Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 16:12   #31
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja na razie bez elementów CE, teraz miałam tydzień z Jillian Michaels

Ale muszę sobie ułożyć plan, bo ciężko mi bez niego
I chyba połączę CE z JM
JM nie znam.. pooglądałam troszkę i znalazłam kilka ćwiczeń z ciężarkami.. aeroby też ma?
Jednak plan to plan prawda?
Zastanawiałam się nad tym łączeniem nawet raz na forum wrzucałaś coś podobnego pamiętam..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:18   #32
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Chyba zaczynam pisać sama ze sobą.. Kto wreszcie przyjdzie ćwiczyć CE?
Dzisiaj zrobiłam Burn Circuit 3, przyjemny trening..
Megi wracaj wyćwiczyć knedliczki
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-21 o 16:25
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:31   #33
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

a ja z powodu bólu brzucha opuściłam 2 dni, od jutra ze zdwojoną siłą ruszam!!
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:48   #34
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a ja z powodu bólu brzucha opuściłam 2 dni, od jutra ze zdwojoną siłą ruszam!!
ja jak mam takie dolegliwości to też 2 dni odpuszczałam.. chociaż przy TF było więcej wyskoków może na CE da się ćwiczyć.. zobaczymy
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:55   #35
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja jak mam takie dolegliwości to też 2 dni odpuszczałam.. chociaż przy TF było więcej wyskoków może na CE da się ćwiczyć.. zobaczymy
hehe racja, mnie już nosi!! czas na lean1!!
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:08   #36
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Chyba zaczynam pisać sama ze sobą.. Kto wreszcie przyjdzie ćwiczyć CE?
Dzisiaj zrobiłam Burn Circuit 3, przyjemny trening..
Megi wracaj wyćwiczyć knedliczki
Ajj ale mnie kusicie, az sie zastanawiam czy nie darowac sobie juz tych 2 dni z TF i zaczac od razu CE własnie stoje przed wyborem bo zaraz mam cwiczyc i .... nie wiem z jednej strony moze lepiej jakbym pocwiczyla jeszcze to TF bo własnie wyskakałabym knedliczki ajjj i hmmm litry piwa ale juz tak sie nie moge doczekac Ce ze sama nie wiem
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:10   #37
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Ahhh nie wytrzymałam zrobiłam dzień pierwszy a co tam ale po cwiczeniach dorzuciłam jeszcze abs10 z TF
I powiem wam tak : to jest program idealny dla mnie o wiele bardziej podoba mi sie niz TF zmęczyłam sie jak mops i miesnie drza az do teraz ciezarki starałam sie uzywac takich o jakich mowiła Szalina raz uzyłam tylko 2kg bo juz nie mogłam na ciezszych a tak to hardcorowe były wykroki ze skretem na bok z 6kg-mi , druga strone ledwo wytrzymałam i extreme z tymi wolnymi pompkami wow generalnie duzo zalezy od odboru ciezarkow wlasne im bardziej bedzie sie "odwzorowywac" Szalinke to bedzie lepiej i mocniej ajjjj jutro dzien wolny wiec moze jutro wcisne zalegly fire55 zobaczymy czy bede mogla cokolwiek zrobic bo juz teraz ledw rece podnosze
Dobrenko jestem wiec teraz razem z toba w walce z CE
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 22:25   #38
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

to megi przeliczasz sobie te ciężarki bo przecież ona w kilogramach nie podaje ich ciężaru?
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:25   #39
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
hehe racja, mnie już nosi!! czas na lean1!!
ile ci jeszcze zaczelo do konca?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ajj ale mnie kusicie, az sie zastanawiam czy nie darowac sobie juz tych 2 dni z TF i zaczac od razu CE własnie stoje przed wyborem bo zaraz mam cwiczyc i .... nie wiem z jednej strony moze lepiej jakbym pocwiczyla jeszcze to TF bo własnie wyskakałabym knedliczki ajjj i hmmm litry piwa ale juz tak sie nie moge doczekac Ce ze sama nie wiem
nie skoncz tf w koncu to tylko 2 dni a po co masz zalowac. Przywiozlas knedliczki? Tez sie nie moglam doczekac nie moge uwierzyc ze dzisiaj stuknol mi 8 dzien..

