nagle zerwany kontakt, myśli o ex, rola plastra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 16:27   #1
aniaaa1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

nagle zerwany kontakt, myśli o ex, rola plastra


Hej dziewczyny!
Niedawno "kolega" urwał ze mną znajomość zmieniając nick konwersacji i olewając wiadomości (tak bardzo z klasą i szacunkiem). Pół roku kumplowaliśmy się, na początku trochę kręciliśmy, wszystko na poważnie, ale widziałam, że się nie rozwija znajmość, poruszyłam temat to wyznał, że wciąż myśli o byłym związku i nie wie czy cokolwiek z byłą jeszcze go łączy, że ciężko mu coś rozwijać, coś go blokuje, no i oczywiście nie chce mnie zranić tym po czasie. Tak, więc tylko się kumplowaliśmy od tego czasu, wiedziałam, że nic dobrego z tego nie będzie, wspominał o byłej i ciągle źle o niej mówił. Już na pierwszym(!) spotkaniu wyśmiał jej jakieś zachowanie, potem podczas robienia wspólnie jedzenia powiedział, że była coś podobnego robiła, jakoś niedawno kiedy ostatni raz się widzieliśmy wspomniałam coś, że starszy facet lepszy, bo odpowiedzialny, dojrzały itp. i zaczął się u niego potok złości i z takimi emocjami to mówił, zaczął od tego, że my kobiety wybieramy starszych, bo ulozeni, bo pieniadze i skończył na tym, ze była zostawila kogos (jego) dla bogatszego. Dałam mu się wyżalić i tyle. No ja trochę się zaangażowałam w tę znajomość, współczułam mu. Po krótkim czasie jak przestałam się winić za to, że zerwał ze mną znajomość bez wyjaśnienia (jeszcze głupia pisałam, bo się martwiłam, ze coś nie tak i jak coś się zmieniło to ma napisać szczerze, miałam tutaj na myśli czy kogoś poznał czy po prostu nie chce ze mną gadać czy czymś uraziłam itp.) I ostatnio zobaczyłam powód - "nowa koleżanka", dodał zdjecie z gokartów i oznaczył ją. Podejrzewałam, ze coś stoi za tą zmianą.
Myślicie, że nagle wyleczył się z byłej czy ta nowa koleżanka to kolejna ala pocieszycielka? Czy jak miesiąc, może dwa temu tak jeszcze go to ruszało to nagle jest gotowy na związek, skoro ma niepoukładaną przeszłość, nie pogodził się z koncem związku i nie dostrzega ze pewnie inne powody też były, a nie tylko bogactwo obecnego partnera tej byłej?
P.S nie, nie chcę jego w swoim życiu, pokazał klasę na samym końcu i nie mam do niego żadnego szacunku.

Edytowane przez aniaaa1993
Czas edycji: 2018-07-13 o 17:51 Powód: niezrozumiałość
aniaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:49   #2
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Cytat:
Napisane przez aniaaa1993 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Niedawno "kolega" urwał ze mną znajomość zmieniając nick konwersacji i olewając wiadomości (tak bardzo z klasą i szacunkiem). Pół roku kumplowaliśmy się, na początku trochę kręciliśmy, wszystko na poważnie, ale widziałam, że się nie rozwija znajmość, poruszyłam temat to wyznał, że wciąż myśli o byłym związku i nie wie czy cokolwiek z byłą jeszcze go łączy, że ciężko mu coś rozwijać, coś go blokuje, no i oczywiście nie chce mnie zranić tym po czasie. Tak, więc tylko się kumplowaliśmy od tego czasu, wiedziałam, że nic dobrego z tego nie będzie, wspominał o byłej i ciągle źle o niej mówił. Już na pierwszym(!) spotkaniu wyśmiał jej jakieś zachowanie, potem podczas robienia wspólnie jedzenia powiedział, że była coś podobnego robiła, jakoś niedawno kiedy ostatni raz się widzieliśmy wspomniałam coś, że starszy facet lepszy, bo odpowiedzialny, dojrzały itp. i zaczął się u niego potok złości i z takimi emocjami to mówił, zaczął od tego, że my kobiety wybieramy starszych, bo ulozeni, bo pieniadze i skończył na tym, ze była zostawila kogos (jego) dla bogatszego. Dałam mu się wyżalić i tyle. No ja trochę się zaangażowałam w tę znajomość, współczułam mu. Po krótkim czasie jak przestałam się winić za to, że zerwał ze mną znajomość bez wyjaśnienia (jeszcze głupia pisałam, bo się martwiłam, ze coś nie tak i jak coś się zmieniło to ma napisać szczerze, miałam tutaj na myśli czy kogoś poznał czy po prostu nie chce ze mną gadać czy czymś uraziłam itp.) I ostatnio zobaczyłam powód - "nowa koleżanka", dodał zdjecie z gokartów i oznaczył ją. Podejrzewałam, ze coś stoi za tą zmianą.
Myślicie, że nagle wyleczył się z byłej czy to kolejna ala pocieszycielka? Czy jak miesiąc, może dwa temu tak jeszcze go to ruszało to nagle jest gotowy na związek, skoro ma niepoukładaną przeszłość, nie pogodził się z koncem związku i nie dostrzega ze pewnie inne powody też były, a nie tylko bogactwo obecnego partnera tej byłej?
P.S nie, nie chcę jego w swoim życiu, pokazał klasę na samym końcu i nie mam do niego żadnego szacunku.
Oj nie wydaje mi się
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:52   #3
Anonimek0909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 70
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Wydaje mi się że było dla niego korzystne mieć taką koleżankę jak ty, ale nie zamierzał się angażować. Wyglada na to, że byłaś dla niego dobrym słuchaczem, co mu odpowiadało.
Anonimek0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:54   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Nie ma sensu zastanawiać się, z jakiego powodu zrobił coś ktoś, kto jest burakiem, jeśli samemu się burakiem nie jest. I tak się nie zrozumie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:05   #5
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Nie miał komu się żalić to leciał do Ciebie... nieładnie. Po co się zastanawiasz co było powodem itd... przecież to nawet materiał na kumpla nie jest.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:39   #6
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Cytat:
Napisane przez aniaaa1993 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Niedawno "kolega" urwał ze mną znajomość zmieniając nick konwersacji i olewając wiadomości (tak bardzo z klasą i szacunkiem). Pół roku kumplowaliśmy się, na początku trochę kręciliśmy, wszystko na poważnie, ale widziałam, że się nie rozwija znajmość, poruszyłam temat to wyznał, że wciąż myśli o byłym związku i nie wie czy cokolwiek z byłą jeszcze go łączy, że ciężko mu coś rozwijać, coś go blokuje, no i oczywiście nie chce mnie zranić tym po czasie. Tak, więc tylko się kumplowaliśmy od tego czasu, wiedziałam, że nic dobrego z tego nie będzie, wspominał o byłej i ciągle źle o niej mówił. Już na pierwszym(!) spotkaniu wyśmiał jej jakieś zachowanie, potem podczas robienia wspólnie jedzenia powiedział, że była coś podobnego robiła, jakoś niedawno kiedy ostatni raz się widzieliśmy wspomniałam coś, że starszy facet lepszy, bo odpowiedzialny, dojrzały itp. i zaczął się u niego potok złości i z takimi emocjami to mówił, zaczął od tego, że my kobiety wybieramy starszych, bo ulozeni, bo pieniadze i skończył na tym, ze była zostawila kogos (jego) dla bogatszego. Dałam mu się wyżalić i tyle. No ja trochę się zaangażowałam w tę znajomość, współczułam mu. Po krótkim czasie jak przestałam się winić za to, że zerwał ze mną znajomość bez wyjaśnienia (jeszcze głupia pisałam, bo się martwiłam, ze coś nie tak i jak coś się zmieniło to ma napisać szczerze, miałam tutaj na myśli czy kogoś poznał czy po prostu nie chce ze mną gadać czy czymś uraziłam itp.) I ostatnio zobaczyłam powód - "nowa koleżanka", dodał zdjecie z gokartów i oznaczył ją. Podejrzewałam, ze coś stoi za tą zmianą.
Myślicie, że nagle wyleczył się z byłej czy ta nowa koleżanka to kolejna ala pocieszycielka? Czy jak miesiąc, może dwa temu tak jeszcze go to ruszało to nagle jest gotowy na związek, skoro ma niepoukładaną przeszłość, nie pogodził się z koncem związku i nie dostrzega ze pewnie inne powody też były, a nie tylko bogactwo obecnego partnera tej byłej?
P.S nie, nie chcę jego w swoim życiu, pokazał klasę na samym końcu i nie mam do niego żadnego szacunku.
Szczerze i zwięźle? Nie byłaś w jego typie. Znalazł taką, która była, to się nią zainteresował. Przykro mi.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 20:13   #7
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Moze ma zakodowane w głowie, że jak kobiecie sie podobają starsi faceci to znaczy, że leca na kasę i tym sie do Ciebie zrazil, ale nie odpowiadamy za czyjes schematyczne myślenie i to co ktoś sobie chce zrozumiec, więc to nie Twoja wina.
Niby taki zraniony, a przebiera w babach jak w rękawiczkach. Szkoda czasu nawet na zakładanie wątku. Sama rozumiesz przecież jak sie zachował. Z czasem przetrawisz.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 20:25   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Traktował Cię jak plasterek. Nie ma nic innego, a to się pożalę, ale "odpadłaś" i rolę zajmuje ktoś inny.
Jak ja nie lubię takich ludzi.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 22:52   #9
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Może była była tylko wymówką? Wiedział, że z Tobą nic nie wyjdzie, ale chciał mieć kogoś w zapasie, komu się wyżali w razie w. Więc wymyślił bajeczkę, że taki biedny, nie może o niej zapomnieć. Jakoś teraz zapomniał, jak widać Może wciąż o niej trochę myśli, ale widocznie znalazł kogoś, z kim "pyknęło" i poszedł w tango. Albo może tamtej teraz smęci
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 23:02   #10
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

