Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 13:35   #2071
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
A jak stosujecie serum Lemon?
Solo, mieszacie z HA, czy z kremem, bądź krem+HA+Lemon ?

ja solo, albo z HA, w zależnosci od sytuacji
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 13:49   #2072
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja serum lemon stosowalam co 2-3 dni lub rzadziej
Wielkie dzięki
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:40   #2073
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej to dziękuję za ostrzeżenie! W sumie chcialam serum stosować tylko na noc ale z kolei wiecznie tlusa poduszka też mi się nie uśmiecha :/

Poradźcie cos proszę:
- Serum flavo C-15- wydaje mi się OK ale jest chyba bardzo wodniste??
- Serum odbudowujace - za tluste.
- Serum 3xrose - wydaje mi się ze to jest to. Dla babeczki ok. 30 lat, na pierwsze zmarszczki
Zaraz poczytam opinie na naszym biochemicznym KWC
zebys sie nie rozczarowala, bo serum 3 x rose_ jest najwiekszym tlusciochem ze wszystkich serow i osobiscie jakos go nie lubie i mam wrazenie, ze robia mi sie po nim niespodzianki na gebie.
nie wchlania sie od razu w przeciwienstwie do serum z granatu, ktore mi bardzo odpowiadalo.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
chciałabym mamie kupić eliksir winogronowy. Czytałam opinię Tymeny i to chyba wszystko. nada się dla 50-latki ze średnimi zmarszczkami jak na ten wiek?
eliksir winogronowy jest cudowny, uwazam jednak, ze serum z retinolem dziala o wiele mocniej i mama szybko zobaczy efekt jego dzialania.
polecam Ci je, bo to chyba najlepsza rzecz jaka maja w ofercie, i pamietaj ze, o tej porze roku trzeba stosowac je z filtrami.
(dlatego czekam do jesieni na kolejne spotkanie z tym serum)
a jak bys jeszcze zaopatrzyla mame w odpowiednio dobrany kwas to efekt moze naprawde zadziwic.

Edytowane przez pikwa
Czas edycji: 2010-05-30 o 21:33
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 07:02   #2074
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam - to serum nie jest jakimś mega-tłuściochem. Myślę, że z HA poduszka będzie do uratowania
Nie polecam go głównie dlatego, że nic nie robił ciekawego, a do tego ten nieciekawy zapach i wytrącenie Q10 (jestem niemalże przekonana, że to Q10, bo niby z czego innego ewakuowałyby się małe pomarańczowe granulki?)...
Hmm teraz to już sama nie wiem co kupić

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
zebys sie nie rozczarowala, bo serum 3 x rose_ jest najwiekszym tlusciochem ze wszystkich serow i osobiscie jakos go nie lubie i mam wrazenie, ze robia mi sie po nim niespodzianki na gebie.
nie wchlania sie od razu w przeciwienstwie do serum z granatu, ktore mi bardzo odpowiadalo.
O nieee... i co teraz? Chyba nic nie kupię tylko skończe serum Renew bo ważność do lipca tego roku.
Musze jeszcze zerknąć na serum z winogronem.
U mnie po serum renew widac efekty bardzo je lubię ale używam 1-2 razy w tygodniu maksymalnie bo jednak nie ten przedział wiekowy.

[edit]
Dobra biorę serum z winogronem Opis brzmi zachęcająco, zalezy mi na przywróceniu właściwego kolorytu skóry i na uspokojeniu cery oraz zamiast wspaniałego żelu hialuronowego z peptydami wezmę zestaw - odżywczy żel hialuronowy. Wyjdzie trochę taniej. Kurcze 2 rzeczy a już 71 zł :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2010-05-31 o 07:10
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 07:13   #2075
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość

eliksir winogronowy jest cudowny, uwazam jednak, ze serum z retinolem dziala o wiele mocniej i mama szybko zobaczy efekt jego dzialania.
polecam Ci je, bo to chyba najlepsza rzecz jaka maja w ofercie, i pamietaj ze, o tej porze roku trzeba stosowac je z filtrami.
(dlatego czekam do jesieni na kolejne spotkanie z tym serum)
a jak bys jeszcze zaopatrzyla mame w odpowiednio dobrany kwas to efekt moze naprawde zadziwic.
Z filtrem to może być kłopot
Ja się filtruje sumiennie cały rok, ale mamusia jest wielbicielką opalania ... w zasadzie teraz używa głównie samoopalacza, ale nie wierze, że będzie się maziać filtrem.

