Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 21:49   #3331
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Piękne! Niech się wszystko dobrze nosi .
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Śliczne wszystko, a ta konturówka ma być do No Faux Pas ? Jeżeli tak, to jak się nazywa
Mam szminkę, ale pomysłu na konturówkę nie mam.
Konturówka to Fashion Boost, kupiłam ją specjalnie do szminki No Faux Pas. Pani w Macu miał w taki sposób pomalowane usta, moje również tak pomalowała i przepadłam. Bardzo spodobał mi się efekt

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ładny róż, aż zaczynam żałować, że go nie wzięłam Niestety na mojej paskudnej ostatnio cerze najlepiej wyglądają obecnie brązery.
Paint pot to Painterly? U mnie na monitorze taki cielisto-żółciutki się wydaje, fajny
Tak, Painterly. Kupiłam go z ciekawości i muszę przyznać że po pierwszych testach jestem z niego bardzo zadowolona, zobaczymy jak dalej będzie się spisywał
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:58   #3332
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja co prawda mam dwa inne sety, ale glittery się przydadzą. ostatnio nawet sobie nakleiłam odrobinę na sam środek kreski, tak, że przy obracaniu głowy sie delikatnie błyskało, podoba mi się taki efekt
jak je zostawię to pokombonuję z glitterem tak jak piszesz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja kiedyś pigmentami się bardzo jarałam, ale dosyc szybko mi przeszło i teraz odsypki w których weszłam w posiadanie leża nieuzywane,a nowych juz dawno nie nabywam.
Jesli już to wolę pigmenty prasowane
też znam te czasy "jarania" dawno temu co prawda, ale do dziś mam odsypki takich pigmentów których od dawna nie ma, trochę żal zużywać więc pełnią taką "muzealną" funkcję
ja to pigmenty lubię tak jak " wiatr mi zawieje " ... czyli różnie prasowane też lubię


Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Moje zamówienia z MAC'a
świetne zamówienie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:10   #3333
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Może stacjonarnie gdzieś dorwiesz, trudno powiedzieć...

Ja właśnie luknęłam na stronkę i widzę, że wersja silver+blue jest jeszcze dostępna, a one też są całkiem ładne
A jest możliwość, żeby ze sklepu stacjonarnego mi wysłali? Bo jak gdzieś będzie na drugim końcu Polski to i tak nic mi to nie da :-(
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:26   #3334
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też znam te czasy "jarania" dawno temu co prawda, ale do dziś mam odsypki takich pigmentów których od dawna nie ma, trochę żal zużywać więc pełnią taką "muzealną" funkcję
ja to pigmenty lubię tak jak " wiatr mi zawieje " ... czyli różnie prasowane też lubię
Też miałam czasy "jarania" się pigmentami . Nadal mam kilkanaście odsypek, ale w zasadzie sięgam jedynie po Vanillę, a i to sporadycznie, bo mam wrażenie, że zabawa z pigmentami więcej czasu zabiera.

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
A jest możliwość, żeby ze sklepu stacjonarnego mi wysłali? Bo jak gdzieś będzie na drugim końcu Polski to i tak nic mi to nie da :-(
Zasadniczo takiej opcji nie ma. Musiałabyś mieć naprawdę zaprzyjaźnioną MACówkę, żeby zgodziła się niejako prywatnie wyświadczyć Ci taką przysługę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:29   #3335
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też miałam czasy "jarania" się pigmentami . Nadal mam kilkanaście odsypek, ale w zasadzie sięgam jedynie po Vanillę, a i to sporadycznie, bo mam wrażenie, że zabawa z pigmentami więcej czasu zabiera.


