Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 10:22   #2071
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak uzyskać taki brąz

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a może ten?

żeby jeszcze tylko tak wychodził
Avon podobno strasznie wysusza i wychodzi zupełnie inaczej niż na opakowaniu.
No ale każdy ma inne włosy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:54   #2072
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Jak uzyskać taki brąz

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Avon podobno strasznie wysusza i wychodzi zupełnie inaczej niż na opakowaniu.
No ale każdy ma inne włosy.
nie mam pojęcia jak to z nimi jest

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

kachula widzę ze nabyłas maskę ziaji
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:10   #2073
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak uzyskać taki brąz

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia jak to z nimi jest

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

kachula widzę ze nabyłas maskę ziaji
Obleciałam wszystko po całym osiedlu, nawet na miasto się wypuściłam a znalazłam ją obok siebie w Cosmedice, w końcu przybyła z nową dostawą tego dnia, a ja i tak kupiłam wieczorem ostatnią!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:16   #2074
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula jak tak z innej beczki - jakich cieni używałaś do srebrnego makijażu z bloga? Szukam czegoś fajnego w szarym kolorze, a wszystko na mnie wygląda jak błękit...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:33   #2075
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
jak coś zaczyna się dziać to urafuragine bo jest najmocniejszym lekiem bez recepty
zauważyłam natomiast że jest prawie o połowę tańsza niż w okresie kiedy była na recepte, całe szczęscie, bo wydać trzy dychy na coś co nie wiadomo czy i tak pomoże to trochę dużo
Cześć, dziewczyny

Mi pomógł bardzo Urinal Akut, miałam problemy z pęcherzem jakieś pół roku, brałam zwykły urinal, mijało mi na miesiąc i wracało, aż babka w aptece poleciła mi wersję Akut, tak jak mi przeszło pół roku temu tak nie wróciło
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:09   #2076
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kachula jak tak z innej beczki - jakich cieni używałaś do srebrnego makijażu z bloga? Szukam czegoś fajnego w szarym kolorze, a wszystko na mnie wygląda jak błękit...
A proszę, to zwykła paletka Ruby Rose kupiona w sklepiku wszystko za 5zł. Pierwsze po lewej od góry do dołu są te szaro srebrne odcienie. Ja nie używam drogich cieni bo mi szkoda kasy. Jedną kasetkę z 48 cieniami wydrapał mój synek i pomalował sobie buzię. Stąd mi szkoda kasy na droższe I nie patrz się że ten najjaśniejszy jest jakiś żółty czy coś bo daje srebro. Np ten biały przy fioletach jest... jasno fioletowy.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny

Mi pomógł bardzo Urinal Akut, miałam problemy z pęcherzem jakieś pół roku, brałam zwykły urinal, mijało mi na miesiąc i wracało, aż babka w aptece poleciła mi wersję Akut, tak jak mi przeszło pół roku temu tak nie wróciło
Mi ziołowe nic nie pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (29,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qq.jpg (50,1 KB, 12 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-14 o 13:11
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 13:50   #2077
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny

Mi pomógł bardzo Urinal Akut, miałam problemy z pęcherzem jakieś pół roku, brałam zwykły urinal, mijało mi na miesiąc i wracało, aż babka w aptece poleciła mi wersję Akut, tak jak mi przeszło pół roku temu tak nie wróciło



mnie tak jak kachuli zioła niestety nie pomagają

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Obleciałam wszystko po całym osiedlu, nawet na miasto się wypuściłam a znalazłam ją obok siebie w Cosmedice, w końcu przybyła z nową dostawą tego dnia, a ja i tak kupiłam wieczorem ostatnią!
kładłas ją już??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 14:07   #2078
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/B]

