Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 17:35   #2221
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Tak jest, tak jest. Umalujesz się i przeglądasz się z daleka w duzym lustrze i myślisz super , a później zerkasz bliżej bliżej i masz ochotę zmyć z siebie wszystko. A co do oświetlenia, to zgadzam się w 100%. W każdym pokoju, w łzience czy na dworze jest inne światło i w każdym wyglądam inaczej. W jednym gorzej w drugim lepiej, można zwariować. Ale duzy wpływ ma też kolorystyka pomieszczenia, zdradliwe to to :P

A w ogóle to przesyłam Wam dwa zdjęcia porównawcze metody "na mokro" i "na sucho"
W nakladaniu "na sucho" zdjęcie jest robione po 5h od nałożenia podkładu. Podkład był nałożony na primer czyli skrobie (która jest użyta też jako finisher).
Zdjęcie "na mokro" zrobione po 3h od nałożenia, bez primera, ale z finisherem skrobią.

Jak widać "na mokro" szybciej się świecę, ale może to być kwestia użycia primera. Mimo wszystko zostaje przy aplikacji "na sucho" bo u mnie ta wersja dłużej wytrzymuje na twarzy
Wiem, że nie na temat, ale muszę to napisać. MASZ CUDOWNE RZĘSY
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:08   #2222
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Używacie coś na twarz w celu utrwalenia podkładu? Czyli na podkład mineralny jeszcze jakis puder utrwalajacy? I jesli tak, podajcie nazwy
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:26   #2223
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Używacie coś na twarz w celu utrwalenia podkładu? Czyli na podkład mineralny jeszcze jakis puder utrwalajacy? I jesli tak, podajcie nazwy
Ja używam pod podkład i czasem na podkład primer Prelude Satin z kolorówki, dzięki niemu mój golden nie wchodzi mi w pory
Częściej jednak na wykończenie makijażu stosuję puder Earthnicity Velvet HD lub starą wersję pudru sypkiego Yves Rocher
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:50   #2224
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Używacie coś na twarz w celu utrwalenia podkładu? Czyli na podkład mineralny jeszcze jakis puder utrwalajacy? I jesli tak, podajcie nazwy
tak
z Amilie Angel Dust
i ostatnio mój nr 1 Earthnicity Velvet HD
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 22:40   #2225
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam zestaw z pędzlem i czekam już tydzień, a status wciąż "w realizacji". A myślałam że te deklarowane 10 dni roboczych to tak na wyrost...
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 23:19   #2226
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
tak
ostatnio mój nr 1 Earthnicity Velvet HD
Wybacz że trochę sarkastyczna będę..
1 2 3
całe 2 dychy ..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 00:17   #2227
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Używacie coś na twarz w celu utrwalenia podkładu? Czyli na podkład mineralny jeszcze jakis puder utrwalajacy? I jesli tak, podajcie nazwy
Używam pudru ryżowego z Paese, ale to tylko w strefie T. Sam podkład trzyma mat za krótko. Z tym pudrem podkład prezentuje się dobrze przez cały dzień.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 00:25   #2228
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Używacie coś na twarz w celu utrwalenia podkładu? Czyli na podkład mineralny jeszcze jakis puder utrwalajacy? I jesli tak, podajcie nazwy
U mnie primer i finisher działają raczej matująco - wygładzająco. W roli obu używam Dry - Flo z dodatkiem mikrosfer silikonowych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 02:01   #2229
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja używam pod podkład i czasem na podkład primer Prelude Satin z kolorówki, dzięki niemu mój golden nie wchodzi mi w pory
Częściej jednak na wykończenie makijażu stosuję puder Earthnicity Velvet HD lub starą wersję pudru sypkiego Yves Rocher
Jesteś zadowolona z tego primera? Kwaszę się i retinoiduję, mimo mocnego nawilżania podkład strasznie włazi mi w zmarszczki na czole -ledwie widoczne przed pomalowaniem się. Zastanawiam się nad kupieniem go, ale po pierwsze - nie wiem, czy nie błyszczy za bardzo (tzn. czy np można go używać solo, bez podkładu, kiedy doprowadzę cerę do porządku), po drugie - nie wiem, czy nie lepiej na kupić próbki Velvet Spheres i mikrosfer silikonowych (w sumie jakieś 12 zł za 10 ml), które są jego głównymi składnikami (12 g primera to strasznie dużo... )
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 11:52   #2230
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Byłam w stanie zgasić nawet totalnie zielony korektor ;D dokładałam po prostu brązowego tlenku z zestawu i żółtego, minimalnie niebieskiego którym zresztą gasisz jakąkolwiek świnkę. Jak już zrobisz oliwkowy podkład to łatwo jest dołożyć żółty tlenek, albo co lepsza brzoskwiniowy który miałam jako gratis. Problem z goldenem jest taki, że jest zbyt.. szarawy? i trzeba go ocieplić właśnie czymś takim brzoskwiniowym
Przymierzam się do zamówienia z kolorówki, bo już mnie wkurza, że tyle podkładów leży, bo kolor nie taki. Powiedz proszę czy rozcierasz wszystko w woreczku strunowym czy moździerzu? I ile się daje tych kolorów - tak na czubek noża czy wg jakichś określonych proporcji? Chcę rozjaśnić, zgasić różowe tony i pożółcić podkład.
kael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 13:01   #2231
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z tego primera? Kwaszę się i retinoiduję, mimo mocnego nawilżania podkład strasznie włazi mi w zmarszczki na czole -ledwie widoczne przed pomalowaniem się. Zastanawiam się nad kupieniem go, ale po pierwsze - nie wiem, czy nie błyszczy za bardzo (tzn. czy np można go używać solo, bez podkładu, kiedy doprowadzę cerę do porządku), po drugie - nie wiem, czy nie lepiej na kupić próbki Velvet Spheres i mikrosfer silikonowych (w sumie jakieś 12 zł za 10 ml), które są jego głównymi składnikami (12 g primera to strasznie dużo... )
To jest mój pierwszy mineralny primer, więc nie mam porównania do innych. Ten ładnie matuje twarz nawet tuż po nałożeniu kremu i nie roluje się. W moim przypadku przedłuża trwałość podkładu o jakieś 2-3 godz, ale podkład muszę nałożyć flat topem. Jeśli zrobię to pędzlem kabuki to po ok 3-4 godzinach podkład jest u mnie nieobecny
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 14:12   #2232
nosicielkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bartoszyce
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny!
czytam Was i czytam, przekopuję się i przekopuję przez różne wątki, ale dalej nie jestem pewna odpowiedzi na niektóre pytania.
obecnie używam Revlon CS 150 Buff. rozumiem, że golden fair byłby hmmm, jego kolorystycznym, mineralnym "odpowiednikiem"? wydaje mi się, że jestem bardziej rożowa niz zolta- mam uczulenie na słońce, opalam się na raczka i późno brązowieję, mam włosy w kolorze truskawkowego blondu (rudoblond które latem jaśnieją, żyłki na nadgarstkach ewidentnie niebieskie, ogólnie bladzioszek ze mnie. trochę piegów mam, zielone oczy, i niestety żadnego zdjęcia, by pokazać. ciężko dobierać mi było podkład płynny, w zasadzie Revlon CS 150 Buff to jedyny jaki mi pasuje niemalże idealnie.
__________________
CZAS SIĘ WZIĄĆ ZA SIEBIE!
wzrost: 174cm
3.06.2013 -> 75kg
27.06.2013 -> 72,4kg
cel: 63 kg


