Zauroczenie w kobiecie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-13, 21:50   #91
InsaneLa
Rozeznanie

Dot.: Zauroczenie w kobiecie

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Piszę o tym by pierw porozmawiał już od kilku postów jakbyś nie zauważyła. Co do tej kwestii się zgadzamy.

Nie znam przypadku, by ktoś z kimś zerwał ot tak, bo zobaczył na ulicy przez 10s atrakcyjną osobę. Nie znam kobiety, która by zakończyła swój związek (nawet gdyby miewał on ostatnio średnie chwile) tylko dlatego, bo na domówce pogadała chwilę z innym facetem. Zawsze ale to zawsze, osoby które czują, że coś je łączy - naturalnie lgną do siebie. Mogą nawet pisać - nie jest to zabronione. Jasne, nikt na miejscu ich partnerów nie czułby się dobrze wiedząc, że ich druga połówka z kimś tam sobie pisze.

Tylko widzisz...Ty widzisz drzazgę, a nie widzisz wielkiej belki. Rozkminiasz jakieś rozmowy, jakieś "rozwijania znajomości". A pomyślałaś może o tym, że gdyby oryginalny związek był naprawdę świetny, to żadna byle laska by nie była w stanie mu zawrócić w głowie? Wpadłaś na to? Gdyby jego kobieta mu się mega podobała, była fajna, czuła, atrakcyjna (wiadomo, taką ją wybrał, ale może nie był przekonany, może się zapuściła - kto wie) - to by w życiu nie miał takich wątpliwości. Jasne, zawsze zobaczy się fajny tyłek na ulicy - spoko, pełno tego. Ale nie sądzę, by Autor aż tak to na poważnie rozważał, gdyby z jego związkiem wszystko było okej. Widocznie nie jest.

To tak jak ostatnio gdy kupowałem nowego kompa. Stary jeszcze by pewnie podziałał, choć od dawna myślałem o nowym. W końcu stary po prostu zaczął się wyłączać, bo padła mu karta graficzna, co oczywiście już ostatecznie przyspieszyło moją decyzję o zakupie. Ale to nie oznacza, że gdyby nie ta awaria, to komp byłby ze mną na wieki wieków amen. W końcu i tak zostałby zmieniony. I tak samo z nieudanym związkiem - jego czas i tak w końcu nadejdzie, jak nie teraz, to za rok. A może ta osoba pomoże mu to zrozumieć i wszyscy na tym lepiej wyjdą.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Na razie to Ty się kompromitujesz pisząc prawdopodobnie po spożyciu % i do tego nie widząc jeszcze, że nie jestem kobietą. Ja piszę jak jest i staram się obiektywnie zrozumieć Autora, którego linczujecie jak popadnie. I kolejne Twoje posty po alko niekoniecznie coś tu zmienią. Nie próbuję wmówić, że Twoje zdanie jest gorsze, tylko chcę zrozumieć Autora, podaję argumenty, a Ty je w kółko krytykujesz, zamiast normalnie dyskutować. Więc spotykasz się z taką, a nie inną opinią. Późno już, ja sobie idę i Tobie radzę to samo, żebyś jutro nie miała kaca
Uuu, brak argumentów i zaczynaja się wycieczki osobiste. Uwielbiam!
'Nie wiem jak mam pociągnąć tą dyskusje, to zarzuce jej, ze jest pijana' haha, no brawo!
Mnie Twoja opinia kompletnie nie interesuje, serio. Mam swoje zdanie i przy nim zostane, bez wzgledu na Twoje wywody. I bez wzgledu na to czy mi zarzucasz, ze pisze po alkoholu (serio mnie to rozbawiło, więc jakis plus tej jalowej dyskusji jednak jest).
Próbujesz jakos sie dowartosciowac, próbując udowodnic swoje racje na forum? Jakis kompleks mniejszości w zyciu codziennym, czy cos?
Bo inaczej jest wyrazic swoje zdanie, do ktorego tak jak ja masz prawo, a inaczej zarzucać innym (w tym przypadku nie tylko mi ale dwóm innym osobom, ktore mają takie samo zdanie jak ja) ze ich zdanie nie ma sensu bo bla bla bla. Bo co? Bo Ty tak powiedzialas?
Cyrk -.- bez odbioru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 21:54   #92
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Uuu, brak argumentów i zaczynaja się wycieczki osobiste. Uwielbiam!
'Nie wiem jak mam pociągnąć tą dyskusje, to zarzuce jej, ze jest pijana' haha, no brawo!
Mnie Twoja opinia kompletnie nie interesuje, serio. Mam swoje zdanie i przy nim zostane, bez wzgledu na Twoje wywody. I bez wzgledu na to czy mi zarzucasz, ze pisze po alkoholu (serio mnie to rozbawiło, więc jakis plus tej jalowej dyskusji jednak jest).
Próbujesz jakos sie dowartosciowac, próbując udowodnic swoje racje na forum? Jakis kompleks mniejszości w zyciu codziennym, czy cos?
Bo inaczej jest wyrazic swoje zdanie, do ktorego tak jak ja masz prawo, a inaczej zarzucać innym (w tym przypadku nie tylko mi ale dwóm innym osobom, ktore mają takie samo zdanie jak ja) ze ich zdanie nie ma sensu bo bla bla bla. Bo co? Bo Ty tak powiedzialas?
Cyrk -.- bez odbioru.

faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 22:13   #93
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
A może skoro ostatnio w Lotto padły liczby 5, 10, 15, 20, 25, 30 to teraz teraz skłonisz się do twierdzenia, że teraz padną te same liczby? Poprzyj swoją teorię skanem zakładu z dużą kwotą postawioną na to. Tak samo jak abstrakcyjny jest ten przykład, tak i Twoje "założenie" to gdybanie.
A co w tym wątku nie jest gdybaniem? Nikt nie zna wszystkich szczegółów, a wątki na forach internetowych mają to do siebie, że przedstawiają tylko jeden punkt widzenia - ten autora/autorki. Gdybam tak samo jak Ty i jednocześnie widzę, że Autor nie wymagał wiele - zaledwie młodszego wieku i wypinania tyłka w jego kierunku - aby o swojej partnerce kompletnie zapomnieć. Ze względu na ten jeden, nieskomplikowany fakt, stwierdzam, że podstawy do takiego akurat gdybania mam.
Cytat:
Skąd wiesz jak on się zachowuje wobec niej? Znowu zgadujesz, domyślasz się byleby go oczernić. Okej, ona może nie wiedzieć o jego zauroczeniu, ale tak jak opisałem powyżej - to nie jest czas i miejsce by na razie o tym mówić, skoro on tego nie jest pewien. Mówisz tak jakby nigdy w życiu żadnej kobiecie w związku nie zawrócił w głowie inny facet. Już widzę Twoją poradę: powinnaś pójść mu powiedzieć, że widziałaś przystojnego faceta!
Nikogo nie oczerniam. Po co?
To jest czas i miejsce na taką rozmowę. Tak w zasadzie to na bycie szczerym czas i miejsce jest zawsze, niezależnie od okoliczności, szczególnie w związku. Przynajmniej ja takie podejście uważam za zdrowe; chciałbym wiedzieć, że w związku jest coś nie tak, a moja dziewczyna zaczyna się interesować innymi, oboje byśmy wiedzieli, na czym stoimy. Ukrywanie takich rzeczy nie jest w porządku i wynika z chęci skumulowania wokół siebie jak największych ilości wygody.
Cytat:
Co innego może zrobić? Szczerze porozmawiać. Zobaczyć czy są w niej chęci i możliwości by coś poprawić. Bo jak nie, to to w ogóle nie ma sensu. Jednocześnie musi choć minimalnie wyklarować czy to co "łączy" go z tamtą to coś poważniejszego czy tylko zauroczenie. Jedyna droga by to zrobić, a jednocześnie nie zahaczyć o zdradę to spotkanie, spacer, rozmowa.
To w końcu porozmawiać, czy czekać na odpowiedni czas i miejsce?
I żadnych "jednocześnie". Naprawdę nie widzisz w tym niczego złego? Chciałbyś żeby Twoja dziewczyna pytała o swoje szanse u Twojego znajomego, za Twoimi plecami, jednocześnie nie mówiąc ani słówka, że coś jest nie w porządku? Luzik, nie?