kładłas ją już??
Raz. Zapach jest boski ale działanie... Włosy były po wodzie różanej, więc muszę ocenić czy mój nikły zachwyt "jakością" włosów był spowodowany wodą czy po maską. Stawiam na wodę. Dziś będę kładła maskę raz jeszcze i nie kładę za to wody różanej, więc zobaczymy.
Ogólnie nie czułam aby mocno zmiękczała włosy. No ale jeszcze dziś ją będę testować i jutro napiszę co i jak.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:11   #2079
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Raz. Zapach jest boski ale działanie... Włosy były po wodzie różanej, więc muszę ocenić czy mój nikły zachwyt "jakością" włosów był spowodowany wodą czy po maską. Stawiam na wodę. Dziś będę kładła maskę raz jeszcze i nie kładę za to wody różanej, więc zobaczymy.
Ogólnie nie czułam aby mocno zmiękczała włosy. No ale jeszcze dziś ją będę testować i jutro napiszę co i jak.
co do zapachu to się zgadzam
natomiast jeśli chodzi o działanie, również nie jestem w stanie ocenić ponieważ wczesniej nałozyłam olejek
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:00   #2080
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A proszę, to zwykła paletka Ruby Rose kupiona w sklepiku wszystko za 5zł. Pierwsze po lewej od góry do dołu są te szaro srebrne odcienie. Ja nie używam drogich cieni bo mi szkoda kasy. Jedną kasetkę z 48 cieniami wydrapał mój synek i pomalował sobie buzię. Stąd mi szkoda kasy na droższe I nie patrz się że ten najjaśniejszy jest jakiś żółty czy coś bo daje srebro. Np ten biały przy fioletach jest... jasno fioletowy.
wow a ja myślałam że to jakiś "ekskluzif" chyba nawet miałam gdzieś jakąś paletkę z RR ale mnie uczula więc odłożyłam w kąt... Pięknie Ci w tym szaro-srebrnym makijażu
A używasz bazy pod cienie?

Widzę że rozmawiacie o odżywkach.... to może mi jakąś doradzicie? ale taką która NIE ZMIĘKCZA włosów, żadne proteiny itp nie wchodzą w grę, bo mam sporo gumowatych włosów... trwała na końcówkach, rozjaśnianie no i chyba właśnie jeszcze swojego czasu przesadziłam z proteinami Joico
A jeszcze mam taką niepowtarzalną możliwość sprowadzenia jakiś fajnych kosmetyków z USA, tylko nie znam się kompletnie na tym co oni tam mają, albo co ew. jest tańsze niż u nas? a nie chciałabym stracić takiej okazji
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:21   #2081
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
wow a ja myślałam że to jakiś "ekskluzif" chyba nawet miałam gdzieś jakąś paletkę z RR ale mnie uczula więc odłożyłam w kąt... Pięknie Ci w tym szaro-srebrnym makijażu
A używasz bazy pod cienie?

Widzę że rozmawiacie o odżywkach.... to może mi jakąś doradzicie? ale taką która NIE ZMIĘKCZA włosów, żadne proteiny itp nie wchodzą w grę, bo mam sporo gumowatych włosów... trwała na końcówkach, rozjaśnianie no i chyba właśnie jeszcze swojego czasu przesadziłam z proteinami Joico
A jeszcze mam taką niepowtarzalną możliwość sprowadzenia jakiś fajnych kosmetyków z USA, tylko nie znam się kompletnie na tym co oni tam mają, albo co ew. jest tańsze niż u nas? a nie chciałabym stracić takiej okazji
Baza? A co to? Słowo nawet nie wiem co i z czym A makijaż - dziękuję za miłe słowa. Zawsze twierdziłam, że srebro do mnie pasuje stąd srebrna kredka w kosmetyczce i cienie.
Mi ostatnia odżywka, która nic nie zmiękczała to drożdże piwne z Garniera. Na pewno nie kupuj nic na suche włosy bo to na 100% zmiękczy. Może pomyśl o zwykłej odżywce jak do normalnych włosów i może takiej bez spłukiwania? na przykład: http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...a_mieta_1.html
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki..._jojoba_1.html
Dla mnie te bez spłukiwania zawsze nic nie zmiękczały. Pokazuję Ci Ziaję bo akurat na ich stronie byłam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:22
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:29   #2082
myszka 81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