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ahhh nie wytrzymałam zrobiłam dzień pierwszy a co tam ale po cwiczeniach dorzuciłam jeszcze abs10 z TF
I powiem wam tak : to jest program idealny dla mnie o wiele bardziej podoba mi sie niz TF zmęczyłam sie jak mops i miesnie drza az do teraz ciezarki starałam sie uzywac takich o jakich mowiła Szalina raz uzyłam tylko 2kg bo juz nie mogłam na ciezszych a tak to hardcorowe były wykroki ze skretem na bok z 6kg-mi , druga strone ledwo wytrzymałam i extreme z tymi wolnymi pompkami wow generalnie duzo zalezy od odboru ciezarkow wlasne im bardziej bedzie sie "odwzorowywac" Szalinke to bedzie lepiej i mocniej ajjjj jutro dzien wolny wiec moze jutro wcisne zalegly fire55 zobaczymy czy bede mogla cokolwiek zrobic bo juz teraz ledw rece podnosze
Dobrenko jestem wiec teraz razem z toba w walce z CE
oszolomie jeden jednak nie wytrzymalas.. Ja tez dzisiaj robilam burn circuit 1 juz bardziej swiadomie wykonywalam te cwiczenia jutro bede czuc nogi. Skad wiesz ile kilogramow brac szlina mowi o funtach albo wcale.. Jakie pompki robisz? Babskie czy meskie? Oj moga bolec nogi jutro i byc troche ciezkie ale jak zaczniesz zkakac i sie rozbujasz to moze fire 55 pojdzie.. No nareszcie jestes..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:52   #40
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ile ci jeszcze zaczelo do konca?
mi leci właśnie drugi tydzień z trzeciego miesiąca
wszystko tak wolno schodzi a biust prawie zniknął, TŻ rozpacza, ja zaraz też chyba będę :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:40   #41
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Wiecie co no przeliczałam wczoraj myslałam (błednie zreszta) ze jak podany ciezar w funtach podziele na 4 to bede miała wynik a tu sie okazuje ze 1funt=0,453kg wiec troche niedowage miałam ale i tak sie zmachałam, musze sobie zrobic rozpiske z przelicznikami w takim razie dzisiaj mam wolny dzień wiec moze jak wroce wieczorkiem to zrobie sobie przeliczniki a skoro restuje z ce to zrobie zaległy dzień z tf czyli fire55 taki delikatny dla rozruchu.
Co do zakwasów dnia dzisiejszego to odczuwam całe ramiona i klatke piersiowa tu chyba jest najciezej ale czuje tez boczki tj jakby takie - boki brzucha to chyba po tym cwiczeniu z wypadem i wiosłowaniem ciezarkami na boki, nog i pupy nie czuje wcale ale ramionka i raczkin to wczoraj popracowały mam nadzieje ze dalsze programy ruszaja tez inne partie ciała

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
nie skoncz tf w koncu to tylko 2 dni a po co masz zalowac. Przywiozlas knedliczki? Tez sie nie moglam doczekac nie moge uwierzyc ze dzisiaj stuknol mi 8 dzien..

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



..
powiem ci ze niczego nie zaluje i do tych wczesniejszych fire-ow juz miałam wstret audentcznie totalnie mnie juz nudziły i nie chciało mis ie ich juz cwiczyc jedyny ktory jeszcze moge robic to fire60 inne a kysz wcale mi nie smutno ze juz sie tf skonczylo bo widze ze ce jest super ekstra boskie i wspaniałe knedliczki zostały pochłoniete u pepikow do domu ich nei zabieram co by nie kusiły
No to fajnie juz jestes daleko musz cie gonic zatem
Ale zeby nie było to dzisiaj w dzien wolny zrobie ten nieszczesny fire55

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

oszolomie jeden jednak nie wytrzymalas.. Ja tez dzisiaj robilam burn circuit 1 juz bardziej swiadomie wykonywalam te cwiczenia jutro bede czuc nogi. Skad wiesz ile kilogramow brac szlina mowi o funtach albo wcale.. Jakie pompki robisz? Babskie czy meskie? Oj moga bolec nogi jutro i byc troche ciezkie ale jak zaczniesz zkakac i sie rozbujasz to moze fire 55 pojdzie.. No nareszcie jestes..
tak jestem oszołom hihihi
No wlasnie przeliczałam blednie myslałam ze jak podziele na 4 to bedzie oki a tu sie okazało ze tzreba dzielic na 0,45....wiec musze talerze ze sztangi zdjac i nimi machac jak bedzie 24funty bo wiecej nie mam
Pompki robie meskie tyle ile one robia wszystkie, ciezko mi bylo przy tym extreme z pompkami ale tez dałam rade meskie ciachac a dzisiaj "cycyki" mnie bola
Nareszcie jestem i chce tu zostac !!! Moze ktos do naszej paczki jeszcze dołaczy