nosicielka wirusa szczęścia
nosicielkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:12   #2233
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wg mnie Golden Fairest lub Natural Fair lub Fairest
w te bym celowała
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 20:11   #2234
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
wg mnie Golden Fairest lub Natural Fair lub Fairest
w te bym celowała
Ja używam Golden fairest i CS Buff jest dla mnie za ciemny, także jednak stawiałabym na fair
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 09:51   #2235
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiecie może który podkład mineralny innej firmy byłby dobrym odpowiednikiem golden fairest rozświetlającego (chodzi mi jedynie o kolor)? Golden fairest kryjący jest dla mnie za siny i widocznie się odcina od szyi, natomiast odmiana rozświetlająca byłaby idealna gdyby nie...drobinki rozświetlające, które na słońcu sprawiają, że świecę się jak Edzio ze Zmierzchu
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 14:23   #2236
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

może z Amilie Sesame?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 14:36   #2237
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam dzisiaj próbki kryjącego podkładu w dwóch kolorach, Golden fair i Golden light Jestem bardzo ciekawa jak się u mnie sprawdzą te minerały i już nie mogę doczekać się testów
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 16:05   #2238
nosicielkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bartoszyce
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zamówiłam w koncu 5 probek- roz rose i romantic, i z kryjacych golden i natural fairest, a beige fair. jak bedzie fairest zbyt jasne, to bede wiedziala, zeby zamowic fair 10g coś powinnam dobrać metoda prob i bledow, do tego flattop, wiec poczekam troche na zamowienie, mam nadzieje ze warto
__________________
CZAS SIĘ WZIĄĆ ZA SIEBIE!
wzrost: 174cm
3.06.2013 -> 75kg
27.06.2013 -> 72,4kg
cel: 63 kg


nosicielka wirusa szczęścia
nosicielkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 19:43   #2239
White Kitty
Raczkowanie
 