witam serdecznie
Od niecałego miesiąca mam brąz włosy ,kolor już się trochę zmył bo był bardzo ciemny i chłodny teraz mniejscami wpada w rudy .Myślę o balejażu albo powrocie do jaśniejszych kolorów zdecydowanie nie do tważy mi w ciemnych .Mam bardzo krótkie włosy ,zastanawiam się nad kolorami by tak bardzo sztucznie nie wyglądało i trochę razjaśniło mi kolorek
jakie kolory wybrać i czy wogóle balejaż na krótkich fajnie to wygląda ?
czy z ciemnych to tylko dekoloryzacja mnie czeka by być np rudą (interesuje mnie bardzo koniak lub pochodne)
proszę o jakieś ciekawe fotki balejażu na krótkich brąz może z rudym
myszka 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:26   #2083
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Baza? A co to? Słowo nawet nie wiem co i z czym A makijaż - dziękuję za miłe słowa. Zawsze twierdziłam, że srebro do mnie pasuje stąd srebrna kredka w kosmetyczce i cienie.
Mi ostatnia odżywka, która nic nie zmiękczała to drożdże piwne z Garniera. Na pewno nie kupuj nic na suche włosy bo to na 100% zmiękczy. Może pomyśl o zwykłej odżywce jak do normalnych włosów i może takiej bez spłukiwania? na przykład: http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...a_mieta_1.html
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki..._jojoba_1.html
Dla mnie te bez spłukiwania zawsze nic nie zmiękczały. Pokazuję Ci Ziaję bo akurat na ich stronie byłam
dzięki, to poszukam tej Ziaji, w rossmannie powinna byc? na co dzień używam Alteryy maski z granatem i jestem bardzo zadowolona ale już mi się troszkę znudziła ...
Chodziło mi o bazę pod cienie takie cudeńko które sprawia że trzymają się cały dzień. Normalnie bez bazy cień utrzymuje mi się z godzinę, bo mam opadające powieki...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:01   #2084
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan ja polecam baze pod cienie Lumene! moj faworyt. Ok 35zl na allegro ale wystracza na min pol roku codziennego uzywania

Laski ktoras z Was ma sie farbowac Color&Soin 5B czekam z niecierpliwoscia na fotki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:24   #2085
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Moje brązowe z wczoraj :

Farba L'Oreal LUO COLOR 6



Włosy ładnie błyszczą, kolor jest idealny jak chciałam, kładłam na włosy w kolorze złotego , średniego blondu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vloggg.jpg (45,3 KB, 50 załadowań)
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:27   #2086
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
dzięki, to poszukam tej Ziaji, w rossmannie powinna byc? na co dzień używam Alteryy maski z granatem i jestem bardzo zadowolona ale już mi się troszkę znudziła ...
Chodziło mi o bazę pod cienie takie cudeńko które sprawia że trzymają się cały dzień. Normalnie bez bazy cień utrzymuje mi się z godzinę, bo mam opadające powieki...
Ja kiedyś też tej Alterry używałam. Dobra była.
Wczoraj w Tesco za ok 6,9o widziałam ciekawe maski Joanny: http://www.sklepjoanna.pl/category/9...do-wlosow.aspx
Szukać jeszcze będę tych: http://www.sklepjoanna.pl/category/9...e-odzywki.aspx
Ziaja raczej w Rossmanie nie dostępna ale polecam balsamy Green Pharmacy http://www.elfa-pharm.pl/oferta/piel...amy-do-wlosow/
Mi baza nie potrzebna bo mi jakoś spoko się cienie utrzymują a tez mam opadające (jedną nawet bardziej od drugiej). Może takie cudo przyda mi się na wyjścia? Tyle, że ja nigdzie nie wychodzę...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-15 o 11:29
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:35   #2087
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan ja polecam baze pod cienie Lumene! moj faworyt. Ok 35zl na allegro ale wystracza na min pol roku codziennego uzywania
A to jest baza taka neutralna czy perłowa?? Ja mam z ELFa ogólnie jest super tyle że perłowa więc nie do wszystkiego pasuje. Teraz poszukuję głównie szarego/stalowego cienia który nie wyjdzie mi niebieski na oku