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
mi leci właśnie drugi tydzień z trzeciego miesiąca
wszystko tak wolno schodzi a biust prawie zniknął, TŻ rozpacza, ja zaraz też chyba będę :P
Brawo prawie koniec straszysz tym biustem mi akurat przy tf spadł minimalnie prawie wcale zobaczymy jak bedzie teraz

ps. zbliza mi sie @ i zaczynam dostawac chec na wszystko co słodkie, tłuste i pyszne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Tfffu ale sie pochwaliłam ze pocwicze fire55 zacząc zaczełam ale.... po chwili miałam dosyc mam TAKI ból ramion i klatki piersiowej że nie mogę rąk do góry podnosić!! Auć, chwaliłam sie tez ze nog i pupy tez nie czuje..... tjaaaaaa do czasu az zaczeły sie przysiady wtedy POCZULAM no co ja pocznę mam zakwasy i to cholerne ale jak funkcjonowałam na niezbyt wysokim tempie w ciagu dnia to czułam tylko łapki ajjjc. Skończyło sie na tym ze po 15 minutach dalam sobie spokoj z tym fire-rem i przytaszczyłam rower stacjonarny - pojezdziłam 30minut i basta, miał byc dzień wolny więc nie bede się forsować bo jutro nie dam rady zrobic własciwego treningu
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 10:10   #42
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
mi leci właśnie drugi tydzień z trzeciego miesiąca
wszystko tak wolno schodzi a biust prawie zniknął, TŻ rozpacza, ja zaraz też chyba będę :P
uuu to już troszkę.. robiłaś przerwy na @? Bo ja właśnie wczoraj nie zrobiłam i w sumie dobrze bo dostałam @ i nie czuję się źle ale dzisiaj mam "skakany" dzień i ostatnio ten dzien zmęczył mnie najbardziej boję się robić a jednocześnie wiadomo szkoda.. chyba że dzisiaj zrobie przerwę którą miałam mieć wczoraj w sobotę sobie odpuszczę noi jak sie uda poćwicze w niedzile chociaż będe mieć gości od rana więc może mi się nie udac a potem %% no nic może jakoś nadrobie.. musze
Jesli chodzi o biust to mi na TF zaczoł zanikać ale właśnie tak na 3-4 miesiącu.. potem miałam przerwe około 1,5 miesiąca i cyc wrócił.. smaruj
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-574019 ma różne opinie nie wiem jak zadzaiała na Ciebie ale jeśli chodzi o mnie to pięknie wygładził i napioł skórę.. piersi zrobiły się jakby wyżej.. ładnie pachnie, świetnie wchłania, zaokrągla.. skóra gładka.. przez pierwsze pare razy cały czas się dotykałam Kupiłam w Rossmanie.. w promocji za hmm jakieś 11 zł


---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
musze sobie zrobic rozpiske z przelicznikami w takim razie
jak zrobisz to wrzuć jak Ci się będzie chaiło masz takie sztangi z zakładanymi kółkami?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Co do zakwasów dnia dzisiejszego to odczuwam całe ramiona i klatke piersiowa
oj mnie bolały plecy i to bardzo.. czy się ruszałam czy nie i po paru godzinach następnego dnia zaczęły boleć mnie poślady i uda..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
widze ze ce jest super ekstra boskie i wspaniałe
po pierwszym dniu byłam sceptycznie nastawiona ale potem polubiłam tak samo mocno jak TF
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
No to fajnie juz jestes daleko musz cie gonic zatem
teraz będziesz miała mnie okazje dogonić bo mnie @ złapała
tak jestem oszołom hihihi
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Pompki robie meskie tyle ile one robia wszystkie, ciezko mi bylo przy tym extreme z pompkami ale tez dałam rade meskie ciachac a dzisiaj "cycyki" mnie bola
ale Ci zazdroszcze.. i robisz takie całe do ziemi? cycki masz za dugie i ci się obijają
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ps. zbliza mi sie @ i zaczynam dostawac chec na wszystko co słodkie, tłuste i pyszne
Skąd ja to znam wczoraj zjadłam talerz frytek.. a dzisiaj już troche przegięłam bo 2 cukierki i princesse
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Auć, chwaliłam sie tez ze nog i pupy tez nie czuje.....
cudownie prawda
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 19:15   #43
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heya!!
Zrobiłam rozpiske ale nie moge jej załadować jak cos to przesle wam z osobna bo nie wiem jak to zrobic publicznie.
Ale ale dzisiaj za mna dzień 3 i było bossssko spociłam i zmęczyłam się bardziej niz przy hiicie30 najwiekszy ciezarek jaki uzywałam na jedna reke to 10kg!! uffff te ciezarki hihih było super, i jak skończyłam to nie dość ze cała byłam mokra i czerwona to miałam takie fajne mokre slady na wysokości bułeczek pod paszkami spociłam się niczym pakeros

