Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 15:10   #2611
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

No nie wiem czy efekty nie beda za slabe... z domowych maseczek to moze z kurkumy? Podobno regularnie uzywana ladnie rozjasnia przebarwienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:19   #2612
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
No nie wiem czy efekty nie beda za slabe... z domowych maseczek to moze z kurkumy? Podobno regularnie uzywana ladnie rozjasnia przebarwienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Słyszałam, że barwi i może podrażniać ..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:21   #2613
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Barwic barwi ale latwo jest sie pozbyc zoltego kolorku a na wzmianke o podraznieniach nie slyszalam. Moze to zalezy od przepisu i proporcji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:24   #2614
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Barwic barwi ale latwo jest sie pozbyc zoltego kolorku a na wzmianke o podraznieniach nie slyszalam. Moze to zalezy od przepisu i proporcji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Być może, na sobie nie próbowałam
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:26   #2615
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Mnie kurkuma robi masakre na twarzy. Może mam jakieś uczulenie...
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 15:36   #2616
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Może? Nie wiem, podaję to jako jedną z opcji. Jak będzie chciała to poczyta i zdecyduje Tym bardziej, że słyszałam właśnie pochlebne opinie. Sama użyłam kilka razy, ale to nie dla mnie. Stosuję ocm i za dużo zachodu u mnie z tą maseczką jest. Tym bardziej, że nie wiem jak zmyć tą żółć. Schodzi to ładnie mleczkiem czy żelem, ale przy ocm to właśnie mija się z celem. Wolę póki co polegać na skinorenie a najwyżej później kwasy
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:05   #2617
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ręcznie robionym toniku z cytryny na przebarwienia, któraś go używała? Do filiżanki wody mineralnej wycisnęłam 1,5 łyżeczki soku z cytryny i przetarłam twarz wacikiem 2 razy. Mam uczucie ściągnięcia i odświeżenia, nic nie piecze.
Ja nie wierzę w takie domowe specyfiki na przebarwienia
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 16:20   #2618
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w takie domowe specyfiki na przebarwienia
A możesz powiedzieć, co sama stosujesz? Dodam, że nie stać mnie obecnie na zabiegi u kosmetyczek, szukam najtańszych sposobów, które zapewne nie są tak skuteczne jak te droższe, ale które mogłyby dać nawet minimalną poprawę.
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:40   #2619
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć, co sama stosujesz? Dodam, że nie stać mnie obecnie na zabiegi u kosmetyczek, szukam najtańszych sposobów, które zapewne nie są tak skuteczne jak te droższe, ale które mogłyby dać nawet minimalną poprawę.
Może tonik z kwasem kojowym coś by Ci pomógł Osobiście nie stosowałam ale poszukaj w necie ,jakies informacje i opinie na jego temat powinnaś znaleźć
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 16:56   #2620
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć, co sama stosujesz? Dodam, że nie stać mnie obecnie na zabiegi u kosmetyczek, szukam najtańszych sposobów, które zapewne nie są tak skuteczne jak te droższe, ale które mogłyby dać nawet minimalną poprawę.
Teraz krem z kwasem azelainowym znowu, ale on słabo działa na przebarwienia (albo zbyt krótko go stosuję albo mój typ przebarwien nie nadaje się do usuwania tym kwasem). Myslę nad typ produktem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nd-peel-5.html aale zobaczę najpierw co powie derm (w moim przypadku myslę o fraxel'u Albo może bys sama skonsultowała z derm swój przypadek i moze są jakies mocniejsze specyfiki na przebarwienia na recepte?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-09-07 o 16:58
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 17:54   #2621
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Teraz krem z kwasem azelainowym znowu, ale on słabo działa na przebarwienia (albo zbyt krótko go stosuję albo mój typ przebarwien nie nadaje się do usuwania tym kwasem). Myslę nad typ produktem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nd-peel-5.html aale zobaczę najpierw co powie derm (w moim przypadku myslę o fraxel'u Albo może bys sama skonsultowała z derm swój przypadek i moze są jakies mocniejsze specyfiki na przebarwienia na recepte?
Mój miejscowy dermatolog to totalna porażka, bo jest to kobieta, której się wydaje, że jej praca kończy się na przepisaniu mi Epiduo czy innego Duacu. Powiedziała mi, że mam przebarwienia, ale nic nie zaproponowała, dała tylko ulotkę Iwostinu. Na szczęście w październiku, gdy będę z powrotem w Krakowie, zapiszę się do kogoś lepszego i wtedy zapytam o poradę.

