Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 15:30   #1
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32

Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!


Moje drogie, zrobiłam dzisiaj coś zdecydowanie niemądrego, zdaje sobie z tego sprawe, oczekuje jednak waszej pomocy. W drodze do domu zaczepila mnie dziewczyna z Amnesty International chcac porozmawiac o problemach dot. swiata itp itd. Nie wchodząc w szczególy, podpisałam formularz czlonkowski, który deklaruje, ze bede kazdego miesiaca oddawac 25zł na rzecz AI. Uprawnia to moj bank do pobierania mi tej kwoty. Podalam wszystkie dane, ale nie podalam jej jednak nr konta bankowego, bo nie mialam przy sobie, a nie pamietam. Umowilysmy sie, ze przekaze go jej telefonicznie. Teraz jednak po przemysleniu, chce zrezygnowac. Ale czy jesli nie podalam jej numeru konta, a ma inne moje dane i formaluarz podpisany przeze mnie, ktory uprawnia bank do pobierania comiesiecznej oplatyjest jakokolwiek szansa, ze beda mi pobierac te pieniadze? na zdrowy rozum mysle, ze skoro nie podalam im numeru konta, to nie maja jak mi sciagac pieniedzy i formularz jest nieaktywny. jednak czy moga po moich danych osobowych i pisemnej zgodzie dotrzec jakos do banku i pobierac mi oplaty? jesli ktos sie zna, proszę o opinię. I wiem- glupio zrobilam, nie hejtujcie.
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 21:31   #2
nyaaan
Rozeznanie
 
Avatar nyaaan
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 535
Dot.: Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!

Pracowałam w czymś takim przez krótki czas. Nikt nic Ci nie pobierze, spokojnie Powiedz, że rezygnujesz i po sprawie. Z tego co wiem, sama możesz regulować wysokość wpłat, jedynie ta pierwsza wynosi zadeklarowane 25 zł, później w każdym momencie możesz to zawiesić, dzwoniąc np. na ich infolinię.
__________________
ja twoją skórę zmienię w gęsią
W zamian chcę jedno – powiedz mi, że jesteś ze mną
nyaaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 00:18   #3
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!

za jakiś czas sprawdź np telefonicznie w banku czy masz tą firmę w aktywnych poleceniach zapłaty, jeśli nie to nic, a jak tak to możesz odwołać pisemnie to polecenie zapłaty, najlepiej spotkaj się z tą której dałaś ten formularz, żeby go oddała i zniszcz ten papier
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 00:31   #4
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez bellya Pokaż wiadomość
Moje drogie, zrobiłam dzisiaj coś zdecydowanie niemądrego, zdaje sobie z tego sprawe, oczekuje jednak waszej pomocy. W drodze do domu zaczepila mnie dziewczyna z Amnesty International chcac porozmawiac o problemach dot. swiata itp itd. Nie wchodząc w szczególy, podpisałam formularz czlonkowski, który deklaruje, ze bede kazdego miesiaca oddawac 25zł na rzecz AI. Uprawnia to moj bank do pobierania mi tej kwoty. Podalam wszystkie dane, ale nie podalam jej jednak nr konta bankowego, bo nie mialam przy sobie, a nie pamietam. Umowilysmy sie, ze przekaze go jej telefonicznie. Teraz jednak po przemysleniu, chce zrezygnowac. Ale czy jesli nie podalam jej numeru konta, a ma inne moje dane i formaluarz podpisany przeze mnie, ktory uprawnia bank do pobierania comiesiecznej oplatyjest jakokolwiek szansa, ze beda mi pobierac te pieniadze? na zdrowy rozum mysle, ze skoro nie podalam im numeru konta, to nie maja jak mi sciagac pieniedzy i formularz jest nieaktywny. jednak czy moga po moich danych osobowych i pisemnej zgodzie dotrzec jakos do banku i pobierac mi oplaty? jesli ktos sie zna, proszę o opinię. I wiem- glupio zrobilam, nie hejtujcie.
Nie będą nic pobierać, mój tż dał się kiedyś namówić na coś podobnego i mimo wypełnienia wszystkich danych bank potrzebował dodatkowej autoryzacji
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 00:48   #5
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Nie będą nic pobierać, mój tż dał się kiedyś namówić na coś podobnego i mimo wypełnienia wszystkich danych bank potrzebował dodatkowej autoryzacji
jakiej autoryzacji bank chciał ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 17:08   #6
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Polecenie zapłaty- bank- Amnesty Internationalpomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
jakiej autoryzacji bank chciał ?
W ustanowionym poleceniu zapłaty była informacja o braku autoryzacji i przelew nie wychodził, zakładam, że tzreba było ręcznie ustanowić i zatwierdzić jak każde inne polecenie zapłaty
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.