Zasadniczo takiej opcji nie ma. Musiałabyś mieć naprawdę zaprzyjaźnioną MACówkę, żeby zgodziła się niejako prywatnie wyświadczyć Ci taką przysługę.
Będę dzwonić, pytać może coś wykombinuje. Dziękuję!
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:31   #3336
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Będę dzwonić, pytać może coś wykombinuje. Dziękuję!
Jak uda Ci się zlokalizować pigmenty w którymś ze stacjonarnych salonów, to może jakaś Wizażanka pomoże . Trzymam kciuki
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:55   #3337
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak uda Ci się zlokalizować pigmenty w którymś ze stacjonarnych salonów, to może jakaś Wizażanka pomoże . Trzymam kciuki
Dziękuję w ogóle nie wiem jak mogłam przespać, że takie zestawy MAC wypuścił! Dopiero dzisiaj przez przypadek na nie trafiłam a tu zdziwienie że już wyprzedane. A na pigmenty MACa od dawna choruje.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 08:03   #3338
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na moje oko konturówka to Fashion Boost. Mam ją i jest fajna, ale ona w fiolet wpada, nie w róż. Nie mam No Faux Pas, więc nie wiem, na ile będą kompatybilne
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też myślę, że to Fashion Boost. Pomadka wydaje się bardziej różowa, ale może będzie pasować.
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Konturówka to Fashion Boost, kupiłam ją specjalnie do szminki No Faux Pas. Pani w Macu miał w taki sposób pomalowane usta, moje również tak pomalowała i przepadłam. Bardzo spodobał mi się efekt

Dziękuję

Mnie tak oczarowała No Faux Pas, że dokupiłam drugą sztukę na zapas
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:42   #3339
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dziękuję

Mnie tak oczarowała No Faux Pas, że dokupiłam drugą sztukę na zapas
Doskonale Cię rozumiem - u mnie to norma .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:50   #3340
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dziękuję

Mnie tak oczarowała No Faux Pas, że dokupiłam drugą sztukę na zapas
Nie dziwie się, kolor jest cudny
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:05   #3341
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Moje zamówienia z MAC'a
Piekne zakupy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 12:08   #3342
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziękuję w ogóle nie wiem jak mogłam przespać, że takie zestawy MAC wypuścił! Dopiero dzisiaj przez przypadek na nie trafiłam a tu zdziwienie że już wyprzedane. A na pigmenty MACa od dawna choruje.
Jak będą we Wroc to mogę ci jutro kupić

a tak z innej beczki:

Do dziewczyn które posiadają baze pod cienie Naked UD a wiem, że sporo was tu Jak ona się ma w porównaniu z painpotami ... wiem wiem to zupełnie inna bajka bo to są cienie, ale używam ich jako bazy i innej nie miałam nigdy. Chodzi mi o obsługę, wydajność produktu i trwałość na powiece.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:25   #3343
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak będą we Wroc to mogę ci jutro kupić

a tak z innej beczki:

Do dziewczyn które posiadają baze pod cienie Naked UD a wiem, że sporo was tu Jak ona się ma w porównaniu z painpotami ... wiem wiem to zupełnie inna bajka bo to są cienie, ale używam ich jako bazy i innej nie miałam nigdy. Chodzi mi o obsługę, wydajność produktu i trwałość na powiece.

Mogę ci wysłać próbke bazy UD i sama przetestujesz
Mam kolor Eden w tubce i Sin jako próbka dołączona do cieni.
Pewnie nie zużyje tego nigdy
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 13:29   #3344
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak będą we Wroc to mogę ci jutro kupić

a tak z innej beczki:

Do dziewczyn które posiadają baze pod cienie Naked UD a wiem, że sporo was tu Jak ona się ma w porównaniu z painpotami ... wiem wiem to zupełnie inna bajka bo to są cienie, ale używam ich jako bazy i innej nie miałam nigdy. Chodzi mi o obsługę, wydajność produktu i trwałość na powiece.
Byłoby super, ale obdzwonilam wszystkie salony i nigdzie nie ma :-(
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 13:50   #3345
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak będą we Wroc to mogę ci jutro kupić

a tak z innej beczki:

Do dziewczyn które posiadają baze pod cienie Naked UD a wiem, że sporo was tu Jak ona się ma w porównaniu z painpotami ... wiem wiem to zupełnie inna bajka bo to są cienie, ale używam ich jako bazy i innej nie miałam nigdy. Chodzi mi o obsługę, wydajność produktu i trwałość na powiece.
Ja mam bezę Eden i Original. Eden wg mnie wcale nie sprawdza się dobrze jako baza przedłużająca trwałość cieni. Owszem, ładnie wyrównuje koloryt powieki, ale nie przedłuża trwałości cieni, a wręcz przeciwnie. Original jest za to fajna. Ma zupełnie inną konsystencję od Paint Potów, jest lżejsza, nie tak kryjąca, łatwiejsza w aplikacji. Sama baza w odcieniu Original nie bardzo wyrównuje koloryt, nie zmienia też zbytnio koloru cieni, może tylko nieco je intensyfikuje, no i przedłuża trwałość cieni. Od dłuższego już czasu baza sprzedawana jest w tubce i jest to dla mnie wygodniejsza forma niż w poprzedniej wersji, gdzie dużo produktu się marnowało, bo nie można było wygrzebać jej do końca. Baza wg mnie jest bardzo wydajna. Ja najczęściej używam najpierw bazy UD, potem jeszcze daję jakiegoś neutralnego w kolorze Paint Pota i jest to dla mnie najlepsze zestawienie, gwarantujące trwałość mejkapu oka aż do demakijażu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:05   #3346
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jak je zostawię to pokombonuję z glitterem tak jak piszesz



też znam te czasy "jarania" dawno temu co prawda, ale do dziś mam odsypki takich pigmentów których od dawna nie ma, trochę żal zużywać więc pełnią taką "muzealną" funkcję
ja to pigmenty lubię tak jak " wiatr mi zawieje " ... czyli różnie prasowane też lubię
ja mam na pigmenty fazy. ogólnie lubię się nimi bawić, lubię ich wykończenia itp. Ale mam już za mało miejsca w toaletce i musiałam je upchnąć gdzies dalej i po prostu nie siegam po nie bo mi niewygodnie. Muszę poczekać na dużą toaletkę i wtedy pewnie wrócą do łask jak bedą pod ręką.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam bezę Eden i Original. Eden wg mnie wcale nie sprawdza się dobrze jako baza przedłużająca trwałość cieni. Owszem, ładnie wyrównuje koloryt powieki, ale nie przedłuża trwałości cieni, a wręcz przeciwnie. Original jest za to fajna. Ma zupełnie inną konsystencję od Paint Potów, jest lżejsza, nie tak kryjąca, łatwiejsza w aplikacji. Sama baza w odcieniu Original nie bardzo wyrównuje koloryt, nie zmienia też zbytnio koloru cieni, może tylko nieco je intensyfikuje, no i przedłuża trwałość cieni. Od dłuższego już czasu baza sprzedawana jest w tubce i jest to dla mnie wygodniejsza forma niż w poprzedniej wersji, gdzie dużo produktu się marnowało, bo nie można było wygrzebać jej do końca. Baza wg mnie jest bardzo wydajna. Ja najczęściej używam najpierw bazy UD, potem jeszcze daję jakiegoś neutralnego w kolorze Paint Pota i jest to dla mnie najlepsze zestawienie, gwarantujące trwałość mejkapu oka aż do demakijażu.
nic dodać, nic ująć. Robię tak jak Ola
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:13   #3347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A u mnie ostatnio sa fazy na retrospekszyn czyli nachodzi mnie odkurzać limitki z dalszej przeszłosci - dzisiaj idąc tym tropem wziełam na warsztat dawno nie używaną paletę cieni All Woman i przypomniałam sobie, jakiego pięknego "smoka" można nią wyczarować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:20   #3348
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A u mnie ostatnio sa fazy na retrospekszyn czyli nachodzi mnie odkurzać limitki z dalszej przeszłosci - dzisiaj idąc tym tropem wziełam na warsztat dawno nie używaną paletę cieni All Woman i przypomniałam sobie, jakiego pięknego "smoka" można nią wyczarować
Fajny ten quad
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:40   #3349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Fajny ten quad
Nooo, jego "brata też mam" i na dniach użyje Generalnie planuje wyciagać limitowane quady i sie nimi malować, wiec pewno jeszcze jakies moje zachwyty się tu pojawia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 18:22   #3350
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

O, ja też mam fazy wracania do dawno nieużywanych rzeczy, w tym quadów MAC'a. Dlatego zasadniczo niczego prawie się nie pozbywam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:31   #3351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, ja też mam fazy wracania do dawno nieużywanych rzeczy, w tym quadów MAC'a. Dlatego zasadniczo niczego prawie się nie pozbywam
A co ostatnio wytargałas "starego" i co Cię ponownie zachwyciło?