Co do Pharmaceris, używałam kiedyś tej serii i bardzo mi nie odpowiadała, bo była zbyt nafaszerowana różnymi chemikaliami i zwyczajnie nie dawała efektów.

A co z Acne Derm?

Edytowane przez kejaj
Czas edycji: 2013-09-07 o 18:02
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 18:38   #2622
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Co do Pharmaceris, używałam kiedyś tej serii i bardzo mi nie odpowiadała, bo była zbyt nafaszerowana różnymi chemikaliami i zwyczajnie nie dawała efektów.
A co z Acne Derm?

Działa pod tym względem, że ładnie oczyszcza twarz, ujednolica koloryt, nie dopuszcza do powstania nowych krostek. Nie zauwazyłam by rozjasniał plamy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 21:42   #2623
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Witam, można się dołączyć? Też zmagam się z trądzikiem od prawie roku... Na początku miałam pojedyncze wypryski na czole, brodzie, czasem lewym policzku, teraz mam na całej twarzy leczyłam się Tetracyclinum(jakoś tak) + żel Klindacin ale nic nie pomogło, potem Tetralysal+Epiduo. Jakieś dwa tygodnie temu tabletki się skończyły(brałam miesiąc), za poleceniem pani dermatolog poszłam do ginekologa, żeby zrobił mi usg, by wykluczyć zespół policystycznych jajników ale usłyszałam, że to jest bzdura kompletna i mam zrobić badanie krwi na hormony. To łażenie po lekarzach mnie dobija ale cóż uczynić. I pytanie-czy po miesiącu można zauważyć jakąkolwiek poprawę?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:44   #2624
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Działa pod tym względem, że ładnie oczyszcza twarz, ujednolica koloryt, nie dopuszcza do powstania nowych krostek. Nie zauwazyłam by rozjasniał plamy
kurcze bardzo na to liczyłam
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:26   #2625
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja osobiscie uwazam ze nie ma jednego leku na tradzik

Trzeba dzialac na kazdym froncie - pielegnacja, leczenie, dieta, sport, relax - wszystko ma ogromne znaczenie.

maseczke z kurkumy robie ale za wczesnie na ocene efektow - slyszalam ze dopiero po 2 tygodniach widac roznice.

Woda z cytryna zakwasi skore ale nie sadze zeby uleczyla tradzik. Serio to ja nie wiem co leczy tradzik, bo na dluzsza mete to niewiele co dziala
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:38   #2626
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ingran, u mnie za pierwszym razem z tetralysalem poprawę było widać po jednym opakowanu, czyli 16 dniach oczywiście efektem nie nacieszyłam się za długo. jakiś czas później brałam przez jakieś 1,5 miesiąca i efekty nie były jakieś powalające.. może dlatego, że miałam wtedy więcej stresu czy coś...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 22:10   #2627
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja jestem po czterech opakowaniach i nic..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:43   #2628
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ingran, u mnie za pierwszym razem z tetralysalem poprawę było widać po jednym opakowanu, czyli 16 dniach oczywiście efektem nie nacieszyłam się za długo. jakiś czas później brałam przez jakieś 1,5 miesiąca i efekty nie były jakieś powalające.. może dlatego, że miałam wtedy więcej stresu czy coś...
U mnie efekty były po 7-8 dniach, po miesiącu nie wyskakiwało już prawie nic. Brałam prze cztery miesiące, mija miesiąc od odłożenia i modlę się, by nie było nawrotu. Choć nie powinno, bo trądzik miał podłoże bakteryjne..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 12:18   #2629
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja mam tradzik, przez wiele wiele lat (jakies 6) byl uspiony ... ale wraca jak mam jakis spory stres trwajacy dluzej niz 2-3 dni ... no i od mleka i przetworzonej zywnosci - wiec zeby miec ladna cere musze uwazac na to co jem, nie pije kawy latte ktora tak uwielbialam, teraz pije z mlekiem migdalowym badz owsianym i wcale nie smakuje tak rewelacyjnie, musialam sie dlugo przyzywyczajac, nie jem sernikow i lodow ani czekolady, nie moge jesc dotowych zupek (czesto jezdze pod namiot i typowe jedzenie fast food nie wchodzi w gre) gotowych dan, czipsy, chrupki, cukierki, po prostu nic z tych rzeczy - ciezko bylo, ale juz jestem przyzwyczajona do nowej diety i nawet nie wyobrazam sobie zebym zamiast bananow truskawek i orzechow i migdalow zjadla czekoladowego batonika lub czipsy - w ogole mnie do tego nie ciagnie. Dziwnie sie czuje jak ide gdzies na impreze (alkohol tez powoduje u mnie tradzik, na szczescie piwo moge pic w rozwaznych ilosciach) jak widze ze ludzie jedza czipsy a ja w tym czasie mowie ze nie jestem glodna.

