Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 22:53   #1891
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Powiedzcie mi, ile warstw zazwyczaj nakładacie? U mnie już po 4 odchodzi ten lakier i trzeba od nowa wszystko malować, a broń boże jakiś inny założyć to po jednym dniu są odpryski
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:46   #1892
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Witajcie
właśnie przyszła do mnie paczuszka z nail tekiem juz pomalowane paznokcie teraz czekam na efekty tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo odtłuściłam paznokcie zwykłym zmywaczem do paznokci, a na wizażu gdzie było napisane ze do odtłuszczania paznokci potrzeby jest jakis cleaner
e ja tam mega laik jestem, ale dla mnie to właśnie zmywaczem odłuściłaś

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
tez używam Nail teka. Foundation+Intensive Theraphy II. Teraz biegnie 3 tydzień. Dziewczyny, chwalcie sie, wrzucajcie foty, sprzed kuracji i po. będzie większa motywacja do dbania o pazury! wrzucę zdjęcie po miesiącu stosowania !
o super by było ...
Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Jasne, pochwal się. ale mnie ciekawi, czy jak się odstawi odżywkę to, czy paznokcie juz takie pozostana....bo w sumie z suplementami diety (niektórymi) jest tak że jak sie je bierze, wlosy i paznokcie rosną, nie wypadają nie łamią się. Jak sie przestanie brać - wszystko wraca do starego trybu
z moich informacji wynika, ze samą kurację należy powtórzyć co 3-4miesiące. A ja na co dzień i tak IT F + IT jako podkład stosuję
Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ktoras z was uzywala moze CITRA?? to jest odzywka nail tek tylko ze bez formaldechydu, ma takie same formuły jak intensiv therapy. bo ostatnio natknelam sie na nia w necie...
o nie znam .. ale widziałam lakiery nail teka
Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
Nail Tek F+IT działają cuda!! Nigdy nie miałam tak mocnych i długich paznokci. A minął zaledwie miesiąc... Wcześniej jak coś urosło, to zaraz któryś łamał się. Jak zrobię sobie jakiś wzorek na paznokciach, to naprawdę teraz super wygląda i każdy myśli, że to tipsy! Niewiarygodne, ale godne polecenia Warto czekać na efekty
dokładnie, warto, warto
Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, ile warstw zazwyczaj nakładacie? U mnie już po 4 odchodzi ten lakier i trzeba od nowa wszystko malować, a broń boże jakiś inny założyć to po jednym dniu są odpryski
teraz ok 4-6 (w zależności czy mnie dzieciaki do wspólnego kompania na godzinę nie zaciągną )

Ale początkowo po jednym dniu, też mi odłaziło
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:28   #1893
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

WItam

Właśnie patrze sobie na moje dwie odżywki Nail tek IT i F i zaraz mam zamiar zmyś róż z moich krótkich paznokci:/ tydzien temu zdjelam zel i moje paznokcie sa w oplakanym stanie. z tego co zrozumialam to najpierw mam nalozyc F potem kolowy lakier i nastepnie IT i codziennie dokladac jedna warstew IT?? juz nie moge sie doczekac efektow. zrobie zaraz zdjecie pazurkow przed kuracja i jak beda ladne efekty to i po kuracjii


__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi










Edytowane przez Agusia_a9
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:33
Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:01   #1894
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
WItam

Właśnie patrze sobie na moje dwie odżywki Nail tek IT i F i zaraz mam zamiar zmyś róż z moich krótkich paznokci:/ tydzien temu zdjelam zel i moje paznokcie sa w oplakanym stanie. z tego co zrozumialam to najpierw mam nalozyc F potem kolowy lakier i nastepnie IT i codziennie dokladac jedna warstew IT?? juz nie moge sie doczekac efektow. zrobie zaraz zdjecie pazurkow przed kuracja i jak beda ladne efekty to i po kuracjii


dokładnie tak
choć ja kiedyś przeczytałam, że można nakładać IT na F, i dopiero na to lakier ... nie wiem co to daje, jeżeli chodzi o pielęgnację ale w moim przypadku lakier o wiele ładniej sie trzyma
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:52   #1895
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
dokładnie tak
choć ja kiedyś przeczytałam, że można nakładać IT na F, i dopiero na to lakier ... nie wiem co to daje, jeżeli chodzi o pielęgnację ale w moim przypadku lakier o wiele ładniej sie trzyma
mhmm ja jednak nie nalozylam zadnego kolorowego lakieru. okropnie wyglada na moich krotkich paznokciach. poczekam az urosna i zaczne wtedy przygode z malowaniem nawet zakupilam w Douglas'ie kilka ładnych lakierów
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:26   #1896
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a bo ja mam już ładne
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:10   #1897
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No właśnie wrzućcie jakieś zdjęcia. Ja niestety nie zrobiłam zdjęcia moim paznokciom "przed" a stosuje już Nail Teka 3 tygodnie ale mogę wrzucić jakieś obecne zdjęcia ale to dopiero za kilka dni jak bedę zmywać No ale szczerze mówiąc niewiele się naprawiły w ciągu tych 3 tygodni
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 09:07   #1898
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a bo ja mam już ładne
wrzuc zdjecia pazurkow! i ty Panterko tez musze zobaczyc jak piekne dlugie paznokcie bede miala za miesiac:P dzisiaj 3 dzien odżywiania..
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:05   #1899
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
No właśnie wrzućcie jakieś zdjęcia. Ja niestety nie zrobiłam zdjęcia moim paznokciom "przed" a stosuje już Nail Teka 3 tygodnie ale mogę wrzucić jakieś obecne zdjęcia ale to dopiero za kilka dni jak bedę zmywać No ale szczerze mówiąc niewiele się naprawiły w ciągu tych 3 tygodni
ja mam kilka zdjęć przed, ale niestety nie zrobiłam ostatnio zanim spiłowałam, jak były długie. a chociaż mam chyba jedno na telefonie. a zdjęć obecnych krótkich nie chce mi się robić
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 22:32   #1900
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja noszę krótkie ... , niestety gołych nie mam .. fotnę w tygodniu. Ale wczoraj robiłam zdjęcie dla znajomej
Moje paznokcie są bardzo miękkie, przez co lakier odpryskiwał mi juz po godz. bo pazur wyginał się nawet przy otwieraniu czegokolwiek (czyt pudełko). Do tego rozdwajały sie i nie mogłam zapuścić nawet 1mm.

Tu zdjęcie z soboty, malowanie we czwartek.
Og. po 3tyg. z NT II i 2tyg z XTRA (miedzy tymi dwoma, jak dla mnie różnicy nie widać, powiedziałabym, ze jeżeli w ogóle to NT II lepsza) , ; od macierzy 2-3mm . Dla mnie to długościowy max, inaczej dzieci podrapię

P1190673.jpg
i bardzo proszę się nie śmiać, malowane z córcią, pod jej dyktando i z jej przeszkadzaniem
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:53   #1901
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Aljaka no no długość jak dla mnie imponująca ja chce zapuścic troche dłuższe niz twoje. tez mam bobasa ale jak mialam zel to mialam totalnie dlugie wiec przyzwyczailam sie juz do obslugi dziecka w dlugich szponkach i bardzo ładny lakieer a co odpryskiwania to mnie tez zawsze tak sie dzialo ale zakupilam lepsze lakiery i jak na razie nie odpryskiwal mi wiec moze warto zainwestowac i kupic cos lepszego i nie meczyc sie z malowaniem co kilka godzin ;p

marzą mi sie dluugie pazurki w kolorze mlecznym albo czerwonym ajjj juz nie dlugo
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 09:13   #1902
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny mam pytanie do weteranek NT zauwazylyscie roznice miedzy nowa a stara wersja NT? w sensie te z poteznymi zakretkami a tymi smuklymi?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:51   #1903
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja też wrzucam moje fotki. Jedno jest na dwa dni przed rozpoczęciem kuracji. Drugie jak widać, ponad miesiąc jak stosuję Nail Tek'a. Dla mnie to świetny rezultat, że w tym czasie osiągnęły taką długość (bardzo ciężko było mi je zapuścić...). Ale ważne jest też, że są twarde i nie rozdwajają się. Może jak zmyję lakier, to zrobię zdjęcie "gołych' pazurów