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------


jak zrobisz to wrzuć jak Ci się będzie chaiło masz takie sztangi z zakładanymi kółkami?

oj mnie bolały plecy i to bardzo.. czy się ruszałam czy nie i po paru godzinach następnego dnia zaczęły boleć mnie poślady i uda..

po pierwszym dniu byłam sceptycznie nastawiona ale potem polubiłam tak samo mocno jak TF

teraz będziesz miała mnie okazje dogonić bo mnie @ złapała
tak jestem oszołom hihihi

ale Ci zazdroszcze.. i robisz takie całe do ziemi? cycki masz za dugie i ci się obijają

Skąd ja to znam wczoraj zjadłam talerz frytek.. a dzisiaj już troche przegięłam bo 2 cukierki i princesse

cudownie prawda
Ja okres bede miała na dniach cała juz jestem napuchnieta i ciagoty sa spore ale mam nadzieje ze jakos pociagne cwiczenia mimo okresu

Mam rózne ciezarki i sztangielki(ale talerze tylko po 5kg czyli w sumie 10 chociaz z jednym talerzem tez sie da i wtedy jest jakies 5,6 ze stzangielka) mam tez takie do raczki fitnesowe 2 i 3 kg i zakładam dodatkowo obciazenia na nadgarstki(2kg)

Robie takie całe do ziemi sa super jak jestem juz po to jestem purpurowa ale i tak mi sie podobaja a dzisiaj udało mi sie zrobic jedna normalna tricepsowa pompke co jeszcze kilka dni temu było moim marzeniem
Ja tez mam grzeszki oj mam ciasteczka ida dzisiaj czesto i gesto ahhh ale zrobiłam ciezki trening wiec chyba moge troszke pogrzeszyc bedac kobietka przed @
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 21:07   #44
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
uuu to już troszkę.. robiłaś przerwy na @? Bo ja właśnie wczoraj nie zrobiłam i w sumie dobrze bo dostałam @ i nie czuję się źle ale dzisiaj mam "skakany" dzień i ostatnio ten dzien zmęczył mnie najbardziej boję się robić a jednocześnie wiadomo szkoda.. chyba że dzisiaj zrobie przerwę którą miałam mieć wczoraj w sobotę sobie odpuszczę noi jak sie uda poćwicze w niedzile chociaż będe mieć gości od rana więc może mi się nie udac a potem %% no nic może jakoś nadrobie.. musze
Jesli chodzi o biust to mi na TF zaczoł zanikać ale właśnie tak na 3-4 miesiącu.. potem miałam przerwe około 1,5 miesiąca i cyc wrócił.. smaruj
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-574019 ma różne opinie nie wiem jak zadzaiała na Ciebie ale jeśli chodzi o mnie to pięknie wygładził i napioł skórę.. piersi zrobiły się jakby wyżej.. ładnie pachnie, świetnie wchłania, zaokrągla.. skóra gładka.. przez pierwsze pare razy cały czas się dotykałam Kupiłam w Rossmanie.. w promocji za hmm jakieś 11 zł
hehe dziękuję, znam na mnie chyba nie działa albo za mało intensywnie smarowałam :P co do @ to jak się dobrze czułam to ćwiczyłam, ale ostatnio nie dałam rady.
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:16   #45
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Heya!!
Zrobiłam rozpiske ale nie moge jej załadować jak cos to przesle wam z osobna bo nie wiem jak to zrobic publicznie.
mojego meila masz
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ale ale dzisiaj za mna dzień 3 i było bossssko spociłam i zmęczyłam się bardziej niz przy hiicie30
3 dzień jest fajny ale poczekaj na 4 i 6.. Ja dlatego wczoraj 4 nie zrobiłam bo jest taki że prawie po nim konałam

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja okres bede miała na dniach cała juz jestem napuchnieta i ciagoty sa spore ale mam nadzieje ze jakos pociagne cwiczenia mimo okresu
cholera wczoraj znowu nawpierniczałam się cukierków czuję się dzisiaj okropnie bo już wchłonęłam 2 ptasie mleczka ale więcej już nic takiego nie jem.. na dodatek lepiej się czuję i spróbuję zrobić 4 dzień 2 tygodnia..
To te nakładane hantelki mamy takie same chyba

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/product-p...0kg-84233.html tylko ja mam więcej obciążeń
ale przydały by mi się takie lżejsze pojedyncze bo z tymi nie chce mi się bawić cały czas muszę coś ściągać albo zakładać i kończy się na tym że ćwiczę z tym samym obciążeniem przez cały trening
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:37   #46
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Ojjj jesli mowisz o 4 dniu czyli burn intervals&ab burn to ja cie rozumie ze przerwałas na czas @ ja dzisiaj to robiłam z rana przed praca o 7 rano to myslałam ze ducha wyzione lało sie ze mnie masakrycznie uwielbiam ten program w ogole uwielbiam ce ale dzisiaj miałam masakrejszyn po cwiczeniach szybki prysznic sniadanko i do ciezkiej pracy na 8h teraz wrociłam zrobiłam obiad i umieram wszystko mnie boli a jutro rano bede robiła burn circuit3 i do pracy ahh bedzie bolało

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mojego meila masz
poszło
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:38   #47
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

a powiedzcie mi dziewczyny duże efekty miałyście po TF?
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:44   #48
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
3 dzień jest fajny ale poczekaj na 4 i 6.. Ja dlatego wczoraj 4 nie zrobiłam bo jest taki że prawie po nim konałam

tak 4 to masakrejszyn dosłownei padłam ale fajnie było czekam wiec na 6

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny duże efekty miałyście po TF?
To moje wyniki : przed, po BBL, i po TF:

talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

nie wiem czy to duzo czy mało ja sie ciesze i bede chciała po CE zrzucic jeszcze minimum 1cm - do 2 cm z kazdej czesci ciała mam nadzieje ze sie uda tzrymaj za mnie kciuki
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:11   #49
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to duzo czy mało ja sie ciesze i bede chciała po CE zrzucic jeszcze minimum 1cm - do 2 cm z kazdej czesci ciała mam nadzieje ze sie uda tzrymaj za mnie kciuki
będę trzymać!!! zauważyłam taką prawidłowość, że nie traci się jakiejś ogromnej liczby kilogramów czy centymetrów, a mimo to ciało jest dużo lepiej wyrzeźbione, wymodelowane, nic się nie trzesie Zgadzacie się z tym?
Podobno tak też działa pilates, który dla mnie osobiście jest za nudny.. :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 09:16   #50
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojjj jesli mowisz o 4 dniu czyli burn intervals&ab burn to ja cie rozumie ze przerwałas na czas @ ja dzisiaj to robiłam z rana przed praca o 7 rano to myslałam ze ducha wyzione lało sie ze mnie masakrycznie uwielbiam ten program
Zrobiłam go wczoraj.. dzisiaj czuję ręce i pośladki wczoraj zaszalałam zjadłam pizze dzisiaj muszę się trochę pokontrolować.. na dodatek była niedobra jak nie zrobie w tym tygodniu drugiej przerwy to dalej będę na bieżąco
Ale nieźle daje kopa nie? Ja przy ćwiczeniu gdzie bierze się dwa ciężarki nad głowę i zgina się ręce do tyłu wymiękam.. wczoraj wzięłam przed końcem 1 minuty jeden ciężarek i ledwo zrobiłam..
Mnie już nie boli ale ne powiem żebym nie czuła że coś nie robiłam.. ale lubię czuć
A i dziękuje za meila.. Jeszcze zastanawiam się czy jak ona mówi np. 5 funtów to jest na jedną rękę czy na obie.. ale chyba po 5 funtów na jedną?

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny duże efekty miałyście po TF?
Minęło 5 miesiący
Przed - I miesiąc- II miesiąc- III miesiąc- IV miesiąc - V miesiąc podsumowanie
udo góra-60- 60 - 59 - 59 - 59 - 58 (-2)
udo śr - 55 - 54- 53 - 53 - 52 - 51 (-4)
udo dół - 45 - 42 - 42 - 42 - 42 - 41 (-4)
łydka 38- 36 - 36 - 36 - 36 - 35,5 (-2,5)
biodra 100- 100 - 100 - 100 - 100 - 99 (-1)
ręka 26- 26 - 27 - 27 - 27 (+1) - nie mierzyłam nie zależy mi
waga 62 - 62 - 61 - 60,5 - 59,5 - 59 (-3)