Ja stracilam nadzieje ze kiedykolwiek wyzdrowieje, pomimo wieku i lekow ktore uzywalam ciagle mam niespodzianki
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 14:06   #2630
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 14:18   #2631
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To jest na recepte?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 14:34   #2632
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella - A moze to reakcja po lecie, moze opalalas skore i mocno ja wysuszylas, ja tez tak zawsze mialam, ze przez lato super cera a jak tylko przychodzil wrzesien to meeeeega wysyp i nigdy nie wiedzialam czemu ... slonce szkodzi skorze w kazdym wieku, moze na drugi rok po prostu nie opalaj buzi, chowaj twarz przed sloncem, nos czapki z daszkiem, i zobacz jaka bedzie reakcja.

Ja sie zastanawiam nad skinoren'em - mam serum z kwasem azalinowym i ladnie wygladzilo mi buzie - moze jak dodatkowo kupie ten krem szybciej pozbede sie niedoskonalosci

Mam jutro konsultacje u kosmetyczki zobacze co ona powie
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:03   #2633
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
ja mam tradzik, przez wiele wiele lat (jakies 6) byl uspiony ... ale wraca jak mam jakis spory stres trwajacy dluzej niz 2-3 dni ... no i od mleka i przetworzonej zywnosci - wiec zeby miec ladna cere musze uwazac na to co jem, nie pije kawy latte ktora tak uwielbialam, teraz pije z mlekiem migdalowym badz owsianym i wcale nie smakuje tak rewelacyjnie, musialam sie dlugo przyzywyczajac, nie jem sernikow i lodow ani czekolady, nie moge jesc dotowych zupek (czesto jezdze pod namiot i typowe jedzenie fast food nie wchodzi w gre) gotowych dan, czipsy, chrupki, cukierki, po prostu nic z tych rzeczy - ciezko bylo, ale juz jestem przyzwyczajona do nowej diety i nawet nie wyobrazam sobie zebym zamiast bananow truskawek i orzechow i migdalow zjadla czekoladowego batonika lub czipsy - w ogole mnie do tego nie ciagnie. Dziwnie sie czuje jak ide gdzies na impreze (alkohol tez powoduje u mnie tradzik, na szczescie piwo moge pic w rozwaznych ilosciach) jak widze ze ludzie jedza czipsy a ja w tym czasie mowie ze nie jestem glodna.