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też tej Alterry używałam. Dobra była.
Wczoraj w Tesco za ok 6,9o widziałam ciekawe maski Joanny: http://www.sklepjoanna.pl/category/9...do-wlosow.aspx
Szukać jeszcze będę tych: http://www.sklepjoanna.pl/category/9...e-odzywki.aspx
Ziaja raczej w Rossmanie nie dostępna ale polecam balsamy Green Pharmacy http://www.elfa-pharm.pl/oferta/piel...amy-do-wlosow/
Mi baza nie potrzebna bo mi jakoś spoko się cienie utrzymują a tez mam opadające (jedną nawet bardziej od drugiej). Może takie cudo przyda mi się na wyjścia? Tyle, że ja nigdzie nie wychodzę...
To ruszam jutro na poszukiwania tyle że u mnie jest tylko to małe tesco (co kiedys był leader price...) więc ciekawe czy będą?
A jak to? no chyba cały czas z potomstwem nie siedzisz co? Trzeba czasami wyjść do ludzi dla lepszego zdrowia (zwłaszcza psychicznego) no przynajmniej ja tak mam...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:58   #2088
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A to jest baza taka neutralna czy perłowa?? Ja mam z ELFa ogólnie jest super tyle że perłowa więc nie do wszystkiego pasuje. Teraz poszukuję głównie szarego/stalowego cienia który nie wyjdzie mi niebieski na oku