PS: Wiem, że mam skórki niewycięte, już mi odrosły, ale czekam na szkołę i na manicure (muszę mieć coś do wycięcia ) a wzorki jeszcze ćwiczę (ten zrobiony we wtorek - 1.02. i do dziś trzyma mi się na paznokciach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0265 - Kopia.jpg (47,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0336.jpg (74,2 KB, 90 załadowań)
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:54   #1904
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
Ja też wrzucam moje fotki. Jedno jest na dwa dni przed rozpoczęciem kuracji. Drugie jak widać, ponad miesiąc jak stosuję Nail Tek'a. Dla mnie to świetny rezultat, że w tym czasie osiągnęły taką długość (bardzo ciężko było mi je zapuścić...). Ale ważne jest też, że są twarde i nie rozdwajają się. Może jak zmyję lakier, to zrobię zdjęcie "gołych' pazurów

PS: Wiem, że mam skórki niewycięte, już mi odrosły, ale czekam na szkołę i na manicure (muszę mieć coś do wycięcia ) a wzorki jeszcze ćwiczę (ten zrobiony we wtorek - 1.02. i do dziś trzyma mi się na paznokciach)
no slicznie! ładna długość i wzorki tez sliczne gratuluje wytrwalosci w malowaniu i zazdraszczam efektu
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:47   #1905
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aljaka masz bardzo ładnie wycięte skórki. Sama sobie robisz czy chodzisz do kosmetyczki? Ja mam strasznie suche skórki i mam zadziorki:-(
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:20   #1906
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


mam na oku tego sprzedajacego klik co myslicie? ktoras brala od niego?
http://allegro.pl/zestaw-nail-tek-ii...383601140.html ja kupowałam u tego, 50 groszy różnicy
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:17   #1907
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
no slicznie! ładna długość i wzorki tez sliczne gratuluje wytrwalosci w malowaniu i zazdraszczam efektu
bardzo dziękuję
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:41   #1908
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Aljaka no no długość jak dla mnie imponująca ja chce zapuścic troche dłuższe niz twoje. tez mam bobasa ale jak mialam zel to mialam totalnie dlugie wiec przyzwyczailam sie juz do obslugi dziecka w dlugich szponkach i bardzo ładny lakieer a co odpryskiwania to mnie tez zawsze tak sie dzialo ale zakupilam lepsze lakiery i jak na razie nie odpryskiwal mi wiec moze warto zainwestowac i kupic cos lepszego i nie meczyc sie z malowaniem co kilka godzin ;p

marzą mi sie dluugie pazurki w kolorze mlecznym albo czerwonym ajjj juz nie dlugo
kiedy ja już sie przerzuciłam
Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
aljaka masz bardzo ładnie wycięte skórki. Sama sobie robisz czy chodzisz do kosmetyczki? Ja mam strasznie suche skórki i mam zadziorki:-(
sama sama
ja nie wycinam, no może coś raz na miesiąc Od 3lat używam tego cudeńka
do niego ten kremik / choć ostatnio o nim zapominam

zadziorki mi się zawsze, ale to zawsze po wycinaniu robiły ...
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-02-06 o 16:44
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:07   #1909
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Od 3lat używam tego cudeńka
do niego ten kremik
a coz to za cudeńko? napisz cos na jego temat i na temat kremiku bo moje skórki tez sa w fatalnym stanie :/ jeszcze na dodatek je obgryzam
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 17:18   #1910
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
a coz to za cudeńko? napisz cos na jego temat i na temat kremiku bo moje skórki tez sa w fatalnym stanie :/ jeszcze na dodatek je obgryzam
a proszę:
cudeńko to taki żelik. Nakładasz na skórki na 30sek (nikt nie słucha producenta ), ja wcześniej moczę jeszcze pluchy tak z 5min
Po 30-60sek ściągasz wszystko patyczkiem. Ten żel rozpuszcza / rozmiękcza martwy naskórek do tego stopnia, że robi się z niego taka matowa paćka Zazwyczaj przy pierwszym razie, trzeba dociąć co nieco, ale potem .. no cóż zapytaj mnie gdzie mam cążki ..
Kto użyje, zakochuje się ... nawet nie wiem ilu osobom go już poleciłam
Kremik - ja na niego mówię salon manicure w słoiczku Efekt widać po pierwszym użyciu. Mało, że poprawia wygląd i co ważniejsza stan skórek, to także dba o paznokcie. Zawsze mam go na widoku i jak sobie przypomnę to wcieram w skórki (z tej serii est jeszcze piling. używałam, fajny, polecam)

to + NT ... i już
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:32   #1911
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