Z tym że niestety w udzie we wszystkich 3 miejscach wróciło po 1 cm nic nie robiłam przez jakieś 1,5 miesiąca i szlak trafił
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
czekam wiec na 6
to chyba dzisiaj
Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
będę trzymać!!! zauważyłam taką prawidłowość, że nie traci się jakiejś ogromnej liczby kilogramów czy centymetrów, a mimo to ciało jest dużo lepiej wyrzeźbione, wymodelowane, nic się nie trzesie Zgadzacie się z tym?
Podobno tak też działa pilates, który dla mnie osobiście jest za nudny..
:P
to prawda.. pilates.. nachodzi mnie czasem żeby spróbować.. jak będe strasza i będę mogła mniej to może wtedy
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-28 o 09:21
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:21   #51
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
będę trzymać!!! zauważyłam taką prawidłowość, że nie traci się jakiejś ogromnej liczby kilogramów czy centymetrów, a mimo to ciało jest dużo lepiej wyrzeźbione, wymodelowane, nic się nie trzesie Zgadzacie się z tym?
Podobno tak też działa pilates, który dla mnie osobiście jest za nudny.. :P
Tak masz rację bo wiesz w pewnym momencie tłuszcz ginie a pojawiaja sie zarysy miesni.... ja an kh -my nie patrze bo juz nie raz pisałąm ze podczas tf spadły mi chyba max 3kg a za to cm-ry ładnie poleciały i nosze teraz rzeczy które nosiłam jak wazyłam 6-7kg mniej
Ojj wszelkie pilatesy i tym podobne to jeszcze nie dla mnie ja własnie tez bym usneła jakbym go robiła

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Zrobiłam go wczoraj.. dzisiaj czuję ręce i pośladki wczoraj zaszalałam zjadłam pizze dzisiaj muszę się trochę pokontrolować.. na dodatek była niedobra jak nie zrobie w tym tygodniu drugiej przerwy to dalej będę na bieżąco
Ale nieźle daje kopa nie? Ja przy ćwiczeniu gdzie bierze się dwa ciężarki nad głowę i zgina się ręce do tyłu wymiękam.. wczoraj wzięłam przed końcem 1 minuty jeden ciężarek i ledwo zrobiłam..
Mnie już nie boli ale ne powiem żebym nie czuła że coś nie robiłam.. ale lubię czuć
A i dziękuje za meila.. Jeszcze zastanawiam się czy jak ona mówi np. 5 funtów to jest na jedną rękę czy na obie.. ale chyba po 5 funtów na jedną?




to chyba dzisiaj
Ja czuje rece, posladki, i tyłu ud od samego poczatku....nieustannie juz kilak dni ale dzisiaj badz jutro bedzie @ to tez potenguje bol i zmeczenie.
Ojj tam pizza w neidziele sie nie liczy jako grzech to obowiazek
Ja planuje nie robic przerwy jutro tj 7dnia tylko zrobie przerwe bo burn circuit1 bo nastepnego dnia tez byłyby siłowe a tak nie mozna wiec odpuszczam przerwe dnia 7
Daje daje kopa na maksa jak dla mnie wiekszego niz TF....generalnie CE bardziej mi podchodzi niz TF....
Hehe nio cwiczenia na tricepsy sa ostre ale poki co staram sie robic wszystkie i z takim obciazeniem jak Szalina chociaz wczoraj troche musiałam odjac bo bym nie dała rady ona jednak jest hardcorowa
Prosze bardzo moze ci sie przydac ja spogladam na rozpiske za kazdym razem jak cwicze. Tak i jak ona mowi np 5pounds to mowi o jeden rece

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Tak dzisiaj robie dzien 6 czyli burn it off&recharge zobaczymy jaka petarde Szalinka przygotowala ale czuje ze ciałko sie ładnie napina zupełnie inaczej niz po TF wiec licze na jakies efekty
A i chyba sobie zazycze pod choinke jakies nowe ciezkie obciążenia
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:47   #52
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja planuje nie robic przerwy jutro tj 7dnia tylko zrobie przerwe bo burn circuit1 bo nastepnego dnia tez byłyby siłowe a tak nie mozna wiec odpuszczam przerwe dnia 7
ja w pierwszym tygodniu zrobiłam.. za dużo wszystkiego za duża przerwa chciałam żeby mięśnie nabrały sił..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tak dzisiaj robie dzien 6 czyli burn it off&recharge zobaczymy jaka petarde Szalinka przygotowala ale czuje ze ciałko sie ładnie napina zupełnie inaczej niz po TF wiec licze na jakies efekty
A i chyba sobie zazycze pod choinke jakies nowe ciezkie obciążenia
strasznie jestem ciekawa jakie wrażenia będziesz miec.. już Ci się ciałko napina? tez myślę nad obciążeniami ale wydatki mi nieplanowane wyskoczyły i chyba nic z tego
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:06   #53
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
strasznie jestem ciekawa jakie wrażenia będziesz miec.. już Ci się ciałko napina? tez myślę nad obciążeniami ale wydatki mi nieplanowane wyskoczyły i chyba nic z tego
Jak wrazenia po burn it off hmmm powiem tak nie ma słabszego, lzejszego dnia w tym programie kazdy meczy na maksa choc moim faworytem pod tym wzgledem jest burn interval&ab burn ojj tam sie dzieje. A dzisiaj tez sie wymeczyłam moze ciut mniej niz w dniu 4 ale tez cała mokra byłam - i tu mi sie nasuwa spostrzezenie ze chyba robimy ten program w dobrej kolejnosci tj najpierw tf a dopiero potem ce bo wydaje mi sie ze w tamtym programie wzmocnilismy miesnie i etraz przy tego typu cwiczeniach działaja na maksa przez co poce sie jak mysz i pale kalorie i tłuszczor niedobry
A jak ty sie czujesz po burn circuit? czy jestes zmeczona cos tam czujesz czy tak jak no po burn interval? bo ja kazdego dnia czuje sie jednakowo wykonczona pytam bo jesli nie czujes ztakiego zmeczenia to warto dorzucic cos do obciazenia, i naprawde te 10kg na reke przy cwiczeniach na nogi to nie duzo sprobuj a zobaczysz ze tak faktycznie jest mowei na nogi bo jak chciałam zarzucic "dyszkę" nad głowe to podniosłam tylko na wysokość oczu ale nogi to inna bajka i taki ciezar sie im przyda

