciebie muszę mieć duże opakowanie Pink Ribbon - wszyscy wcześniej pisali że śliczny, że każdy powinien go spróbować, a ja dopiero teraz to odkryłam.

BTW czy waciki wkładane do słoiczka sprawdzają się w transporcie?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-07-30 o 20:49
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.