W 99 procentach, gdy facet mówi, że nie jest gotowy na nowy związek, że jest taki zraniony, że lubi Cię, ale (coś tam) oznacza jedno. Nie chce być z Tobą, ale jak znajdzie się inna dziewczyna, która mu się spodoba od razu poczuje się gotowy i przejdą mu wszystkie obawy i żale.
Znam to z autopsji, przerabiałam sama, przerabiały moje koleżanki.

Odpuść sobie dla własnego dobra.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 23:07   #11
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
W 99 procentach, gdy facet mówi, że nie jest gotowy na nowy związek, że jest taki zraniony, że lubi Cię, ale (coś tam) oznacza jedno. Nie chce być z Tobą, ale jak znajdzie się inna dziewczyna, która mu się spodoba od razu poczuje się gotowy i przejdą mu wszystkie obawy i żale.
Znam to z autopsji, przerabiałam sama, przerabiały moje koleżanki.

Odpuść sobie dla własnego dobra.
Dokladnie :yes:

Nie jest gotowy, ale na zwiazek z Toba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-14, 08:00   #12
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: nagle zerwany kontakt, mysli o ex, rola plastra

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
W 99 procentach, gdy facet mówi, że nie jest gotowy na nowy związek, że jest taki zraniony, że lubi Cię, ale (coś tam) oznacza jedno. Nie chce być z Tobą, ale jak znajdzie się inna dziewczyna, która mu się spodoba od razu poczuje się gotowy i przejdą mu wszystkie obawy i żale.
Znam to z autopsji, przerabiałam sama, przerabiały moje koleżanki.

Odpuść sobie dla własnego dobra.
Idealne.
Wszyscy o tym powinni wiedzieć.

Ja też mówiłam chłopakom, że nie szukam w tym momencie związku, bo głupio komuś powiedzieć, że mi się nie podoba.

W sumie nie rozumiem o co żale, skoro jej powiedział między wierszami, że nic z tego nie będzie i spotykali się jako znajomi. Ale facet świnia. Muszę jeszcze raz przeczytać 1 post.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Oni z początku kręcili, ale nie chciał tego rozwijać, coś nie zaskoczyło, powiedział to wprost i zakończył to "kręcenie". Podjęli decyzję, że pozostają na stopie koleżeńskie, więc jej się wygadywal z problemów.
Dla mnie obwinianie gościa w tym momencie jest śmieszne, jego przewinienie jest takie, że dziewczyna wciąż miała nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-14, 11:07   #13
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: nagle zerwany kontakt, myśli o ex, rola plastra

Zamykam na prośbę autorki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-14 12:07:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.