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Aaaa a co do recharge to zdecydowanie lepszy program od stretch40 nie zanudza i daje przyjemnosc moim umeczonym miesniom
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:07   #54
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Jak wrazenia po burn it off hmmm powiem tak nie ma słabszego, lzejszego dnia w tym programie kazdy meczy na maksa choc moim faworytem pod tym wzgledem jest burn interval&ab burn ojj tam sie dzieje.
Dla mnie jest tez najbardziej męczącym treningiem.. chociaz ten 6 dzien jest hmm sama nie wiem mączący inaczej porównując do 4

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość

A jak ty sie czujesz po burn circuit?
o jak miło.. pamiętałaś że to wczoraj miałam wiesz zwiększyłam obciążenie.. i to dużo.. bo o 2 kg.. na rękę.. a to duzo jak dla mnie.. i było fajnie.. tylko to przekładanie.. no trafia mnie.. ale staram się dźwigac to co siostra Chalean.. noi ona ma położone ciężarki w kolejności około 10, 12, 15 funtów.. patrze co bierze i jadę
Porównując Burn Interval i Burn it off to tak jak pisałam wyżej męcze się tak samo mocno tylko jakoś inaczej.. jeszcze to rozciąganie podnosi mi temperaturę.. Nie czuję sie jednak tak samo wykończona po każdym dniu.. po 1 bolą mnie nogi.. po 3 plecy.. po 4 jestem zamachana na śmierć.. po 5 mecze się ale nie zmacham.. po 6 jestem zlana potem.. Powiem Ci tak że drugi tydzień był bardziej świadomy wiedziałam co mnie czke i na czym mam się skupić kolejny będzie jeszcze lepszy
Wczoraj wzięłam na nogi duzo więcej ale czuję że moge jeszcze więcej i zrobię to
Dyszka nad głowę
Recharge świetna sprawa.. miałam to omijac ale tak mnie podkręca że nia mam zamiaru
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:48   #55
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

ja nie znoszę burn interval :P jak się mam do niego zabrać to mi się płakać chcę, ale robię dzielnie.
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:58   #56
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Masz rację Dobrenko 4 i 6 dzień niby są męczące ale jakos inaczej ale i ten i ten jest fajny ja wczoraj jak cwiczyłam burn it off to patrzyłam tylko ile ejscze do końca niby 20 - pare minut ale daje kopa

Dobrze że zwiekszyłaś obciążenie zobaczysz beda lepsze efekty, bo musisz czuc sie po 12powtorzeniach tak ze nastepnego razu juz bys nie podniosła wtedy jest odpowiedni ciezar
A co do przekłądania to masz racje staram sie jak najszybciej to robic a wiadomo...jak sie baba spieszy to sie diabeł cieszy i wtedy tez krew zalewa jeszcze ja czasami zakładam na nadgarstki obciazenia zeby było wiecej i jak sie nie chca załozyc to tez leca rozne wyrazy na k....
Ale wisz co ty własnie piszesz ze po kazdym dniu boli cie cos innego ... i to jest wlasnie piekne ze niby macha sie "tylko" troche ciezarkami czasami jakies wykroki a pracuje CAŁE ciało super sprawa i naprawde po cwiczeniach czuje sie jak skowronek Chociaz dzisiaj dostałam @ i z samopoczuciem srednio ale jestem juz na nogach od 5:30 wiec zdazyłam sie rozkrecic i pocisne ten burn circuit1 a nie wiem czy dałabym rade intervala zrobic...jestem wiec tydzien za toba gonie cie gonie