Stąd winogronowe. Może się posmarować na noc i nie dostanie przebarwień... O kwasie nawet nie ma mowy jeszcze się pójdzie opalać z kwasem na twarzy i będą kłopoty
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 07:56   #2076
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy serum na blizny może mnie zapychać? Jak je stosuje to mam nieodparte wrażenie, że właśnie to robi, choć już czasem sama wariuję
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:32   #2077
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
[edit]
Kurcze 2 rzeczy a już 71 zł :/
hihih, za dobre produkty warto zaplacic.
moje rachunki na biochemii czesto sa duze, ale wtedy mysle, ze w sklepie wyszloby drozej i jestem rozgrzeszona
po retinolowym to zadne nie daje tak spektakularnych efektow.
eliksir winogronowy pieknie odswieza,cera jest az perlista, ale jesli chcesz wyrownac koloryt, to moze jednak dorzuc flavo C, sprawdza sie w tej kwestii.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 09:18   #2078
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
hihih, za dobre produkty warto zaplacic.
moje rachunki na biochemii czesto sa duze, ale wtedy mysle, ze w sklepie wyszloby drozej i jestem rozgrzeszona
po retinolowym to zadne nie daje tak spektakularnych efektow.
eliksir winogronowy pieknie odswieza,cera jest az perlista, ale jesli chcesz wyrownac koloryt, to moze jednak dorzuc flavo C, sprawdza sie w tej kwestii.
W sumie racja - za dobry kosmetyk warto wydać trochę wiecej ale kurcze dlaczego dobre kosmetyki kończą się zawsze w tych miesiącach, w których jest krucho z funduszami
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:35   #2079
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A co sądzicie o olejku kokosowym z BU i jego działaniu na włosy ?
Czy końcówki mniej się rozdwajają ?
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:17   #2080
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

uwielbiam ten olejek, jak dla mnie swietny, włosy mniej sie łamały i bardziej błyszczały
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 06:59   #2081
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
W sumie racja - za dobry kosmetyk warto wydać trochę wiecej ale kurcze dlaczego dobre kosmetyki kończą się zawsze w tych miesiącach, w których jest krucho z funduszami
oho, to widze ze nie tylko ja tak mam. Niestety wlasnie konczy mi sie eliksir i musze jakis miesiąc poczekac na nowy a tak w ogole to on nie nalezy do wydajnych kosmetyków, strasznie szybko schodzi
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 07:18   #2082
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no nie nalezy, o nie.
i u mnie szybko znika, jednak lubie go i zamawiac bede, a w cenie eliksiru wlasciwie nie ma co kupic z kremow w drogerii.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:20   #2083
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny poradźcie mi, chcę kupić mojej mamie która jest po 40 coś niekłopotliwego w użyciu, bo ona nie będzie sie maziać olejami itp, raczej coś co mozna wsmarować rano przed pracą i wieczorem i mieć spokój.

Czym różni się rem regenerujący RENEW z retinolem od Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem ?

Chciałabym coś co jej pomoże, na zmarszczki, szarą cerę, rozpromieni ją.
A moze polecice coś jeszcze innego?

Szkoda ze nie ma tych produktów na KWC.
Pomożecie ?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:39   #2084
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość

Szkoda ze nie ma tych produktów na KWC.
opinie możesz poszukać tu
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:45   #2085
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
oho, to widze ze nie tylko ja tak mam. Niestety wlasnie konczy mi sie eliksir i musze jakis miesiąc poczekac na nowy a tak w ogole to on nie nalezy do wydajnych kosmetyków, strasznie szybko schodzi
Ulala to mnie nie pocieszyłaś. W sumie zobacze jak się u mnie sprawdzi, chciałam go używać na noc a na dzień krem z Dolivy bo też mi pasuje.
A na jak długo Tobie starcza eliksir? Miesiac, dwa?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:04   #2086
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ulala to mnie nie pocieszyłaś. W sumie zobacze jak się u mnie sprawdzi, chciałam go używać na noc a na dzień krem z Dolivy bo też mi pasuje.
A na jak długo Tobie starcza eliksir? Miesiac, dwa?
ja uzywam na dzień i ogolnie dziala na mnie tak ze z jednej strony musze cos na niego nałozyc (czuje lekkie ściągnięcie), a z drugiej wydaje mi sie ze mi wyprasowywuje twarz i napina nie jest wydajny bo ma strasznie wodnistą konsystencję, ja ogolnie strasznie długo używam kremów (nie wiem, moze dlatego ze mam małą twarz ) i mi starczył jakos na 2 m-ce
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:19   #2087
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja uzywam na dzień i ogolnie dziala na mnie tak ze z jednej strony musze cos na niego nałozyc (czuje lekkie ściągnięcie), a z drugiej wydaje mi sie ze mi wyprasowywuje twarz i napina nie jest wydajny bo ma strasznie wodnistą konsystencję, ja ogolnie strasznie długo używam kremów (nie wiem, moze dlatego ze mam małą twarz ) i mi starczył jakos na 2 m-ce
Eee no te te 2 miesiace to można przeżyć A stosujesz na eliksir jeszcze zel hialuronowy? Bo ja nie wyobrażam sobie już życia bez hialuronu nałożonego na krem.serum czy zmieszanego z kremem/serum Generalnie lubię uczucie lekkiego ściągnięcia na twarzy, u mnie ono zawsze po chwili mija a mam wrażenie super gładkiej skóry
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:21   #2088
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dostałam info ze paczka wysłana, mam nadzieje, że do weekendu dojdzie, bo moja cera już naparwdę woła o pomoc
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:54   #2089
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Eee no te te 2 miesiace to można przeżyć A stosujesz na eliksir jeszcze zel hialuronowy? Bo ja nie wyobrażam sobie już życia bez hialuronu nałożonego na krem.serum czy zmieszanego z kremem/serum Generalnie lubię uczucie lekkiego ściągnięcia na twarzy, u mnie ono zawsze po chwili mija a mam wrażenie super gładkiej skóry
no niby 2 m-ce to ok, ale porównując z innymi kremami to juz nie wygląda tak korzystnie
ja na eliksir nakladam albo filtr, albo kremik nawilzająco-natłuszczający (przywiozłam sobie z indii super krem z szafranem ). Jak lubisz uczucie ściągniecia to eliksir powinien ci podpasowac
a żel hialuronowy mieszam z serum 3x rose i używam na noc i tez sobie chwale
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 19:09   #2090
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi, chcę kupić mojej mamie która jest po 40 coś niekłopotliwego w użyciu, bo ona nie będzie sie maziać olejami itp, raczej coś co mozna wsmarować rano przed pracą i wieczorem i mieć spokój.

Czym różni się rem regenerujący RENEW z retinolem od Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem ?

Chciałabym coś co jej pomoże, na zmarszczki, szarą cerę, rozpromieni ją.
A moze polecice coś jeszcze innego?