A mnie przy ostatnich porządkach i testach ponownych zdarzyło się zebrac troche kosmetyków na "podróz w świat" Głownie rózy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:51   #3352
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak będą we Wroc to mogę ci jutro kupić

a tak z innej beczki:

Do dziewczyn które posiadają baze pod cienie Naked UD a wiem, że sporo was tu Jak ona się ma w porównaniu z painpotami ... wiem wiem to zupełnie inna bajka bo to są cienie, ale używam ich jako bazy i innej nie miałam nigdy. Chodzi mi o obsługę, wydajność produktu i trwałość na powiece.
Jeśli dołączyć do prośby o zakup to proszę odezwij się na priv.

Bazy UD niestety nie miałam. Z tańszych mogę polecić zoevę.
Paint pot jest moim ukochanym cieniem do wyrównania powieki. Jeśli jednak nie chce mi się podłożyć pod niego bazy to muszę użyć naprawdę niewielkiej ilości pod cienie prasowane, w innym wypadku wszystko mi wyparuje. Pota noszę często samego, a już dawno nie nosiłam tylko 'cielaków'.
Dodam, że mam opadającą powiekę i cienie mi zwyczajnie lubią znikać. Nie ważne czy to UD, Mac, Inglot czy jeszcze coś innego.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:54   #3353
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co ostatnio wytargałas "starego" i co Cię ponownie zachwyciło?

A mnie przy ostatnich porządkach i testach ponownych zdarzyło się zebrac troche kosmetyków na "podróz w świat" Głownie rózy
A właśnie odkurzyłam quad Inner Strenghth i róż Petal Power . No i na fali dyskusji o pigmentach poszedł dziś w ruch Vanilla .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:32   #3354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A właśnie odkurzyłam quad Inner Strenghth i róż Petal Power . No i na fali dyskusji o pigmentach poszedł dziś w ruch Vanilla .
Inner Strenght tez uwielbiałam, wezme go an warsztat na dniach to zobaczę, czy milosc jest dalej

Ale jakos nie moge sie zmusić do używania odsypek pigmentów
Ale pozbyć mi sie tez ich jakoś szkoda, bo ciągle mam nadzieje, ze w końcu je wykorzystam tez tak miewasz?

I nabyłam ponownie Warm Soul i ponownie sie w nim zadurzyłam, jest piekny i wcale nie błyszczy sie jakos spejszyl nowa wersja, moze jest bardziej mieki przy nakładniu tylko, niż ten "stary"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:33   #3355
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, jego "brata też mam" i na dniach użyje Generalnie planuje wyciagać limitowane quady i sie nimi malować, wiec pewno jeszcze jakies moje zachwyty się tu pojawia
Ja często sięgam po stare quady: ostatnio w ruch poszedł Parlor Smoke, a dzisiaj róże stunner i supercontinental
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:41   #3356
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też miałam czasy "jarania" się pigmentami . Nadal mam kilkanaście odsypek, ale w zasadzie sięgam jedynie po Vanillę, a i to sporadycznie, bo mam wrażenie, że zabawa z pigmentami więcej czasu zabiera.
zgadzam się zabawa z pigmentami to raczej nie na szybko


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja często sięgam po stare quady: ostatnio w ruch poszedł Parlor Smoke, a dzisiaj róże stunner i supercontinental
pogrubionego zazdroszczę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:41   #3357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja często sięgam po stare quady: ostatnio w ruch poszedł Parlor Smoke, a dzisiaj róże stunner i supercontinental
Parlor Smoke tez bardzo lubię
Stunner to jeden z moich top 3 rozy A Supercontinetal miałam ale sie pozbyłam, bo coś do mnie ostatecznie nie pasował. Moze teraz by sie okazało, ze to była zbyt pochopna decyzja, ale wtedy lezal i sie kurzył, no i pusciłam go w swiat szeroki Teraz puszczam róż Riri Taka niestała w uczuciach jestem Ale jakos skonczyła mi sie love do tego rózu Zmiana koloru włosów jednak czasem pociaga za sobą zmianę kolorystyki makijazu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-12 o 19:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:51   #3358
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Inner Strenght tez uwielbiałam, wezme go an warsztat na dniach to zobaczę, czy milosc jest dalej

Ale jakos nie moge sie zmusić do używania odsypek pigmentów
Ale pozbyć mi sie tez ich jakoś szkoda, bo ciągle mam nadzieje, ze w końcu je wykorzystam tez tak miewasz?

I nabyłam ponownie Warm Soul i ponownie sie w nim zadurzyłam, jest piekny i wcale nie błyszczy sie jakos spejszyl nowa wersja, moze jest bardziej mieki przy nakładniu tylko, niż ten "stary"
W zasadzie z pozbywaniem się np. zbędnych ciuchów nie mam większych problemów, ale jak chodzi o kosmetyki, a zwłaszcza kolorówkę, to już całkiem co innego. Dlatego jeśli już, to oddaję rzeczy siostrze czy kuzynce, bo jak znowu zapragnę tej rzeczy, to zawsze mogę poprosić, żeby dały mi trochę poużywać . Wprawdzie dotąd nigdy o to nie prosiłam, ale chodzi o samą świadomość takiej możliwości - wtedy rozstanie łatwiej przychodzi .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja często sięgam po stare quady: ostatnio w ruch poszedł Parlor Smoke, a dzisiaj róże stunner i supercontinental
Też mam te róże i jak sobie o nich przypomnę, to sięgam z wielką przyjemnością.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zgadzam się zabawa z pigmentami to raczej nie na szybko

pogrubionego zazdroszczę
Jeszcze z Vanilla łatwiej, ale już ciemniejsze, używane do załamania, trochę więcej zachodu wymagają, choć to może bardziej takie uprzedzenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Parlor Smoke tez bardzo lubię
Stunner to jeden z moich top 3 rozy A Supercontinetal miałam ale sie pozbyłam, bo coś mi do mnie ostatecznie nie pasował. Moze teraz by sie okazało, ze to była zbyt pochopna decyzja, ale wtedy lezal i sie kurzył, no i pusciłam go w swiat szeroki Teraz puszczam róż Riri Taka niestała w uczuciach jestem Ale jakos skonczyła mi sie love do tego rózu Zmiana koloru włosów jednak czasem pociaga za sobą zmianę kolorystyki makijazu
Supercontinental fajny, zwłaszcza do nieco opalonej skóry, ja się go nie pozbędę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:56   #3359
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W zasadzie z pozbywaniem się np. zbędnych ciuchów nie mam większych problemów, ale jak chodzi o kosmetyki, a zwłaszcza kolorówkę, to już całkiem co innego. Dlatego jeśli już, to oddaję rzeczy siostrze czy kuzynce, bo jak znowu zapragnę tej rzeczy, to zawsze mogę poprosić, żeby dały mi trochę poużywać . Wprawdzie dotąd nigdy o to nie prosiłam, ale chodzi o samą świadomość takiej możliwości - wtedy rozstanie łatwiej przychodzi .
No tak, taka swiadomosc robi swoje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:12   #3360
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Parlor Smoke tez bardzo lubię
Stunner to jeden z moich top 3 rozy A Supercontinetal miałam ale sie pozbyłam, bo coś do mnie ostatecznie nie pasował. Moze teraz by sie okazało, ze to była zbyt pochopna decyzja, ale wtedy lezal i sie kurzył, no i pusciłam go w swiat szeroki Teraz puszczam róż Riri Taka niestała w uczuciach jestem Ale jakos skonczyła mi sie love do tego rózu Zmiana koloru włosów jednak czasem pociaga za sobą zmianę kolorystyki makijazu
Oby love do bronzera z kolekcji Riri też się tak skończyła Haha
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.