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-07-13 o 22:15
OldWorldBlues jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 22:16   #94
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
A co w tym wątku nie jest gdybaniem? Nikt nie zna wszystkich szczegółów, a wątki na forach internetowych mają to do siebie, że przedstawiają tylko jeden punkt widzenia - ten autora/autorki. Gdybam tak samo jak Ty i jednocześnie widzę, że Autor nie wymagał wiele - zaledwie młodszego wieku i wypinania tyłka w jego kierunku - aby o swojej partnerce kompletnie zapomnieć. Ze względu na ten jeden, nieskomplikowany fakt, stwierdzam, że podstawy do takiego akurat gdybania mam.

To jest czas i miejsce na taką rozmowę. Tak w zasadzie to na bycie szczerym czas i miejsce jest zawsze, niezależnie od okoliczności, szczególnie w związku. Przynajmniej ja takie podejście uważam za zdrowe; chciałbym wiedzieć, że w związku jest coś nie tak, a moja dziewczyna zaczyna się interesować innymi, oboje byśmy wiedzieli, na czym stoimy. Ukrywanie takich rzeczy nie jest w porządku i wynika z chęci skumulowania wokół siebie jak największych ilości wygody.

I żadnych "jednocześnie". Naprawdę nie widzisz w tym niczego złego? Chciałbyś żeby Twoja dziewczyna pytała o swoje szanse u Twojego znajomego, za Twoimi plecami, jednocześnie nie mówiąc ani słówka, że coś jest nie w porządku? Luzik, nie?

No nasi wizażankowie często mają takie skrajne opinie, a pewnie nawet z żadną nie byli w związku
Stary 2018-07-13, 22:17   #95
InsaneLa
Rozeznanie

Cytat:

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich wypowiedzi. Merytorycznie, na temat i bardzo dojrzale.
Pozdrawiam

InsaneLa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 22:55   #96
OldWorldBlues
Youngster

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8482391 1]No nasi wizażankowie często mają takie skrajne opinie, a pewnie nawet z żadną nie byli w związku [/QUOTE]
Tego nie wiem, ale osobę z przynajmniej podobnymi opiniami prędzej czy później się znajdzie. Jeśli felix rzeczywiście akceptowałby u swojej partnerki zachowanie, które reprezentuje Autor tego wątku, to już nie moja sprawa.
Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich wypowiedzi. Merytorycznie, na temat i bardzo dojrzale.
Pozdrawiam
Bardzo mi miło, dziękuję.
Stary 2018-07-13, 23:01   #97
Konto usunięte

Cytat:
Tego nie wiem, ale osobę z przynajmniej podobnymi opiniami prędzej czy później się znajdzie. Jeśli felix rzeczywiście akceptowałby u swojej partnerki zachowanie, które reprezentuje Autor tego wątku, to już nie moja sprawa.

Bardzo mi miło, dziękuję.
Nie wiem dlaczego ale wielu wizazankow jest strasznie sfrustrowanych i dlatego od razu mam przed oczami faceta z ktorym i na zywo ciezko sie dogadac, dlatego srednio wyobrazam sobie ze moga oni byc w zwiazkach.

Mi sie bardziej wydaje ze on teoretyzuje. Sam by pewnie ciagnal dwie sroki za ogon ale watpie jakos ze u dziewczyny by mu to nie przeszkadzalo.

I zgadzam sie, ze Twoja wypowiedz jest swietna

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości