Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 20:50   #2131
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czytam co polecacie z nowości i trochę się przykro robi. Róż be, pędzelek be... Na tych dwóch rzeczach najbardziej mi zależało. Mam jeszcze do wykorzystania 40 zł w Douglasie, nie chcę kupić jakichś bubli. Tym bardziej, że teraz staram się na prawdę wszystko wyrzucić, oddać, sprzedać, wymienić, coś wykończyć... Moja kolekcja nie jest super powalająca, ale mam kilka produktów, których nigdy nie użyłam (większość była jedynie testowana). Co jeszcze trzeba mieć (nie tylko z nowości)? Wiem, że perełki to m.in. eyeliner, LL, tusze (uwielbiam I<3 extreme, ale jeszcze mam). Bardzo proszę o radę, wymianę niedługo swoją zrobię.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:51   #2132
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
O takiego, jak w załączniku? Przepraszam, musiałam zawitałam tu z pytaniem, czy polecicie coś do utrwalania lakieru? Ubóstwiam swojego Cookies & Cream, ale tylko przez parę godzin, bo zaraz wystarczy go podważyć paznokciem żeby zszedł gładko niemal w całości kładę go na utwardzacz, ale i bez niego efekt podobny, stąd moje pytanie, jak dziada przedłużyć?

Taaaak, to taki właśnie filet jest

A mi trwałość lakierów naprawde nieźle przedłuża Gel look, tylko już wcześniej ustaliłyśmy z Dziewczynami, że zależy to od buteleczki - bo akurat TEN konkretny, który mam teraz, jest super i szybko schnie. A trafiają się dziady schnace wieki ponoć...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:28   #2133
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

w Katowicach brak nowości. Szukałam tego preparatu do usuwania skórek, ale w żadnej N. nie było

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2012-03-12 o 21:35
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:31   #2134
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Przekonujecie mnie do tego Gel Looka, szczególnie że mogę mieć go nawet jutro (a przy okazji rozejrzeć się w Naturze, co tu jeszcze mi się przyda ) tylko obawiam się właśnie tego długiego schnięcia... no ale nie zaszkodzi spróbować przecież dziękuję za odpowiedzi
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:58   #2135
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Przekonujecie mnie do tego Gel Looka, szczególnie że mogę mieć go nawet jutro (a przy okazji rozejrzeć się w Naturze, co tu jeszcze mi się przyda ) tylko obawiam się właśnie tego długiego schnięcia... no ale nie zaszkodzi spróbować przecież dziękuję za odpowiedzi
Ja go mam i na początku się nie polubiliśmy Nakładałam go od razu po wyschnięciu lakieru mijały dwie godziny a i tak po tym czasie coś się odbijało Teraz maluję paznokcie na noc, rano gel look i wysycha jak normalny lakier
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:03   #2136
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Mimo długiego schnięcia, też polecam Gel Looka, już tydzień noszę jeden lakier bez żadnych zmian Jedynie te schnięcie... Pomalowałam Gel Lookiem paznokcie na drugi dzień (z 24 godziny były przerwy) o ok 17, o 24 poszłam spać, a rano piękne kołderkowe szlaczki Masakra
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:08   #2137
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
w Katowicach brak nowości. Szukałam tego preparatu do usuwania skórek, ale w żadnej N. nie było
Kupiłam w Ślązaku ostatnio ten żel do skórek . Na Staromiejskiej dopiero dziś wykładali pomału nowości.

Nie polubiłam się z różowym piankowym cieniem, a raczej z jego kolorem na moich oczach, nie moja bajka zupełnie . Muszę go spróbować na policzki jako róż, może będzie lepiej.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 22:10   #2138
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kupiłam w Ślązaku ostatnio ten żel do skórek . Na Staromiejskiej dopiero dziś wykładali pomału nowości.

Nie polubiłam się z różowym piankowym cieniem, a raczej z jego kolorem na moich oczach, nie moja bajka zupełnie . Muszę go spróbować na policzki jako róż, może będzie lepiej.
ja byłam koło po 18 i nie było tego do skórek w żadnym. Nudziaki również wymiecione
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 23:38   #2139
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Taaaak, to taki właśnie filet jest

A mi trwałość lakierów naprawde nieźle przedłuża Gel look, tylko już wcześniej ustaliłyśmy z Dziewczynami, że zależy to od buteleczki - bo akurat TEN konkretny, który mam teraz, jest super i szybko schnie. A trafiają się dziady schnace wieki ponoć...
A ja mam wrażenie, że gel look na początku tak długo schnie, a już przy kolejnych razach jest ok. Jak był nowy to była z nim lekka masakra, a już przy 3 malowaniu schnie szybko
Mój ulubieniec teraz
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 00:01   #2140
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
W środę widziałam dwa na Kabatach.
Byłam, ale już ich nie ma Wie ktoś coś o innych miejscach?
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 02:22   #2141
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Byłam, ale już ich nie ma Wie ktoś coś o innych miejscach?
Wyśle mamę do Natury u mnie w rodzinnym mieście to bym ci mogła kupić i przekazać, ale nie wiem jak tam stoi sytuacja. Limitki zawsze dużo wolniej się rozchodzą, a przeważnie ja wykupuję połowę standu dla siebie i innych wizażanek
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 06:34   #2142
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A tam, metodą prób i błędów w końcu na pewno dojdę do tego, jak się tym Gel Lookiem posługiwać, a tak nakusiłyście z tymi 7 dniami trwałości że efekt uważam za warty zachodu przy okazji chyba zapoluję na tego skórkowańca, po testach dam znać jak się sprawują
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:36   #2143
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wyśle mamę do Natury u mnie w rodzinnym mieście to bym ci mogła kupić i przekazać, ale nie wiem jak tam stoi sytuacja. Limitki zawsze dużo wolniej się rozchodzą, a przeważnie ja wykupuję połowę standu dla siebie i innych wizażanek
Byłabym bardzo wdzięczna
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:39   #2144
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
wstałaś już?
No wstałam o 6:20
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o tym w opakowaniu jak lakier
Dzięki
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nowy Olimp

Było na Świętoduskiej, ale już schowane
Z tego co kojarzę jakoś dłużej wystawione było na Maja.
Dzięki
Kurczę – ja dzwoniłam na maja i z tego co te kobiety powiedziały, to nie wystawiały w ogóle HW i czekają na 22 marca… już nie wiem co o tym myśleć
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na offtop, ale może komuś się przyda, zresztą wywołany wcześniej do odpowiedzi Rimmel Lycra Pro 365 jest genialny, mam go na paznokciach tydzień z topem, 5 dni bez top'a, a klepię w klawiaturę od pn.-pt.jest naprawdę niezły, a jak piszecie o smużących nudziakach to się obrażam na essence i nie kupię, wystarczy mi upierdliwa w aplikacji Mona Lisa z Catrice
Dzięki
Obadam mój 04 - miałam się nim wczoraj malować ale nie było kiedy - i jak będzie smużył to zamiast skompletowania gromadki NG kupię tego Rimmela
Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
na opakowaniu jest opis no ale krótko mówiąc: smarujesz skórki, odczekujesz 15 sekund (wg opakowania, ja trzymałam około 30) i skórki się rozpuszczają. Przy pomocy patyczka usuwasz resztki, przesuwając najlepiej od jednej strony do drugiej. Od razu potem umyć ręce trzeba.
Kurczę, musi być mocne dziadostwo… aż się boję kupować
Potrafi ktoś zarzucić składem? (gdzie się szuka składów na stronie E?)
Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Mój C'est la vie ma tak tragiczny pędzelek, że kompletnie nie da się z nim współpracować. A szkoda, bo kolor cudowny.
Rzeczywiście – widziałam na Twoim blogu. W polączeniu z listonoszka z H&M wygląda cudownie aż zapragnęłam natychmiastowych zakupów takich wiosennych rzeczy
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
A ma ktoś nudziaka 01 cotton candy?
Ja o nim myślałam, ale jakiś za mleczny mam już takie.
Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Kupilam rozświetlacz z CC!! boooski!!

W ramach nowej paznokciomani czaje sie na te pieczątki tylko wzorki jakieś biedne u mnie byly;/
Fakt, jest boski

Szukaj płytki zwierzęcej i wzorków na cały paznokieć
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale księżniczke wycofuja...
Wiem, ale gdzieniegdzie jest jej wciąż po kilka egzemplarzy.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
świetny jest! myślałam, że to będzie sam brokat a jednak jest boski w lecie będzie dopiero genialnie wyglądał
Popieram, i nie mogę się doczekać letnich makijaży z CC (kłania się beżowo-żółta cera)
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Teraz akurat zużywam to co nakupiłam za czasów Essencemani ale od jakiegoś czasu kompletuję kuferek więc wydatki wzrosły zwłaszcza, że ostatnio rzuciłam się na pędzelki MAC, MUFE i Sephory.
Ja też dzielnie zużywam czasem coś tam kupię ale to już nie to co kiedyś w sensie uspokoiłam się hehe
Też chcę to co Ty, może kiedyś nauczę się odkładać na porządniejsze rzeczy
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A właśnie, potestowałam sobie nowy eyeliner i ejstem zachwycona. Moim zdaniem jest najlepszym dotychczasowym eyelinerem Essence (o ile szybko nie wyschnie). Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia zarówno na oku jak i na dłoni- są na moim blogu (link w podpisie). Tak dla niezdecydowanych, na zachętę
Chciałam powiedzieć, że go kocham i polecam
Tak właśnie – nie spodziewałabym się tego, ale wspaniale podkreśla piwne oczy. nie jest takim typowym, brudnym szarakiem, powiedziałabym, że wpada w taki hmm błękit ale taki szlachetny błękit
Ostatnio malowałam się cieniami w kremie 04 i 06 z Catrice i do tego Miami Ink – super efekt
Skubaniec pasuje (moim zdaniem) także do ciepłego makijażu
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
i ten nowy usuwacz skórek (15 sekundowy, ale jeszcze nie próbowałam, bo przestraszyła mnie informacja, że może uszkodzić wzrok).
O, mam to samo jak to przeczytałam to mi się odechciało.
Może lepiej kupię usuwacz z Sensique, aktualnie najlepszy w KWC najpierw czytając środki ostrożności
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jak to uszkodzić wzrok?
Jak się go nałozy na palce czy jak się go wleje do oka?
Nie wiem no...
Wystarczy że się zapomnisz i potrzesz oko... znając moje nieogarnięcie całkiem możliwe
Kurczę a ciekawe czy zwierzęciu mogłoby się coś stać
Mówię, boję się takich rzeczy w domu trzymać i jeszcze używać na skórę, bo że Domestos każdy ma, to logiczne, ale jego się stosuje nieco w innym celu, w rękawiczkach i w ogóle...
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-13 o 09:40
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:10   #2145
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość


Nie wiem no...
Wystarczy że się zapomnisz i potrzesz oko... znając moje nieogarnięcie całkiem możliwe
Kurczę a ciekawe czy zwierzęciu mogłoby się coś stać
Mówię, boję się takich rzeczy w domu trzymać i jeszcze używać na skórę, bo że Domestos każdy ma, to logiczne, ale jego się stosuje nieco w innym celu, w rękawiczkach i w ogóle...
Też chciałam ten usuwacz do skórek, ale jak pomyślę, że mi się moje któreś cztery łapy władują na kolana akurat jak będę się tym smarować to mi się odechciało
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:14   #2146
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

ja smaruję paznokcie tym żelem, jak kończę smarować ostatni paznokiec, to juz z pierwszego odsuwam skorki, jak odsunę z ostatniego to lecę do łazienki i zmywam ten żel, mydłem w płynie myję dokłądnie dłonie. Nie wziełabym swojego psa na ręce podczas nakładania tego specyfiku, nie tyle dla jej bezpieczenstwa, bo to oczywiscie dla mnie bardzo wazne, ale dla mojego- za dlugo nie chcialabym z tym siedziec na paznokciach jak rozpuszcza skorki tak szybko, to przetrzymany za dlugo moze zrobic wieksza krzywde niz tylko skorki.
Ale ogolnie jest godny polecenia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:16   #2147
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Pokręcę się u siebie, jak przy okazji złapię, to złapię. Mam na oku inny rozświetlacz.
Tzn?
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Kurcze... a gdzie można te cuda dostać? Nigdy nie rzuciły mi się w oczy, a Lublin niby zapadłą dziurą nie jest (choć zwątpiłam w to, szukając bezskutecznie srebrnego Ultra Strong Nail Hardenera - półka na niego przeznaczona zawsze pusta). Czy pozostaje tylko allegro?
O, witam swoją
Myślę że top polecany przez Śniegową raczej nie do dostania u nas więc pozostaje all.
Co do Ultra Strong jest wycofana stara wersja i zastąpiona nową http://www.essence.eu/pl/produkty/pa...product/1.html tu go znajdziesz.

BTW w której N bywasz? Widziałaś już gdzieś limitkę Hidden World z Catrice?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie polubiłam się z różowym piankowym cieniem, a raczej z jego kolorem na moich oczach, nie moja bajka zupełnie. Muszę go spróbować na policzki jako róż, może będzie lepiej.
Który różowy piankowy cień? Chyba z Catrice?
Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Byłam, ale już ich nie ma Wie ktoś coś o innych miejscach?
Jak tenebrze się nie uda i trafię u siebie w mieście to tez mogę Ci przesłać i kupićtylko daj znać na PW, najlepiej daj nr tel do siebie żebym mogła w razie czego wysłać smsa że dorwałam CC i czy na pewno chcesz.
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Też chciałam ten usuwacz do skórek, ale jak pomyślę, że mi się moje któreś cztery łapy władują na kolana akurat jak będę się tym smarować to mi się odechciało
Dokładnie, to już wolę chodzić z nieidealnymi skórkami...
(jedynie odsuwam, nie wycinam + traktuję różnymi kremami i innymi zmiękczaczami)

buahhot - nad psem to może faktycznie da się zapanować, ale koty chodzą cicho i potrafią się znienacka władować np. na kolana albo w świeżo zmyte naczynia czy coś takiego

O właśnie - za chwilę wrzucę na Offtopy mój zbiór kredek do oczu
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-13 o 10:19
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:23   #2148
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

ja mam inny problem z tym usuwaczem skórek, boję się go użyć, bo noszę szkła kontaktowe i niestety często wkładam palce do oczu, i oczywiście przed każdym takim zabiegiem myję ręce, ale i tak mnie strach obleciał, no chyba , że będę jak chirurg przed operacją szorować ręce po użyciu tego specyfiku
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:15   #2149
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To zazdroszczę, ja już go pewnie nie uświadczę
Próbuj. One nie dojechały do natur w pierwszym rzucie. U mnie pojawiły się dopiero w sobotę, jak robiłam zakupy, to były jeszcze 4 sztuki, więc u Ciebie może też się uchowały
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Kurcze... a gdzie można te cuda dostać? Nigdy nie rzuciły mi się w oczy, a Lublin niby zapadłą dziurą nie jest (choć zwątpiłam w to, szukając bezskutecznie srebrnego Ultra Strong Nail Hardenera - półka na niego przeznaczona zawsze pusta ). Czy pozostaje tylko allegro?
A on nie został wycofany ostatnio?
Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Przekonujecie mnie do tego Gel Looka, szczególnie że mogę mieć go nawet jutro (a przy okazji rozejrzeć się w Naturze, co tu jeszcze mi się przyda ) tylko obawiam się właśnie tego długiego schnięcia... no ale nie zaszkodzi spróbować przecież dziękuję za odpowiedzi
Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale do utrwalenia mani polecany był również Sealing Top Coat z Better than gel nails. jesli się mylę, niech mnie ktoś poprawi
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki
Kurczę – ja dzwoniłam na maja i z tego co te kobiety powiedziały, to nie wystawiały w ogóle HW i czekają na 22 marca… już nie wiem co o tym myśleć


Kurczę, musi być mocne dziadostwo… aż się boję kupować
Potrafi ktoś zarzucić składem? (gdzie się szuka składów na stronie E?)
Może sie panie bały, że ten telefon to jakaś podpucha z centrali ?

Składy były gdzieś na stronie w formie pdf dla wszystkich kosmetyków zbiorczo.
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
BTW w której N bywasz? Widziałaś już gdzieś limitkę Hidden World z Catrice?
HW była w nowej części Olimpu w sobotę. W starej nie było.

EDIT: Składy: http://www.essence.eu/pl/produkty/sk...trzezenia.html
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2012-03-13 o 11:16
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:16   #2150
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

obkupilam sie w nowosciach


mam baze pod makijaz, lakiery, tusz, roz, podwojny eyeliner
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:18   #2151
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
obkupilam sie w nowosciach


mam baze pod makijaz, lakiery, tusz, roz, podwojny eyeliner
Napisz proszę jak już go trochę wymacasz, co i jak , bardzo mnie ciekawi ten produkt
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:20   #2152
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Odwiedziłam dzisiaj N. i zaopatrzyłam się w dwa zestawy do stylizacji paznokci Jeden z cieniutkim pendzelkiem i 3 gąbeczkami, a drugi z czymś do nakładania ozdób, ale ja mam zamiar go wykorzystać do malowania raczej
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:22   #2153
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Napisz proszę jak już go trochę wymacasz, co i jak , bardzo mnie ciekawi ten produkt
porobie zdjecia dzisiaj i wrzuce
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:24   #2154
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Aha! Jeszcze chciałam dodać, że w mojej Naturze jest jeszcze dużo rzeczy z kolekcji Circus Circus w tym rozświetlacz o którym pisałyście, więc może byłabym komuś w stanie go kupić
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:50   #2155
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Próbuj. One nie dojechały do natur w pierwszym rzucie. U mnie pojawiły się dopiero w sobotę, jak robiłam zakupy, to były jeszcze 4 sztuki, więc u Ciebie może też się uchowały

A on nie został wycofany ostatnio?

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale do utrwalenia mani polecany był również Sealing Top Coat z Better than gel nails. jesli się mylę, niech mnie ktoś poprawi

Może sie panie bały, że ten telefon to jakaś podpucha z centrali ?

Składy były gdzieś na stronie w formie pdf dla wszystkich kosmetyków zbiorczo.

HW była w nowej części Olimpu w sobotę. W starej nie było.

EDIT: Składy: http://www.essence.eu/pl/produkty/sk...trzezenia.html

Top Studio Nails Better Than Gel Nails Top Sealer daje naprawdę fantastyczny efekt żelowych pazurków, błyszczy niesamowicie, ale odpryskuje sporymi kawałkami na drugi dzień a przy gorszych jakościowo lakierach nawet po paru godzinach.
Top Gel-look wtryniłam kumpeli po kilku użyciach, bo nie dla mnie leżenie godzinami i uważanie, żeby niczym nie dotkąć pazurków. Nawet wysuszacze nie dawały mu rady.
Zamierzam nabyć niebawem dwa topy z nowości E. - Nail Art Sealing Top Coat i Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine - jeśli one również się nie sprawdzą, to wypinam się na topy E. i szukam czegoś innego
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:53   #2156
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
porobie zdjecia dzisiaj i wrzuce
Dziękuję już teraz
P.S. Nowa fryzura - z sentymentem na nią patrzę przynajmniej ten fragment wygląda znajomo
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:12   #2157
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Dziękuję już teraz
P.S. Nowa fryzura - z sentymentem na nią patrzę przynajmniej ten fragment wygląda znajomo

