JAKI KREM? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-13, 12:52   #1
leonardino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 13

JAKI KREM?


Biore tabletki antyandrogenowe i skóra przestała mi się tak bardzo przetłuszczać a pryszcze coraz rzadziej wyskakuja.. z tegop co wiem tabletki te nie spowoduja znikniecia zaskórników ani zmniejszenia porów a na takim efeklcie tez mi zależy. dlatego może mogłybyscie mi polecic jakis dobry krem? moze jakis kwas? wczesniej uzywałam effeclar K ale moze czas na cos innego? moj dermatolog mowi ze szkoda kasy na te kremy ale ja tam wcale nie chce go sluchac
leonardino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:44   #2
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: JAKI KREM?

Z pewnością odpowiedni będzie krem z kwasem glikolowym i dużą ilością retinolu. Niestety nie wytępują te subtancje w Polsce razem w żadnym preparacie w wystarczającym stężeniu, trzeba więc wybrać dwa. Z kwasem glikolowym jest kilka kremów. Najsilniej działający to Glyco-A ale wymaga rozsądku podczas stosowania. Preparaty z retinolm to już rczej leki. W kosmetykach najczęściej deklaracje zawartości nie są zgodne z prawdą i trudno uzyskać odpowiednie działanie. Pomaga również miejscowy stosowanie hormonów, ale to już są leki na receptę.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.