To ruszam jutro na poszukiwania tyle że u mnie jest tylko to małe tesco (co kiedys był leader price...) więc ciekawe czy będą?
A jak to? no chyba cały czas z potomstwem nie siedzisz co? Trzeba czasami wyjść do ludzi dla lepszego zdrowia (zwłaszcza psychicznego) no przynajmniej ja tak mam...
4 lata dzieci i dom Nie mam gdzie iść, bo nie mam z kim dzieci zostawić. A chcielibyśmy czasem z mężem wyjść na miasto jak dawniej... Mam internet, bloga i Wizaż. To moja ucieczka od dzieciarni.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:07   #2089
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
4 lata dzieci i dom Nie mam gdzie iść, bo nie mam z kim dzieci zostawić. A chcielibyśmy czasem z mężem wyjść na miasto jak dawniej... Mam internet, bloga i Wizaż. To moja ucieczka od dzieciarni.
hmmmm... zawsze możesz zrobić sobie jakiś babski wieczór a dzieci z mężem zostawić
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 12:17   #2090
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hmmmm... zawsze możesz zrobić sobie jakiś babski wieczór a dzieci z mężem zostawić
Trzeba mieć z kim ten wieczór zrobić
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:22   #2091
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Trzeba mieć z kim ten wieczór zrobić
no nie wierzę... zawsze jest z kim . Trzeba zrobić tzw "szybką akcję" wiadomo że już koło 30stki każdy ma jakieś swoje życie i obowiązki, ale ja robię tak że dzwonię do paru koleżanek (np ktore znam jeszcze z podstawówki), mówię że w sobotę wychodzimy i nie ma dyskusji Bardzo dobry sposób - polecam
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:29   #2092
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Mam podobnie
Rzadko gdzieś wychodzę
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:30   #2093
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mam podobnie
Rzadko gdzieś wychodzę
czas to zmienić
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:32   #2094
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
czas to zmienić
Zrobię łapankę na ulicy, że szukam kumpelek
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:36   #2095
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no nie wierzę... zawsze jest z kim . Trzeba zrobić tzw "szybką akcję" wiadomo że już koło 30stki każdy ma jakieś swoje życie i obowiązki, ale ja robię tak że dzwonię do paru koleżanek (np ktore znam jeszcze z podstawówki), mówię że w sobotę wychodzimy i nie ma dyskusji Bardzo dobry sposób - polecam
Ja mam kolegów Koleżanki zawsze były dla mnie... Hmm. Powiem to tak. Kiedy urodziłam drugie dziecko i odezwała się do mnie koleżanka. Stwierdziłyśmy, że możemy się spotkać, pogadać. Kiedy ją do siebie zaprosiłam ta stwierdziła, że to ja mam z dwulatkiem i z dwumiesięcznym dzieckiem w mróz minus 10 stopni targać się do niej na drugą dzielnicę. Dodam, że nie karmiłam piersią więc jeszcze targaj termosy, mleko pieluchy itp. To zawsze ja miałam dojeżdżać bo im się nie chciało. A skoro komuś się nie chce mnie odwiedzić raz na jakiś czas to ja nie będę ciągle do kogoś jeździć. To było dobre gdy nie miałam dzieci. Zresztą i wtedy już sobie darowałam. A spotkanie na mieście zawsze kończyło się wizytą w restauracji, w której mnie nawet nie stać na kieliszek wina czy drinka. Przecież nic tańszego nie odwiedzimy bo to obciach. A dużo gadać. Dlatego wolę facetów. Piwo w pubie i jestem szczęśliwa Tyle, że teraz ich żony/dziewczyny nie lubią ich koleżanek.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Zrobię łapankę na ulicy, że szukam kumpelek
To złapmy się razem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:37   #2096
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Zrobię łapankę na ulicy, że szukam kumpelek
Nie no bez przesady, ale czasem naprawdę fajnie odświeżyć stare znajomości. A prawda jest taka że niestety ale o znajomości trzeba dbać... Najboleśniej przekonałam się o tym po zakończeniu mojego pierwszego związku kiedy zostałam sama jak palec... (było to ładnych parę lat temu). Od tamtego czasu dbam żeby się to nigdy nie powtórzyło. A po moim niedawnym rozstaniu mogę liczyć naprawdę na wiele osób, czyli osiągnęłam swój cel
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:40   #2097
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula82 chętnie tylko ta odległość
Zajrzałam na Twojego bloga używałaś już tej maski do włosów Ziaji ?

Oj trzeba dbać ale denerwuje mnie fakt, że to ja zawsze pierwsza się muszę odezwać
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:46   #2098
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja mam kolegów Koleżanki zawsze były dla mnie... Hmm. Powiem to tak. Kiedy urodziłam drugie dziecko i odezwała się do mnie koleżanka. Stwierdziłyśmy, że możemy się spotkać, pogadać. Kiedy ją do siebie zaprosiłam ta stwierdziła, że to ja mam z dwulatkiem i z dwumiesięcznym dzieckiem w mróz minus 10 stopni targać się do niej na drugą dzielnicę. Dodam, że nie karmiłam piersią więc jeszcze targaj termosy, mleko pieluchy itp. To zawsze ja miałam dojeżdżać bo im się nie chciało. A skoro komuś się nie chce mnie odwiedzić raz na jakiś czas to ja nie będę ciągle do kogoś jeździć. To było dobre gdy nie miałam dzieci. Zresztą i wtedy już sobie darowałam. A spotkanie na mieście zawsze kończyło się wizytą w restauracji, w której mnie nawet nie stać na kieliszek wina czy drinka. Przecież nic tańszego nie odwiedzimy bo to obciach. A dużo gadać. Dlatego wolę facetów. Piwo w pubie i jestem szczęśliwa Tyle, że teraz ich żony/dziewczyny nie lubią ich koleżanek.
To złapmy się razem
niestety widać miałaś pecha do koleżanek... jak widać Twoja "koleżanka" chyba nie miała ochoty po prostu się spotkać skoro nawet d**y jej się ruszyć nie chciało ja co prawda nie mam dzieci, ale koleżanki z dziećmi jak najbardziej, i obserwuję takie dwa bieguny: niektóre rezygnują całkowicie z życia towarzyskiego, a jest to tym dziwniejsze że mają wsparcie męża rodziny itd. a mimo to musza WSZYSTKO robić same, nie mogą z nikim zostawić dziecka (znam takie co nawet z mężem nie zostawią na trzy godziny.... mąż jest w porządku żeby nie było... ale one zrobią wszystko lepiej ). Druga strona to oczywiście osoby które (moim zdaniem) rozsądniej podchodzą do tematu i wyjście raz na dwa-trzy tyg na wieczór nie jest żadnym problemem.
A co do drinków cen itd - my się zawsze w domu spotykamy, wypijemy ze dwa drinki (robione w domu=tanie ), pogadamy trochę i wychodzimy na miasto - wersja oszczędna tj. darmowy wstęp (bo przed 21), max dwa drinki w lokalu (czyli < 20zł). Da się
Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Oj trzeba dbać ale denerwuje mnie fakt, że to ja zawsze pierwsza się muszę odezwać
oj rozumiem Cie doskonale bo mam to samo... ale jednak zawsze stwierdzam że warto!

