pomozcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 21:21   #1
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26

pomozcie.


Witam. Potrzebuje jakies zminy z fryzura. mam okragla twarz z niedoskonalosciami, niskie czolo, duzy zgarbiony nos i oczy tak jakby zewnetrze wieszcholki schylaja sie bardzo ku dolowi. Mam dosc dlugie wlosy i za bardzo NIE CHCE ICH SCINAC! mialam juz wiele fryzur i mimo pozorow w dlugich jest mi ladnie.. problem natomist jest w tym, ze skoro mam niskie czolo wlosy przeciazaja sie na przod i leca mi na twarz i oczy - czedgo nienawidze (nabawilam sie przez to wady wzroku na lewym oku) Grzywka na bok odpada-kompletnie mi nie pasuje bo mam ciezkie wlosy i momentalnie ja mam na srodku twarzy.. myslalam o prostej bo kiedys taka mialam ale twarz wydaje sie byc bardziej okragla. Poradzcie cos, mozecie tez doradzic jaki makijaz dobrac do mojej twarzy i oczu i inne uwagi.
PS.. dolaczam zdjecie bez makijazu zeby bylo wam latwiej ;-)
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:25   #2
Cucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 289
Dot.: pomozcie.

A ja na Twoim miejscu zrobiłabym grzywkę. A jeśli nie, to podetnij parę centymetrów włosy (może być na równo) a przy twarzy zrób tzw. pazurki.
Cucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:31   #3
Merrryx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: pomozcie.

kolor wlosów masz bardzo ladny, dlugośc roznież ok .Na Twoim miejscu sprobowalambym prostą grzywką do tego pazurki .
Merrryx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:10   #4
perfekcjonistka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: pomozcie.

Nie rób grzywki!!!!!!!!1 Nie zasłaniej swojej twarzy nią!!!. Po pierwsze jesteś śliczna. Po drugie na Twoim miejscu zrobiłabym brwi- ale nie czarną henną i nie mocno wyskubane, tylko delikatnie bym je podkreślila brązową kredką do brwi i troche wydłuzyła- chodzi mi o takie brwi jakie ma np Laura Samojłowicz. Do oczu tylko yusz, więcej nie potrzeba. Usta bym podkreśliła, niemocno, ale żeby je było widać- np kolarowy róż. Podkreślenie ust, a nie ich bladość, zrobi dużą różnice w Twoim wizerunku, i będzie pięknie wspólgrać z Twoimi włosami. Jak nie masz problemów z trądzikiem to użyłabym mineralnego pudru, żeby nie męczyć buźki i nie zatykac porów. Mogłabyś też zainwestować w krem brązujący, np loreala, i cieniutką warstewką codziennie go nakładać aż do momentu w którym bedziesz ładnie opalona. Będziesz dzięki temu wyglądala zdrowiej i świeżej, weselej.

To tyle z mojej strony. Co o tym co napisałam sądzisz?
perfekcjonistka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:08   #5
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: pomozcie.

zgadzam sie z opinia kolezanki nie rob zadnej grzywki bo skrocisz sobie twarz i bedziesz bardzo zalowac a to wpynie nie korzystnie na Twoj wizerunek!!i nie obcinaj wlosow szkoda masz dlugie piekne wloski!! Tez bym wydluzyla brwi sa stanowczo za krotkie ale z tym musisz sie udac najlepeij do kosmetyczki ona Ci dobierze odpowiedni kształat a najlepeij zrob pernament jesli masz troszke odlozone!A jesli bys sie uparla juz na krzywe to tylko skosna!!A co do pudru to ja bym proponowala ziemie egipska doskonale wszystko kryje a do tego przepuszcza powietrze nie zatyka porow skora oddycha
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 02:52   #6
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: pomozcie.

Cytat:
Napisane przez perfekcjonistka9 Pokaż wiadomość
Nie rób grzywki!!!!!!!!1 Nie zasłaniej swojej twarzy nią!!!. Po pierwsze jesteś śliczna. Po drugie na Twoim miejscu zrobiłabym brwi- ale nie czarną henną i nie mocno wyskubane, tylko delikatnie bym je podkreślila brązową kredką do brwi i troche wydłuzyła- chodzi mi o takie brwi jakie ma np Laura Samojłowicz. Do oczu tylko yusz, więcej nie potrzeba. Usta bym podkreśliła, niemocno, ale żeby je było widać- np kolarowy róż. Podkreślenie ust, a nie ich bladość, zrobi dużą różnice w Twoim wizerunku, i będzie pięknie wspólgrać z Twoimi włosami. Jak nie masz problemów z trądzikiem to użyłabym mineralnego pudru, żeby nie męczyć buźki i nie zatykac porów. Mogłabyś też zainwestować w krem brązujący, np loreala, i cieniutką warstewką codziennie go nakładać aż do momentu w którym bedziesz ładnie opalona. Będziesz dzięki temu wyglądala zdrowiej i świeżej, weselej.

To tyle z mojej strony. Co o tym co napisałam sądzisz?
Mysle ze jednak masz racje. to zdjecie jest bez makijazu wiec nie widac wielu moich codziennych nawykow.. rzeczywsicie tylko tuszem podkreslam rzesy a brwi mam dluzsze, ale chce je isc na henne, ale ciemnobrazowa. brwi mam dlugi, ale na zxdjeci slonce je rozjasnilo i ich nie widac. dziekuje za rede..
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 03:46   #7
floue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 9
Dot.: pomozcie.

Masz ładne włosy. Podoba mi się ich struktura, kolor i długość. Mogłabyś pójść jeszcze bardziej w karmel tego typu: http://img189.imageshack.us/img189/6...8120462614.jpg . Z grzywki bym zrezygnowała.

Iii widziałabym Cię w rzęsach pomalowanych niebieską lub turkusową maskarą! Brązowe oczy wyglądają przy nich naprawdę, naprawdę genialnie.
floue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 04:07   #8
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: pomozcie.

Cytat:
Napisane przez floue Pokaż wiadomość
Masz ładne włosy. Podoba mi się ich struktura, kolor i długość. Mogłabyś pójść jeszcze bardziej w karmel tego typu: http://img189.imageshack.us/img189/6...8120462614.jpg . Z grzywki bym zrezygnowała.

Iii widziałabym Cię w rzęsach pomalowanych niebieską lub turkusową maskarą! Brązowe oczy wyglądają przy nich naprawdę, naprawdę genialnie.
Dziekuje Floue, lubie swoj kolor, podobaja mi sie odcienie jasniejsze, ale nie chce farbowac. mam lasniace wlosy i jak zafarbuje to rzeczywsicie przez jakis czas beda boskie, ale pozniej... narazie postawie na swoj kolor. a co do maskary to jestem scepycznie nastawiona, ale skoro polecasz to sprobuje
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.