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
ja nie znoszę burn interval :P jak się mam do niego zabrać to mi się płakać chcę, ale robię dzielnie.
Dlaczego fajny wycisk
a nie wymieniasz sobie Burn Intervals na Get Lean Intervals
Extreme Abs na I’ve Got Abs
Burn It Off na Fat Burn Challengea ?? Ciekawa jestem opini na te wymienniki chyba sa jeszcze bardziej hardcorowe
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:38   #57
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dlaczego fajny wycisk
a nie wymieniasz sobie Burn Intervals na Get Lean Intervals
Extreme Abs na I’ve Got Abs
Burn It Off na Fat Burn Challengea ?? Ciekawa jestem opini na te wymienniki chyba sa jeszcze bardziej hardcorowe

hm.. to chyba powinnam mieć w następnym miesiącu.. kurcze teraz to muszę sprawdzić
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:59   #58
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
hm.. to chyba powinnam mieć w następnym miesiącu.. kurcze teraz to muszę sprawdzić
Hehe to poczekaj a na którym miesiącu ty jestes, wydawało mi sie ze na 3 o ile dobrze pamietam pisałas o lean 1 wiec chyba treci miesiac a te wymienniki pojawiaja sie w drugim juz. Chyba ze mi sie cos pomyliło
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:18   #59
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dzisiaj burn circuit1 i jutro zasłuzony odpoczynek, miesnie musza odsapnąć bo odkad zaczełam cwiczenia bola cały czas wiec taki jeden wolny dzien dobrze im zrobi
Dzisiaj było fajnie moze nie spociłam sie juz tak jak za pierwszym razem ale zmęczylam bo robiłam to bardzie swiadomie i dokładnie
Do usłyszenia wiec jutro, spokojnej nocki wszystkim!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:27   #60
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
ja nie znoszę burn interval :P jak się mam do niego zabrać to mi się płakać chcę, ale robię dzielnie.
Trochę wypompowuję i ma troche TF i Ce w jednym i to mi się podoba i może to brzmi jak sadomaso ale podoba mi się że chce mnie ten program czasem prawie zabić
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Masz rację Dobrenko 4 i 6 dzień niby są męczące ale jakos inaczej ale i ten i ten jest fajny ja wczoraj jak cwiczyłam burn it off to patrzyłam tylko ile ejscze do końca niby 20 - pare minut ale daje kopa
wczoraj stwierdziłam że najbardziej leje się ze mnie po rozciąganiu dzisiaj bolą mnie pośladki dzisiaj BURN CIRCUIT1
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrze że zwiekszyłaś obciążenie zobaczysz beda lepsze efekty, bo musisz czuc sie po 12powtorzeniach tak ze nastepnego razu juz bys nie podniosła wtedy jest odpowiedni ciezar
to w takim razie jest dobry teraz
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A co do przekłądania to masz racje staram sie jak najszybciej to robic a wiadomo...jak sie baba spieszy to sie diabeł cieszy i wtedy tez krew zalewa jeszcze ja czasami zakładam na nadgarstki obciazenia zeby było wiecej i jak sie nie chca załozyc to tez leca rozne wyrazy na k....
wczoraj wzięłam sobie Twoja rozpiskę rozłożyłam ciężarki i okazało się że nie pamiętałam że tam tylko jedno ćwiczenie z ciężarkami jest i nie trzeba się "bawić" ehh
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ale wisz co ty własnie piszesz ze po kazdym dniu boli cie cos innego ... i to jest wlasnie piekne ze niby macha sie "tylko" troche ciezarkami czasami jakies wykroki a pracuje CAŁE ciało super sprawa i naprawde po cwiczeniach czuje sie jak skowronek
też to lubię.. albo po ćwiczeniach musi się mi lać z tyłka albo muszę jakąś cześć ciała czuć na następny dzień wtedy wiem że coś robiłam.. nie lubię jak mnie nie boli i jak jestem sucha Czasem nie chce mi się ćwiczyć (chociaż przy CE jeszcze mi się nie zdażyło) ale jak się juz zbieram to potem wiem że nie zmarnowałam czasu.. Fajnie że przed okresem wypadł Ci pierwszy dzień.. to jest taki dzień do zrobienia bo intervala to strach

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hehe to poczekaj a na którym miesiącu ty jestes, wydawało mi sie ze na 3 o ile dobrze pamietam pisałas o lean 1 wiec chyba treci miesiac a te wymienniki pojawiaja sie w drugim juz. Chyba ze mi sie cos pomyliło
mylnęło ci sie w drugim miesiącu w 2 tygodniu zmieniają się brzuchy[COLOR="Silver"]
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-30 o 11:28
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.