znalazlam na allegro te cudenka mam nadzieje ze tz pozwoli mi zamowic
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:41   #1912
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
znalazlam na allegro te cudenka mam nadzieje ze tz pozwoli mi zamowic
ja mam właśnie z allegro / żel starcza na baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo, krem też wydajny
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 08:52   #1913
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja mam właśnie z allegro / żel starcza na baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo, krem też wydajny
no to fajnie musze zainwestowac bo uwieelbiam mieć ladne dlonie i paznokcie a jak by nie patrząć żeby takie mieć trzeba troszke kasiutki wydac mam nadzieje ze Tz to zrozumie
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:27   #1914
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja mam właśnie z allegro / żel starcza na baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo, krem też wydajny
a wiesz może ile mniej więcej opakowań zużyłaś przez te 3lata?
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:02   #1915
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do weteranek NT zauwazylyscie roznice miedzy nowa a stara wersja NT? w sensie te z poteznymi zakretkami a tymi smuklymi?

Nie pomoge bo tyle co dostalam zestaw w odnowionej wersji ale pod katem konystsnecji czy zapachu nie widze roznicy Mam nadzieje,ze z formula skladu nic sie nie zmienilo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:28   #1916
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Tak jak obiecałam wrzucam fotki moich paznocki. Używam Nail Teka od ponad 3 tygodni.
PS: gdzieniegdzie mogą być odpryski bo pazurki malowałam w środę a dziś mamy poniedziałek
Jak zmyję ten lakier to wrzucę fotkę niepomalowanych pazurków.

Edytowane przez panterka11
Czas edycji: 2011-02-09 o 21:12
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:15   #1917
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam wrzucam fotki moich paznocki. Używam Nail Teka od ponad 3 tygodni.
PS: gdzieniegdzie mogą być odpryski bo pazurki malowałam w środę a dziś mamy poniedziałek
Jak zmyję ten lakier to wrzucę fotkę niepomalowanych pazurków.
wielkie WOW!
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:09   #1918
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Hebe5 Pokaż wiadomość
a wiesz może ile mniej więcej opakowań zużyłaś przez te 3lata?
tak kończę trzecie. Ale zużywam na dwie pary doni i dwie pary stóp (razem z Tż-tem)
Wiadomo, czasem używam regularnie, czasem sobie zapomnę o nim, .. czasem jak teraz praktycznie raz na 2-3 tyg, bo jakoś mi skórasy nie rosną. Krem też mam trzeci ....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:13
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:48   #1919
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hej wam kochane podlanczam sie pod watek bo NT jest super extra dziala.mam pytanie moje sie juz wzmocnily i teraz tylko raz w tygodniu maluje pod lakier NT FII i nie wiem co mam teraz zakupic by sie efekt utrzymal.piszecie o jakiejs bazie ale sa dwie jakas przezroczysta i ta mleczna to ktora jest lepsza? wrzucę strone z NT i powiedzcie ktory mam zakupic.

http://www.nailtek.com/nail_tek/index.html

jak was poczytalam o tym trzymaniu sie lakieru to dopiero do mnie doszlo ze moj lakier tez sie trzyma tydzien , ostatni to zauważyłam i dopiero teraz wiem dlaczego. nigdy tak nie mialam i zastanawialam sie od czego tak moze byc.to juz wiem
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:15   #1920
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
hej wam kochane podlanczam sie pod watek bo NT jest super extra dziala.mam pytanie moje sie juz wzmocnily i teraz tylko raz w tygodniu maluje pod lakier NT FII i nie wiem co mam teraz zakupic by sie efekt utrzymal.piszecie o jakiejs bazie ale sa dwie jakas przezroczysta i ta mleczna to ktora jest lepsza? wrzucę strone z NT i powiedzcie ktory mam zakupic.

http://www.nailtek.com/nail_tek/index.html

jak was poczytalam o tym trzymaniu sie lakieru to dopiero do mnie doszlo ze moj lakier tez sie trzyma tydzien , ostatni to zauważyłam i dopiero teraz wiem dlaczego. nigdy tak nie mialam i zastanawialam sie od czego tak moze byc.to juz wiem

ja dopiero zaczynam przygodę z NT wiec niestety nie pomogę ale baardzo podoba mi się twój avatar. Mogę sobię zaporzyczyć??
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.