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-08-15 o 12:47
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:47   #2099
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Kachula82 chętnie tylko ta odległość
Zajrzałam na Twojego bloga używałaś już tej maski do włosów Ziaji ?

Oj trzeba dbać ale denerwuje mnie fakt, że to ja zawsze pierwsza się muszę odezwać
Dwa razy. Raz mi nie pod pasowała a po wczoraj mam włosy tak delikatne jak u niemowlęcia

Co do koleżanek i ja tak mam. Zawsze ja. Ale przy kumplach to oni pierwsi się odzywają
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-15 o 12:48
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:28   #2100
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A proszę, to zwykła paletka Ruby Rose kupiona w sklepiku wszystko za 5zł. Pierwsze po lewej od góry do dołu są te szaro srebrne odcienie. Ja nie używam drogich cieni bo mi szkoda kasy. Jedną kasetkę z 48 cieniami wydrapał mój synek i pomalował sobie buzię. Stąd mi szkoda kasy na droższe I nie patrz się że ten najjaśniejszy jest jakiś żółty czy coś bo daje srebro. Np ten biały przy fioletach jest... jasno fioletowy.
Skądś to znam... Dzieci mają jakiś radar jeśli chodzi o dobieranie się do kosmetyków. Moja 3letnia bratanica popsuła mi już 2 szminki. Dobrze, że dorwała się do czerwieni, które rzadko używam, bo bym się chyba na nią pogniewała.
Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Moje brązowe z wczoraj :

Farba L'Oreal LUO COLOR 6



Włosy ładnie błyszczą, kolor jest idealny jak chciałam, kładłam na włosy w kolorze złotego , średniego blondu
Czy mi się wydaje, czy wyszło chłodno? Jeśli tak to zazdroszczę. Bardzo naturalny kolor
Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Kachula82 chętnie tylko ta odległość
Zajrzałam na Twojego bloga używałaś już tej maski do włosów Ziaji ?

Oj trzeba dbać ale denerwuje mnie fakt, że to ja zawsze pierwsza się muszę odezwać
Jeśli chodzi o maski Ziaji to ja uwielbiam : http://nokautimg2.pl/p-a9-86-a9862b0...idy-200-ml.jpg
Edit. widzę, że to właśnie ta maska z Kachuli bloga
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dwa razy. Raz mi nie pod pasowała a po wczoraj mam włosy tak delikatne jak u niemowlęcia

Co do koleżanek i ja tak mam. Zawsze ja. Ale przy kumplach to oni pierwsi się odzywają
Kurcze, ja mam zawsze samych kolegów. Koleżanki też oczywiście mam, nie żadne przyjaciółki i powierniczki. Nie wiem dlaczego, ale dziewczyny mnie peszą :P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.