Operacja Nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-24, 14:39   #1
dasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 17

Operacja Nosa


Witam panie Doktorze.

Otóz mam pytanie. Mam skończone 14 lat i czy w wieku własnie tym jest możliwa operacja nosa? A dokłądniej to jego skrócenie?Moja mama sie dowiedziała od kolezanki ze gdzies pisało ze można od 14 lat juz robuć operację nosa? Czy jest to możliwe?
dasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 14:39   #2
dasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 17
Operacja Nosa

Witam panie Doktorze.

Otóz mam pytanie. Mam skończone 14 lat i czy w wieku własnie tym jest możliwa operacja nosa? A dokłądniej to jego skrócenie?Moja mama sie dowiedziała od kolezanki ze gdzies pisało ze można od 14 lat juz robuć operację nosa? Czy jest to możliwe?
dasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 19:22   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Operacja Nosa

Witam,

Korekcje nosa powinno się wykonywać po zakończeniu rozwoju kosci twarzoczaszki (kości twarzy). Dotyczy to bezwzględnie części kostnej. natomiast korekcje w części chrzęstnej mozna wykonywać wczesniej. jednak nie należy wykonywać ich rutynowo. Sa one zarezerwowane do sytuacji o szczególnych wskazaniach estetycznych. poniewaz korekcja taka dotyczy równiez części chrzęstnej przegrody, warto ze względu na jej znaczenie podporowe dla grzbietu nosa poczekac z wykonaniem zabiegu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 19:22   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Operacja Nosa

Witam,

Korekcje nosa powinno się wykonywać po zakończeniu rozwoju kosci twarzoczaszki (kości twarzy). Dotyczy to bezwzględnie części kostnej. natomiast korekcje w części chrzęstnej mozna wykonywać wczesniej. jednak nie należy wykonywać ich rutynowo. Sa one zarezerwowane do sytuacji o szczególnych wskazaniach estetycznych. poniewaz korekcja taka dotyczy równiez części chrzęstnej przegrody, warto ze względu na jej znaczenie podporowe dla grzbietu nosa poczekac z wykonaniem zabiegu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.