Szkoda ze nie ma tych produktów na KWC.
Pomożecie ?
W serum jest przede wszystkim więcej retinolu (serum-1%, krem-0,35%). Nie używałam kremu, ale serum bardzo mi pasowało (zużyłam 2 opakowania). Ze względu na stężenie retinolu, serum może początkowo podrażnić wrażliwsze cery, ale trwa to krótko.
Jakbyś zdecydowała się na serum to dobrze byłoby dołączyć do zakupu jeszcze żel hialuronowo-peptydowy.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:15   #2091
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wczoraj przyszła do mnie paczka daaaaaaaaawno nie zamawialam, nic na BU ale miło mnie zaskoczyly nowe butelki hydrolatów
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:26   #2092
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
W serum jest przede wszystkim więcej retinolu (serum-1%, krem-0,35%). Nie używałam kremu, ale serum bardzo mi pasowało (zużyłam 2 opakowania). Ze względu na stężenie retinolu, serum może początkowo podrażnić wrażliwsze cery, ale trwa to krótko.
Jakbyś zdecydowała się na serum to dobrze byłoby dołączyć do zakupu jeszcze żel hialuronowo-peptydowy.
Dokładnie - serum Renew + żel hialuronowo-peptydowy = miodzio
Cera marzenie, ujednolicona, koloryt piękny. Polecam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:30   #2093
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wiecie może jak funkcjonują wysyłki paczek teraz(Boże Ciało)?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 10:10   #2094
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a jakie to nowe butelki maja?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 17:46   #2095
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy ktoras uzywala plyn rozmarynowy do wlosow?Kusi mnie glownie tym,ze wspomaga skret wlosow a ostatnio znowu mam faze na loki
Mleczko jedwabne calkiem ladnie podkresla loki ale chcialabym wzmocnic efekty.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:32   #2096
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czy ktoras uzywala plyn rozmarynowy do wlosow?Kusi mnie glownie tym,ze wspomaga skret wlosow a ostatnio znowu mam faze na loki
Mleczko jedwabne calkiem ladnie podkresla loki ale chcialabym wzmocnic efekty.
ten płyn nie pomógł mi na nic - ja się nim rozczarowałam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 21:13   #2097
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czy ktoras uzywala plyn rozmarynowy do wlosow?Kusi mnie glownie tym,ze wspomaga skret wlosow a ostatnio znowu mam faze na loki
Mleczko jedwabne calkiem ladnie podkresla loki ale chcialabym wzmocnic efekty.
Bo ja wiem czy płyn rozmarynowy wzmacnia skręt wlosa hmmm... mam i używam od ok 4 miesiecy. Wydaje mi się, ze wlosy troche szybciej rosną ale nie jestem tego w 100%. Napewno dluzej zachowują kolor tz. farba tak szybko sie nie wyplukuje ALE okropnie obciąża moje włosy. Wg. opisu miał ragulowac przetluszczanie włosów a po użyciu musze myc codziennie wlosy, bardzo szybko traca świeżość i sa takie oklapnięte :/ Do tego włosy są dośc szorstkie. Cos nie podpasował moim wloskom, dyskwalifikuje go glównie za wzmaganie przetluszczania. Zuzyje do ko nca butelkę i nie kupię ponownie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 07:08   #2098
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy płyn rozmarynowy wzmacnia skręt wlosa hmmm... mam i używam od ok 4 miesiecy. Wydaje mi się, ze wlosy troche szybciej rosną ale nie jestem tego w 100%. Napewno dluzej zachowują kolor tz. farba tak szybko sie nie wyplukuje ALE okropnie obciąża moje włosy. Wg. opisu miał ragulowac przetluszczanie włosów a po użyciu musze myc codziennie wlosy, bardzo szybko traca świeżość i sa takie oklapnięte :/ Do tego włosy są dośc szorstkie. Cos nie podpasował moim wloskom, dyskwalifikuje go glównie za wzmaganie przetluszczania. Zuzyje do ko nca butelkę i nie kupię ponownie
zgadzam się z tym co napisala Susanna - nie pomógł na nic, a jeszcze używanie irytowalo mnie - włosy były szorskie. tez juz nie kupie.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 07:10   #2099
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
a jakie to nowe butelki maja?
np hydrolaty w takich trójkątnych, przeźroczystych opakowaniach
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:25   #2100
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czy ktoras uzywala plyn rozmarynowy do wlosow?Kusi mnie glownie tym,ze wspomaga skret wlosow a ostatnio znowu mam faze na loki
Mleczko jedwabne calkiem ladnie podkresla loki ale chcialabym wzmocnic efekty.
Ja zamierzam używać na lato jako mgiełki, sądzę, że niedługo złożę zamówienie, więc mogę Ci dać znać jak się sprawuje


Próbowała może któraś z Was ukręcić serum na końcówki?
Myślałam nad:
mleczko jedwabne do włosów (jedwab, ceramidy, kompleks lip., keratyna) + żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem + masło jajoba + hydrolat rozmarynowy.
Oczywiście wszystko w różnych proporcjach.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-06-04 o 14:32
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.