Avatar White Kitty
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, jak odcień Natural Fairest prezentuje się na buźce? Na co dzień używam Bourjois Healthy Mix 51 Light Vanilla, gdyby ktoś mógł coś podpowiedzieć...
White Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 23:22   #2240
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez White Kitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak odcień Natural Fairest prezentuje się na buźce? Na co dzień używam Bourjois Healthy Mix 51 Light Vanilla, gdyby ktoś mógł coś podpowiedzieć...
Mi ten Bourjois pasował, a noszę golden fairest, więc nie wiem czy natural będzie dobry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 00:32   #2241
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Apropos tego, jak leży Annabelle.
Tak to wyglądało u mnie w przypadku matującego:
http://i1333.photobucket.com/albums/...ps00adb832.jpg
http://i1333.photobucket.com/albums/...psb1c96d63.jpg
IMO bardzo niekorzystnie. Mam problem z rozszerzonymi porami, tego nie przeskocze. Odpowiednia pielęgnacja trochę pomaga. Annabelle jednak sprawia, że skóra jest jeszcze bardziej "rozpulchniona". Fe, a z daleka tak ładnie wygląda...
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 12:34   #2242
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Troche podkreśla, ale skóra i tak wygląda lepiej z niż bez. Używasz korektora pod oczy?
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:29   #2243
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie widzę, żeby podkład je podkreślał
po prostu masz je, a podkład przecież ich nie ukryje
pod podkład użyj jeszcze jakieś primera, będą troszkę mniej widoczne

dobrze, że podkład nie wchodzi w pory, bo to byłby problem

używasz jeszcze krem pod minerały?
zbyt tłuste i tłuste kremy też tak 'rozpulchniają'
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 16:17   #2244
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Laski, spójrzcie jeszcze raz na te zdjęcia, przecież różnica jest zauważalna. Z innymi produktami tak nie mam. Jak na prawdę nie widzicie, to zmrużcie oczy i zobaczycie, że część twarzy z podkładem na zdecydowanie wyraźniejszą fakturę.
Gdyby wypełnił pory, zamiast oblepiać je na około byłoby gładziej. Od podkładu tego oczekuję. Nie podoba mi się efekt, jaki daje podkład matujący. Czuję się jakbym miała skórę czterdziestoletniej palaczki. Dlatego wolę rozświetlający, jest lżejszy i gładszy, ale to też nie to, co bym chciała.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 17:47   #2245
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Owszem, pory są widoczne, ale nie wygląda to tak źle jak ci sie wydaje. Przykładasz twarz do samego lustra i patrzysz, wtedy wszystko wygląda gorzej. Ludzie nie patrzą na ciebie z tak bliskiej odległosci, normalnie to sie nie rzuca w oczy. Większość ludzi ma widoczne pory i nie jest to główna rzecz którą widze na twarzy.
A twoja skóra i tak lepiej wygląda w podkładzie. Moim zdaniem gorzej wyglądają wypryski, przebarwienia niż rozszerzone pory.
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 18:14   #2246
White Kitty
Raczkowanie
 
Avatar White Kitty
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Mi ten Bourjois pasował, a noszę golden fairest, więc nie wiem czy natural będzie dobry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie Golden Fairest o wiele bardziej mi się podoba, ale bałam się, że będzie się mocno odcinał. Pisałaś, że Colorstay 150 Buff był dla Ciebie za ciemny, u mnie jest dokładnie tak samo, więc na początek będę celować w Golden. Wielkie dzięki za radę

