Problem z limitowanym internetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 15:49   #1
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108

Problem z limitowanym internetem


Mam internet lte cyfrowego polsatu 50gb. Co prawda komputer jest prawie cały czas włączony, ale nie korzystam z niego dużo, głównie fb i inne strony. jednak nie wystarcza mi to na 1 miesiąc i kilka dni przed końcem zostaję pozbawiona internetu bo przekroczyłam limit. Mój chłopak ma w Orange 64 gb i cały czas korzysta z internetu, na telefonie, jeszcze korzysta z niego siostra i rodzice i nie ma takiej sytuacji, że przekroczy limit. Nie mogę nawet filmu obejrzeć bo zaraz ściągnie mi z 1 gb, a on codziennie może oglądac filmy czy seriale. Coś tu mi nie gra. Jak zadzwoniłam do cp to powiedzieli, że widocznie tyle zużywam. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:55   #2
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Problem z limitowanym internetem

Masz w ustawieniach modemu/routera LTE właczone "tylko LTE"?
Problem z Cyfrowym Polsatem i Plusem [to ten sam właściciel] jest taki, że u nich transfer jest rozliczany mniej korzystnie niz u konkurencji, czyli 1GB w Plusie i Cyfrowym Polsacie to w praktyce mniej niż 1GB w Orange, Nju, t-mobile czy Playu.

Jaki masz sprzęt LTE? Jaki modem/router?


Ja polecam sposób na 100GB miesięcznie w LTE z pełną prędkością łącza, po wykorzystaniu tych 100GB internet jest dalej, ale prędkość spada do 2Mbit/s. Średni koszt to 15zł/miesiąc. W Pabianicach masz zasięg LTE PLaya, sprawdziłem to na stronie Playa.

/Zakladam, że masz sprzęt LTE bez simlocka./


1. W Żabce kupujesz starter Red Bull Mobile 9 na kartę [to starter z puszka red bulla] za 9zł [to taryfa Play]
2. Kupujesz doładowanie Playa 50zł
3. Wkładasz starter do telefonu, aby go aktywować dzwonisz do kogoś, ten ktos odbiera na 2 sekundy i masz aktywowany starter
4.Następnie doładowujesz 50zł kodem.
5.Promocję darmowy internet LTE włącz kodem *111*480*1# (zielona słuchawka). MOzna to tez zrobic przez panel play24.
6. Przekładasz starter "red bull mobile 9" z telefonu do routera LTE bądź modemu LTE ustawiasz w opcjach "tylko 4g lte" i gotowe.
To rozwiązanie aktualnie najlepsze na rynku i to bez umowy, bo na kartę.

Promocja trwa od początku 2014 do odwołania. Doładowujesz 50zł co 100 dni, czyli średnio nielimitowany net masz za 15zł/miesiąc [50zł/100dni]. Te 50zł zostaje na koncie, jak kiedyś promocja się skończy można przełożyć starter do telefonu i przejsc kodem na inną taryfę "red bull mobile energy", która ma świetne pakiety np. 20zł za no-limit rozmów na komórki i stacjonarne, lub pakiety pełnego no-limitu na wszystko.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-12-31 o 17:35
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:10   #3
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z limitowanym internetem

Korzystasz z iCOK? Możesz sobie tam sprawdzić nie tylko, ile wykorzystałaś danych, ale również listę połączeń. Jeśli nie wierzysz CP, możesz też ściągnąć aplikację, która "mierzy" ile danych wykorzystujesz
firework jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-16 20:10:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.