mialas podobna?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:25   #2158
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może sie panie bały, że ten telefon to jakaś podpucha z centrali ?

Składy były gdzieś na stronie w formie pdf dla wszystkich kosmetyków zbiorczo.

HW była w nowej części Olimpu w sobotę. W starej nie było.

EDIT: Składy: http://www.essence.eu/pl/produkty/sk...trzezenia.html
ahaha, o tym nie pomyślałam
rzeczywiście mogłam się tam po prostu przejść.

Dzięki rany - będę musiała na spokojnie tego pdf poczytać. Ciekawych rzeczy się pewnie dowiem

Co do HW to boję się że mnie ominie, a zależy mi na tych cieniach...
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32895601]Zamierzam nabyć niebawem dwa topy z nowości E. - Nail Art Sealing Top Coat i Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine - jeśli one również się nie sprawdzą, to wypinam się na topy E. i szukam czegoś innego [/QUOTE]
Ja mam Nail Art Sealing Top Coat i mnie czymś wkurzał - już nie pamiętam czym - chyba tym że w ogóle nie przyspiesza schnięcia i średnio wpływa na trwałość.
Chyba pokornie wrócę do duetu Nail Tek II. Mistrz w kategorii - odżywka robiąca paznokcie jakich przedtem nigdy nie miałaś + przedłużacz trwałości mani, schnie elegancko też - ale jedna wada, ten top robi pajączki po kilku dniach potrafiły się pazury trzymać tydzień ale przez te pęknięcia trzeba było zmywać.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:38   #2159
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Do warszawianek: dziś w drogerii Jaśmin na Centralnym leżała sobie nienaruszona limitka MarbleMania
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:41   #2160
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
A tam, metodą prób i błędów w końcu na pewno dojdę do tego, jak się tym Gel Lookiem posługiwać, a tak nakusiłyście z tymi 7 dniami trwałości że efekt uważam za warty zachodu przy okazji chyba zapoluję na tego skórkowańca, po testach dam znać jak się sprawują
Za 3 razem już nie będzie problemu. Ja na początku też obchodziłam się z paznokciami jak z jajkiem, a teraz pomaluję gel lookiem 15 min odczekam, później normalnie po 1h idę spać i rano zero odcisków. Gel look widać nie może być za świeży


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Próbuj. One nie dojechały do natur w pierwszym rzucie. U mnie pojawiły się dopiero w sobotę, jak robiłam zakupy, to były jeszcze 4 sztuki, więc u Ciebie może też się uchowały

A on nie został wycofany ostatnio?

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale do utrwalenia mani polecany był również Sealing Top Coat z Better than gel nails. jesli się mylę, niech mnie ktoś poprawi

Może sie panie bały, że ten telefon to jakaś podpucha z centrali ?

Składy były gdzieś na stronie w formie pdf dla wszystkich kosmetyków zbiorczo.

HW była w nowej części Olimpu w sobotę. W starej nie było.

EDIT: Składy: http://www.essence.eu/pl/produkty/sk...trzezenia.html
Jutro sprawdzę
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
obkupilam sie w nowosciach


mam baze pod makijaz, lakiery, tusz, roz, podwojny eyeliner
Strasznie mnie interesuje opinia o nim

coco_kiciusia Rozświetlacz, na który się czaje to Star Dust z Lily Lolo
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.