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Apropos tego, jak leży Annabelle.
Tak to wyglądało u mnie w przypadku matującego:
http://i1333.photobucket.com/albums/...ps00adb832.jpg
http://i1333.photobucket.com/albums/...psb1c96d63.jpg
IMO bardzo niekorzystnie. Mam problem z rozszerzonymi porami, tego nie przeskocze. Odpowiednia pielęgnacja trochę pomaga. Annabelle jednak sprawia, że skóra jest jeszcze bardziej "rozpulchniona". Fe, a z daleka tak ładnie wygląda...
Jak pierwszy raz luknęłam to wydawało mi się, że przesadzasz, ale po dłuższym przyjrzeniu się faktycznie nieciekawie to wygląda. Tak swoją drogą to mam podobną cerę, ale pory oprócz tego, że są rozszerzone, to zapchane i to na czarno... Jaki podkład się u Ciebie najlepiej sprawdza, mogłabyś wrzucić zdjęcie?
White Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 19:22   #2247
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeżeli tak bolą cię te pory to mozna spróbować primer - puder bambusowy, sa też ciemnniejsze z domieszką.
Ja używam juz ponad rok golden fair, dla mnie jest trochę za mało żółty. Do tego mam roz rose. Flat top AM jest świetny.
Czy ktoś porównywał kolorystykę z Amilie, jaki kolor jest najbliższy golden fair ? może być nawet bardziej zółty?
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:27   #2248
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Jeżeli tak bolą cię te pory to mozna spróbować primer - puder bambusowy, sa też ciemnniejsze z domieszką.
Ja używam juz ponad rok golden fair, dla mnie jest trochę za mało żółty. Do tego mam roz rose. Flat top AM jest świetny.
Czy ktoś porównywał kolorystykę z Amilie, jaki kolor jest najbliższy golden fair ? może być nawet bardziej zółty?
Creme Brulee
Ja używam Golden Fairest AM i również jest dla mnie trochę za mało żółty. Dziś nałożyłam Sesame Amilie i idealnie się wtopił w moją skórę, natomiast Creme Brulee jest dla mnie ciut za ciemny. Jednak najlepiej czuję się w miodowym odcieniu Soft Honey plus puder Sunshine Dust
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:35   #2249
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Częściowo zgadzam się, że z podkładem lepiej, bo wyrównał koloryt. Nie mam zapchanych porów, przebarwień, tylko właśnie rozszerzone pory i rumieńce. Trudno, żebym martwiła się tym, co mnie nie dotyczy. Z resztą nie narzekam wcale na cerę, tylko, że podkład, który ma "upiększać", a tego nie robi.
Jednolity koloryt będzie zawsze lepiej wyglądać, choć na tym niedzielonym zdjęciu nie mam rumieńca i moim zdaniem skóra prezentuje się korzystniej bez kosmetyku. Inna sprawa, że natural jest trochę zbyt różowy, co na tym zdjęciu też widać. Golden leży lepiej, ale light, bo medium był zielony.
Jasne, że większość osób nie ogląda mnie z tak bliska, ale dalej jestem na nie, bo po co się malować, skoro i tak efekt jest gorszy?
Dlatego wybieram kosmetyki, które jednak spełniają swoje zadanie: poprawiają.

Walczyłam z Annabelle przy użyciu primera, na początku wydawało mi się, że pomaga, potem wydawało mi się, że jednak nie i się poddałam. Podkład dalej mam, więc jak zakupię inny puder sprawdzający się jako primer, będę dalej eksperymentować.

Whitte Kitty, mega wygładzający był Bare Minerals Matte (ten bez bizmutu), ale nie wrócę do niego ze względu na cenę i brak idealnego koloru. Poza tym wszystkie, które testowałam były w miarę ok, żaden nie robił takiego efektu jak AM. Fajne są dla mnie Lumiere (luminesse i Vena Velvet pozostałych nie miałam). Trochę podkreślał pory, ale w granicach normy Adorned with grace, ale tych już nie produkują, więc jakby nie ma problemu.

Nie używam korektora pod oczy. Jeśli już to niemineralny, do pełnego makijażu. Nie czuję takiej potrzeby na co dzień, podkładu też tam nie daję, chyba, że jestem mega zmęczona/zapłakana.

Używam kremów, ale nie wydaje mi się, żeby konfiktowały z minerałami.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-02-17 o 10:44
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:04   #2250
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, mam na wymianę połowę dużego podkladu GOLDEN FAIR , oraz Golden fair zmieszanego z natural fair , mniej niż połowę golden MEDIUM mniejsze opakowanie, zdjęcia będą w wątku wymiankowym w podpisie.



wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45205859 #post45205859 mój wątek

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2014-02-18 o 12:28
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.