Ja stracilam nadzieje ze kiedykolwiek wyzdrowieje, pomimo wieku i lekow ktore uzywalam ciagle mam niespodzianki
Spróbuj mleko kokosowe do kawy, jest pyszne i jak dla mnie rewelacyjnie pasuje do kawy, kakao itp.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 16:48   #2634
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jaki peeling, najlepiej enzymatyczny, polecacie na przebarwienia? Do max. 20 zł. Może same robicie?
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:40   #2635
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja zaczęłam kuracje Acnedermem miesiąc temu. Na początku wysyp, ok liczyłam się z tym (Na początku po posmarowaniu czułam takie swędzenie, kłucie. Teraz nic). Już się buzia zaczęła uspokajać (była dużo czystsza niż przed) i nagle kilka dni temu trach, wyglądam jak po bliskim kontakcie z asfaltem... (z racji pracy jestem po 12h w makijażu, pewnie też przez to). Prawe policzko mam całe czerwone. Na środku mam coś co jest pełne ropy i wczoraj dosłownie pękło mi jak napięłam skórę (po acne ropniaki mam pod baardzo cienka skórką), straszne to było fuj!.
Dzisiaj mam tam siniaka
Mam dość tego!
Mam ochotę odstawić Acne!
Już nie mam siły...

Nie mam pojęcia co robić...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:27   #2636
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Jaki peeling, najlepiej enzymatyczny, polecacie na przebarwienia? Do max. 20 zł. Może same robicie?
Podobno bardzo dobry jest enzymatyczny z e-naturalnie, ale znowu nie testowałam osobiscie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:55   #2637
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Jaki peeling, najlepiej enzymatyczny, polecacie na przebarwienia? Do max. 20 zł. Może same robicie?
Z enzymatycznych uzywalam ziaji (w bialym opakowaniu chyba z serii ulga) oraz z e-naturalne z owocow tropikalnych. Zbytniej roznicy nie widzialam, ale ja mam cere raczej normalna wiec warto byloby spytac sie naczynkowcow i wrazliwcow natomiast nie liczylabym na rozjasniajce moce. Zluszczy skore, ale nie na tyle by zlikwidowac przebarwienia. Peeling pomocniczo a i owszem





Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam kuracje Acnedermem miesiąc temu. Na początku wysyp, ok liczyłam się z tym (Na początku po posmarowaniu czułam takie swędzenie, kłucie. Teraz nic). Już się buzia zaczęła uspokajać (była dużo czystsza niż przed) i nagle kilka dni temu trach, wyglądam jak po bliskim kontakcie z asfaltem... (z racji pracy jestem po 12h w makijażu, pewnie też przez to). Prawe policzko mam całe czerwone. Na środku mam coś co jest pełne ropy i wczoraj dosłownie pękło mi jak napięłam skórę (po acne ropniaki mam pod baardzo cienka skórką), straszne to było fuj!.
Dzisiaj mam tam siniaka
Mam dość tego!
Mam ochotę odstawić Acne!
Już nie mam siły...

Nie mam pojęcia co robić...
Ja ciagle smaruje sie klindacinem. Na poczatku wszystko wyciagnal. Zaczelo sie goic i znowu to samo, ale widze ze w mniejszej ilosci. Takze roznego rodzaju guzkowate krosty zmienily sie w ropne wiec szybciej schodza. Moze acnederm dziala na podobnej zasadzie? A moze czynniki zewnetrzne wlasnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:01   #2638
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

donoszę, że na doz' ie dostępny jest kremożel Tialo
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:33   #2639
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej, dziewczyny
Czy możecie mi polecić jakiś kosmetyk z kwasami na trądzik krostkowo-grudkowy? Brat stosował wcześniej Effaclar duo, który wyciągał wszystkie zanieczyszczenia i trądzik tylko zaostrzył. Myślałam nad Triacneal z Avene. W tej chwili używa jedynie żelu do mycia twarzy dla mężczyzn z bielendy i maseczek do twarzy peel off z rival loop. Co dziwne, trądzik trochę ustąpił, ale nadal pory są zapchane i pojawiają stany zapalne. Planuję go wysłać do dermatologa, ale póki co chciałabym jakoś załagodzić ten problem.
Z góry dziękuję za pomoc
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:17   #2640
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Podobno bardzo dobry jest enzymatyczny z e-naturalnie, ale znowu nie testowałam osobiscie
Popieram peeling enzymatyczny z e-naturalne to moje KWC, a wypróbowałam WIELE tego typu produktów, od drogeryjnych, aż po sklepy z półproduktami. Z BU podrażnia jak dłużej się przytrzyma, ten jest idealny
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.