Co to może być ? Czy to normalne ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 10:39   #1
melisa129
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Red face

Co to może być ? Czy to normalne ?


Przepraszam , że piszę osobno nowy temat , ale nie wiedziałam gdzie o tym napisać otóż ...
Okres mam regularnie co miesiąc w tym samym dniu dostaję . Zazwyczaj trwa 5dni , w ostatnim miesiącu trwała 6dni. A w tym tylko 3dni a na 4dzien plamienie takie ledwo co . Co to może być ? Dodam , że od kilku miesięcy kochamy się z narzeczonym bez zabezpieczenia. Czy jest sens robić test ? Skoro jakiś tam okres był. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
__________________
Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość i wtedy zapomina się o tym, jak wyglądał świat, kiedy tej radości nie było
melisa129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:08   #2
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Ja uważam, że to ciąża. Szczególnie, jeśli miałaś plamienie, a nie taki okres z prawdziwego zdarzenia. Zrób test.
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:12   #3
melisa129
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Właśnie niestety 3pierwsze dni były w miarę normalne , dopiero w 4dzien lekkie brązowe plamienie ... chyba znów się nie udało
__________________
Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość i wtedy zapomina się o tym, jak wyglądał świat, kiedy tej radości nie było
melisa129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:33   #4
lulka265
Zakorzenienie
 
Avatar lulka265
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 653
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Cytat:
Napisane przez melisa129 Pokaż wiadomość
Właśnie niestety 3pierwsze dni były w miarę normalne , dopiero w 4dzien lekkie brązowe plamienie ... chyba znów się nie udało

Zrób koniecznie test,bo ja znam kilka takich przypadków,że był okres na począku
a masz jakieś objawy??
__________________
Witaj Zuzieńko
19.04.2011 godz 14:20



Aniołek 26.05.2010r
lulka265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:57   #5
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Myślę, że skoro normalny okres był, czy to 3 dni czy 5, to jednak okres. Ja też kiedyś zawsze taki miałam - 3 dni, w tym 1 i 3 plamienie - i to było normalne. Teraz mam inny, zmienia sie...
Oczywiście są przypadki, że okres występuje na początku ciąży, ale to rzadko i skąpy.
Z tego co piszesz, wygląda to raczej na okres, ale jak chcesz to zrób test, tym bardziej, że masz wątpliwości (tyle, że niczym konkretnym nie podyktowane).
Pewnie dlatego masz te wątpliwości i doszukujesz się objawów, bo starasz się o ciążę.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 12:45   #6
melisa129
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

No chyba jednak to nic nie znaczy . Trzeba się starać dalej . Dziękuje za odpowiedzi . Buziaki
__________________
Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość i wtedy zapomina się o tym, jak wyglądał świat, kiedy tej radości nie było
melisa129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:15   #7
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Dla własnego spokoju test zawsze można zrobić ostatnio właśnie siostra mojej bratowej miała okres a okazało sie, że jest w ciąży
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 18:59   #8
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

brazowe uplawy nie sa normalne, moze to oznaki jakiejs grzybicy, czesto od stosowania antykoncepcji ale ty jej nie stosujesz, moze tez oznaczac polipy, mięśniaki, nadżerke a nawet nowotwór. Ja nie sadze zeby byla to ciąza, udaj sie jak najpredzej do swojego lekarza.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:54   #9
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
brazowe uplawy nie sa normalne, moze to oznaki jakiejs grzybicy, czesto od stosowania antykoncepcji ale ty jej nie stosujesz, moze tez oznaczac polipy, mięśniaki, nadżerke a nawet nowotwór. Ja nie sadze zeby byla to ciąza, udaj sie jak najpredzej do swojego lekarza.
Ale koleżanka nie o upławach pisze, tylko o końcówce okresu, która czasami przybiera postać bordowego, a właściwie brązowego plamienia i nie ma w tym nic dziwnego. O upławach poza okresem nie pisze.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 07:17   #10
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

ja znam przypadek, gdzie dziewczyna dowiedziała się o ciąży w piątym miesiącu, bo miala cały czas okres tylko krótszy, ja bym zrobiła test, nic Cię to nie kosztuje
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:32   #11
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Wedlug mnie moze to byc ciaza, ja ostatni okres tez mialam 3 dniowy (3 dnia resztki) a zawsze trwal 6 dni (7 dnia resztki) podejrzane to bylo wiec zrobilam test ale niestety wyszedl negatywny, odczekalam do terminu nastepnej @ i wtedy juz wyszedl test pozytywny

Zrob test, jesli wyjdzie negatywny to odczekaj ze 2 tyg lub do nastepnej @ i go powtorz

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-11-28 o 12:43
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 14:31   #12
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Powinnaś zrobić test! Ja o pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 10 tygodniu(!!!) bo miałam właśnie miesiączki .Tylko były jakieś niemrawe dlatego zrobiłam test.
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:11   #13
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Co to może być ? Czy to normalne ?

Cytat:
Napisane przez melisa129 Pokaż wiadomość
Przepraszam , że piszę osobno nowy temat , ale nie wiedziałam gdzie o tym napisać otóż ...
Okres mam regularnie co miesiąc w tym samym dniu dostaję . Zazwyczaj trwa 5dni , w ostatnim miesiącu trwała 6dni. A w tym tylko 3dni a na 4dzien plamienie takie ledwo co . Co to może być ? Dodam , że od kilku miesięcy kochamy się z narzeczonym bez zabezpieczenia. Czy jest sens robić test ? Skoro jakiś tam okres był. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ja przy 1 dziecku mialam plamienia do 5 miesiaca i o ciazy dowiedzialam sie w 3 bo myslalam po prostu,ze jakis taki skapszy jest ale tak jak pisze to sa plamienia bo zwykle krwawienie w ciazy nie wystepuje,pewnie,ze mozesz zrobic test ciazowy ale wydaje mi sie,ze raczej to niestety jeszcze nie ciaza bo jak piszesz to bylo zwykle krwawienie a nie plamienie a dopiero koncowka byla slabsza ale trzymam za najszybsze pojawienie sie malenstwa
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.